Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Tomcjo 2018-09-29, 9:43 am

I ja to wszystko wiem. Koncentruje się jednak na rzeczach realnych . Jak zmiana trenera . Na rzeczach mało realnych jak wyje anie Stanka czy nierealnych jak wywalenie prezesa już nie .
Tomcjo
 
Posty: 7048
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland


Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Tomcjo 2018-09-29, 9:55 am

Gdyby prezydent zrobił głosowanie wśród kibiców to Stanek by przegrał ale prezes już nie . Co gorsze ten układ nie daje szans na lepszego prezesa i dopóki nie pojawi się sponsor to nie będzie zmian . A sponsor się nie pojawi bo przy klubie powstała sekcja sztuk walki na wzór tej w Wiśle . Obecnie z listy 100 najbogatszych Polaków jedynie 2 jest zaangażowanych w kluby . Filipiak w Cracovii i ten z Lecha . Pozostali jak Solorz uciekli . Jeśli któryś zapragnie mieć klub to zrobi go od zera jak w Niecieczy . Należy wywierać nacisk byle zmiany nie były na gorsze . W tej chwili zmiana prezesa może być jedynie na gorsze . A Stankowi nie wolno odpuścić . Wasz prezes nasz dajrektor a lato muminków
Tomcjo
 
Posty: 7048
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez August 2018-09-29, 10:22 am

patrios91 napisał(a):Obciążenie budżetu z powodu indolencji świętej trójcy wzrosło gwałtownie i żeby się utrzymać, musi wzrosnąć jeszcze bardziej.

Zapewne tak ale pytanie czy nawet po wygranych wyborach Chęciński będzie chciał czy też będzie w stanie uruchomić większe niż dotychczas środki aby klub mógł rozwiązać kontrakty a jednocześnie pozyskać wartościowych następców. A wątpię aby np taki Rzonca z Torunarighą zechcieli zrezygnować z pieniędzy im po prostu przysługujących. A jak pamiętam od zimy zostanie im jeszcze po 1,5 roku. Jeśli - jak pisałem kilkukrotnie - Junior zarabia ok. 8 tys. euro miesięcznie netto to za 1,5 roku to mamy ok. 620 tys. zł. Z podatkami i innymi kosztami to lekuśko będzie 1 mln zł. A niepotrzebnych "ojrowiczów" jest więcej. Nawet zakładając, że zarabiają mniej i mają krótsze kontrakty tak samo jak co najmniej kilku "złotówkowych" grajków nadających się również do odpalenia to chcąc naprawdę przewietrzyć kadrę ze słabych kopaczy klub potrzebowałby na to kilka dobrych mln zł. Do tego doszłaby potrzeba zakontraktowania kilku sensownych kopaczy co zapewne sprawiłoby, że tylko na takie ruchy potrzeba by było pieniędzy w granicach bliższych kwoty 10 mln zł. \Dlatego sądzę, że aż tak wielkiego przewietrzenia nie będzie bo to byłoby bardzo groźne dla egzystencji klubu. Poza tym, Sosnowiec to nie zbyt bogate Miasto i nawet po wyborach Checińskiemu mogłoby być trudno znaleźć dodatkowe, duże fundusze na kopaczy. Zapewne żeby dać Jaroszewskiemu trzeba by było komuś zabrać. Przed wakacjami dokładałem się do zakupu rolet do klasy mojego syna (bodajże koszt 800 zł) bo Miasto dało za mało pieniędzy i w kilku klasach nie styknęło. I dla mnie est to mimo wszystko chore. Płacę podatki w Mieście i jeszcze aby moje dziecko uczyło sie w cokolwiek lepszych warunkach wykładam swoje fundusze bo brakuje w sumie kilka tys. zł. A z drugiej strony słyszę, że stać nas na 300 mln zł inwestycję czy miliony na kluby.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez novack 2018-09-29, 11:01 am

Chyba w futbol cafe była rozmowa, gdzie oficjalnie mówiono, że jest zmowa menagów i żaden nie puści zawodnika do ekstraklasy za mniej niż 15 tysięcy ojro, a jeśli chodzi o naciski na zmianę Naszego trenera, to wyjaśniło się, że to sprawka złych ludzi:
http://sportdziennik.pl/lowcy-glow-wchodza-do-gry/
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5710
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2018-09-29, 11:39 am

Panowie & Panie dajcie spokój ze zmianą trenera to po pierwsze.
Po drugie możecie mieć zastrzeżenia do Dyrekcji proszę bardzo
ale trener niech sobie pracuje oby bez perturbacji.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Tomcjo 2018-09-29, 12:42 pm

Tylko ze właśnie trener nie pracuje i jest najsłabszym ogniwem . Głupie zmiany , dziwna taktyka . A grzech największy to przerwa na reprezentacje . Zagraliśmy najlepszy mecz z Arka wiec kibice mieli nadzieje na więcej tymczasem po przerwie gramy frajersko z Górnikiem i gramy kompletne nic w Kielcach . To ja mam pytanie co on zrobił w przerwie ligowej ze rozwalił kompletnie drużynę . Co tam się wydarzyło . Wielka awantur , wielkie pijaństwo czy po prostu wielkie nic . Do tej pory nawet jak drużyna grała dobrze to trener skutecznie ja osłabiał . Po wzmocnieniach na boisku potrzebne jest wzmocnienie na ławce bo trener nie dorósł ani do ekstraklasy ani nawet do tej drużyny która tez nie jest bez winy .
Tomcjo
 
Posty: 7048
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Tomcjo 2018-09-29, 12:45 pm

Jedno proste pytanie . Czy od pamiętnej bomby Banasiaka Zagłębie wykonało skutecznie jakiś stały fragment gry bo mi umknęło ? Kto za to odpowiada ? Ja ? Nawet Stanek nie jest temu winien
Tomcjo
 
Posty: 7048
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez pyla 2018-09-29, 9:07 pm

Na naszym forum jeszcze nie tak dawno , jak Katowice zatrudniły Paszulewicza , nie brakowało głosów jaki to fachurai jaki popełniamy błąd zatrudniając Dudka. Jak to się skończyło wszyscy wiemy. Byłbym bardzo ostrożny ze zmianą trenera , jutro będziemy mądrzejsi :-)
pyla
 
Posty: 830
Dołączył(a): 2009-10-18, 4:10 pm

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2018-09-30, 8:34 am

Łatwo jest siedzieć w AYR - Szkocja i walić z grubej rury - a teraz napisze
na czym to wszystko polega a mianowicie w grach zespołowych - wczoraj
późnym wieczorem "polscy siatkarze" pokazali co znaczy gra zespołowa
i jak do zawodów z najlepszymi należy podejść aby wygrywać. AMEN
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Adam1906 2018-09-30, 10:04 am

Tadeusz Wisniewski napisał(a):Łatwo jest siedzieć w AYR - Szkocja i walić z grubej rury - a teraz napisze
na czym to wszystko polega a mianowicie w grach zespołowych - wczoraj
późnym wieczorem "polscy siatkarze" pokazali co znaczy gra zespołowa
i jak do zawodów z najlepszymi należy podejść aby wygrywać. AMEN
Pozdrawiam
Tadeusz

Świetne podsumowanie :niezle: Musimy wziąć pod uwagę, że my nie mamy w Ekstraklasie indywidualności (może poza Pawłowskim), dlatego z rzemieślników musimy stworzyć drużynę. A że grać jako drużyna potrafimy pokazała druga połowa w meczu ze Śląskiem oraz mecz w Gdyni, gdzie naprawdę stworzyliśmy świetne widowisko. Uważam, że gdybyśmy tak grali z Górnikiem i w Kielcach (oraz oby dzisiaj z Cracovią), to we wszystkich tych meczach zdobylibyśmy komplet punktów. Niech Dudek wreszcie przypomni sobie, że jeżeli nie ma się dobrej obrony to trzeba grać do przodu a nie do tyłu a będzie dobrze, bo ta liga wcale nie jest mocna i wygrać w niej można z każdym!!!
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6809
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Tomcjo 2018-09-30, 12:57 pm

Tadeusz Wisniewski napisał(a):Łatwo jest siedzieć w AYR - Szkocja i walić z grubej rury -

Tak samo łatwo w Szkocji jak i pod Warszawa
Stałe fragmenty gry to elementarz piłkarza i trenera . Szkoda ze u nas zarzucony w kąt . A braki w podstawach na tym poziomie są niewybaczalne
Tomcjo
 
Posty: 7048
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Lars 2018-09-30, 8:10 pm

Zmiana trenera na dzień dzisiejszy nie wchodzi w gre.
Nic to nie zmieni, a być może mamy bardzo dobrego trenera.
i tyle.
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2254
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Lars 2018-09-30, 8:11 pm

Chcecie Zielińskiego, Paszulewicza, czy innego fachofca?

wolę Dudka, nawet po spadku.
ale Dudka, który całościowo za to odpowiada, włącznie z transferami.
Ostatnio edytowano 2018-09-30, 8:16 pm przez Lars, łącznie edytowano 1 raz
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2254
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez turku 2018-09-30, 8:15 pm

Niech jakość trenera panuje jego wypowiedź o zatrudnieniu Kokoszki:

Oczywiście, przegraliśmy w tej najważniejszej statystyce, ale pod względem przygotowania motorycznego było dobrze. Trzeba poprawić skuteczność, potrzebujemy czasu – jest przecież sześciu nowych zawodników – i spokoju. Przegrywamy na razie w detalach. Stąd też transfer Adama, na którego doświadczenie bardzo liczę”


Wypowiedź z końca lipca. O już dwa miesiące powtarza że trzeba spokoju, że skuteczność trzeba poprawić, że się uczymy. A jego "doświadczenie" ledwo się na ławkę łapie
turku
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 2007-04-21, 6:38 pm
Lokalizacja: Pogoń

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Lars 2018-09-30, 8:19 pm

turku napisał(a):Niech jakość trenera panuje jego wypowiedź o zatrudnieniu Kokoszki:

Oczywiście, przegraliśmy w tej najważniejszej statystyce, ale pod względem przygotowania motorycznego było dobrze. Trzeba poprawić skuteczność, potrzebujemy czasu – jest przecież sześciu nowych zawodników – i spokoju. Przegrywamy na razie w detalach. Stąd też transfer Adama, na którego doświadczenie bardzo liczę”


Wypowiedź z końca lipca. O już dwa miesiące powtarza że trzeba spokoju, że skuteczność trzeba poprawić, że się uczymy. A jego "doświadczenie" ledwo się na ławkę łapie


a co ma powiedzieć. Ma publicznie zjebać piłkarzy, że słabi, że się nie nadają? Tak raczej menago nie powinien robić. Robi co może, motywuje, uczy, próbuje, ale umiejętności brak, a DAJREKTOR ściągnął mu jeszcze wzmocnienia siedzące na trybunach. Fajnie się siedzi na trybunach za te tysiące euro, nieprawdaż??? Stanek, może Ty po prostu za to wziąłeś jakieś fajne "gratisy"? Albo jesteś cieniasiem i sie nie nadajesz na Dajrektora. W każdym razie czy wziąłeś czy nie to sie nie nadajesz :!: :czerwona: :czerwona: :czerwona:
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2254
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników