Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez wojtaszko 2018-10-15, 7:31 pm

Tego pedala 3w1 na treningu nie było pytanie tylko czy próbował nowy kanał YouTube czy ktoś go odsunal
wojtaszko
 
Posty: 1260
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze


Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez novack 2018-10-15, 7:37 pm

Było FC Hollywood, pozostało Filmove Laboratore Barrandov, czyli czeski film, by nie rzec A JE TO.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez xenon 2018-10-15, 7:51 pm

Stanka nie będzie na najbliższym meczu, cisza przedwyborcza
xenon
 
Posty: 1058
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez RUDI 2018-10-15, 7:55 pm

xenon napisał(a):Stanka nie będzie na najbliższym meczu, cisza przedwyborcza

Trenuje kondycje ,jeżeli Chęciński wygra wybory to nie ma bata , prowadząc Orszak Trzech Króli będzie dosiadał "czarnego konia " myśli menadżersko/trenerskiej polskiej piłki kopanej .
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez petromar 2018-10-15, 9:48 pm

tylko koledzy nie cieszmy się bo jeśli ten nowy słup wziął ze sobą drugiego słupa to logiczne jest to że trzeba będzie opłacać dwa słupy , sTANEK może coś dorzuci ze swoich co tam dostawał wypłaty za kilka stanowisk, no i tez pare groszy wpadło od menago tych naszych szrotów przecież, co jak co ale honor chłopina ma !!!! nie dosyć ze nowy słup załatwiony to i jeszcze mu pozwolił na asystenta drugiego słupa zabrac , rOBERT masz gest, a tak dodam poza tematem ze jak już poszedłeś grubo z tymi słupami to może byś tak wypierdalał z Naszego Kochanego ZAGŁĘBIA???? nooo robuś daj się przekonać :lol: :czerwona: :czerwona: :czerwona:
petromar
 
Posty: 800
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez August 2018-10-15, 10:01 pm

Jak Robert znalazł Waldka: https://youtu.be/Mt3O22ZigOA
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez picku 2018-10-16, 10:37 am

RUDI napisał(a):A uwierz (i przekaż dalej bo masz jak widzę kontakt ) do takiej "akcji"(głosownia na niego) paru ludzi przekonałem ,onegdaj ;-) A teraz na dzień dzisiejszy jestem "niezdecydowany " na100% aby zrobić to samo co w 2014 roku.


Post trochę poniewczasie, jednakże chciałbym jedynie sprostować, iż to co napisałem na forum było odpowiedzią Prezydenta Chęcińskiego na moje pytanie postawione w wiaodmości pryewatnej na FB. To tyle jeśli chodzi o posiadanie kontaktu z nim :)
picku
 
Posty: 180
Dołączył(a): 2008-11-08, 8:52 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Sielec

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Adam1906 2018-10-16, 11:12 am

August napisał(a):Jak Robert znalazł Waldka: https://youtu.be/Mt3O22ZigOA

Zajebiste :lol:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez RUDI 2018-10-16, 11:21 am

picku napisał(a):iż to co napisałem na forum było odpowiedzią Prezydenta Chęcińskiego na moje pytanie postawione w wiaodmości pryewatnej na FB. To tyle jeśli chodzi o posiadanie kontaktu z nim :)

Mój błąd że pisałem "jakby do Ciebie" :redface: zdawałem sobie sprawę że cytujesz ,a co do kontaktu chodziło mi o kontakt FB (którego ja nie mam) Pozdrawiam :)
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez August 2018-10-16, 1:18 pm

Blażyński na swoim koncie cytuje Jaroszewskiego (zapewne z konferencji):

Jaroszewski: Nie ma drugiego dna, jeśli chodzi o rozstanie z Dudkiem.

Jaroszewski: Wybraliśmy Ivanauskasa, bo jest doświadczony, dobrze porusza się w sferze multi kulti, zna kilka języków.

Oraz Ivanauskasa:
Ivanauskas: Niektórzy zawodnicy nie przeskoczyli mentalnie z pierwszej ligi do ekstraklasy.

Marcin Jaroszewski, prezes @zaglebie_eu: Trener zimą będzie mógł liczyć na trzy, cztery solidne transfery.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Tomcjo 2019-04-26, 10:37 am

Jeszcze trwa walka o ekstraklasę a już powinno się myśleć co będzie na wypadek spadku . Nie wiem czy nastąpi zmiana prezesa . Pewnie niestety nie . Waldek za to prawie na pewno odejdzie i jeśli spadniemy to nawet powinien odejść . Za to bez względu na to czy w planach będzie powrót po roku czy po trzech to główna inwestycją klubu musi być trener . Nie ma na rynku kogoś klasy Lenczyk wiec musimy znaleźć prawdziwego zawodowca z niższych lig . Dość już eksperymentów z Dudkami czy innymi uczącymi się zawodu kosztem klubu . Jest paru trenerów którzy odnosili sukcesy na zapleczu i rokują na występy na wyższym poziomie . Zastanawiam się nad obecnym trenerem Legii bo pewnie wkrótce straci prace . Nie byłem jego zwolennikiem ale zaczynam się przekonywać . Gdyby był zainteresowany to choć to bardziej początkujący trener to przy wsparciu odpowiednio skonfigurowanego sztabu złożonego z bardziej doświadczonych ludzi jest szansa na sukces . Tak sztab trenersko managerski to to na co musza być pieniądze w klubie który chce być zawodowy i jest to bardziej potrzebne niż wysokie kontrakty piłkarzy .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez August 2019-04-26, 11:06 am

Trele morele. Wiadomo, że po spadku klubu raczej nie będzie stać na trenerów typu Waldi więc w grę będzie wchodziło tylko krajowe podwórko. A podstawowym wymogiem będzie przyjaźń z naszymi trzema dzielnymi muszkieterami. Poza tym nie można zapominać, że jesienią po rejteradzie Dudka zanim sięgnięto po Waldka, klubowi odmówiło z pół tuzina trenerów ze słynnym Tomkiem-agentem z 3432431341 ligi niemieckiej.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2019-04-26, 3:22 pm

A co moi Szanowni Przedmówcy na taką wersję wydarzeń w Zagłębiu -
otóż zostaje trener Waldek plus cała ekipa no może cała - wypożyczeni
odejdą no i stoperzy - ale otrzymują zadanie - po roku wracacie do Extra.
Nie wnikam w finanse - o tak po prostu. WRACACIE.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Tomcjo 2019-04-26, 3:27 pm

Właśnie o te finanse bałbym się najbardziej . Druga rzeczą o która bałbym się równie mocno to psychika tej drużyny . Już im mocno siadła . Po spadku ci piłkarze mogą przez długie miesiące o ile nie lata nie wrócić do formy . I dla nich i dla nas rozstanie będzie najlepsze .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez August 2019-04-27, 8:51 pm

Tadeusz Wisniewski napisał(a):A co moi Szanowni Przedmówcy na taką wersję wydarzeń w Zagłębiu -
otóż zostaje trener Waldek plus cała ekipa no może cała - wypożyczeni
odejdą no i stoperzy - ale otrzymują zadanie - po roku wracacie do Extra.
Nie wnikam w finanse - o tak po prostu. WRACACIE.
Pozdrawiam
Tadeusz

Warunek oparty wyłącznie o pieniądze. Ponieważ w 1 lidze nie ma dużej kasy za prawa tv a sponsor strategiczny to banda oszustów podatkowych pozostaje kasa miejska. Ponieważ Chęciński wbrew pozorom nie na bogatego budżetu proponuję obciąć wydatki np na przedszkola. Na cholerę wydawać na bachorów lepiej na Gabedawę i Cichockiego.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników