Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez August 2016-06-07, 9:30 pm

zag23 napisał(a):w Zagłebiu duzo trzeba bedzie analizować gry

Zobaczymy czy w Zagłębiu będzie w stanie taka analizowć mecze naszych grajków
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm


Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Anakin 2016-06-08, 6:32 am

Brylowanie w TV, praca w Motorze. Jestem ciekaw czy aby dotychczasowe obowiązki Magiery skończyły się jak np. w Motorze na 15 czerwca. Jak twierdził. Letnia przerwa jest krótka ale nowy trener powinien już zabrać się do roboty na nowy sezon. No i brylowanie w telewizji. Jak będzie się tym zajmował przez czas trwania Euro to znowu odejdzie kawał czasu. Z tego co napisano chyba na Wyborczej to Łuczywek ma być asystentem Magiery i to jest jakiś plus ale przygotowania do nowego sezonu mogą być prowizorką
Anakin
 
Posty: 1773
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez novack 2016-06-08, 2:47 pm

Macie pretensje, że facet jest konkretny i do końca wywiązuje sie z podpisanej umowy? To ogromna zaleta, dobrze wróżąca na przyszłość. Był juz u nas fircyk Ojrzyński, który olał nas na cztery kolejki przed końcem sezonu, gdy tylko pomachano mu następną umową w Kielcach i pojechał do nowego pracodawcy zostawiając Zagłebie z jakimś kelnerem, czy kucharzem w zastepstwie, a miał za zadanie awansować , a przy okazji pozwolono mu sprowadzic 17 swoich piłkarzy.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez August 2016-06-08, 3:50 pm

novack napisał(a):Macie pretensje, że facet jest konkretny i do końca wywiązuje sie z podpisanej umowy? To ogromna zaleta, dobrze wróżąca na przyszłość.

Mamy chyba trochę inne spojrzenie na kwestię lojalności. W każdym zawodzie rzeczą normalną jest zmiana pracy na atrakcyjniejszą i nie ma w tym nic nielojalnego. Rozumiem gdyby Magiera np. był trenerem bądź też zajmował jakieś strategiczne stanowisko w Motorze. Ale zdaje się jest jakimś bliżej nieokreślonym doradcą zarządu więc nie sądzę aby Lublinowi działa się krzywda przy wcześniejszym rozwiązaniu stosunku pracy za porozumieniem stron. Poza tym mieliśmy już jednego magika - trenera i komentatora sportowego i w konsekwencji omal nie spadliśmy do IV ligi.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2016-06-08, 5:32 pm

Tak czytam i po pierwsze Pan Magiera to nie jest to mój kandydat na trenera Zagłębia
a skoro Pan Magiera został zatrudniony przez Zagłębie - to w umowie jest data rozpoczęcia
pracy a to z kolei nie może kolidować z przygotowaniem drużyny do sezonu a sprawy
transferowe może uzgodniono wcześniej lub na bieżąco telefonicznie są uzgadniane.
Myślę ze to nie jest taki problem który może rażąco wpływać na przygotowania - po
prostu Klub poszedł trenerowi na przysłowiową rękę - ludzka sprawa z tych pozytywnych.
Zobaczymy jaką będzie miał kadrę do dyspozycji - nasi wspaniali wygrzewają się w Morzu
Śródziemnym - po to by nas radować w następnym sezonie.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez August 2016-06-08, 5:54 pm

Patrzę
Tadeusz Wisniewski napisał(a):w umowie jest data rozpoczęcia
pracy a to z kolei nie może kolidować z przygotowaniem drużyny do sezonu a sprawy
transferowe może uzgodniono wcześniej lub na bieżąco telefonicznie są uzgadniane.
Myślę ze to nie jest taki problem który może rażąco wpływać na przygotowania

Ja na pewne sprawy patrzę z punktu widzenia interesu swojego klubu. Piłkarze mogą wypoczywać, trener może już działać.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Tomcjo 2016-06-08, 6:56 pm

Derbin wygrał pare rzeczy . Półfinał PP , trzecie miejsce przed zima i pomógł w zajęciu na koniec . Ale na wiele kolejek przed końcem wygrał czas dla nowego trenera . To był doskonały okres do przygotowania drużyny do nowego sezonu . Niestety prezes to zmarnował .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Anakin 2016-06-09, 6:48 am

Po pierwsze cały czas się zastanawiam czy faktycznie byłoby lepiej gdyby asystentem Magiery nie został Derbom, o ile przyjąłby taką propozycję, a myślę żeby przyjął a z kolei Łuczywek wrócił do pracy z młodzieżą. Ale to już tylko gdybanie.
Po wtóre, no fajnie jeśli sam Magiera chce być lojalny wobec dotychczasowych pracodawców. Natomiast nie możemy zapominać że kolejny rozgrywki ruszają pod koniec przyszłego miesiąca, a to jak mi się wydaje stosunkowo mało czasu. Widząc Magierę na Ludowym i słysząc informację o jego zatrudnieniu sądziłem, ze facet po prostu już działa. A tu sam facet mówi że co najmniej do połowy czerwca nic z tego. Jak słychać inne kluby w tym Gieksa już pracuja pod kątem nowego sezonu. U nas, poza planem sparingów i raczej nieprzypadkowym zgrupowaniem u Kozielskiego, cisza. W związku z tym ma po prostu wątpliwość czy będzie potem wystarczająco dużo czasu na to aby dobrze przygotować zespół do rundy jesiennej ?
Po trzecie, zobaczymy jak duże będą roszady w składzie.
Anakin
 
Posty: 1773
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez novack 2017-08-06, 10:32 am

Niestety powoli musimy odkurzyć ten wątek.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Michał_Wwa 2017-08-06, 10:43 am

Ja bym w ciemno brał jeśli jeszcze jest wolny tego Kaczmarka co wprowadził Płock do ekstraklasy.
Facet cierpliwie budował drużynę przez lata, pamiętam jak przegrał awans o włos z Niecieczą, wykupili mu kilku najlepszych grajków (Góralczyk, Janus) ale się nie załamał i po roku awansował w cuglach.
Utkwił mi też w pamięci mecz naszego Zagłębia w Płocku jak trener miał zakaz przebywania na ławce ale przeżywał mecz i dyrygował z budynku klubowego przez telefon.
Tym bardziej było mi przykro widzieć ostatnio jak "zwalnia" go tak przeciętny piłkarzyna jak Furman - tam powtórzył się scenariusz sosnowiecki z tą różnicą że tam prezes miał jaja i podał się do dymisji. Więc może bierzmy Kaczmarka w pakiecie razem z prezesem ;-)
Michał_Wwa
 
Posty: 121
Dołączył(a): 2007-03-04, 10:33 am
Lokalizacja: Warszawa/Sosnowiec

Postprzez turku 2017-08-19, 12:47 am

No i teraz temat można już odkurzyć. Choć prawda jest taka że do tego burdelu nie przyjdzie żaden szanujący się trener. To musi nastąpić najpierw zmiana prezesa.

Ja bym chciał Bartoszka, Kaczmarka. W tej kolejności. Byle nie Derbin.
turku
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 2007-04-21, 6:38 pm
Lokalizacja: Pogoń

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Tomcjo 2017-08-19, 7:42 am

Bartoszek to i moje marzenie ale trzeba płacić Banasikowi wiec prezes powie ze nas nie stać . Kaczmarek to tez fachowiec ale Jaroszewski nie zatrudnia fachowców bo przy nich widac jeszcze bardziej ze nie ma bladego pojęcia o prowadzeniu klubu piłkarskiego . Bedzie kolejny wuefista
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez patrios91 2017-08-19, 7:55 am

Ja czuję, że Jaroszewski popełni kolejną gafę. On ma to we krwi. Naturalną kwestią jest dogadanie się z najgorętszym, osiągalnym nazwiskiem na rynku jakim jest Kaczmarek. Pytanie czy Kaczmarek nie poczeka na wolne miejsce w Ekstraklasie i na propozycję nie przystanie. Bartoszek w zasięgu, ale dla mnie to trochę przereklamowany gość. W sensie trenerem sezonu to on zostać nie powinien. Podoba mi się styl Chojnic za czasów B. Wysoki pressing, kombinacyjne akcje i wyciskanie z piłkarzy 7dmych potów. Naszym panienkom to się przyda. Niestety podejrzewam, że Jaroszewski postawi po raz kolejny na gościa po znajomości z centrali lub innego bagna.
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Adam1906 2017-08-19, 9:24 am

Z ostatniej chwili! Zgłosił się do Prezesa kandydat na nowego trenera:
https://youtu.be/gwBXc3uW07s
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez turku 2017-08-19, 9:39 am

Adam1906 napisał(a):Z ostatniej chwili! Zgłosił się do Prezesa kandydat na nowego trenera:
https://youtu.be/gwBXc3uW07s
Ja to bym go bardziej na prezesa wziął. Widać w nim przebojowosc , kompetencje i jaja. Nie to co nasz mj
turku
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 2007-04-21, 6:38 pm
Lokalizacja: Pogoń

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników