Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez zag23 2017-08-21, 11:58 pm

dakos napisał(a):W klubie nawet na porzadny dlugopis nie maja a Dudek podpisuje kontrakt dlugopisem za 50 gr

heh mogli mu chociaz Zenitha dac ...rozbawiłes mnie tym , że zwróciłeś uwage na takie coś...Dariuszowi Dudkowi zycze aby lepiej skonczył niz Sebastian Dudek w naszym klubie który do pewnego momentu byc idolem co niektórych i dużo dawał z gry no ale skończyło się fatalnie
zag23
 
Posty: 985
Dołączył(a): 2004-10-22, 9:31 am
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza


Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez August 2017-08-22, 7:57 pm

petromar napisał(a):Wychodzi na to ze jednak Kazio Moskal okazał sie największym ryzykantem i bedzie naszym nowym trenerem :) :-(

+
Ja testem ciekaw cóż to za źródło wciskało Szanownemu Koledze te kity.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Michał_Wwa 2017-08-22, 8:05 pm

Co do posłuchu trenera u kibiców: niechże posłucha nas po raz ostatni i poda się do dymisji :)

Jak ktoś słusznie napisał: dziękujemy za to co było, ale dalej już za wysokie progi.

Co do Stanka - mimo wszystko mam do niego jakąś "słabość" może dlatego, że zasłużył się dla klubu jako zawodnik, a może dlatego, że obiektywnie patrząc miał kilka dobrych strzałów na rynku transferowym (Pribula, Udo, Fidziukiewicz, Sanogo) obok pudeł (Wezałow, Mekongo, Wilk, Perdijic) więc skuteczność tak z 50%.

Co do plusów i minusów D.Dudka:

+ brat z naprawdę szerokimi kontaktami w świecie piłkarskim przez duże "P"
+ żona z Sosnowca, przez co on czuje się związany z tym miastem (a przynajmniej tak mówi)
+ duży entuzjazm na początek

- który niestety przyćmiewa wszystkie plusy: totalny brak doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu drużyny co oznacza, że to kolejny który będzie uczył się na błędach na żywym organizmie Zagłębia

Naprawdę nie mogę odżałować że nie wzięliśmy Kaczmarka gdy akurat był wolny (tym bardziej, że - tu muszę zwrócić honor MJ - Banasikowi nie trzeba płacić jeszcze przez 1,5 roku wiec kasa jest). Myślę że gwarantowałby on na 75% awans w ciągu 2 lat (ten sezon może być niestety stracony ze względu na zbyt słaby materiał ludzki sprowadzony przez DB).
Michał_Wwa
 
Posty: 121
Dołączył(a): 2007-03-04, 10:33 am
Lokalizacja: Warszawa/Sosnowiec

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez patrios91 2017-08-23, 8:18 am

August napisał(a):
petromar napisał(a):Wychodzi na to ze jednak Kazio Moskal okazał sie największym ryzykantem i bedzie naszym nowym trenerem :) :-(

+
Ja testem ciekaw cóż to za źródło wciskało Szanownemu Koledze te kity.

W warzywniaku nieopodal Stawików jest jedna pani, która już kilka razy przepowiadała koniec świata.
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2017-08-23, 2:31 pm

To co piszę to żadne przymiarki ani propozycje. To miłe wspomnienia z dawnych
lat. Otóż jest rok 1954 i nasza Stal Sosnowiec awansuje do I ligi z pierwszego
miejsca a rok później zajmuje 2 miejsce w I lidze po pamiętnym meczu z CWKS
Warszawa a wszystko za sprawą KOGO trenera WŁODZIMERZA DUDKA.
Czyli Panowie zaczynamy pisać historie od czasów ery dni dzisiejszych.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Tomcjo 2018-09-28, 1:32 pm

Choć jestem zwolennikiem trzęsienia ziemi na naszej ławce trenerskiej to nie potrafię za bardzo wskazać następcy Dudka . Lubię Wdowczyka ale nie wszędzie mu się wiodło i niekoniecznie będzie w Sosnowcu . Po za tym za drogi . Magiere chętnie bym zatrudnił ale PZPN go nie puści . Ojrzynski . Niby ma sukcesy ale nie jestem do niego przekonany . Derbin . Tak ale tylko jeśli drugim będzie stary wyga który przygotuje zespół fizycznie . Może Papszun z Rakowa . Gdyby dało się go wyjąc to byłby to ciekawy eksperyment . Podolinski . Tylko w Dolcanie miał sukces . Teraz to telewizyjny mądrala . Urban już nie . Przeszło mi i nie dość ze drogi to raczej nas nie uratuje . Z zagranicy . Czech , Słowak , Ukrainiec , Białorusin , Serb . Jeśli ktoś wiarygodny poleci to może
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Adam1906 2018-09-28, 1:42 pm

Jeżeli ktoś miałby z tego "materiału" ludzkiego zrobić drużynę to TYLKO Magiera.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez bolo73 2018-09-28, 3:37 pm

Papszun byłby najlepszy, ale on nie do wyjęcia. Prezes Rakowa ściągnął go swego czasu i wytyczył cel, który sukcesywnie razem realizują. Za rok Raków w ekstra a my w 1 więc Papszun pewnie sam nie chciałby do nas przyjść. Polecam także zobaczyć jaką politykę transferową Raków prowadzi nie mówiąc już o profesjonalnym zarządzaniu klubem. Ja bym Tochela ściągnął i dał szansę rehabilitacji hehe. A tak poważnie to fenomenem są dla mnie Wigry Suwałki. Klub bez większych tradycji, sponsorów, co rok mega odpływ zawodników a ciągle w czubie. A co do trenera to u nas tylko silna osobowość co nie pozwoli sobie odgórnie narzucać zdania i będzie prowadził zespół twardą ręką.
bolo73
 
Posty: 979
Dołączył(a): 2006-10-17, 7:28 am

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez August 2018-09-28, 3:52 pm

Równie dobrze można wskazać że Pirlo z Batistutą odebrali wczoraj licencje we włoskim związku i są wolni. W chwili obecnej podjąć się pracyw tym grajdole może się podjąć tylko desperat bez bliższych perspektyw na innego pracodawcę. A czy jest ktoś kto byłby w stanie zmienić jakość gry - mam wątpliwości. Magiera na seoją robotę i byłby niesnieplna rozumu gdyby ją zamienił na Sosnowiec.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez patrios91 2018-09-28, 4:32 pm

I w Paryżu nie zrobią z g*wna ryżu.
Moim skromnym zdaniem nowy trener nie wniesie nic poza chwilowym efekcie " nowej miotły". Mamy kilku piłkarzy, na których można budować skład na Ekstraklasę. Heinloth, Nowak, Pawłowski, Sanogo, Udovicic czy Wrzesińśki radzą sobie w Ekstraklasie. Niestety zespół to minimum 16 piłkarzy na tym samym poziomie piłkarskim. Sam trening, z wyrównaną poziomem ekipą podnosi umiejętności, a jeszcze bardziej ambicje. Teraz wszyscy wiedzą, że szrotu co niemiara, więc multum na wyjebce podchodzi do swojego rzemiosła. Marcinek zapewnił im niezły poziom życia na najbliższy rok.
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Tomcjo 2018-09-28, 9:51 pm

Tylko ze my potrzebujemy efektu nowej miotły jak tonący łyku powietrza . Chodzi o to żeby nie skończyć rundy z sześcioma punktami .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez August 2018-09-28, 9:55 pm

Tomcjo napisał(a):Tylko ze my potrzebujemy efektu nowej miotły jak tonący łyku powietrza

Nie Tomcjo. My potrzebujemy profesjonalistów w klubie. Mam na myśli przede wszystkim działaczy.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez maniek-75-75 2018-09-28, 11:09 pm

Derbin. A jak czytam o przygotowaniu fizycznym to moim zygom się zygac nie chce..
maniek-75-75
 
Posty: 457
Dołączył(a): 2008-11-23, 10:33 pm
Lokalizacja: srodula

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez August 2018-09-28, 11:13 pm

Derbin odszedł po konflikcie ze Stankiem
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez patrios91 2018-09-29, 9:09 am

Tomcjo napisał(a):Tylko ze my potrzebujemy efektu nowej miotły jak tonący łyku powietrza . Chodzi o to żeby nie skończyć rundy z sześcioma punktami .

Efekt nowej miotły na tym poziomie potrwa 2,3 kolejki i później ponownie zanotujemy zjazd. Wyniki to proces złożony. Praca trenera we współpracy z dyrektorem sportowym, przy aprobacie prezesa. U nas dyrektor prowadzi od lat "hazard" z zaprzyjaźnionymi agencjami menadżerskimi, za pieniądze podatników, a prezes poza dobrym PRem własnej osoby, nie wnosi do klubu ani jakości kadrowej, ani gotówki. Przy całym tym burdelu aprobata właściciela wprowadza stan totalnej sraczki. Nie można całe życie jechać na opinii, a aktualnie tak jest. I klub jedzie na opinii wypracowanej pokoleniami i nasza święta trójca też. Pytanie nasuwa się jedno: Ile nas, podatników tak naprawdę to wszystko kosztowało, a ile powinno? Możliwe, że Chęciński wyłoży zimą gotówkę na "gaszenie pożaru". Trzeba będzie prawdopodobnie zapłacić frycowe większości zawodnikom nienadającym się do tarcia chrzanu, plus zatrudnić nowych. Obciążenie budżetu z powodu indolencji świętej trójcy wzrosło gwałtownie i żeby się utrzymać, musi wzrosnąć jeszcze bardziej.
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników