Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez August 2014-09-08, 8:43 pm

Skoro Tk na trenera to ja popeiram kandydaturę WR na Prezesa, Jak promocja zlodziei to na całego.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm


Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez August 2014-09-08, 8:52 pm

I jako dodatek:
Kolejna kara dyscyplinarna za udział w ustawianiu meczów. Komisja Dyscyplinarna PZPN orzekła (w czwartek 28 sierpnia 2014) 4 lata dyskwalifikacji wobec b. II trenera Zagłębia Sosnowiec i Podbeskidzia Bielsko-Biała Michała Nowaka.

Kalendarium korupcyjne Zagłębia Sosnowiec
Kalendarium korupcyjne Podbeskidzia Bielsko-Biała

55-latek został zatrzymany w kwietniu 2007, a oskarżony w listopadzie 2013. Do tej pory nie zapadł wyrok w tej sprawie. B. trener Zagłębia i Podbeskidzia odpowiada za udział w ustawieniu lub próbie ustawiania następujących meczów:
1. 30 sierpnia 2003 Polonia Bytom - Zagłębie Sosnowiec 1:2 (2 tys. dla sędziego Marcina T.)
2. 6 września 2003 Rozwój Katowice - Śląsk Wrocław 2:1 (2 tys. dla sędziego Grzegorza D. za niekorzystny wynik Śląska)
3. 10 października 2003 Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 0:1 (2 tys. zł dla sędziego Adama K.)
4. 8 listopada 2003 Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec 1:2 (3 tys. dla sędziego Mariusza S.)
5. 15 listopada 2003 Zagłębie Sosnowiec - Ruch Radzionków 1:0 (500 zł dla sędziego Mariusza P.)
6. 20 marca 2004 Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 2:1 (3 tys. zł dla sędziego Adama Sz.)
7. 10 kwietnia 2004 Walka Zabrze - Zagłębie Sosnowiec 0:2 (5 tys. zł dla zawodników Walki)
8. 14 kwietnia 2004 Zagłębie Sosnowiec - Rozwój Katowice 3:0 (7 tys. dla piłkarza Rozwoju Krzysztofa B.)
9. 18 kwietnia 2004 Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław 3:0 (3 tys. zł dla sędziego Zbigniewa R.)
10. 8 maja 2004 Polonia Słubice - Zagłębie Sosnowiec 0:1 (tysiąc złotych dla obserwatora Marka D.)
11. 15 maja 2004 Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole 3:2 (3 tys. dla sędziego Artura R.)
12. 29 maja 2004 Zagłębie Sosnowiec - Włókniarz Kietrz 4:1 (7 tys. dla piłkarzy Włókniarza)
13. 5 maja 2006 Podbeskidzie Bielsko-Biała - ŁKS Łódź 2:1 (10 tys. zł dla Piotra W.)

http://pilkarskamafia.blogspot.com/2014 ... iec-i.html
No kto był wtedy pierwszym treniro tych zespołów , no kto ?
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez szajba555 2014-09-08, 9:36 pm

A co powiecie na Pana Wieczorka ?
Jak dla mnie on też mógłby być dobrym rozwiązaniem na trenerce w tym rzemiośle wiele przeszedł awansował do pierwszej ligi z ROW'em ale też i osiągnął przeciwny rezultat z żabolami :kiepsko: albo też mi przychodzi do głowy pan Arteniuk był trenerem elbląskiej Olimpii 4 sezony temu właśnie z naszymi braćmi z Elbląga awansował :niezle: :) ale trzeba by było poczekać ze 2-3 lata na jakieś tam awanse :redface: szkoda bo o takich trenerach jak : Michniewicz,Fornalik,Hajto,Okuka,Liczka,Kocjan,Magiera,Kaczmarczyk,Zieliński to tylko można pomarzyć :-( albo Też propozycja nr.3 Marcin Brosz sami wiemy że dwa sezony temu dość wysoko wyprowadził gliwickiego Piasta i to też mnie skłania do tego aby napisać kilka zdań w kwestii tego trenera może i u nas dałby radę w szybkim tempie awansować do 1 ligi kto wie :) Ale żeby prezes zwolnił tego całego kapello to nasuwają mi się pewne rozwiązania sprawy nie krzywdzące dla obu stron bo jeśli teraz chcemy wydalić pana Smyłę z ludowego to trzeba zadziałać szybko wysłać list do Pana Jaroszewskiego w którym można wyrazić ubolewanie odnośnie słabych wyników w meczach Zagłębia i poprosić pana prezesa o spotkanie specjalne oraz wyjaśnić z panem prezesem te sprawy na temat słabych wyników bo nie daj Boże będzie tylko jeden kroczek do awansu i braknie nam nie punktów a głupiego bilansu bramkowego :kiepsko: ,słabej podstawy piłkarzy i sztabu szkoleniowego (co widzimy po wynikach sparingowych i rundzie kwalifikacyjnej Pucharu Polski).Bo taki pakt "łańcuchowy" że tak powiem to do niczego dobrego nas nie wciągnie czyli na linii prezydent-wiceprezydent-prezes-trener zwłaszcza te dwie pierwsze osoby o lewicowych poglądach :twisted: bo każdy z nas na pewno chciałby widzieć widoki na Kresowej takie jak choćby z 7 lat temu kiedy to świętowaliśmy awans a jak ten że pakt dalej będzie się ciągnąć to niestety nie do końca prezes okaże się sk*rwielem a los a rzeczywistość je*aną k*rwą i wtedy Ludowy może zostać zaorany i wyburzony o czym z bólem serca piszę bo tavarisz Kaziu ze swoją lady Kopeć dążą do tego zabawili się w nekrofilię na hokeju to i na piłce nożnej też by chcieli :twisted: ale cóż poradzić naród dalej w szczycie omamienia dalej głosuje na lewicę i jeśli chcemy mieć stadion,ekstraklasę,potężnych sponsorów to towarzysza Górskiego trzeba obalić natychmiast bo najbliższe wybory bodajże za rok To ja nawet z Dąbrowy przyjechał bym oddać ten swój głos przeciw Millerowskiemu pachołkowi i jego klice
szajba555
 
Posty: 147
Dołączył(a): 2013-08-19, 8:42 pm
Lokalizacja: DeGie Reden/Mydlice

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez GrubyPerez 2014-09-08, 9:59 pm

najbliższe wybory są za dwa miesiące (16.11) , ale będąc z DG tylko tam będziesz mógł głosować.
Bez złośliwości zapytam : mógłbyś jakoś redagować swoje wpisy?
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1379
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez lesław1 2014-09-09, 9:20 am

Jeśli tak wam zależy na zwolnieniu Smyły to radzę trzymać kciuki abyśmy przegrali z Nadwiślanem, Siarką i ROW-em, inaczej nie będzie zmiany, poza tym jeszcze ktoś musiałby zacząć szukać nowego i proszę nie piszcie mi o trenerach z Extraklasy, bo w Zagłębiu nie ma "Drutexu".
lesław1
 
Posty: 462
Dołączył(a): 2013-08-19, 9:41 pm

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Anakin 2014-09-09, 9:48 am

lesław1 napisał(a):Jeśli tak wam zależy na zwolnieniu Smyły to radzę trzymać kciuki abyśmy przegrali z Nadwiślanem, Siarką i ROW-em, inaczej nie będzie zmiany, poza tym jeszcze ktoś musiałby zacząć szukać nowego i proszę nie piszcie mi o trenerach z Extraklasy, bo w Zagłębiu nie ma "Drutexu".

Znowu problemy z kreatywnym myśleniem. Nikt nie życzy Zagłębiu porażek. Za to coraz więcej ludzi widzi że z pracy Smyły a także Prezesa w perspektywie nie będzie. Żeby było jasno. Nie jestem zwolennikiem wymiany - jeszcze na dodatek teraz - Smyły na inne wynalazki pokroju Wieczorka. Pewnie nikt poza Prezesem nie wie ile by kosztowało wylanie sztabu szkoleniowego. Zresztą ciekaw jestem ja długo jeszcze obowiązuje kontrakt Smyły. A zapewne na kogoś bardziej sensownego nas nie stać.
Ale te 7 meczy nie przekonuje mnie do wywalczenia awansu z tym układem.
Anakin
 
Posty: 1775
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Anakin 2014-09-09, 10:03 am

August napisał(a):Skoro Tk na trenera to ja popeiram kandydaturę WR na Prezesa, Jak promocja zlodziei to na całego.

Dwóch Panów którzy mogli zrobić bardzo dużo dla Zagłębia w czasie gdy szły pieniądze od Włochów. A jak się skończyło - wiadomo. Mam nadzieję że podczas sprawy w sądzie do której może w końcu dojdzie mogłyby zostać zbadane wątki o których się słyszało, jak chociażby to ze w tym samym czasie kiedy panowie decydowali o włoskiej kasie, wybudowali sobie wypasione hacjendy jak również to że sprowadzeni za tych czasów zawodnicy narzekali że musieli sporo odpalać z podpisanych wysokich kontaktów. Dobrze byłoby takie rzeczy również wyjaśnić.
Dla mnie tandem TK-WR jest skreślony na wieki wieków i komuś się chyba w głowach poprzewracało jeśli chciałby powrotu TK
Anakin
 
Posty: 1775
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez lesław1 2014-09-09, 1:51 pm

Anakin napisał(a):
lesław1 napisał(a):Jeśli tak wam zależy na zwolnieniu Smyły to radzę trzymać kciuki abyśmy przegrali z Nadwiślanem, Siarką i ROW-em, inaczej nie będzie zmiany, poza tym jeszcze ktoś musiałby zacząć szukać nowego i proszę nie piszcie mi o trenerach z Extraklasy, bo w Zagłębiu nie ma "Drutexu".

Znowu problemy z kreatywnym myśleniem. Nikt nie życzy Zagłębiu porażek. Za to coraz więcej ludzi widzi że z pracy Smyły a także Prezesa w perspektywie nie będzie. Żeby było jasno. Nie jestem zwolennikiem wymiany - jeszcze na dodatek teraz - Smyły na inne wynalazki pokroju Wieczorka. Pewnie nikt poza Prezesem nie wie ile by kosztowało wylanie sztabu szkoleniowego. Zresztą ciekaw jestem ja długo jeszcze obowiązuje kontrakt Smyły. A zapewne na kogoś bardziej sensownego nas nie stać.
Ale te 7 meczy nie przekonuje mnie do wywalczenia awansu z tym układem.


Kto tu ma problem z myśleniem? Nie napisał, że każdy tutaj sobie życzy porażek, tylko to według mnie jedyny sposób na pozbycie sie Smyły, a to co dla kogo jest korzystniejsze pozostawiam każdemu z osobna, dla Ciebie widzę jednak lepiej byłoby gdyby Zagłębie wygrało coś z tych trzech meczy niżeli wywalić na siłę Smyłę
lesław1
 
Posty: 462
Dołączył(a): 2013-08-19, 9:41 pm

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Anakin 2014-09-09, 2:00 pm

lesław1 napisał(a):dla Ciebie widzę jednak lepiej byłoby gdyby Zagłębie wygrało coś z tych trzech meczy niżeli wywalić na siłę Smyłę

No i masz problemy z myśleniem. Nie jest istotne co jest lepsze dla mnie tylko dla klubu. A wątpliwości dotyczą tego czy ze Smyłą i jego taktyką będzie w stanie grać lepsza pilkę, grać skuteczniej a w konsekwencji włączyć się do walki o awans.
Anakin
 
Posty: 1775
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez novack 2014-09-09, 3:14 pm

Ja jestem za wywaleniem Smyły i wygraniem bez niego tych trzech następnych meczów, a później kolejnych. Niestety po wywaleniu Smyły (jest to absolutnie konieczne) pozostaną problemy których nam narobił, czyli złe przygotowanie fizyczne i brak w składzie zawodników którzy poprawiliby grę w obronie, bo pan Smyła zaklepał sobie Kursę i Kutarbę, a do tego zmarnował Sierczyńskiego i Jarczyka.Taktykę można zmienić w tydzień, no i trzeba niestety poszukać jakiegoś bocznego obrońcy z kartą na ręku, tak jak kiedyś Mójtę. Może warto dać szansę na środku młokosowi Budkowi obok dziadka Markowskiego, Jarczyka przesunąć na bok obrony (kiedyś był tam próbowany) mocno kopnąć w d... Farkasa niech się bierze do roboty, i wypić za zdrowie Ninkovica niech szybko wraca, ale to już nie ze Smyłą na ławce.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5701
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez August 2014-09-09, 8:55 pm

novack napisał(a):Ja jestem za wywaleniem Smyły i wygraniem bez niego tych trzech następnych meczów, a później kolejnych.


Zobaczysz Novack, jakby się zdarzyło że Nawdislan złoi tyłki naszym plejerson to ogłoszą we wszechswiecie że to przez Ciebie :lol:
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Qcu20 2014-09-10, 7:55 am

Co miesiąc są spotkania z prezesem. Byłem na spotkaniu wrześniowym. Powiedział, że nie ma problemu, żeby przyszedł trener Smyła na to spotkanie i rozmowę z kibicami. Uważam, że nie ma co czekać do października, tylko trzeba wystosować pytanie do Prezesa a w zasadzie prośbę o spotkanie z:

- prezesem,
- trenerem Smyłą i z kimś ze sztabu trenerskiego
- 2-3 wiądącymi zawodnikami np Matusiak, Dudek i Jarczyk.
Qcu20
 
Posty: 458
Dołączył(a): 2010-05-11, 8:42 pm

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Anakin 2014-09-10, 10:18 am

Qcu20 napisał(a):Co miesiąc są spotkania z prezesem. Byłem na spotkaniu wrześniowym. Powiedział, że nie ma problemu, żeby przyszedł trener Smyła na to spotkanie i rozmowę z kibicami. Uważam, że nie ma co czekać do października, tylko trzeba wystosować pytanie do Prezesa a w zasadzie prośbę o spotkanie z:

- prezesem,
- trenerem Smyłą i z kimś ze sztabu trenerskiego
- 2-3 wiądącymi zawodnikami np Matusiak, Dudek i Jarczyk.


Pytanie, co to zmieni ? Jaki może mieć wpływ w sensie pozytywnym na polepszenie gry ? Zaznaczam, że nie mam absolutnie na myśli nic złośliwego. Im więcej o tym myślę tym bardziej odnoszę wrażenie że praca na poziomie 3 ligi w klubie gdzie jest i będzie presja awansu to chyba za wysokie progi jeśli chodzi o Smyłę. I jakiekolwiek rozmowy niewiele pomogą
Anakin
 
Posty: 1775
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez bbartek 2014-09-10, 11:14 am

A ja proponuje spotkanie z pania V-ce Prezydent, członkami Rady Nadzorczej i Prezesem.
bbartek
 
Posty: 797
Dołączył(a): 2003-09-01, 11:27 am

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez werty2 2014-09-10, 11:41 am

bbartek napisał(a):A ja proponuje spotkanie z pania V-ce Prezydent, członkami Rady Nadzorczej i Prezesem.


Po co?

Po to żeby usłyszeć:
- przeznaczamy na działalność klubu spore środki
- klub jest dobrze zarządzany
- sezon jest długi
- akademia jest super
- w zeszłym sezonie prawie się udało
- inwestujemy w obiekty
- itd.,itp .........

Szkoda czasu.
werty2
 
Posty: 241
Dołączył(a): 2008-08-17, 10:28 am
Lokalizacja: Będzin

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników