Zagłębie II Sosnowiec (rezerwy)

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2015-08-05, 4:08 pm

Kol. Novack - rozumiem ze po korespondencji oczerniającej Zagłębie do PZPN
Klub nie mógł grać w A klasie - a nie Jaroszewski wycofał z gry.
A co teraz z trenerami , zawodnikami etc.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy


Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez novack 2015-08-05, 4:09 pm

Właścicielem klubu jest miasto, a Jaroszewski jest tylko pracownikiem klubu na stanowisku Prezesa. Pytam zatem, czy wycofanie drużyny z rozgrywek, mogło się odbyć bez wiedzy i zgody właściciela? Adamie masz jakąś wiedzę na ten temat?
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez GrubyPerez 2015-08-05, 5:00 pm

tak, no to ostracyzm ze strony CKS mamy wyjaśniony. Ciekawe jakie jest stanowisko innych klubów z podokręgu. Czy powoli już się rozjaśnia?

ps
szukam na głównej stronie zakładki "II drużyna", coś nie mogę znaleźć. Pomożecie?

Szlag by to...
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez RUDI 2015-08-05, 5:18 pm

GrubyPerez napisał(a):szukam na głównej stronie zakładki "II drużyna",

Jarek i nie znajdziesz ,bo jej nie było i nie ma (dlatego też powyżej pytałem o linka ) .
Taka rzecz powinna być dostępna zaraz po zgłoszeniu rezerw ,a dlaczego nie było ? profesjonalizm na najwyższym poziomie :twisted:
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez Adam1906 2015-08-05, 5:18 pm

novack napisał(a):Adamie masz jakąś wiedzę na ten temat?

Na chwilę obecną żadnej.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez slawekchicago 2015-08-05, 7:18 pm

STACH PL napisał(a):Dwie sprawy: jeśli właściwie jeden człowiek były członek (penis z Gdańska), działacz, nie chce nas w A-klasie to absolutnie nie możemy tam grać :!: (ja też napisze do Bońka,że musimy za zasługi grać co najmniej w 4 lidze)
Następnie po co zatrudnić np.Adasia1906 lub innych kolegów do działu marketingu trzeba by pewnie zapłacić im ze 2 tyś za fajne projekty,których ta władza nie ogarnia i chyba nigdy nie ogarnie...


Najgorsze jest to Stachu , ze ten jak to nazwales p.. z Gdanska smie sie nazywac kibicem ZAGLEBIA :czerwona: :czerwona: :czerwona: :czerwona: :czerwona: :czerwona: :czerwona: :czerwona: :czerwona: :czerwona:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez Anakin 2015-08-07, 7:11 am

Nie róbcie gościowi reklamy, olejcie go. Nie jest wart dyskusji.
Anakin
 
Posty: 1773
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez GrubyPerez 2015-08-07, 10:13 am

RUDI napisał(a):
GrubyPerez napisał(a):szukam na głównej stronie zakładki "II drużyna",

Jarek i nie znajdziesz ,bo jej nie było i nie ma (dlatego też powyżej pytałem o linka ) .
Taka rzecz powinna być dostępna zaraz po zgłoszeniu rezerw ,a dlaczego nie było ? profesjonalizm na najwyższym poziomie :twisted:


Wiem Rudi, że nie znajdę. Więc pytałem z sarkazmem. Bo wszystko wskazuje na wykorzystanie głupiego ( bądź ustawionego) pretekstu by ukryć, że się pomylono, że nie ma kim grać.
Chyba że...

jest nowy, sprytny plan by od przyszłego roku po połączeniu sił z którąś z Zagłębiowskich drużyn wystartować z rezerwami od IV ligi ,co start w tym roku od A klasy skutecznie by uniemożliwił.
Może?
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez django 2015-08-07, 11:20 am

GrubyPerez napisał(a):jest nowy, sprytny plan by od przyszłego roku po połączeniu sił z którąś z Zagłębiowskich drużyn wystartować z rezerwami od IV ligi ,co start w tym roku od A klasy skutecznie by uniemożliwił.
Może?


Rok temu było podobno bardzo blisko zrobienia rezerw Zagłębia z klubu AKS Niwka. Natomiast nie wiem w czym miałby przeszkodzić start rezerw już teraz z A-klasy. Drużynę można by w przyszłym roku wycofać, zrobić fuzję z innym klubem i wystartować w jego lidze.
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez GrubyPerez 2015-08-07, 11:58 am

nie wiem django, tak tylko rozmyślam.
Nie zapominaj, że w tym roku się nie dało żeby nie zepsuć kontaktów z klubami podokręgu ;)
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez STACH PL 2015-08-10, 6:13 pm

Ciekawe czy chociaż jest możliwość zgłoszenia rezerw do pucharu Polski na sezon 15/16
STACH PL
 
Posty: 726
Dołączył(a): 2004-03-04, 5:47 pm
Lokalizacja: OSTROWY GÓRNICZE /ŚRÓDMIEŚCIE

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez Tomcjo 2015-08-10, 9:00 pm

Zdaje sie ze nowe przepisy okreslaja ze tylko druzyny zgloszone do rozgrywek moga grac w pucharze . Ale trzeba poszukac na stronie PZPN.
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez Tomcjo 2015-08-12, 12:32 pm

Od czasu gdy w Zaglebiaku Dabrowa zapanowały rządy D . Klamry ten klub to istne Bordello . A ponieważ jest tam nowy prezes a nie ma ani trenera ani piłkarzy to jest to idealna sytuacja żeby przez rok nasze rezerwy występowały jako Zaglebiak DG . Tylko czy MJ chce mieć rezerwy bo mam watpliwości .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez ojcieczawodnika 2015-08-12, 12:57 pm

Tomcjo napisał(a):Od czasu gdy w Zaglebiaku Dabrowa zapanowały rządy D . Klamry ten klub to istne Bordello . A ponieważ jest tam nowy prezes a nie ma ani trenera ani piłkarzy to jest to idealna sytuacja żeby przez rok nasze rezerwy występowały jako Zaglebiak DG . Tylko czy MJ chce mieć rezerwy bo mam watpliwości .

A jaki jest sens trzymania rezerw jeżeli nie możesz korzystać z zawodników. Rezerwa ma sens wtedy jeżeli zawodnik nie zagra w pierwszej to jest w cyklu meczowym i zagra w rezerwie. Nie ma takiej możliwości, żeby nie zagrał w Zagłębiu i zagrał w Zagłębiaku. Po zatym w Zagłębiu jest problem ze zrobieniem drużyny rezerw, poniewaz większość zawodników poszła na wypożyczenie. Ktoś się zagalopował z tym wypożyczaniem i na drugą drużynę brakło chłopa.
ojcieczawodnika
 
Posty: 70
Dołączył(a): 2014-11-09, 7:02 am

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez Tomcjo 2015-08-12, 7:55 pm

Jesli przepisy sie nie zmienily to mozna zglosic inny klub jako rezerwe i wtedy to dziala tak jak zespol rezerw . A jesli nie ma pelnego skladu to tym bardziej bedzie to druzyna mieszana .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników