Zagłębie II Sosnowiec (rezerwy)

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez Tomcjo 2015-08-03, 10:52 pm

Jak to nie pretekst to niech startuja w B klasie a za rok i tak awansuja . Obie strony niezle kreca
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland


Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez Adam1906 2015-08-04, 3:45 am

GrubyPerez napisał(a):przecież to jest tak niedorzeczne, że aż śmieszne! Adam, to mi wygląda na wykorzystanie furtki do "honorowego" wyjścia tak jak z Romualdem.

Mnie też. Tylko co to ma na celu??? :redface:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez Tomcjo 2015-08-04, 6:27 am

Czyli teraz wystarczy napisac list oczerniajacy wspolprace Zaglebia z klubami I ligi i prezes wycofa druzyne z rozgrywek a za rok wystartujem w III lidze . Dla dobrej zabawy cygan dal sie powiesic .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez ojcieczawodnika 2015-08-04, 8:22 am

Ja uważam że to jest strach przed drużyną. Zrobienie rezerw Zagłębia niosłoby koszty dla potencjalnych przeciwników. Należy założyć że na mecze jeździliby kibice i wtedy trzeba zapewnić ochronę. Dwa są pewne kluby, które chcą z A klasy na gwałt awansować do okręgówki. Wiadomo, że przy swojej kadrze to Zagłebie w 100 % zapewniło by sobie awans. BO chyba awansuje tylko jedna drużyna. Tak więc dla drużyn z A klasy byłby to sezon tylko pod względem kosztów.
ojcieczawodnika
 
Posty: 70
Dołączył(a): 2014-11-09, 7:02 am

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez RUDI 2015-08-04, 9:19 am

Sra....y muchy będzie wiosna ,kuźwa może komuś pasuje (ale czemu?) brak rezerw ? .Pełny profesjonalizm -pierwszoligowiec bez rezerw ,bez ogrywania się zawodników ,no ale przyjedzie jakiś menago z płytą DVD ,my będziemy sprawdzać "potencjalnych" graczy i wielki h..j z tego wyjdzie.Ale zawsze będzie można liczyć na Legie która nam coś "podeśle" .Cholera jasna klub naprawdę zarządzany przez "zawodowców" od brania miejskiej kasy .
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez STACH PL 2015-08-04, 11:02 am

Co to za cyrk,co to za list ? Kto to napisał (jest jakiś oficjalny podpis) jaka jest dokładna treść,jakiś były zagłębiowski działacz hmm na pewno nie ktoś z sosnowieckich ekip (Niwka,Górnik,Zew) bo oni grać o awans nie będą chyba ...
A co jak za rok sytuacja się powtórzy już lepiej żeby grali od b klasy i awansowali a mecz to najlepsza jednostka treningowa. :!:
STACH PL
 
Posty: 726
Dołączył(a): 2004-03-04, 5:47 pm
Lokalizacja: OSTROWY GÓRNICZE /ŚRÓDMIEŚCIE

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez ojcieczawodnika 2015-08-04, 12:12 pm

RUDI napisał(a):Sra....y muchy będzie wiosna ,kuźwa może komuś pasuje (ale czemu?) brak rezerw ? .Pełny profesjonalizm -pierwszoligowiec bez rezerw ,bez ogrywania się zawodników ,no ale przyjedzie jakiś menago z płytą DVD ,my będziemy sprawdzać "potencjalnych" graczy i wielki h..j z tego wyjdzie.Ale zawsze będzie można liczyć na Legie która nam coś "podeśle" .Cholera jasna klub naprawdę zarządzany przez "zawodowców" od brania miejskiej kasy .

Jednak to ja miałem rację. Czułem że Czeladzi to nie w smak. Przecież w zeszłym sezonie nie awansowali i teraz pewnie było by podobnie.
ojcieczawodnika
 
Posty: 70
Dołączył(a): 2014-11-09, 7:02 am

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez GrubyPerez 2015-08-04, 12:31 pm

a jeśli za rok też ktoś napisze list? to co?
a gdyby Romuald został to co by koordynował?
kogo interesuje takie tłumaczenie? A co z ludźmi którzy zostali w Zagłębiu z przeznaczeniem na rezerwy? Zawodnicy,trenerzy?
MARCIN , CO TO JEST ZA TŁUMACZENIE?
Wiemy już, kto napisał to pismo, ale jakie to ma znaczenie??
Może pora wrócić do zwyczajowych spotkań wtorkowych?
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez mexicano 2015-08-04, 1:18 pm

Ten tekst na sportowezaglebie.pl brzmi jak napisany na prima aprilis.
mexicano
 
Posty: 89
Dołączył(a): 2014-06-11, 8:44 pm

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez novack 2015-08-04, 2:43 pm

Żenada! To może teraz napiszmy coś pozytywnego o Zagłebiu i wracamy do gry. A gdyby tak napisać coś na GKS, to dostaniemy walkowera?
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez Tomcjo 2015-08-04, 2:49 pm

Na sportowym zagłębiu pod tekstem o rozszerzeniu A klasy był niepochlebny komentarz podpisany imieniem i nazwiskiem . Teraz zniknął .
A OZPN powinien przeprowadzić ankietę wsród klubów czy rzeczywiście sa przeciw czy to tylko takie gadanie kilku osób .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez bbartek 2015-08-04, 3:33 pm

Ta sytuacja potwierdza bardzo słaba pozycje Zagłebia w Śl.OPN. Zbiliżaja sie wybory nowego przewodniczacego i co ?
Znowu bedziemy popierali kolegów za Brynicy ? Od Jarka dowiedziałem sie kto reprezentuje podokreg sonowiecki ?
Pomimo, że troche interesuje sie piłka nożna nigdy nie słyszałem aby ta osoba wylobowała coś dla Zagłebia w przeciwienstwie to co wyprawiaja działacze Ruchu...

Dlaczego nie wystawimy LB lub Smulskiego? A czy MJ jest osoba która ma mocna pozycje w Okregu ?
Uważam,że MJ nie powinien odpuscić takiego traktowania Zagłebia.
bbartek
 
Posty: 797
Dołączył(a): 2003-09-01, 11:27 am

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez Adam1906 2015-08-04, 3:44 pm

Z całym szacunkiem, ale o czym my tu pier dolimy, a właściwie... o czym pier doli Pan Prezes? Postanowił wycofać drużynę rezerw, specjalnie dla nich przyjmując dwóch trenerów i podpisując z nimi Umowy o pracę oraz nie wypożyczając do innych klubów części zawodników którzy mieli w rezerwach grać. Chciałbym zadać Prezesowi pytanie, kto to jest Piotr Niedbała, że facet nie będący już działaczem CKS Czeladź a nawet nie mieszkający już w tym regionie, więc teoretycznie mający chvja do gadania, tak przeraził Marcina Jaroszewskiego, że ten spękał jak Prezes jakiegoś LZSu Pękołody Wschodnie i wycofał zgłoszoną już drużynę z ligi? Tłumaczenie Marcina Jaroszewskiego o "zrobieniu ukłonu w ich stronę i okazaniu szacunku dla pracy w małych ośrodkach" przez wycofanie drużyny naszych rezerw jest śmieszne, idiotyczne i szkodliwe dla klubu Zagłębie Sosnowiec! Pytam: co będzie, gdy za rok a potem tak co roku, Panowie Iksiński, Igrekowski itd. itp. będą pisać do Bońka? Będzie znowu "robił ukłony" :redface:

ZE STRONY PREZESA JEST TO TAKA SAMA ŻENADA JAK BRAK Z JEGO STRONY JAKIEJKOLWIEK CHĘCI DO PODJĘCIA WSPÓŁPRACY Z KIBICAMI CHCĄCYMI ROZKRECIC MARKETING W KIEROWANYM PRZEZ MARCINA JAROSZEWSKIEGO KLUBIE :kiepsko:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez GrubyPerez 2015-08-04, 3:48 pm

Tomcjo napisał(a):Na sportowym zagłębiu pod tekstem o rozszerzeniu A klasy był niepochlebny komentarz podpisany imieniem i nazwiskiem . Teraz zniknął .
A OZPN powinien przeprowadzić ankietę wsród klubów czy rzeczywiście sa przeciw czy to tylko takie gadanie kilku osób .


Wielu zawodników z okolicznych drużyn było wręcz "podjaranych" tym, że spotkają się z Zagłębiem, Wprawdzie z rezerwami, ale zawsze ktoś z pierwszej drużyny też by był w składzie. I każdy z nich miałby szansę się pokazać. A nuż wpadłby w oko komuś ze sztabu. A wielu kibiców Zagłębia miałoby okazję gościć ukochany klub na swoim lokalnym terenie. Ale Tomcjo - ankieta? Teraz? Taką mogli robić przed podjęciem decyzji. Zresztą tłumaczy Józek Grząba że wszystko odbyło się w zgodzie z regulaminem, więc o czym tu deliberować? Szlag mnie trafia, kiedy pomyślę, że list jakiegoś szczekacza był w stanie spowodować tak dalece drastyczną decyzję.


bbartek napisał(a):Ta sytuacja potwierdza bardzo słaba pozycje Zagłebia w Śl.OPN. Zbiliżaja sie wybory nowego przewodniczacego i co ?
Znowu bedziemy popierali kolegów za Brynicy ? Od Jarka dowiedziałem sie kto reprezentuje podokreg sonowiecki ?
Pomimo, że troche interesuje sie piłka nożna nigdy nie słyszałem aby ta osoba wylobowała coś dla Zagłebia w przeciwienstwie to co wyprawiaja działacze Ruchu...

Dlaczego nie wystawimy LB lub Smulskiego? A czy MJ jest osoba która ma mocna pozycje w Okregu ?
Uważam,że MJ nie powinien odpuscić takiego traktowania Zagłebia.



bbartek, rzecz w tym że decyzję podjął Prezes w imię dobrej współpracy z klubami Zagłębia, a nie wyniku nacisku ŚlZPN. Wbrew pozorom szanse zwycięstwa Zagłębiaka w tych wyborach są wcale małe.
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez RUDI 2015-08-04, 3:52 pm

ojcieczawodnika napisał(a):Jednak to ja miałem rację.

Może tak ,może nie .Jak dla mnie klub za łatwo się poddał ,może ktoś poda linka gdzie znajdę skład tych "byłych" rezerw ? no bo chyba na parę dni przed inauguracja klub miał już skład i wiedział kto będzie grał ,a może nie ogłaszał tego bo spodziewał się "protestów" ?
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników