Zagłębie II Sosnowiec (rezerwy)

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez GrubyPerez 2015-08-04, 3:55 pm

RUDI napisał(a):
ojcieczawodnika napisał(a):Jednak to ja miałem rację.

Może tak ,może nie .Jak dla mnie klub za łatwo się poddał ,może ktoś poda linka gdzie znajdę skład tych "byłych" rezerw ? no bo chyba na parę dni przed inauguracja klub miał już skład i wiedział kto będzie grał ,a może nie ogłaszał tego bo spodziewał się "protestów" ?

Właśnie , bardzo ciekawe.

A może jednak da się jeszcze odkręcić tą fatalną decyzję?
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec


Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez Adam1906 2015-08-04, 4:32 pm

GrubyPerez napisał(a):A może jednak da się jeszcze odkręcić tą fatalną decyzję?

Jarek, pewnie się da. Ale trzeba tego chcieć. Tak jak prawdziwego marketingu w klubie ;-)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez bbartek 2015-08-04, 4:44 pm

Jeżeli ta decyzja MJ to kolejne nieporozumienie.Zgadzam sie ,że taka konfrontacja z zespołami z niższych klas to ogromna korzyść dla zawodników z tych zespołów ( możliwość pokazania sie), małych klubów( jakieś pieniądze za transfer) a dla Zagłebia to korzyści sa oczywiste.
Wszyscy korzystaja, a temat uwalony...
Czy przepisy reguluja taka sytuacje,że osoba prywatna ( ?) decyduje o składzie A Klasy ?
czy jest możliwość odwołania sie ?
Jeżeli MR tego nie zrobi szkodzi wszystkim ..tym małym Klubom i Zagłebiu.
bbartek
 
Posty: 797
Dołączył(a): 2003-09-01, 11:27 am

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez RUDI 2015-08-04, 4:50 pm

Super działania ze strony klubu ,a później się dziwimy (ja na przykład ) że młodzież spie...la gdzieś do szkółek stadionu śląskiego czy innych, tu albo "wpisowe" za duże albo nie ma z kogo brać przykładu bo klub olewa mniejsze miejscowości czy lokalne zespoły (wycofanie rezerw) .
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez GrubyPerez 2015-08-04, 6:27 pm

RUDI napisał(a):Może tak ,może nie .Jak dla mnie klub za łatwo się poddał ,może ktoś poda linka gdzie znajdę skład tych "byłych" rezerw ? no bo chyba na parę dni przed inauguracja klub miał już skład i wiedział kto będzie grał ,a może nie ogłaszał tego bo spodziewał się "protestów" ?


A może to jest sedno sprawy i byle jaki tępo dmuchany pretekst został wykorzystany do tego by się wycofać, bo tak naprawdę nie było kim grać w rezerwach? Trenerzy Farkas i Sadowski skierowani do pracy z grupami młodzieżowymi, kosztem jak sądzę dotychczasowych trenerów grup młodzieżowych. Czy na pewno wszystko w klubie gra jak trzeba?
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez lesław1 2015-08-04, 6:30 pm

panowie z B klasy awansują zawsze 2 kluby, a trzeci awansuje jak nikt z okręgówki nie spadnie do a klasy Sosnowiec, z A klasy awansują zawsze 2 kluby, a co do ilości spadków z A klasy to jak w każej innej lidze poczynając od bodajże 3 ligi jest zależna ta ilość od spadkowiczów, z resztą na tym poziomie co roku jakiś klub się wycofuje rozpada lub nie kończy rozgrywek,tzn kończy je przedwcześnie, jakiś frajer napisał list z nad morza- wygląda mi to jak troll internetowy mocny w gębie gdzieś daleko- mógl przyjechać i oglosić to oficjalnie na Ludowym
lesław1
 
Posty: 462
Dołączył(a): 2013-08-19, 9:41 pm

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez pyla 2015-08-04, 8:09 pm

Panowie a Wy naprawde wierzycie w ten list i w to że to on przyczynił się do wycofania z rozgrywek A klasy ? A jezeli to jest prawda i przez jakiegoś nawiedzonego dzialacza nie mającego w tej chwili nic wspolnego z Regionem i ZAGŁĘBIEM Prezes podejmuje tak kuriozalną decyzje to jest to facet bez jaj a nie Prezes 1 ligowego klubu. :redface:
pyla
 
Posty: 829
Dołączył(a): 2009-10-18, 4:10 pm

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez Tomcjo 2015-08-04, 9:32 pm

Smieszny prezes smieszna decyzja . Przydalby sie transparent na cala trybune zeby dotarlo do MJ
Decyzja o wycofaniu rezerw obraza nas kibicow !!!
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez Anakin 2015-08-05, 7:35 am

No i teraz niech ktoś powie jak do klubu mają przyjść sponsorzy, partnerzy biznesowi.
Anakin
 
Posty: 1773
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez slawekchicago 2015-08-05, 9:29 am

A ja na to :lol: :lol: :lol: , widocznie czyjes aMBICJE zostaly podraznione . coz powiem krotko :czerwona: :czerwona: :czerwona: dla takich kibicow Zaglebia
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez LucasUSA 2015-08-05, 12:16 pm

Totalna blazenada, teraz nawet CKS w bardzo zreszta mily i elegancki sposob odcina sie od listu jakiegos debila - i co na to prezes?
Znalazl kiepska wymowke i wycofal druzyne. Z marketingowego punktu widzenia wizyta Zaglebia II w zaglebiowskich klubach i miejscowosciach byla by o niebo bardziej efektywna niz obklejony autobus czy koszulki "promujace" Zaglebie Dabrowskie. Kazda taka wizyta mogla by byc polaczona z promocja klubu, konkursami, jakimis darmowymi biletami, sesja z autografami itd. No ale po co. Organizacyjnie ten klub siedzi w glebokiej okregowce. A takie posuniecia swiadcza tylko o amatorszczyznie, braku zdecydowania i planowania. A potem sie dziwic, ze stadion na inauguracje tak dlugo wyczekiwanej pierwszej ligi nawet sie nie wypelnil w calosci.
LucasUSA
 
Posty: 1088
Dołączył(a): 2003-09-26, 4:14 am
Lokalizacja: New Jersey

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez Blajpios 2015-08-05, 2:47 pm

Ale czy to warto pisać? Co rusz człowiek zadaje tutaj sobie to pytanie (tutaj, to znaczy na Forum, nie tylko w tym temacie). Powracam do myśli wyrażonej w temacie o marketingu. Warto i trzeba podkreślić pozytrywy, jakie widać w niektórych ruchach władz Klubu. Tak jak to pisałem ostatnio - po prostu dla uczciwości a prócz tego choćby i po to, by ułatwić ludziom z Klubu czytającym chyba to Forum zainteresowanie myślami tu wyrażanymi. Jeżeli bowiem dobrze wiedzą, że mieli dobry ruch z czymś tam z czymś tam i tu nie jest zauważone, to odbierają całość jako tylko spis marudzenia, plucia jadem, malkontenctwa itp Nie dajmy szansy na taką tanią wymówkę. Warto dostrzec plusy. Np - wydaje mi się nie najgłupiej prowadzona w tym roku polityka transferowa, bo zasadniczo pewne wzmocnienia dokonane nie za dużymi pieniędzmi prawdopodobnie - a cenne. Teraz (co prawda nie wiem czemu, najpierw pozbyli się zdolnego młodziutkiego bramkarza a teraz chcą następnego sprowadzić, ale to może jest powoli zagłębiowska specjalność, ściągnąć bramkarza, nie najgorzej podszkolić i z zyskiem odsprzedać jego kartę zawodniczą). W każdym razie - teraz chyba jest jakieś czekanie na wartościowego gracza, który spuści z tonu, gdy nie załapie się do lepszej klasy rozgrywkowej.
Nieniej - tak jak w tym dziale marketingu napisałem, niestety, te pozytywne jaskółki - nie wydają się zapowiadać zmiany "klasy rozgrywkowej głów" w Zagłębiu. Te postulaty, które tu padają - a stanowią dla mentalności tychże władz klubu kosmos niedosiężny - dalej chyba pozostaną niedosiężne. Ich horyzonty wyznacza dziedzictwo mentalnościowe po PRLu, ich horyzonty jak to pisał ostatnio już bardzo wyraźnie Kol. Adam1906 są wyznaczone "układem jaki zaistniał z Miastem" (nie rozstrzygam tu jakiegoś formalnego porozumienia, zmowy, po prostu zgrały się mentalności i związek się wytworzył). Skutkiem tego jest, jak ktoś napisał - że np. po prostu im się nie chce, nie ma woli politycznej na marketing itp. Jest im dobrze jak jest - dodam więc, może bardziej nie chce, może bardziej nie rozumieją, więc się nie chce. Skutek jest jednak,jaki jest.
Podawałem to trochę na przykładzie "Zagłębie Klub Regionu" - Prezes Jaroszewsie fajnie mówi, że to Klub Regionu, wymienia nawet nie tylko to katastrofalne "Czwórmieście Zagłębiowskie",które nota bene trochę ogranicza Zagłębiakom horyzonty. Niemniej - już do pokazania, że to Zagłębie ma perspektywy poza Zawiercie, Olkusz, Jaworzno, nie dojdzie. Przeprszam, że odwołuję się do czegoś, co u mnie już stało się takim "wytrychem". Niemniej - dobrze obrazuje te pewne bariery. Bariery, które niestety nie wróżą za szybkim, za szerokim rozwojem Wielkeigo Zagłębia, jakkolwiek może nie przeszkodzą rozwojowi na miarę utrzymania w obecnej II klasie a potem może i pukaniu do bram Ekstraklasy (jakkkolwiek wątpliwe, czy jescze samorządowe drużyny tam się będą jeszcze mieścić za parę lat, bo to już domena raczej województwa katowickiego, czyli regionu najbardziej zmasakrowanego ideologicznym praniem mózgów za PRLu).
W każdym razie - choćby proponowane tutaj rozwiązanie przez Kol. LucasUSA, ktoś również proponował w marketingu wykorzystanie imprezy Eski (zdrajczyni wobec Zagłębia, ale zasięg też się liczy); ktoś proponował zagranie w B-klasie. To wszystko - niestety, pytanie właśnie, czy sens pisać. To pewnie przekracza horyzont patrzenia. Przes w ramach "wyjścia na przeciw Zagłębiu" jest w stanie jedynie wycofać rezwry. Bierze przy tym pod uwagę - chyba słusznie - że od strony szkoleniowej może być plusów za mało. Czy bierze jednak pod uwagę precedens, że za rok czym się sytuacja bęDzie różnić? Czy wtedy już nie będzie to trochę rozpychanie łokciami, skoro teraz uznano, że to argument zasadny? Co więcej - czy bierze pod uwagę, że przy okazji, jednak różni, odcina się, by nie napisać, że obraża to środowisko zagłębiowskie, mówiąc, że "oni, zawodowcy z rezerw Zagłębia" nie będą przecież grać z amatorami? No i - jakże więc przy tym ma zauważyć, że przecież jak wskrzeszano Zagłębie, to grali od najniższej klasy, nie korzystali z praw przyznania miejsca wyżej. Jak również - to, co pięknie w tej idei pojechania właśnie na najmniejsze boiska, do najprostszych zagłębiowskich Klubów, doskonale może przyczynić się do budowania tego, co niby chcą propagować: Zagłębie Klubem Regionu. Faktycznie, może trzeba byłoby trochę zmian powprowadzać w struktury, by to mogło współgrać z pierwszym zesspołem - ale szansa jest duża, zabezipieczają się przy okazji przed buntem za rok, że komuś nie będą pasować w Aklasie - a przede wszystkim rzecyzwiście budują jedność, zwłaszcza jeżeli odpowiednio to zorganizuje się, w stylu, jak napisał Kol. LucasUSA.
Tylko, czy to warto pisać? Obawiam się - że jak napisałem wyżej, to jeden z tematów, w którym widać, że to taka różnica mentalnościowa, na której pokonanie chyba nie ma co za szybko liczyć. Obym się mylił - ale to raczej chyba "życzenie ściętej głowy".
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2015-08-05, 3:41 pm

Myślę, ze w świetle Oświadczenia Zarządu CKS Czeladż - Zagłębie odwoła
się od decyzji Związku a rezerwy rozpoczną granie w A klasie w tym roku.
Nie ma innego rozwiązania - nieprawdaż
Pozdrawiam
tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez novack 2015-08-05, 3:45 pm

Tadeusz Wisniewski napisał(a):Myślę, ze w świetle Oświadczenia Zarządu CKS Czeladż - Zagłębie odwoła
się od decyzji Związku a rezerwy rozpoczną granie w A klasie w tym roku.
Nie ma innego rozwiązania - nieprawdaż
Pozdrawiam
tadeusz

Od jakiej decyzji? Przecież Jaroszewski sam wycofał rezerwy z rozgrywek.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez STACH PL 2015-08-05, 3:53 pm

Dwie sprawy: jeśli właściwie jeden człowiek były członek (penis z Gdańska), działacz, nie chce nas w A-klasie to absolutnie nie możemy tam grać :!: (ja też napisze do Bońka,że musimy za zasługi grać co najmniej w 4 lidze)
Następnie po co zatrudnić np.Adasia1906 lub innych kolegów do działu marketingu trzeba by pewnie zapłacić im ze 2 tyś za fajne projekty,których ta władza nie ogarnia i chyba nigdy nie ogarnie...
STACH PL
 
Posty: 726
Dołączył(a): 2004-03-04, 5:47 pm
Lokalizacja: OSTROWY GÓRNICZE /ŚRÓDMIEŚCIE

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników