Legia-Celtic ROZPIERDZIE(L) w polskim wydaniu !!!!!

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Legia-Celtic ROZPIERDZIE(L) w polskim wydaniu !!!!!

Postprzez szajba555 2014-07-31, 10:50 am

I jak się wam podobała wczorajsza gra naszych braci z Warszawy ? bo jak dla mnie to ten cały Celtic doznaje zgorszenia systematycznego z roku na rok :lol: no co mieli prawo mieć falstart ale myślę że za miesiąc już o wcześniej napisanym falstarcie on za miesiąc na pewno odejdzie w zapomnienie :-) ale niech nie natkną się na takie kluby typu : Bayer Leverkusen, Napolli czy też Zenit lub Arsenal itp. bo to nie poziom Legionistów i szczerze nic tylko pogratulować naszym braciom z Łazienkowskiej jadą ze sporą zaliczką bramkową :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:
szajba555
 
Posty: 147
Dołączył(a): 2013-08-19, 8:42 pm
Lokalizacja: DeGie Reden/Mydlice


Re: Legia-Celtic ROZPIERDZIE(L) w polskim wydaniu !!!!!

Postprzez Anakin 2014-07-31, 11:32 am

No cóż, Legia nie zagrała jak typowo polski zespół. Jak widać raz na parę lat stać zespół klubowy na jakiś zryw w meczu pucharowym. W każdym razie przewaga na tyle spora że z awansem już nie powinno być problemu. Ale Legia to zespól z Polski więc wole dmuchać na zimne. A do samej LM droga bardzo daleka.
Anakin
 
Posty: 1773
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: Legia-Celtic ROZPIERDZIE(L) w polskim wydaniu !!!!!

Postprzez zag23 2014-08-02, 6:18 pm

Gratulacje dla Legii tylko szkoda dwóch niewykorzystanych karnych ale 4:1 tez jest ładny wynik, dzisiaj Celtic przegrał z Tottenhamem 1:6 więc widać, że to słaba druzyna majaca kłopoty w obronie. W rewanzu Legia ma szanse na zwycięstwo.
zag23
 
Posty: 985
Dołączył(a): 2004-10-22, 9:31 am
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Legia-Celtic ROZPIERDZIE(L) w polskim wydaniu !!!!!

Postprzez kubecek 2014-08-06, 4:00 pm

Sam się zdziwiłem jak Legia łupała Celtic :) , na pewno nie stracą takiej zaliczki bramkowej w rewanżu.
kubecek
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2014-08-06, 3:48 pm

Re: Legia-Celtic ROZPIERDZIE(L) w polskim wydaniu !!!!!

Postprzez mario1 2014-08-06, 4:33 pm

Jesli znajdziecie jakis stream na rewanz dajcie linka
mario1
 
Posty: 511
Dołączył(a): 2006-05-24, 8:44 am
Lokalizacja: Dalton in Furness( Anglia)

Re: Legia-Celtic ROZPIERDZIE(L) w polskim wydaniu !!!!!

Postprzez Sir 2014-08-06, 10:34 pm

A Kucharczyk był już na wylocie z Legii za darmo...
Sir
 
Posty: 1205
Dołączył(a): 2004-05-05, 12:17 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Legia-Celtic ROZPIERDZIE(L) w polskim wydaniu !!!!!

Postprzez szajba555 2014-08-06, 11:33 pm

A tak szczerze to jakby u nas miała gościć liga mistrzów po tych 18 latach to idealni przeciwnicy dla nas to byli by : Ludogorec,BATE,Malmo,Slovan (i krojenie s##Rwysynów z Zawiercia i okolic :-) ) i ewentualnie Alborg Celtic to dla mnie nie to samo co 10 lat temu została tylko nazwa tak jak u nas Lech 4 no 3 i pół roku temu kopali w cztery litery takie marki jak Manchester City albo Juventus a dzisiaj jak jest z kartoflami :-) ? nie umieją kopnąć w wyżej przeze mnie wspomniane cztery litery półamatorów z Islandii :lol: :lol: :lol: :lol:
szajba555
 
Posty: 147
Dołączył(a): 2013-08-19, 8:42 pm
Lokalizacja: DeGie Reden/Mydlice

Re: Legia-Celtic ROZPIERDZIE(L) w polskim wydaniu !!!!!

Postprzez szczypior526 2014-08-07, 11:41 am

Nareszcie jakiś dobry mecz w wykonaniu polskiej drużyny.
szczypior526
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2014-07-03, 7:06 am

Re: Legia-Celtic ROZPIERDZIE(L) w polskim wydaniu !!!!!

Postprzez slawekchicago 2014-08-07, 12:31 pm

Bylem Widzialem Przezylem COS WSPANIALEGO , POZDRAWIAM WSZYSTKICH CO BYLI W SZCZEGOLNOSCI KIBICOW NASZEGO ZAGLEBIA - BYLO NAS NAPRAWDE WIEEEEELU !!!!! WIELKIE DZIEKI !!!!!! :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Legia-Celtic ROZPIERDZIE(L) w polskim wydaniu !!!!!

Postprzez Anakin 2014-08-08, 12:08 pm

slawekchicago napisał(a):Bylem Widzialem Przezylem COS WSPANIALEGO , POZDRAWIAM WSZYSTKICH CO BYLI W SZCZEGOLNOSCI KIBICOW NASZEGO ZAGLEBIA - BYLO NAS NAPRAWDE WIEEEEELU !!!!! WIELKIE DZIEKI !!!!!! :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:


Poniekąd to współczuję być na meczu który potem okazuje się być zweryfikowany jako walkower. Ale jak się okazuje czwartek na swój sposób oddał klimat i poziom polskiej piłki. Bardzo niski, pełen absurdów i żenująco niskiego poziomu organizacyjnego. No bo zaczynając od początku:
1) Ruch Chorzów. Niewątpliwy sukces w obecnych warunkach ale tego rodzaju jaki nazwalibyśmy po ślunsku cufalem albo po prostu cudem. Duńczycy w niepojęty sposób marnowali znakomite okazje, b. dobrze bronił Kamiński no i wyszła im ostatnia akcja. N 10 meczy 9 Ruch by przegrał, 1 zremisował. No i los wskazał akurat na ten ostatni przypadek.
2) Lech Poznań. Trudno oddać słowami porażkę w dwumeczu z amatorskimi studentami z Islandii bo nawet słowo "kompromitacja" nie oddaje skali dramatu. Ale dla mnie najgorsze jest to ze w miarę zorganizowany jak na polskie warunki klub stawia na polskiego młodego trenera, stawia na niego przez kilka lat, nie zwalnia jak większość klubów po byle-porażkach no i po kilku latach okazuje się że "polak-trener" to pojęcie abstrakcyjne z którym absolutnie nie należy wiązać długofalowych planów. W każdym razie bardziej realne będą turystyczne lot na Marsa niż wykreowanie polskiego "Alexa Fergusona" jeśli wiecie co mam na myśli.
3) Legia Łorsoł. Chyba najbardziej największy przykład absurdu. Niby najbogatszy, najprężniej działający polski klub. Jedyny jaki na dziś mógłby spróbować pomarzyć o Czempions Lig. No i co się okazuje. Nawet sportowe wspięcie się na wyżyny i zwycięstwo z reprezentującym przezywajacą może jeszcze większy kryzys szkocka piłkę klubem to tez za mało. Okazuje się ze organizacyjnie Legia to większa amatorszczyzna niż islandzki pogromca lechitów. Ileśtam zatrudnionych osób w jakimśtam pionie nie umie zweryfikować piłkarzy uprawqnionych bądź nie w jednym z ważniejszych meczy nie tylko sezonu ale i lat ? To może oznaczać że nawet w prywatnym klubie Pan prezes Leśniodorski z tym drugim "macz" współwłaścicielem zatrudniają wedle innych kryteriów aniżeli merytoryczne umiejętności. I niech sobie w prywatnych interesach zatrudniają kogo chcą. Tyle że taki klub jak Legia to dobro publiczne. Po to na mecz pojechało tylu kibiców , żeby się po 2 dniach dowiedzieć ze to był walkower ? W normalnym kraju taki Leśniodorski palnąłby sobie w łeb albo złożył dymisję. Ale podejrzewam że naszych warunkach nikomu włos z głowy nie spadnie. Z ta ich blond-c.pka - kierownikiem drużyny na czele.
PS. W ramach współpracy z Legią proponują imć Calińskiego im wypożyczy. Może sie czegoś nauczą.
Anakin
 
Posty: 1773
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: Legia-Celtic ROZPIERDZIE(L) w polskim wydaniu !!!!!

Postprzez szajba555 2014-08-08, 1:04 pm

No i stało się niestety :-( cipki szkockie kupiły sobie eliminacje LM no po prostu BRAK MI SŁÓW :kiepsko: !!!!!!!! niestety współczuję Legionistom pani kierownik która swoje loki układa świetnie ale z obowiązkami personalnymi już tak nie jest :kiepsko: to Tomka Kiełbowicza nie można zatrudnić ? pytam się !!!!! on ma pojęcie na temat piłki bardzo dobre moim zdaniem a do tego ma długie lata gry z e(L)ką na piersi za sobą :niezle: a Vdorljakovi nie chcę wypominać dwóch nie wykorzystanych karnych a pan Leśnodorski niech się zastanowi kogo zatrudnia na odpowiedzialne stanowiska takie jak kierownik drużyny :twisted: !!!!!!!! a sruefa nakazuje grać fair play a gdzie jest ta zasada ? k***a mać pytam sie !!!!!!! jak pozwolili tym pedałom kupić sobie awans ??? przed nami stała szansa (marzenie) które i ta jebana sruefa i cweltik rozbiły w pył się ta akcja przypomina mi tą samą co z przed 21 lat jak to pzpn pozwolił kupić tytuł Mistrza Polski lechowi odebrany właśnie Legii ponoć z tymi cwelami zagramy w eliminacjach do euro to ja na ich miejscu bym się kierował takim cytatem "Time for revenge soon strikes" a to oznacza że godzina zemsty niebawem wybije !!!!!! ale także chciałem przeprosić za powyższe wulgaryzmy
szajba555
 
Posty: 147
Dołączył(a): 2013-08-19, 8:42 pm
Lokalizacja: DeGie Reden/Mydlice

Re: Legia-Celtic ROZPIERDZIE(L) w polskim wydaniu !!!!!

Postprzez Anakin 2014-08-08, 1:27 pm

szajba555 napisał(a):cipki szkockie kupiły sobie eliminacje LM no po prostu BRAK MI SŁÓW !!!!!!!!

szajba555 napisał(a):!!!!!!! jak pozwolili tym pedałom kupić sobie awans ?? przed nami stała szansa (marzenie) które i ta jebana sruefa i cweltik rozbiły w pył

Kurewnie mi się podoba takie mocno polskie zapatrzenie we wszelkie możliwe afery spiskowe a nie we własną indolencję. Oczywiście, gdyby Legia była klubem na poziomie Barcy to walkoweru z pewnością by nie było. Bo to za duża strata dla biznesu. No, ale Legia to Legia. Dlatego tym bardzie trzeba pilnować własnej dupy. Żenujące jest jak czytam ile osób w tym marnym klubiku odpowiadało za weryfikację listy zawodników i nikt tak naprawdę nie zweryfikował kto z kartkowiczów może a kto nie może grać. To oznacza że ci ludzie takie rzeczy mieli w dupie co z kolei przekłada się na merytoryczna indolencję. A to oznacza że otaczając się takimi ludźmi Leśniodorski dał dupy. W efekcie wysiłek i naprawdę fajna gra piłkarzy poszły się .... a kibice zostali ch.ja. W każdym razie trzeba się czepiać swojego podwórka a nie szkotów z uefą.
Anakin
 
Posty: 1773
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: Legia-Celtic ROZPIERDZIE(L) w polskim wydaniu !!!!!

Postprzez MirosławaSmyła 2014-08-08, 2:14 pm

Mnie najbardziej dziwi fakt, że właściwie nie ma winnego tej afery. Nie ma jednej konkretnej osoby w sztabie Legii która by za odpowiadała. Odpowiada "cały pion organizacyjny", a nie "jedna odpowiedzialna osoba". Zwyczajny przerost zatrudnienia. Mają ludzi od wszystkiego i od niczego.

Druga sprawa to co pisała Anakin - gdyby Legia była Barceloną skończyło by się tylko na karze finansowej. Zresztą podobne przypadki już były:
http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna ... i-warszawa

P.S.
W ten weekend wyjeżdża do pracy zagranicę koleżanka i chce tam zostać na stałe. Gdy ją spytałem, skąd ta nagła decyzja, to oprócz oczywistego aspektu finansowego odpowiedziała: "Wyjeżdżam, bo tego kraju i mentalności ludzi w nim mieszkających, nie da się już zmienić i uratować".
Pomyślałem sobie, że przesadza, ale w sytuacjach takich jak ta z Legią zaczynam w to naprawdę wierzyć...
MirosławaSmyła
 
Posty: 243
Dołączył(a): 2014-05-23, 10:58 am

Re: Legia-Celtic ROZPIERDZIE(L) w polskim wydaniu !!!!!

Postprzez django 2014-08-08, 4:24 pm

Heh, zachowując proporcje, to przypomina trochę sytuację sprzed kilku lat, kiedy Zagłębie nie odwołało się od kary degradacji, bo jedna osoba z klubu zapomniała przekazać dalej listu, który przyszedł z PZPN-u. U nas ta osoba nie poniosła żadnych konsekwencji, zobaczymy jak to będzie w Legii.
A najśmieszniejsze jest to, że u nas wszyscy są zapatrzeni w Legię jak w organizacyjny ósmy cud świata. Kasy może więcej, bo jednak stolica, ale mentalność ta sama co u nas.
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Legia-Celtic ROZPIERDZIE(L) w polskim wydaniu !!!!!

Postprzez RUDI 2014-08-08, 6:35 pm

A nie jest tak że przedstawiciel UEFA(obecny na meczu) przed meczem dostaje listę zgłoszonych zawodników i może zweryfikować "legalność" udziału w meczu zawodnika ? Pytam jako laik :redface:
Ps.Oczywiście nie usprawiedliwia to "amatorszczyzny" ludzi odpowiedzialnych za takie sprawy.
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1879
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Następna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników