Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez August 2018-11-11, 9:35 pm

achter napisał(a):grał Callum Rzonca, jak dla mnie pokazał się z dobrej strony

Tak z ciekawości z kewj czy z prawej bo sądząc po wyniku to chyba nie ze sportowej. Jak dla mnie jeśli taki grajek za spore ojro reprezentuje ekstraklasowy poziom to w amatorskiej lidze powinien w pojedynkę rozstrzygnąć wynik meczu w amatorskiej lidze. Hak dla mnie nocny konkurent do pożegnania wraz z Torunarighą.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August

Postprzez achter 2018-11-12, 8:25 am

August napisał(a):
achter napisał(a):grał Callum Rzonca, jak dla mnie pokazał się z dobrej strony

Tak z ciekawości z kewj czy z prawej bo sądząc po wyniku to chyba nie ze sportowej. Jak dla mnie jeśli taki grajek za spore ojro reprezentuje ekstraklasowy poziom to w amatorskiej lidze powinien w pojedynkę rozstrzygnąć wynik meczu w amatorskiej lidze. Hak dla mnie nocny konkurent do pożegnania wraz z Torunarighą.

Nie da się w pojedynkę wygrać meczu kiedy bramkarz ma skłonności do przebywania w polu karnym... nie swoim lecz przeciwnika a konsekwencją jest końcowy wynik. Rzonca rozegrał dobre spotkanie ale co ci będę opisywał skoro jesteś uprzedzony do człowieka i swoje wiesz. Przeciwnik oddał 3 strzały = 3 bramki, rezerwy atakowały non stop lecz efekt mizerny.
achter

Postprzez August 2018-11-12, 9:03 am

Tak naprawdę to każdorazowo w meczu rezerw powinni grać piłkarze szerokiej kadry pierwszego składu, którzy nie powąchali trawy w Płocku. Jak cokolwiek mamy mieć jeszcze pożytek z Kokoszki jak gość w ogole nie gra? Pasy w tyłek sens trzymania takich rezerw.
Ostatnio edytowano 2018-11-12, 9:54 am przez August, łącznie edytowano 1 raz
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August

Postprzez achter 2018-11-12, 9:30 am

August napisał(a):Tak naprawdę to każdorazowo w meczu rezerw powinni grać piłkarze szerokiej kadry pierwszego składu, którzy nie powąchali trawy w Płocku. Jak cokolwiek mamy mieć jeszcze pożytek z Kokoszki jak gość w ogolenia gra? Pasy w tyłek sens trzymania takich rezerw.

Tu 100% racji
achter

Postprzez slawekchicago 2018-11-12, 1:10 pm

achter napisał(a):
August napisał(a):Tak naprawdę to każdorazowo w meczu rezerw powinni grać piłkarze szerokiej kadry pierwszego składu, którzy nie powąchali trawy w Płocku. Jak cokolwiek mamy mieć jeszcze pożytek z Kokoszki jak gość w ogolenia gra? Pasy w tyłek sens trzymania takich rezerw.

Tu 100% racji

A myslisz ze o co chodzi ? Mamy bardzo szeroka kadre a w rezerwach tylko Callum . Dlaczego ? Nie grasz w pierwszym grasz w rezerwach . A nie w mysl zasady "czy sie stoi czy sie lezy caly kontrakt sie nalezy " Prawda jest bolesna mamy fajne zaplecze ale nie dotyczy to pilkarzy . Szczyci sie prezes akademia a perelek brak .
CIEMNOSC , CIEMNOSC WIDZE .
Spokojnie czekam na zime i tylko bede patrzyl w rubryke odeszli i sxybciej zobacze tam Zarko czy Konrada niz inne gwiazdy . Ok , ktos powie to normalne bo takie prawo rynku ale kto w ich miejsce ? Jakas perelka z rezerw moze ? Bez komentarza
ZARKO - SZACUNEK NA ZAWSZE
slawekchicago

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2018-11-12, 2:05 pm

Przestańcie już operować tymi "perełkami" - Na stulecie niepodległości - na
stronie Sportu ogłoszono 100 piłkarzy na stulecie - w tej setce znalazła się
prawdziwa perełka z Zagłębia a mianowicie Andrzej Jarosik.
I tutaj mamy odpowiedz na temat perełek - 100 lat - jedna perełka prawdziwa.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski

Postprzez slawekchicago 2018-11-12, 2:43 pm

Tadeusz Wisniewski napisał(a):Przestańcie już operować tymi "perełkami" - Na stulecie niepodległości - na
stronie Sportu ogłoszono 100 piłkarzy na stulecie - w tej setce znalazła się
prawdziwa perełka z Zagłębia a mianowicie Andrzej Jarosik.
I tutaj mamy odpowiedz na temat perełek - 100 lat - jedna perełka prawdziwa.
Pozdrawiam
Tadeusz

Panie Tadeuszu My operujemy perelkami ? Raczej prezes i dajrektor co chwile " achy ochy " na temat akademii.Mysle ze faktycznie nie ma co drazyc bo na ten temat powinni sie wypowiadac rodzice mlodych pilkarzy z Akademii. A tu juz "ochow achow" jakby mniej
ZARKO - SZACUNEK NA ZAWSZE
slawekchicago

Postprzez RUDI 2019-02-11, 1:00 pm

Wie ktoś co to/kto to jest Moncada? (w sparingu rezerw brał udział jakiś piłkarz o ciemnej karnacji i podejrzewam że to on nosił takie nazwisko) i drugie pytanie wie może ktoś (Adam?) jaki do cholery jest status tego "wypożyczonego" talentu -Kacpra Radkowskiego ,z którą drużyną trenuje/gra ?bo jeżeli nie ma go w składzie 1 drużyny to czemu nie gra w rezerwach ? chyba że wypożyczono go tylko po to żeby sobie pokopał piłkę gdzieś na treningach .
>O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE<
RUDI

Postprzez Tomcjo 2019-03-03, 5:01 pm

Niestety nasze rezerwy pod kierownictwem rezerwowego trenera Dariusza I Pięknego przegrały w Suwałkach i raczej spadną do II ligi . Jaka szkoda gejksy .
Tomcjo

Postprzez zag23 2019-03-20, 12:45 am

Własnie mialem pisac o tym co napisal Rudi wyżej bo sam sie zdziwilem ogladajac przed momentem galerie naszych rezerw i widze ciemnoskórego zawodnika (napastnika) u nas 18 letniego Noela Moncade, który strzelił bramke dla rezerw w pierwszym meczu na wiosne w lidze okregowej...może by go tak do 1 skladu dołaczyc :) na bezrybiu i rak ryba

znalezione w necie o Noelu Moncade:
https://www.mwyniki.pl/polska/klasa-okr ... l_moncada/
https://www.facebook.com/sportissfc/pho ... =3&theater
zag23

Postprzez Tomcjo 2019-03-23, 7:34 pm

Pierwsza drużyna ma wolne a rezerwy przegrywają z Dramą Zbrosławice 1-3 . Uff szkoda słów .
Tomcjo

Postprzez jackie57 2019-03-23, 7:48 pm

Tomcjo napisał(a):Pierwsza drużyna ma wolne a rezerwy przegrywają z Dramą Zbrosławice 1-3 . Uff szkoda słów .

Prawdziwa drama. Czy w tym klubie ktoś zna się na swojej robocie?
jackie57

Postprzez Tomcjo 2019-03-31, 5:49 pm

Mam dziwne pytanie . Czy nasze rezerwy grały kiedykolwiek wyżej niż w okręgówce bo ja nie pamietam żeby się zdarzyło ?
Tomcjo

Postprzez Adam1906 2019-04-21, 5:56 pm

Górnik Bobrowniki - Zagłębie II Sosnowiec 1:3 (1:0)

1:0 - ?
1:1 - Noel Moncada (76. asysta - Mateusz Szwed)
1:2 - Noel Moncada (77. asysta - Konrad Kumor)
1:3 - Jakub Klich (86. asysta - Noel Moncada)

Zagłębie II: Jewuła - Durnaś (46. Kumor), Kłosek, Hałatek, Prokop (52. Łoziński), Polak (57. Radkowski), Wiszniowski (46. Koniusz), Janicki, Pietrzak (57. Klich), Wala (46. Szwed), Moncada.
POZDRAWIAM TYCH DLA KTÓRYCH DRUGIM DOMEM JEST LUDOWY
Adam1906

Postprzez mason 2019-04-22, 1:22 pm

Tomcjo napisał(a):Mam dziwne pytanie . Czy nasze rezerwy grały kiedykolwiek wyżej niż w okręgówce bo ja nie pamietam żeby się zdarzyło ?

Jeśli się nie mylę to chyba Stal II Sosnowiec na przełomie lat 50' i 60' grała w 3 lidze.
ZAGŁĘBIE KLUB!
ZAGŁĘBIE REGION!
mason

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna