Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez August 2016-05-15, 9:36 pm

Tadeusz Wisniewski napisał(a):z obserwacji i wyników osiągniętych przez zespół jasno
wynika ż trener Derbin na własna odpowiedzialność zmienił przygotowanie
zespołu a co najistotniejsze STYL GRY - zespół nie załapał tego nowego stylu
w tak krótkim czasie poza tym przez długi czas grał ta samą jedenastką.


Za chwilę okaże się, że biedny Derbin jest winny przerwania niedzielnego meczu na Old Trafford
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm


Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2016-05-16, 4:58 pm

Panu Derbinowi do Stadionów angielskich to jeszcze brakuje. Dla mnie
jedna rzecz jest zaskakująca - z jaką pewnością o nie omylności Pana
Derbina - Pan występuje w roli Adwokata. No nie ma tak że drużyna
nie gra lub jak kto woli gra padakę a trener jest wychwalany i nie
można powiedzieć ze popełnił błąd bardzo duży, znaczący by nie
powiedzieć - błąd na miarę rzeczywistej walki o awans i być może
o grę w finale PP - przecież ten Lech to był do ogrania chyba z tym
to już się Kol. zgodzi taką mam nadzieję. Statystyki nie kłamią
na rozegranych na Wiosnę 13 spotkań z punktami za Ząbki - nasi
wspaniali piłkarze - zapiszą 13 pkt a można było max. 39 pkt.
to jest 8 spotkań bez pkt. Kol. Statystyki, gra drużyny w żaden
sposób nie bronią trenera - Właściciel był łaskawy bo mógł wcześniej
zakończyć współpracę - nie zrobił tego bo miał na myśli i sprawy
licencyjne i finansowe.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez August 2016-05-16, 6:38 pm

Tadeusz Wisniewski napisał(a):Panu Derbinowi do Stadionów angielskich to jeszcze brakuje. Dla mnie
jedna rzecz jest zaskakująca - z jaką pewnością o nie omylności Pana
Derbina - Pan występuje w roli Adwokata.

No coś mi się wydaje, że się nie rozumiemy.
Primo. Nigdzie nie twierdziłem, że Derbin jest nieomylny. Wręcz przeciwnie, z tymże uważam, że Derbin mimo wszystko pokazał, że ma zadatki na dobrego trenera i można było dać mu szansę proponując mu np. rolę II trenera.
Secundo. Uważam, że obwinianie wyłącznie Derbina jest nie fair. Rozumiem, że jako pierwszy trener odpowiadał za wyniki i za to odpowiedział posadą natomiast uważam, że odpowiedzialność także ponoszą inne osoby czy to ze sztabu trenerskiego czy też Prezes.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2016-05-17, 3:21 pm

Kol. August nie może Kol mówić ze jestem nie fair - bo to jest nie prawda.
Ad primo - Pan Derbin powinien w pierwszej kolejności zrobić UEFA Pro
i wówczas może myśleć poważnie o trenerce - przecież Boruc będąc w
Sosnowcu wyrażił chęć pomocy w wymaganej praktyce w Klubie za granicą
to nie jest tak ze ludzie nie chcą pomóc Panu Derbinowi.
Reasumując - tak jak normalny zjadacz chleba który trzeżwo myśli
musi mieć Dyplom - tak trener Licencje UEFA Pro.
Ad secundo - nie ma inaczej na świecie - odpowiedzialność za wyniki
druzyny ciązy na trenerze i tego ani Pan ani Ja nie zmienimy.

Ja życzę Panu Derbinowi aby szybko wrócił na ławkę trenerską
a czy to będzie w Sosnowcu czy innym mieście to inna sprawa.
Dobrym przykładem jest trener Kmieć.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Anakin 2016-05-18, 10:45 am

Na katowickim Sporcie napisano, że rozważana była także kandydatura Dariusza Dudka a ze ten został asystentem w Śląsku to i sprawa upadła.
Anakin
 
Posty: 1775
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez patrios91 2016-05-18, 10:49 am

Czesiu Michniewicz niespodziewanie odchodzi z Pogonii..,a my dalej Magiery i inne wynalazki.
Anakin napisał(a):Na katowickim Sporcie napisano, że rozważana była także kandydatura Dariusza Dudka a ze ten został asystentem w Śląsku to i sprawa upadła.

Czytałem ten artykuł i mogę z niego wywnioskować jedno. Poszukiwania nowego trenera były chaotyczne i nieprzemyślane,na zasadzie "łapanki" chętnych lub niechętnych.
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez lesław1 2016-05-18, 12:07 pm

patrios91 napisał(a):Czesiu Michniewicz niespodziewanie odchodzi z Pogonii..,a my dalej Magiery i inne wynalazki.
Anakin napisał(a):Na katowickim Sporcie napisano, że rozważana była także kandydatura Dariusza Dudka a ze ten został asystentem w Śląsku to i sprawa upadła.

Czytałem ten artykuł i mogę z niego wywnioskować jedno. Poszukiwania nowego trenera były chaotyczne i nieprzemyślane,na zasadzie "łapanki" chętnych lub niechętnych.


1999–2002 Amica II Wronki
2002–2003 Amica Wronki (asystent)
2003–2006 Lech Poznań
2006–2007 Zagłębie Lubin
2008–2009 Arka Gdynia
2010–2011 Widzew Łódź
2011 Jagiellonia Białystok
2012 Polonia Warszawa
2013 Podbeskidzie Bielsko-Biała
2015–2016 Pogoń Szczecin
2016-2017 Zagłębie Sosnowiec
2017-2018 Następny w kolejce..
tego chcesz aby Ludowy był tylko kolejnym przystankiem w karierze zatrudniając Czesia
lesław1
 
Posty: 462
Dołączył(a): 2013-08-19, 9:41 pm

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Adam1906 2016-05-18, 3:38 pm

Taaaaa, Czesiu :lol: Ciekawe kto miałby mu tutaj pensję płacić? W Ekstraklapie zarabiał po 50 tysięcy miesięcznie a w Zagłębiu robiłby za dychę? Mamy budżet na poziomie 5,7 miliona, 100 rat po 47 tysięcy zadłużenia miesięcznie do spłaty, a Ty chcesz mu dać 0,5 miliona za rok pracy?...
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6808
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Anakin 2016-06-01, 1:53 pm

Adam1906 napisał(a):Taaaaa, Czesiu Ciekawe kto miałby mu tutaj pensję płacić? W Ekstraklapie zarabiał po 50 tysięcy miesięcznie

Ciekawe czy Podbeskidzie, które Czesia chce, dogada się z nim
Anakin
 
Posty: 1775
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez paw25 2016-06-01, 3:56 pm

Po zwolnieniu Derbina widać po chłopakach że atmosfera w drużynie jest bardzo dobra .Skłonny jestem stwierdzić że tej chemii brakowało od dobrych kilku spotkań.Dla mnie w tym trio to Łuczywek robił więcej roboty ...niż Derbin.Mam nadzieje że już nikt nie będzie płakał jak co poniektórzy po Derbinie.Miał całą zimę żeby przygotować zespół do rundy wiosennej nie wykorzystał tego(a to wyznacznik dobrego trenera).Szacunek za Puchar Polski ale to nie pan Derbin przygotowywał drużynę do rundy jesiennej będę to powtarzał.A na fantazji jak to powiedział Derbin za daleko się nie pojedzie.Mam nadzieje że Tomek Łuczywek będzie asystentem Magiery.
paw25
 
Posty: 437
Dołączył(a): 2006-03-16, 10:40 am

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez August 2016-06-01, 5:30 pm

paw25 napisał(a):o zwolnieniu Derbina widać po chłopakach że atmosfera w drużynie jest bardzo dobra .Skłonny jestem stwierdzić że tej chemii brakowało od dobrych kilku spotkań.Dla mnie w tym trio to Łuczywek robił więcej roboty ...niż Derbin.Mam nadzieje że już nikt nie będzie płakał jak co poniektórzy po Derbinie.


Ja rozumiem, że informację o atmosferze w zespole po zwolnieniu Derbina zaczerpnąłeś prosto z szatni. Derbina już faktycznie nie ma. Roma locuta causa finita. Ale wmawianie, że wystarczyło zwolnić Derbina, a wszystko co potem to najlepsze to trochę ociera się o fantazję.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Blajpios 2016-06-01, 5:51 pm

August napisał(a):
paw25 napisał(a):o zwolnieniu Derbina widać po chłopakach że atmosfera w drużynie jest bardzo dobra .Skłonny jestem stwierdzić że tej chemii brakowało od dobrych kilku spotkań.Dla mnie w tym trio to Łuczywek robił więcej roboty ...niż Derbin.Mam nadzieje że już nikt nie będzie płakał jak co poniektórzy po Derbinie.


Ja rozumiem, że informację o atmosferze w zespole po zwolnieniu Derbina zaczerpnąłeś prosto z szatni. Derbina już faktycznie nie ma. Roma locuta causa finita. Ale wmawianie, że wystarczyło zwolnić Derbina, a wszystko co potem to najlepsze to trochę ociera się o fantazję.

Tak, zgadzam się z tą opinią oraz, powtarzam - i chyba nawet więcej osób o tym pisało: Jeżeli tak cacy było jesienią i tylko przygotowania zimowo-Derbinowe zawaliły, to skąd się wzięła nie tylko kompromitacja z Zawiszą (1-6) ale i z Dolcanem 1-4? Jak to ktoś już pisał: po prostu, często beniaminkowie startują świetnie - a potem, jak zaczną już brać ich na poważnie, jak pofatygują się na ich mecze, to okazuje się, że nie jest tak różowo. Powtarzam, nie znaczy to, że teraz "jadę po Zagłębiu" i nie doceniam. Przeciwnie, doceniam - i to realistycznie! Faktycznie, niezły, dobry a może zakończy się nawet, że bardzo dobry był to sezon. Niemniej też - prawdopodobnie nie jest tylko sprawa zimowych przygotowań, bo i bynajmniej taka ekstraklasa w grze Zagłębia jeszcze nie była - no i na dodatek nie wiemy do końca, co w tej szatni było, czy kto kogo nie rozgrywał, czy teraz jest lepiej, czy tylko są ostrożniejsi albo waleczniejsi, bo robotę na przyszły sezon sobie załatwiają?
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Tomcjo 2016-06-06, 6:28 pm

Mandrysz odszedł z Termaliki . Jak nie ma lepszych propozycji brać go na managera a chłystek bedzie wykonywał jego polecenia albo niech dalej doradza w Motorze . Nie mam szacunku dla gościa ktory ma byc trenerem a nie na szacunku dla klubu . To nie Mourinho żebyśmy na niego czekali .
Tomcjo
 
Posty: 7044
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez zag23 2016-06-06, 10:40 pm

Tomcjo napisał(a):Mandrysz odszedł z Termaliki . Jak nie ma lepszych propozycji brać go na managera a chłystek bedzie wykonywał jego polecenia albo niech dalej doradza w Motorze . Nie mam szacunku dla gościa ktory ma byc trenerem a nie na szacunku dla klubu . To nie Mourinho żebyśmy na niego czekali .


a nasz nowy treneiro ma ważniejsze obowiazki niz zajecie sie druzyną teraz, zresztą pora urlopu ;)
http://www.polsatsport.pl/film/analiza- ... a_6397273/ w Zagłebiu duzo trzeba bedzie analizować gry i wyciagac wnioski personalne aż sie boje kto bedzie u nas w obronie grał w nowym sezonie...maja byc kosmetyczne zmiany tylko ..strach się bać
zag23
 
Posty: 985
Dołączył(a): 2004-10-22, 9:31 am
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Tomcjo 2016-06-07, 8:26 pm

Bo celem na nowy sezon jest najwyrazniej utrzymanie
Tomcjo
 
Posty: 7044
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników