Zagłębie II Sosnowiec (rezerwy)

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Zagłębie II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez novack 2023-05-13, 2:15 pm

Rezerwy przegrały z hanysami i jest pozamiatane.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5710
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście


Re: Zagłębie II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez Tomcjo 2023-05-13, 3:33 pm

Zdaje się ze w przyszłym sezonie rozpocznie się redukcja IV ligi o połowę
Zaorać i zacząć od zera
Tomcjo
 
Posty: 7048
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Zagłębie II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez achter 2023-05-13, 4:47 pm

Tomcjo napisał(a):Zdaje się ze w przyszłym sezonie rozpocznie się redukcja IV ligi o połowę

nareszcie, kto to widział
aby wygrać grupę jeszcze baraże rozgrywać
achter
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2007-06-24, 4:09 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - śródmieście

Re: Zagłębie II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez MirosławaSmyła 2023-05-18, 3:15 pm

To wszystko na razie luźne pomysły. Prezesi IV ligi mają obawy, że zostaną prezesami klubów okręgówki, a przecież to już nie ten "prestiż". Przepychanki takie, że każdy ma inny pogląd na tą sprawę. Druga grupa uchodząca za słabszą trzęsie portkami, że w starciu z zespołami z grupy pierwszej nie mają szans. No i przecież trzeba będzie dalej jeździć, a nasze zaściankowe kluby są za biedne, aby jeździć z częstochowskiego w bielskie i z powrotem. Wszystkiemu oczywiście winny PZPN, bo powinno być więcej grup III ligi stanowiących przechowalnię dla nieudaczników którzy nigdy wyżej nie awansują. Obstawiam, że nie dojdą do porozumienia. W końcu śląskie województwo jest wyjątkowe i musi się czymś w Polsce wyróżniać, w tym przypadku dwiema grupami, które podkreślają jakim regionalnym mocarstwem jesteśmy na tle kraju. Artykuły w kolejności chronologicznej:

https://sportowasilesia.pl/pilka-nozna/ ... formy.html

https://sportdziennik.com/pilka-nozna-r ... ch-ligach/

https://sportdziennik.com/reforma-z-zygzakiem/
MirosławaSmyła
 
Posty: 244
Dołączył(a): 2014-05-23, 10:58 am

Re: Zagłębie II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez Tomcjo 2023-05-19, 9:28 am

A mnie się wydaje ze sprawa jest przesądzona . Klubów nie pytano czy chcą jednej grupy IV ligi tylko który wariant jest dla nich lepszy . Podoba mi się to ze zmieniają nazwy . O ile III liga jest półzawodowa to IV jest amatorska i będzie najwyższą ligą amatorską dlatego nazwa 1 liga śląska mi się podoba . Kolejne 2 liga śląska i 3 liga śląska . W pewnym sensie zwycięzca będzie mistrzem śląska amatorów . Z naszego punktu widzenia może lepsza nazwa śląsko Dąbrowska lub Katowicka ale już bym nie kombinował bo i tak będziemy przegłosowani przez większość . Oby za rok mistrzem śląska zostały rezerwy Zagłębie II Sosnowiec .
Zaorać i zacząć od zera
Tomcjo
 
Posty: 7048
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Zagłębie II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez STACH PL 2023-05-22, 7:04 pm

Tomcjo napisał(a):A mnie się wydaje ze sprawa jest przesądzona . Klubów nie pytano czy chcą jednej grupy IV ligi tylko który wariant jest dla nich lepszy . Podoba mi się to ze zmieniają nazwy . O ile III liga jest półzawodowa to IV jest amatorska i będzie najwyższą ligą amatorską dlatego nazwa 1 liga śląska mi się podoba . Kolejne 2 liga śląska i 3 liga śląska . W pewnym sensie zwycięzca będzie mistrzem śląska amatorów . Z naszego punktu widzenia może lepsza nazwa śląsko Dąbrowska lub Katowicka ale już bym nie kombinował bo i tak będziemy przegłosowani przez większość . Oby za rok mistrzem śląska zostały rezerwy Zagłębie II Sosnowiec .


Ten sezon raczej stracony (nie potrzebnie mieszali z trenerami)
Oby następny sezon z awansem do III-ligi obojętnie jak się będzie nazywać, moim zdaniem najlepsza liga do ogrywania juniorów starszych. Kultowy Ludowy zasługuje na III-ligę :!:

Ps. Panie Girek więcej kasy na Akademie bo sami rodzice tego nie udźwigną, liczy się talent a nie zasobność portfela rodziców....
STACH PL
 
Posty: 728
Dołączył(a): 2004-03-04, 5:47 pm
Lokalizacja: OSTROWY GÓRNICZE /ŚRÓDMIEŚCIE

Re: Zagłębie II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez MirosławaSmyła 2023-07-01, 5:14 pm

Jednak działacze dogadali się. W najbliższym sezonie po raz ostatni IV liga będzie się składała z dwóch grup. Zapowiada się ostra walka o utrzymanie:
https://www.slzpn.pl/slaski/zpn/aktualn ... -rozgrywek
MirosławaSmyła
 
Posty: 244
Dołączył(a): 2014-05-23, 10:58 am

Re: Zagłębie II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez Tomcjo 2023-07-01, 5:40 pm

Mnie się podoba i to bardzo .
Zaorać i zacząć od zera
Tomcjo
 
Posty: 7048
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Zagłębie II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez Tomcjo 2023-08-15, 5:07 pm

Nasze rezerwy pojechały do Myszkowa i wygrały 3-1 . Po strzelcach bramek wyglada ze już bez cudaków z jedynki . Tymczasem pogromcy pierwszej drużyny Unia Strzemieszyce przegrała z Orłem Miedary 0-1 . Może to rezerwy powinnismy wysyłać na mecze w pierwszej lidze żeby pokazać dziadom jak grać .
Zaorać i zacząć od zera
Tomcjo
 
Posty: 7048
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Zagłębie II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez Adam1906 2023-08-16, 6:38 am

Tomcjo napisał(a):Nasze rezerwy pojechały do Myszkowa i wygrały 3-1 . Po strzelcach bramek wyglada ze już bez cudaków z jedynki . Tymczasem pogromcy pierwszej drużyny Unia Strzemieszyce przegrała z Orłem Miedary 0-1 . Może to rezerwy powinnismy wysyłać na mecze w pierwszej lidze żeby pokazać dziadom jak grać .

Jakie przegrała, skoro Unia Dąbrowa Górnicza wygrała 4:1 i jest liderem tabeli?
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6809
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Zagłębie II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez Tomcjo 2023-08-16, 8:32 am

Wziąłem wynik na Fb za końcowy
Zaorać i zacząć od zera
Tomcjo
 
Posty: 7048
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Zagłębie II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez novack 2023-08-19, 10:12 am

Bilety na piątoligowe rezerwy 10 zł, wejście na stadion tylko przez budynek klubowy, z rowerem robi się problem. Brawo wy!
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5710
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Zagłębie II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez Adam1906 2023-08-19, 12:20 pm

Zagłębie II Sosnowiec - Rozwój Katowice 5:0 (2:0)

1:0 - Marek Fabry 13'
2:0 - Mateusz Machała 43'
3:0 - Tymoteusz Klupś 48'
4:0 - Antoni Kulawiak 77'
5:0 - Mateusz Machała 83'

Zagłębie II Sosnowiec: Sorčan - Machała, Staniak (46' Lipka), Szostek (80' Jaskulski) - Płuciennik (70' Mielczarek), Chęciński, Uchnast, Bębenek (46' Małkowski) - Klupś (63' Kulawiak), Fabry (46' Paszczela), Troć (58' Śliwiński).
Rezerwowi: Wałek, Wołowiec.
Trener: Grzegorz Bąk.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6809
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Zagłębie II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez Tomcjo 2023-08-19, 12:25 pm

No jest postęp . Choć w rezerwach .
Zaorać i zacząć od zera
Tomcjo
 
Posty: 7048
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Zagłębie II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez tork 2023-08-19, 8:33 pm

novack napisał(a):Bilety na piątoligowe rezerwy 10 zł, wejście na stadion tylko przez budynek klubowy, z rowerem robi się problem. Brawo wy!


Cyklomobilne miasto Sosnowiec nie zapewniło koło stadionu stojaków dla rowerów? Z drugiej strony wnoszenie niebezpiecznych przedmiotów na teren stadionu jest zabronione. Strach pomyśleć, gdyby ktoś niezadowolony rzucił rower lub jego cześć na boisko.
tork
 
Posty: 191
Dołączył(a): 2008-09-04, 9:52 am
Lokalizacja: Zagórze

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: NHK12