Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez Adam1906 2016-07-28, 7:06 pm

Piłkarze z drugiej drużyny poznali terminarz na pierwszą rundę sezonu 2016/17. Zagłębiacy rozgrywki zaczną od 2 wyjazdów.

Rezerwy Zagłębia A klasowe zmagania rozpoczną od meczu ze Skalniakiem w Kroczycach, a następnie wyjadą na derby do Zewu Kazimierz. Pierwszy mecz na Kompleksie Piłkarskim przy ul. Kresowej 1 rozegrają w 3. serii spotkań z Błękitnymi Sarnów.

Pierwszą jesienną kolejkę zaplanowano na 13 sierpnia, a ostatnią na 26 listopada. Zagłębie wszystkie swoje domowe mecze będzie rozgrywać w niedzielę o 11:00 (na środowe kolejki godzina jest w trakcie ustalania).

Skład A klasy:

1. Orzeł Dąbie
2. Źródło Kromołów
3. AKS Niwka Sosnowiec
4. Górnik Sosnowiec
5. Ostoja Żelisławice
6. MKS Poręba
7. Przemsza Dąbrowa Górnicza
8. Górnik Wojkowice
9. Skalniak Kroczyce
10. Zagłębie II Sosnowiec
11. KP Sarnów
12. Unia Ząbkowice
13. Zgoda Byczyna
14. Jedność Strzyżowice
15. MKS Sławków
16. Promień Strzemieszyce Małe
17. CKS Czeladź
18. Zew Sosnowiec

Terminarz rozgrywek o mistrzostwo Patrick A klasy na rundę jesienną sezonu 2016/17:

1. Kolejka (13-08-2016 godz. 17:00 - sobota)

Orzeł Dąbie - Zew Kazimierz
Źródło Kromołów - CKS Czeladź
AKS Niwka Sosnowiec - Promień Strzemieszyce Małe
Górnik Sosnowiec - MKS Sławków
Ostoja Żelisławice - Jedność Strzyżowice
MKS Poręba - Zgoda Byczyna
Przemsza Okradzionów - Unia Ząbkowice
Górnik Wojkowice - Błękitni Sarnów
Skalniak Kroczyce - Zagłębie II Sosnowiec

2. Kolejka (20-08-2016 godz. 17:00 - sobota)

Zew Kazimierz - Zagłębie II Sosnowiec
Błękitni Sarnów - Skalniak Kroczyce
Unia Ząbkowice - Górnik Wojkowice
Zgoda Byczyna - Przemsza Okradzionów
Jedność Strzyżowice - MKS Poręba
MKS Sławków - Ostoja Żelisławice
Promień Strzemieszyce Małe - Górnik Sosnowiec
CKS Czeladź - AKS Niwka Sosnowiec
Orzeł Dąbie - Źródło Kromołów

3. Kolejka (24-08-2016 godz. 17:30 - środa)

Źródło Kromołów - Zew Kazimierz
AKS Niwka Sosnowiec - Orzeł Dąbie
Górnik Sosnowiec - CKS Czeladź
Ostoja Żelisławice - Promień Strzemieszyce Małe
MKS Poręba - MKS Sławków
Przemsza Okradzionów - Jedność Strzyżowice
Górnik Wojkowice - Zgoda Byczyna
Skalniak Kroczyce - Unia Ząbkowice
Zagłębie II Sosnowiec - Błękitni Sarnów (25-08-2016 godz. do ustalenia)

4. Kolejka (27-08-2016 godz. 17:00 - sobota)

Zew Kazimierz - Błękitni Sarnów
Unia Ząbkowice - Zagłębie II Sosnowiec
Zgoda Byczyna - Skalniak Kroczyce
Jedność Strzyżowice - Górnik Wojkowice
MKS Sławków - Przemsza Okradzionów
Promień Strzemieszyce Małe - MKS Poręba
CKS Czeladź - Ostoja Żelisławice
Orzeł Dąbie - Górnik Sosnowiec
Źródło Kromołów - AKS Niwka Sosnowiec

5. Kolejka (03-09-2016 godz. 17:00 - sobota)

AKS Niwka Sosnowiec - Zew Kazimierz
Górnik Sosnowiec - Źródło Kromołów
Ostoja Żelisławice - Orzeł Dąbie
MKS Poręba - CKS Czeladź
Przemsza Okradzionów - Promień Strzemieszyce Małe
Górnik Wojkowice - MKS Sławków
Skalniak Kroczyce - Jedność Strzyżowice
Zagłębie II Sosnowiec - Zgoda Byczyna (04-09-2016 godz. 11:00)
Błękitni Sarnów - Unia Ząbkowice

6. Kolejka (10-09-2016 godz. 16:30 - sobota)

Zew Kazimierz - Unia Ząbkowice
Zgoda Byczyna - Błękitni Sarnów
Jedność Strzyżowice - Zagłębie II Sosnowiec
MKS Sławków - Skalniak Kroczyce
Promień Strzemieszyce Małe - Górnik Wojkowice
CKS Czeladź - Przemsza Okradzionów
Orzeł Dąbie - MKS Poręba
Źródło Kromołów - Ostoja Żelisławice
AKS Niwka Sosnowiec - Górnik Sosnowiec

7. Kolejka (17-09-2016 godz. 16:00 - sobota)

Górnik Sosnowiec - Zew Kazimierz
Ostoja Żelisławice - AKS Niwka Sosnowiec
MKS Poręba - Źródło Kromołów
Przemsza Okradzionów - Orzeł Dąbie
Górnik Wojkowice - CKS Czeladź
Skalniak Kroczyce - Promień Strzemieszyce Małe
Zagłębie II Sosnowiec - MKS Sławków (18-09-2016 godz. 11:00)
Błękitni Sarnów - Jedność Strzyżowice
Unia Ząbkowice - Zgoda Byczyna

8. Kolejka (24-09-2016 godz. 16:00 - sobota)

Zew Kazimierz - Zgoda Byczyna
Jedność Strzyżowice - Unia Ząbkowice
MKS Sławków - Błękitni Sarnów
Promień Strzemieszyce Małe - Zagłębie II Sosnowiec
CKS Czeladź - Skalniak Kroczyce
Orzeł Dąbie - Górnik Wojkowice
Źródło Kromołów - Przemsza Okradzionów
AKS Niwka Sosnowiec - MKS Poręba
Górnik Sosnowiec - Ostoja Żelisławice

9. Kolejka (01-10-2016 godz. 16:00 - sobota)

Ostoja Żelisławice - Zew Kazimierz
MKS Poręba - Górnik Sosnowiec
Przemsza Okradzionów - AKS Niwka Sosnowiec
Górnik Wojkowice - Źródło Kromołów
Skalniak Kroczyce - Orzeł Dąbie
Zagłębie II Sosnowiec - CKS Czeladź (02-10-2016 godz. 11:00)
Błękitni Sarnów - Promień Strzemieszyce Małe
Unia Ząbkowice - MKS Sławków
Zgoda Byczyna - Jedność Strzyżowice

10. Kolejka (08-10-2016 godz. 15:30 - sobota)

Zew Kazimierz - Jedność Strzyżowice
MKS Sławków - Zgoda Byczyna
Promień Strzemieszyce Małe - Unia Ząbkowice
CKS Czeladź - Błękitni Sarnów
Orzeł Dąbie - Zagłębie II Sosnowiec
Źródło Kromołów - Skalniak Kroczyce
AKS Niwka Sosnowiec - Górnik Wojkowice
Górnik Sosnowiec - Przemsza Okradzionów
Ostoja Żelisławice - MKS Poręba

11. Kolejka (15-10-2016 godz. 15:00 - sobota)

MKS Poręba - Zew Kazimierz
Przemsza Okradzionów - Ostoja Żelisławice
Górnik Wojkowice - Górnik Sosnowiec
Skalniak Kroczyce - AKS Niwka Sosnowiec
Zagłębie II Sosnowiec - Źródło Kromołów (15-10-2016 godz. 11:00)
Błękitni Sarnów - Orzeł Dąbie
Unia Ząbkowice - CKS Czeladź
Zgoda Byczyna - Promień Strzemieszyce Małe
Jedność Strzyżowice - MKS Sławków

12. Kolejka (22-10-2016 godz. 15:00 - sobota)

Zew Kazimierz - MKS Sławków
Promień Strzemieszyce Małe - Jedność Strzyżowice
CKS Czeladź - Zgoda Byczyna
Orzeł Dąbie - Unia Ząbkowice
Źródło Kromołów - Błękitni Sarnów
AKS Niwka Sosnowiec - Zagłębie II Sosnowiec
Górnik Sosnowiec - Skalniak Kroczyce
Ostoja Żelisławice - Górnik Wojkowice
MKS Poręba - Przemsza Okradzionów

13. Kolejka (29-10-2016 godz. 14:00 - sobota)

Przemsza Okradzionów - Zew Kazimierz
Górnik Wojkowice - MKS Poręba
Skalniak Kroczyce - Ostoja Żelisławice
Zagłębie II Sosnowiec - Górnik Sosnowiec (30-10-2016 godz. 11:00)
Błękitni Sarnów - AKS Niwka Sosnowiec
Unia Ząbkowice - Źródło Kromołów
Zgoda Byczyna - Orzeł Dąbie
Jedność Strzyżowice - CKS Czeladź
MKS Sławków - Promień Strzemieszyce Małe

14. Kolejka (05-11-2016 godz. 13:30 - sobota)

Zew Kazimierz - Promień Strzemieszyce Małe
CKS Czeladź - MKS Sławków
Orzeł Dąbie - Jedność Strzyżowice
Źródło Kromołów - Zgoda Byczyna
AKS Niwka Sosnowiec - Unia Ząbkowice
Górnik Sosnowiec - Błękitni Sarnów
Ostoja Żelisławice - Zagłębie II Sosnowiec
MKS Poręba - Skalniak Kroczyce
Przemsza Okradzionów - Górnik Wojkowice

15. Kolejka (12-11-2016 godz. 13:30 - sobota)

Górnik Wojkowice - Zew Kazimierz
Skalniak Kroczyce - Przemsza Okradzionów
Zagłębie II Sosnowiec - MKS Poręba (13-11-2016 godz. 11:00)
Błękitni Sarnów - Ostoja Żelisławice
Unia Ząbkowice - Górnik Sosnowiec
Zgoda Byczyna - AKS Niwka Sosnowiec
Jedność Strzyżowice - Źródło Kromołów
MKS Sławków - Orzeł Dąbie
Promień Strzemieszyce Małe - CKS Czeladź

16. Kolejka (19-11-2016 godz. 13:00 - sobota)

Zew Kazimierz - CKS Czeladź
Orzeł Dąbie - Promień Strzemieszyce Małe
Źródło Kromołów - MKS Sławków
AKS Niwka Sosnowiec - Jedność Strzyżowice
Górnik Sosnowiec - Zgoda Byczyna
Ostoja Żelisławice - Unia Ząbkowice
MKS Poręba - Błękitni Sarnów
Przemsza Okradzionów - Zagłębie II Sosnowiec
Górnik Wojkowice - Skalniak Kroczyce

17. Kolejka (26-11-2016 godz. 13:00 - sobota)

Skalniak Kroczyce - Zew Kazimierz
Zagłębie II Sosnowiec - Górnik Wojkowice (27-11-2016 godz. 11:00)
Błękitni Sarnów - Przemsza Okradzionów
Unia Ząbkowice - MKS Poręba
Zgoda Byczyna - Ostoja Żelisławice
Jedność Strzyżowice - Górnik Sosnowiec
MKS Sławków - AKS Niwka Sosnowiec
Promień Strzemieszyce Małe - Źródło Kromołów
CKS Czeladź - Orzeł Dąbie
POZDRAWIAM TYCH DLA KTÓRYCH DRUGIM DOMEM JEST LUDOWY
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 4415
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra


Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez Tomcjo 2016-07-30, 2:04 pm

Nasze rezerwy wygrały na Niwce z AKSem 1-0 . To juz trzecie zwycięstwo w trzecim meczu . Wyglada to dobrze bo jak Stanek zorganizował łapankę na piłkarzy to byłem przerażony . Można sie spodziewać ze będziemy faworytem do awansu a jak wszystko sie ogarnie organizacyjnie to po kolejnym roku rezerwy zawitają do IV ligi bo to minimalny poziom dla naszych rezerw . Juz poprzedni sezon pokazał ze brak rezerw to wieksze problemy dla pierwszej drużyny . Zawodnicy którym nie idzie lub po kontuzjach musza sie rehabilitować właśnie w rezerwach . Sparingów w sezonie nie ma a mecze o punkty wyzwalają emocje . Po za tym np tacy napastnicy musza byc ciagle w gazie . Jak siedzą na ławce bo gramy jednym napastnikiem to musza przynajmniej polowe odbębnić w rezerwach . Jak napastnik nie strzela goli to sie blokuje a u nas ostatnie lata napastnicy grają rundę , góra sezon . A potem odchodzą bo nie potrafią trafić do bramki .
Jaroszewski musi odejść !
Tomcjo
 
Posty: 4737
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez pyla 2016-07-31, 1:07 am

Tomcio wszystko ładnie ale jak byś byl tak dobry i napisał jak wygladała gra .
pyla
 
Posty: 772
Dołączył(a): 2009-10-18, 4:10 pm

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez Tomcjo 2016-07-31, 10:44 am

Sorry szkocka tv nie dała relacji z meczu rezerw . DLACZEGO ! :lol:
Tomcjo
 
Posty: 4737
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez Tomcjo 2016-08-07, 10:24 pm

Oficjalna strona Klubu Piłkarskiego Zagłębie Sosnowiec

7.08.2016
Drugi zespół wypunktował Tęczę
Zagłębie II Sosnowiec w ostatnim meczu kontrolnym zmierzyło się z V-ligową Tęczą Błędów, spotkanie było widowiskowe, a podczas niego kibice zobaczyli aż 9 bramek i pewną wygraną podopiecznych Karola Michalskiego.

Druga drużyna we wcześniejszych meczach ograła: Górnik Sosnowiec (3:0), Górnik Wojkowice (5:2) i AKS Niwka (1:0). Ostatni sparing został zaplanowany z bardzo wymagającym rywalem z ligi okręgowej - Tęczą Błędów.

Młodzi sosnowiczanie przegrywali 1:0 i remisowali 2:2, jednak szybko pokazali, że są dobrze przygotowani do startu sezonu w A klasie. Ostatecznie Zagłębie wygrało aż 7:2! Dwie bramki i asystę zaliczył Jan Janosz! Po bramce i asyście odnotowali Karol Słomski i Wiktor Baranowski.

LKS Tęcza Błędów - Zagłębie II Sosnowiec 2:7 (1:2)

Bramki dla Zagłębia: 1:1 - Stach (40.), 1:2 - Baranowski (44.), 2:3 - Szczepański (55. asysta Cichowicz), 2:4 - Janosz (56.), 2:5 - Janosz (65. asysta Baranowski), 2:6 - Słomski (71. asysta Janosz), 2:7 - Syguła (80. asysta Słomski).

Zagłębie: Czaplak (30. Kłosek, 60. Wiśniewski) - Kalwasiński, Błach, Syguła, Słomski, Cichowicz, Szczepański, Stach, Michalski (Reder), Baranowski, Janosz.


Po za Czaplakiem zadne z nazwisk nie jest mi znane a nasza młodzież leje wysoko notowanych rywali . Wyglada że praca idzie dobrze i bedziemy sie liczyc w walce o awans .
Tomcjo
 
Posty: 4737
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez lesław1 2016-08-08, 12:38 pm

trzeba tylko brać poprawkę, że przyjdzie nam grać na kiepskich murawach a-klasowych. do tej pory graliśmy chyba tylko na Kresowej, a Tęcza ma nowe bardzo dobre jak na okręgówkę boisko
lesław1
 
Posty: 462
Dołączył(a): 2013-08-19, 9:41 pm

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez Tomcjo 2016-08-13, 8:36 pm

Skalniak Kroczyce - Zagłebie II Sosnowiec 0-3 . Udana inauguracja rezerw . Do boju młodzież . Musi byc awans bo A klasa to za niski poziom .
Tomcjo
 
Posty: 4737
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez lesław1 2016-08-13, 9:17 pm

oby tak dalej. myślę, że na obecną chwilę fajnie by mieć rezerwy w 4 lidze, niestety żeby to osiągnąć muszą być dwa awanse z rzędu i za 2 lata będzie już fajnie.
lesław1
 
Posty: 462
Dołączył(a): 2013-08-19, 9:41 pm

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez Tomcjo 2016-08-20, 8:37 pm

Zew Kazimierz - Zagłębie II Sosnowiec 0-3
Tomcjo
 
Posty: 4737
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez Adam1906 2016-08-25, 9:37 am

Zagłębie II Sosnowiec - Błękitni Sarnów 0:1 (0:0)

Bramka:
0:1 - Jędrusik (90. głową).

Zagłębie: Wiśniewski - Kalwasiński, Reder, Krzykowski, Michalski, Syguła, Ryndak (46. Klama), Bała, Stach (46. Słomski), Mularczyk (63. Wnuk), Janosz.

Wyniki 3. kolejki A klasy:

Źródło Kromołów - Zew Kazimierz 4:0
AKS Niwka Sosnowiec - Orzeł Dąbie 2:2
Górnik Sosnowiec - CKS Czeladź 1:1
Ostoja Żelisławice - Promień Strzemieszyce Małe 5:1
MKS Poręba - MKS Sławków 2:3
Przemsza Okradzionów - Jedność Strzyżowice 4:2
Górnik Wojkowice - Zgoda Byczyna 5:0
Skalniak Kroczyce - Unia Ząbkowice 2:2
Zagłębie II Sosnowiec - Błękitni Sarnów 0:1
POZDRAWIAM TYCH DLA KTÓRYCH DRUGIM DOMEM JEST LUDOWY
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 4415
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez RUDI 2016-08-28, 11:51 am

Ryndak szaleje ,przytul misia a on i tak cie kopnie w dupę ;-( ( albo zagra u buka)
Gościu chyba ciągnie za sobą jakąś złą "karmę" ?
Ostatnio edytowano 2016-08-28, 11:59 am przez RUDI, łącznie edytowano 1 raz
>O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE<
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1715
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez lesław1 2016-08-28, 11:58 am

kolejny mecz i bez bramki.....
lesław1
 
Posty: 462
Dołączył(a): 2013-08-19, 9:41 pm

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez Tomcjo 2016-08-28, 12:08 pm

0-0 w Ząbkowicach i chyba młodzi za wcześnie uwierzyli w swoją sile . Moze sie otrząsną
Tomcjo
 
Posty: 4737
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez RUDI 2016-08-28, 12:19 pm

Tomcjo napisał(a):i chyba młodzi za wcześnie uwierzyli w swoją sile

Młodzi może tak ,ale ten zawodowiec powinien rozjebać tą a-klasę ,Tomek Szatan wróć ,nie jesteś materialistą, poprowadź rezerwy :brawo:
>O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE<
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1715
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez Adam1906 2016-09-04, 12:38 pm

Zagłębie II Sosnowiec - Zgoda Byczyna 5:0 (3:0)

Bramki:
1:0 Szymon Stach (38. asysta - Marcin Cichowicz),
2:0 Jan Janosz (40. asysta - Maciej Wnuk),
3:0 Patryk Mularczyk (45. asysta - Radosław Syguła),
4:0 Szymon Stach (52. asysta - Maciej Reder),
5:0 Jan Janosz (80. asysta - Michał Kalwasiński)

Zagłębie II: Czaplak - Wnuk, Błach, Krzykowski, Cichowicz - Bała (70. Słomski), Syguła (62. Zelek) - Stach (62. Baranowski), Mularczyk, Reder (70. Kalwasiński) - Janosz.
POZDRAWIAM TYCH DLA KTÓRYCH DRUGIM DOMEM JEST LUDOWY
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 4415
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników