Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez xenon 2018-10-08, 4:41 pm

Pozycja Dudka w klubie chyba troszkę podupadała o czym świadczy wywiad z Żarko, chłop nie chcąc przechodzić kładką Mandrysza postanowił się ewakuować jak Araszkiewicz.Dał nam awans więc szacun i powodzenia w dalszej karierze.
xenon
 
Posty: 1073
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm


Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez August 2018-10-08, 4:41 pm

novack napisał(a):Nie twierdzę, że to mój wymarzony wybór, ale coś tam na forach się wypisuje, że Dudek idzie do cyganów, to machniom.


Mam nadzieję że nie na tych samych forach na których pisano że w Sosnowcu widziany był „szarańcza” Motyka
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez novack 2018-10-08, 4:42 pm

August napisał(a):
novack napisał(a):Nie twierdzę, że to mój wymarzony wybór, ale coś tam na forach się wypisuje, że Dudek idzie do cyganów, to machniom.


Mam nadzieję że nie na tych samych forach na których pisano że w Sosnowcu widziany był „szarańcza” Motyka

Na tych samych ;)
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5710
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez petromar 2018-10-08, 4:49 pm

Bartoszek ,ale raczej chłop sie tutaj nie wpakuje, Jesli Paszulewicza na ta menda dyrektor od siedmiu bolesci wcisnie to chyba padne,, ROBERT pokaz jak to sie znasz na trenerce moze? Ty łajzo niszcząca mój ukochany klub
petromar
 
Posty: 837
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez RUDI 2018-10-08, 4:54 pm

Co za dzień ,najpierw informacja że "mojego '' proboszcza złapano gdy prowadził po spożyciu ,teraz info że Stanek namówił Dudka do rezygnacji z funkcji trenera i jak tu się nie załamać ? Nowy trener ,jeżeli będzie "mądry" powinien porozmawiać z jego poprzednikami pracującymi w Zagłębiu (jest to tak małe grono że na pewno mają jakieś kontakty) może wtedy postawiłby jakieś warunki (z kim ma współpracować) ? a może stawiać warunki bo to my mamy nóż na gardle .
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez xenon 2018-10-08, 4:57 pm

"Po długich rozmowach trwających od sobotniej nocy po meczu z Lechią, aż do poniedziałkowego popołudnia, nie miałem pełnego przekonania, żeby nakłaniać trenera Dudka do zmiany stanowiska. Rozstaliśmy się tak naprawdę w smutnej atmosferze, bez przeświadczenia, że na pewno zrobiliśmy dobrze, albo źle - dodał prezes Jaroszewski."- ciekawe gdzie były te rozmowy?
xenon
 
Posty: 1073
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez August 2018-10-08, 5:02 pm

RUDI napisał(a):Co za dzień ,najpierw informacja że "mojego '' proboszcza złapano gdy prowadził po spożyciu ,teraz info że Stanek namówił Dudka do rezygnacji z funkcji trenera i jak tu się nie załamać ?

Fakt. Sosnowiec ma dziś strasznie kiepski PR. O nawalonym proboszczu z 2 promilami za kółkiem można niemal wszędzie przeczytać bądź usłyszeć jako nius dnia. A teraz infor o Dudku. Najlepiej jakby połączono obie wiadomo np.: "Pijany proboszcz z Sosnowca przyczyną rezygnacji Dariusza Dudka."
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez RUDI 2018-10-08, 5:05 pm

August napisał(a):"Pijany proboszcz z Sosnowca przyczyną rezygnacji Dariusza Dudka."

:lol: :lol: :lol:
Dziękuję Ci ;-( zaplułem monitor .
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez gothblack 2018-10-08, 5:09 pm

rafal73 napisał(a):Czy Dudek może prowadzić Płock, jeśli już prowadził Zagłębie w Ex?


Nie może. Tak samo nie może przyjść do nas Dźwigała i to na całe szczęście.
Osobiście chciałbym Ojrzyńskiego bo lubię gościa i jego taktyka jeżdżenia na dupach
w naszym przypadku być może by na uratowała.
Ale fakt faktem najlepsza wiadomość to by była jakby Stanka wypierdolono dyscyplinarnie.
gothblack
 
Posty: 265
Dołączył(a): 2005-04-17, 12:14 pm
Lokalizacja: 100-Lecie S-c

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2018-10-08, 5:14 pm

Od kilku godzin mam mętlik w głowie co się tyczy trenera dla Zagłębia
w tej chwili mam w głowie nazwisko - Zielinski - doświadczony trener
w Widzewie Mroczkowski ma podpisany Ktr na 2 lata z opcją .
Przerażony jestem tą Motyką. Może jednak ten Jan Urban w końcu
przyjdzie do Sosnowca. Przecież trzeba ratować Extra.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez August 2018-10-08, 5:15 pm

Wiesz, tak naprawdę nie powinno nam być do śmiechu. O bezmyślnej i nieodpowiedzialnej ochlajmordzie w sutannie wszyscy zaraz zapomną. Zwłaszcza, że duchowni mają ostatnio fatalny PR z jeszcze innych względów. Natomiast pytanie kogo Prezes z Dyrektorem zechcą/będą w stanie zakontraktować. Jak pisałem kilka godzin temu, skoro miało do tego dojść, to chyba w miarę "właściwy" moment. Ale za to się boję, że podstawowym kryterium postawionym przez Stanka będzie jak najszybsza odpowiedź na pytanie: kto w Zagłębiu jest debeściak?" a odpowiedź może być tylko jedna.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez August 2018-10-08, 5:17 pm

Tadeusz Wisniewski napisał(a):Przerażony jestem tą Motyką

Spokojnie Panie Tadziu. To by było przysłowiowe porywanie się z motyką na słońce. Sympatyczny Marek po nieudanym mariażu a co za tym idzie rozstaniu z Rozwojem raczej zakończył na dobre przygodę na szczeblu centralnym.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2018-10-08, 5:24 pm

Szanowny Auguscie - Czy debesciak - ma Licencje na prowadzenie drużyny w Extra ?
Moja pamięc mówi że NIE - więc o czym My mówimy. Przecież to jest na prawdę
PROBLEM - to ma być ktoś kto uratuje Extra dla nas Kibiców Zagłębia. Amen
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez August 2018-10-08, 5:28 pm

Chodziło mi raczej o wybór kandydata, w przypadku którego podstawowym kryterium byłaby uległość wobec Pana Dyrektora Stanka.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez xenon 2018-10-08, 5:33 pm

tutaj nie ma co szukać jakiegoś wirtuoza tylko faceta z charakterem, a do tego porządnie wzmocnić drużynę ale nie robić tego 4 marca tylko w grudniu, żeby się wkomponowali w skład.Do tego proszę zalogować konto na "pomagamy.pl" i zacznijmy zbiórkę pieniędzy na tron na krytej, albo na łuku dla Stanka bo jego obecnośc przy piłkarzach jest denerwująca i źle wpływa na postawę trenerów
xenon
 
Posty: 1073
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników