Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez August 2018-10-13, 9:23 am

Jeszcze jedno. Żurek twierdzi, zapewne za informacją z klubu, że motywy Kaczmarka pozostają nienznane.
A jak napisał znany z informacji z pierwszej ręki twitterowiec, Kaczmarkowi nie spodobało się to co zastał i w związku z tym chciał mieć swój sztab a dalej wiadomo....
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm


Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez petromar 2018-10-13, 9:30 am

wiadomo to jest juz jedno,kazdy kto do tej pory chciał pracować w Sosnowcu miał swoj sztab, od teraz to pewno nawet do rozmow z stankiem nawet nie będzie chciał siadac bo wiadomo jak się to skonczy, więc pewne już jest ze słupa na szybko szukamy z licencją, ehhhh aleś k***a nam ZAGŁĘBIE załatwił dziadu jebany w komitywie z kolegami
petromar
 
Posty: 800
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez django 2018-10-13, 9:37 am

RUDI napisał(a):Ps Pytanie dla kolegów ,dostaliście odpowiedź dlaczego kasowane są posty ? bo w "stopce"ktoś z moderatorów był widoczny i obserwował (pozdrawiam onego )


Który z Twoich postów został wykasowany?
Jakie konkretnie posty kolegów zostały wykasowane?
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez August 2018-10-13, 9:46 am

Ja myślę, że nie ma co przeciągać tematu rzekomo kasowanych postów. Nas już już dotyka jakaś psychoza z tym Stankiem. Ale to oczywiście żadne usprawiedliwienia. Nikt z nas nie miał prawa napisać czegokolwiek krzywdzącego chłopaków ze 100% bez jakiegokolwiek sprawdzenia. W każdym razie - piszę za siebie - insynuując cokolwiek zachowałem się jak Kretyn. W związku z czym Przepraszam wszystkie osoby związane z prowadzeniem strony 100%. I mam nadzieję, że to się więcej nie powtórzy. Trym bardziej że za swoją robotę zasługujecie na Szacunek.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez rio99 2018-10-13, 9:46 am

Ciekawe jaki trener bedzie chętny do objecia naszych gwiazd , przecież w obecnej sytuacji zrobi z siebie posmiewisko a jednoczesnie w pewnym sensie stanek bedzie pracowal na jego ocena i warsztat trenerski. Parodia , dramat i kpina z nas kibicow (nie wszystkich oczywiscie). Teraz bedzie ciekawie ze 3 mecze z wpierdolem i wtedy sie zrobi jeszcze ciekawiej. Robie popcorn piwo i zasiadam do serialu pt " Robek czlowiem ktory zniszczyl Zaglebie" a tobie jaroszewski wielki ch... W du.. od poczatku pisalem jaka jestes cwaniakowata pizda i wszedzie gdzie sie nie pojawisz ma swojego pana. W szkole dyrektor , w tv przelozony redaktor a w klubie stanek
rio99
 
Posty: 70
Dołączył(a): 2007-02-23, 9:16 am

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez rio99 2018-10-13, 9:49 am

Sorry za blędy ale chce mnie rozpierdolić
rio99
 
Posty: 70
Dołączył(a): 2007-02-23, 9:16 am

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Adam1906 2018-10-13, 9:58 am

django napisał(a):
RUDI napisał(a):Ps Pytanie dla kolegów ,dostaliście odpowiedź dlaczego kasowane są posty ? bo w "stopce"ktoś z moderatorów był widoczny i obserwował (pozdrawiam onego )


Który z Twoich postów został wykasowany?
Jakie konkretnie posty kolegów zostały wykasowane?

Panowie, nie ma tematu wykasowania postów. Piszę przez telefon i zmylił mnie post Pereza wpisany w innym temacie a rozpoczynający dyskusję o pobycie w gdańskim hotelu, podczas gdy temat ten został rozwinięty ale już w innym temacie.

Mea culpa... ;-)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez RUDI 2018-10-13, 10:03 am

django napisał(a):
Który z Twoich postów został wykasowany?
Jakie konkretnie posty kolegów zostały wykasowane?

Ja nie pytałem administratorów ani im nie zarzucałem usuwania moich postów , ja zapytałem czy forumowicze dostali odpowiedź na ich zarzuty o kasowaniu postów .Ani jednego złego słowa nie napisałem na temat redakcji 100% ,a pytanie które Ty zadajesz mnie powinien zadać moderator,administrator strony tym którzy stwierdzili że ich posty są usuwane .
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez bolo73 2018-10-13, 10:39 am

W Stanku cała nadzieja! Któż zna lepiej klub i drużynę "od kuchni" jak nie Roberto. Myślę, że to najrozsądniejsza decyzja. A już trwożyłem się i spać nie mogłem myśląc nieustannie o tym co to będzie jeżeli Prezes Marcinek zatrudni kogoś z zewnątrz kto w ogóle nie ma pojęcia o tym jak wygląda nasz klub od środka i kto w żadnym wypadku nie poradziłby sobie z tym co zastanie. A tak to Roberto ma wszystko ogarnięte więc mogę się uspokoić i spać jak niemowlak czego i Wam życzę. Puenta: Cicho wszędzie głucho wszędzie burdel był lecz większy będzie.
bolo73
 
Posty: 979
Dołączył(a): 2006-10-17, 7:28 am

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez slawekchicago 2018-10-13, 11:12 am

Qrwa stanek :czerwona: dopial swego. Ostrzegalem , Zegnaj EKSTRAKLASO ;-(
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez slawekchicago 2018-10-13, 11:14 am

Brawo Jastrzebie JESZCZE JEDEN JESZCZE JEDEN :lol: :lol: :lol:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez xenon 2018-10-13, 11:14 am

Z tego mozna, że do Zagłębia nie chce przyjść żaden szanujący się trener, możemy liczyć jedynie na jakiegoś desperata, któremu zaczyna brakować gotówki i jest mu wszystko jedno gdzie byle by płacili
xenon
 
Posty: 1058
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez xenon 2018-10-13, 11:18 am

A Jędrych dalej swoje, ręka, karny gol...przecież ten facet, aż się prosi żeby go wyyebć na zbity pysk z klubu, a oni dalej swoje
xenon
 
Posty: 1058
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez August 2018-10-13, 11:20 am

slawekchicago napisał(a):Brawo Jastrzebie JESZCZE JEDEN JESZCZE JEDEN :lol: :lol: :lol:

Nie przesadzaj. Czy zespół "prowadzi" Stanek czy nie, to jest nasze Zagłębie
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez slawekchicago 2018-10-13, 11:29 am

August , czy przesadzilem ? ani troche . Brawo Jastrzebie to byl sarkazm , a jeszcze jeden jeszcze jeden to chodzilo o karny .
Jesli jednak pilkarzom pasuje uklad ze prowadxi ich czlowiek orkiestra to sorki ale zdanie o nich mam nie najlepsze
Pozostana chyba tylko wyjscia na mecz konczace sie "w poczekalni" ;-(

Serce krwawi ale zawsze za Zaglebiem .
Niech z mlyna wyjda ci co zalozyli Zaglebie 1906 ici co jezdzili na mecze , zostawiajac Nasze Zaglebie . Wtedy Prezes Baczynski nie pasowal a teraz marcinek cacy. I oni wypowiadaja sie przy mendach jaroszewskim i stanku ze KIBICOWANIE BEZ PODZIALU ?
Szlag mnie trafia
W jaki sposib jestesmy My traktowani co sa Na dobre i NA ZLE ??? TY , ja , Adam , Rudi ,Artur i wielu wielu innych .Zaluje ze nie znam wszystkich osobiscie .Kilku poznalem raptem w zeszlym roku ale wiem ze WLASNIE TAKICH BRACI SIE NIE TRACI :brawo:
Ostatnio edytowano 2018-10-13, 11:37 am przez slawekchicago, łącznie edytowano 2 razy
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników