Zagłębie II Sosnowiec (rezerwy)

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez August 2018-11-11, 9:35 pm

achter napisał(a):grał Callum Rzonca, jak dla mnie pokazał się z dobrej strony

Tak z ciekawości z kewj czy z prawej bo sądząc po wyniku to chyba nie ze sportowej. Jak dla mnie jeśli taki grajek za spore ojro reprezentuje ekstraklasowy poziom to w amatorskiej lidze powinien w pojedynkę rozstrzygnąć wynik meczu w amatorskiej lidze. Hak dla mnie nocny konkurent do pożegnania wraz z Torunarighą.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm


Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez achter 2018-11-12, 8:25 am

August napisał(a):
achter napisał(a):grał Callum Rzonca, jak dla mnie pokazał się z dobrej strony

Tak z ciekawości z kewj czy z prawej bo sądząc po wyniku to chyba nie ze sportowej. Jak dla mnie jeśli taki grajek za spore ojro reprezentuje ekstraklasowy poziom to w amatorskiej lidze powinien w pojedynkę rozstrzygnąć wynik meczu w amatorskiej lidze. Hak dla mnie nocny konkurent do pożegnania wraz z Torunarighą.

Nie da się w pojedynkę wygrać meczu kiedy bramkarz ma skłonności do przebywania w polu karnym... nie swoim lecz przeciwnika a konsekwencją jest końcowy wynik. Rzonca rozegrał dobre spotkanie ale co ci będę opisywał skoro jesteś uprzedzony do człowieka i swoje wiesz. Przeciwnik oddał 3 strzały = 3 bramki, rezerwy atakowały non stop lecz efekt mizerny.
achter
 
Posty: 356
Dołączył(a): 2007-06-24, 4:09 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - śródmieście

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez August 2018-11-12, 9:03 am

Tak naprawdę to każdorazowo w meczu rezerw powinni grać piłkarze szerokiej kadry pierwszego składu, którzy nie powąchali trawy w Płocku. Jak cokolwiek mamy mieć jeszcze pożytek z Kokoszki jak gość w ogole nie gra? Pasy w tyłek sens trzymania takich rezerw.
Ostatnio edytowano 2018-11-12, 9:54 am przez August, łącznie edytowano 1 raz
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez achter 2018-11-12, 9:30 am

August napisał(a):Tak naprawdę to każdorazowo w meczu rezerw powinni grać piłkarze szerokiej kadry pierwszego składu, którzy nie powąchali trawy w Płocku. Jak cokolwiek mamy mieć jeszcze pożytek z Kokoszki jak gość w ogolenia gra? Pasy w tyłek sens trzymania takich rezerw.

Tu 100% racji
achter
 
Posty: 356
Dołączył(a): 2007-06-24, 4:09 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - śródmieście

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez slawekchicago 2018-11-12, 1:10 pm

achter napisał(a):
August napisał(a):Tak naprawdę to każdorazowo w meczu rezerw powinni grać piłkarze szerokiej kadry pierwszego składu, którzy nie powąchali trawy w Płocku. Jak cokolwiek mamy mieć jeszcze pożytek z Kokoszki jak gość w ogolenia gra? Pasy w tyłek sens trzymania takich rezerw.

Tu 100% racji


A myslisz ze o co chodzi ? Mamy bardzo szeroka kadre a w rezerwach tylko Callum . Dlaczego ? Nie grasz w pierwszym grasz w rezerwach . A nie w mysl zasady "czy sie stoi czy sie lezy caly kontrakt sie nalezy " Prawda jest bolesna mamy fajne zaplecze ale nie dotyczy to pilkarzy . Szczyci sie prezes akademia a perelek brak .
CIEMNOSC , CIEMNOSC WIDZE .
Spokojnie czekam na zime i tylko bede patrzyl w rubryke odeszli i sxybciej zobacze tam Zarko czy Konrada niz inne gwiazdy . Ok , ktos powie to normalne bo takie prawo rynku ale kto w ich miejsce ? Jakas perelka z rezerw moze ? Bez komentarza
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2018-11-12, 2:05 pm

Przestańcie już operować tymi "perełkami" - Na stulecie niepodległości - na
stronie Sportu ogłoszono 100 piłkarzy na stulecie - w tej setce znalazła się
prawdziwa perełka z Zagłębia a mianowicie Andrzej Jarosik.
I tutaj mamy odpowiedz na temat perełek - 100 lat - jedna perełka prawdziwa.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez slawekchicago 2018-11-12, 2:43 pm

Tadeusz Wisniewski napisał(a):Przestańcie już operować tymi "perełkami" - Na stulecie niepodległości - na
stronie Sportu ogłoszono 100 piłkarzy na stulecie - w tej setce znalazła się
prawdziwa perełka z Zagłębia a mianowicie Andrzej Jarosik.
I tutaj mamy odpowiedz na temat perełek - 100 lat - jedna perełka prawdziwa.
Pozdrawiam
Tadeusz


Panie Tadeuszu My operujemy perelkami ? Raczej prezes i dajrektor co chwile " achy ochy " na temat akademii.Mysle ze faktycznie nie ma co drazyc bo na ten temat powinni sie wypowiadac rodzice mlodych pilkarzy z Akademii. A tu juz "ochow achow" jakby mniej
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez RUDI 2019-02-11, 1:00 pm

Wie ktoś co to/kto to jest Moncada? (w sparingu rezerw brał udział jakiś piłkarz o ciemnej karnacji i podejrzewam że to on nosił takie nazwisko) i drugie pytanie wie może ktoś (Adam?) jaki do cholery jest status tego "wypożyczonego" talentu -Kacpra Radkowskiego ,z którą drużyną trenuje/gra ?bo jeżeli nie ma go w składzie 1 drużyny to czemu nie gra w rezerwach ? chyba że wypożyczono go tylko po to żeby sobie pokopał piłkę gdzieś na treningach .
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez Tomcjo 2019-03-03, 5:01 pm

Niestety nasze rezerwy pod kierownictwem rezerwowego trenera Dariusza I Pięknego przegrały w Suwałkach i raczej spadną do II ligi . Jaka szkoda gejksy .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez zag23 2019-03-20, 12:45 am

Własnie mialem pisac o tym co napisal Rudi wyżej bo sam sie zdziwilem ogladajac przed momentem galerie naszych rezerw i widze ciemnoskórego zawodnika (napastnika) u nas 18 letniego Noela Moncade, który strzelił bramke dla rezerw w pierwszym meczu na wiosne w lidze okregowej...może by go tak do 1 skladu dołaczyc :) na bezrybiu i rak ryba

znalezione w necie o Noelu Moncade:
https://www.mwyniki.pl/polska/klasa-okr ... l_moncada/
https://www.facebook.com/sportissfc/pho ... =3&theater
zag23
 
Posty: 985
Dołączył(a): 2004-10-22, 9:31 am
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez Tomcjo 2019-03-23, 7:34 pm

Pierwsza drużyna ma wolne a rezerwy przegrywają z Dramą Zbrosławice 1-3 . Uff szkoda słów .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez jackie57 2019-03-23, 7:48 pm

Tomcjo napisał(a):Pierwsza drużyna ma wolne a rezerwy przegrywają z Dramą Zbrosławice 1-3 . Uff szkoda słów .

Prawdziwa drama. Czy w tym klubie ktoś zna się na swojej robocie?
jackie57
 
Posty: 1482
Dołączył(a): 2009-02-15, 10:33 pm

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez Tomcjo 2019-03-31, 5:49 pm

Mam dziwne pytanie . Czy nasze rezerwy grały kiedykolwiek wyżej niż w okręgówce bo ja nie pamietam żeby się zdarzyło ?
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez Adam1906 2019-04-21, 5:56 pm

Górnik Bobrowniki - Zagłębie II Sosnowiec 1:3 (1:0)

1:0 - ?
1:1 - Noel Moncada (76. asysta - Mateusz Szwed)
1:2 - Noel Moncada (77. asysta - Konrad Kumor)
1:3 - Jakub Klich (86. asysta - Noel Moncada)

Zagłębie II: Jewuła - Durnaś (46. Kumor), Kłosek, Hałatek, Prokop (52. Łoziński), Polak (57. Radkowski), Wiszniowski (46. Koniusz), Janicki, Pietrzak (57. Klich), Wala (46. Szwed), Moncada.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez mason 2019-04-22, 1:22 pm

Tomcjo napisał(a):Mam dziwne pytanie . Czy nasze rezerwy grały kiedykolwiek wyżej niż w okręgówce bo ja nie pamietam żeby się zdarzyło ?


Jeśli się nie mylę to chyba Stal II Sosnowiec na przełomie lat 50' i 60' grała w 3 lidze.
ZAGŁĘBIE KLUB!
ZAGŁĘBIE REGION!
mason
 
Posty: 373
Dołączył(a): 2010-11-24, 7:44 pm
Lokalizacja: Breslau/Sosnowiec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron