ZAGŁĘBIE - BYTOVIA Bytów, sobota 05.04.2014r.godz.16:00!

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

ZAGŁĘBIE - BYTOVIA Bytów, sobota 05.04.2014r.godz.16:00!

Postprzez Adam1906 2014-03-30, 8:47 pm

Jako że apetyt rośnie w miarę jedzenia, a po dobrym początku rundy wiosennej ów apetyt na awans wzrósł u nas znacznie, nie pozostaje nic innego jak licznie stawić się w sobotę 05 kwietnia 2014r. o godz. 16:00 na Stadionie Ludowym, by wspomóc dopingiem naszych piłkarzy do kolejnego ligowego zwycięstwa :)
Wszystko na temat meczu ZAGŁĘBIE Sosnowiec - BYTOVIA Bytów.

Obrazek
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6806
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra


Re: ZAGŁĘBIE - BYTOVIA Bytów, sobota 05.04.2014r.godz.16:00!

Postprzez STACH PL 2014-03-31, 6:39 am

3 tysiące dla trenera !

' - Piłkarze wiedzą o co się biją i o co grają. Powiedziałem im przed tym meczem, że muszą zagrać tak, by na Stadion Zagłębia Sosnowiec, już za tydzień, chciało przyjść 3 000 ludzi. Pragnę tego, by za tydzień była dobra pogoda, publiczność dopisała, już na ostatnim meczu nas bardzo fajnie wspierali, wierzę w to, że za tydzień, w tym bardzo ważnym spotkaniu, będą nas uskrzydlać – powiedział trener Zagłębia'.

Nie pozostało nam nic innego jak uszanować wolę trenera i pojawić się w ilości 3000 głów 8)
STACH PL
 
Posty: 728
Dołączył(a): 2004-03-04, 5:47 pm
Lokalizacja: OSTROWY GÓRNICZE /ŚRÓDMIEŚCIE

Re: ZAGŁĘBIE - BYTOVIA Bytów, sobota 05.04.2014r.godz.16:00!

Postprzez Sir 2014-03-31, 8:22 pm

Trenerze, ofensywnie od początku!!! ;-)

pachnie mi remisem. obym się mylił!
Sir
 
Posty: 1205
Dołączył(a): 2004-05-05, 12:17 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: ZAGŁĘBIE - BYTOVIA Bytów, sobota 05.04.2014r.godz.16:00!

Postprzez Adam1906 2014-04-01, 6:04 am

Piłkarze spisują się na miarę naszych oczekiwań, liga jest tak słaba że mimo kiepskiego startu sezonu udało nam się odrobić sporo punktów i nawiązać kontakt z czołówką.
W sobotę mamy wielką szansę wskoczyć na miejsce premiowane awansem. Jesteśmy pewni że piłkarze nie odpuszczą i po raz kolejny na Ludowym zobaczymy emocjonujące spotkanie. Na takim meczu powinien być każdy szanując się kibic Zagłębia. Zagłębie Nas potrzebuje Naszego dopingu, frekwencji i wsparcia z trybun.
Nie zastanawiajcie się, już od jutra nakręcajcie znajomych , organizujcie się na dzielnicach i w sobotę wbijamy w murawę grajków z Bytowa. Ludowy nie jest gościnny, zadbajmy o to !


Obrazek
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6806
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: ZAGŁĘBIE - BYTOVIA Bytów, sobota 05.04.2014r.godz.16:00!

Postprzez Adam1906 2014-04-01, 6:10 am

Jak widać na forum jakiś ch uj ze szczecina dokonał włamania i zrobił u każdego zmiany w panelu użytkownika. Proszę każdego o poprawienie swojego profilu. Boli pedałów ze szczecina Zagłębie. To dobrze. MA BOLEĆ ;-)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6806
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: ZAGŁĘBIE - BYTOVIA Bytów, sobota 05.04.2014r.godz.16:00!

Postprzez Blajpios 2014-04-01, 7:30 am

To znaczy, na spokojnie patrząc - nie ma jeszcze chyba pewności, czy to Pogoniacy się wdarli, czy mamy do czynienia z podwójną prowokacją, ktoś podszywa się pod Pogoń. Na pewno jednak atak - paskudnie wygląda. Myślę, że nikt się nie obrazi z Forumowiczów, na akcje globalną, tzn Administrator wyzeruje, o ile to możliwe avatary i podpisy. Mam nadzieję, że choćby drogą prywatnych znajomości zostaną Ci, co mają takie możliwości poinformowani o ataku, by w miarę szybko to zrobić. Cóż, trzeba sobie pomniejszyć smutek płynący z tego wydarzenia, bo to Prima Aprilis, więc im się nic wielkiego nie udało, nawet dobrego dowcipu zrobić nie umieją - ale też szybko trzeba głupi rechot zgasić, choćby z litości, by głupota ich za długo nie świeciła. ;-) Pozdrawaim natomiast rzecz jasna Forumowiczów :-) Ogólnie bowiem patrząc, to jest nagromadzenie wyzwa i sytuacji podbramkowych, atak wielosstronny! I to piszę nie jako Prima Aprilis. Atak właśnie teraz, iedy mimo wszystko zaczęło mi to wyglądać, iż faktycznie ludzzie w klubie chcą awansu a nie są to rozgrywki jak przez parę lat robienia ludzi w balona mową pod publiczkę niewiele gorszą od robienia w balona przez korupcję. Ba, robienie idiioty z kibica kibic Zagłębia wygląda na to, że wybaczył, podobnie jak w ogóle kibice w Polsce wybaczyli - zamiast zmusić do rozwiązania lig wszystkich i przeprowadzenia nowego rozdania. Tak też, jak kibic Zagłębia to wybaczył, dalej zachwycał się i kibicował tym,co durnia z niego zrobili a nawet utrącał ludzi, którzy chcieli wyprowadzić do innych środowisk zarząd - to co się dziwić, że dalej jak durnia traktowano kibica i rzucano mu ładne słówka np. o walce o awans a on to łykał jak pelikan. Naprawdę jednak - zaczęło wyglądać, jak szansa na awans i walka faktyczna o awans. No i - niestety, wojna. Tak się niektórzy emocjonowali podczas meczu, gdy ograny został Jarota (szacunek dla tych młodych ludzi też, za walkę, jak powiedział Trener). Tymczasem ja już znałem wiadomość o nowych twarzach reklamowych sponsora Bytovii i pomyślałem sobie, że to nie będzie łatwo. Bytovia - wygląda więc, że będą walczyć o awans bardzo mocno, mając takiego sponsora, który w dodatku swój rozwój ekonomiczny wiąże z piłką tak mocno. To poza Prima Aprilisem, faktycznie zadziała. Bo pobyt Pirlego i Lahma na zgrupowaniu BYtovii fizycznie, to rzecz jasna Prima Aprilis. Natomiast pobyt "duchowy" ich - to jest faktem, dadzą kopa piłkarzom Bytovii dodatkowo. Tak więc - "z północy atak za atakiem", to na drużynę, to na Forum, to na Ludowy! Miejmy nadzieję jednak, że tak się zmobliizuje Zagłębie całe (jako drużyna, Klub, Region i to Wielki poza jaworzno, Olkusz i Zawiercie od Sosnowca sięgając): i jednak to będzie się wszysko wspominać jako śmiesznie kiepski Prima Aprilis, te wszystkie wrogie zakusy - gdy ataki już na serio zostaną odepchnięte i w realu zostanie zwycięstwo! Do tego jednak - trzeba "niezłej mobliizacji". Pozdrawiam.
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: ZAGŁĘBIE - BYTOVIA Bytów, sobota 05.04.2014r.godz.16:00!

Postprzez lesław1 2014-04-01, 10:29 am

o nawet ja mialem to pozmieniane, hehehe, gdyby dali ten avatar jednemu bądź dwu forumowiczom bez tego jebać zaglebie można uznać by to za żart
lesław1
 
Posty: 462
Dołączył(a): 2013-08-19, 9:41 pm

Re: ZAGŁĘBIE - BYTOVIA Bytów, sobota 05.04.2014r.godz.16:00!

Postprzez PawełK 2014-04-01, 10:33 am

Adam1906 napisał(a):Jak widać na forum jakiś ch uj ze szczecina dokonał włamania i zrobił u każdego zmiany w panelu użytkownika. Proszę każdego o poprawienie swojego profilu. Boli pedałów ze szczecina Zagłębie. To dobrze. MA BOLEĆ ;-)


Do rozwiązania problemów technicznych związanych z dziadostwem jakie ujrzeliśmy w dniu dzisiejszym awatary i podpisy zostały wyłączone. Teraz forum jest może mniej kolorowe, lecz bez syfu!
PawełK
pyszałek
 
Posty: 1759
Dołączył(a): 2003-10-20, 3:08 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Środula

Re: ZAGŁĘBIE - BYTOVIA Bytów, sobota 05.04.2014r.godz.16:00!

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2014-04-01, 3:38 pm

Do soboty blisko a myśli same nasuwają się jak to będzie - w ubiegłym
sezonie przegrana na Ludowym 0-1 i remis 0-0 w Bytowie.
Oczywiście inny sezon inna drużyna Zagłębia i zupełnie inny cel w tych
rozgrywkach. Nie ulega wątpliwości ze nerwica zacznie się o godz. 16.00
nic mi do głowy nie przychodzi tylko wygrana naszych i punkty zostają
w Sosnowcu - nie widzę innej opcji. Kiedy oglądałem w C+ mecze ligi
angielskiej i podano ze Liverpool ma 9 meczy wygranych z rzędu - to
natychmiast do głowy przyszła myśl przecież moje Zagłębie tez może tak
mieć. Oby tak miało to nam byłoby lżej. W każdym razie jestem
optymistą - musimy ten mecz wygrać i tyle.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: ZAGŁĘBIE - BYTOVIA Bytów, sobota 05.04.2014r.godz.16:00!

Postprzez GrubyPerez 2014-04-01, 10:19 pm

[quote="Blajpios"]To znaczy, na spokojnie patrząc -....

o żesz - Blajpios wrócił :)

jakże się cieszę :brawo:
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1379
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: ZAGŁĘBIE - BYTOVIA Bytów, sobota 05.04.2014r.godz.16:00!

Postprzez Adam1906 2014-04-02, 8:38 am

Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6806
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: ZAGŁĘBIE - BYTOVIA Bytów, sobota 05.04.2014r.godz.16:00!

Postprzez Tomcjo 2014-04-02, 10:30 am

Fajny filmik . Dodalbym jeszcze hasło ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC DNI CHWAŁY POWRACAJA .
Nie bardzo kumam dlaczego filmy ze strony i youtube chodza na moim IOS slabej jakosci . A ogladane na facebooku sa niemal HD. Pewnie to wina appla i dostosowania do jakosci obrazu retiny . I to łapie . Ale czemy ze strony fb te same gole z meczy sa super jakosci nie kumam.
Tomcjo
 
Posty: 7039
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: ZAGŁĘBIE - BYTOVIA Bytów, sobota 05.04.2014r.godz.16:00!

Postprzez Sir 2014-04-02, 1:34 pm

GrubyPerez napisał(a):
Blajpios napisał(a):To znaczy, na spokojnie patrząc -....

o żesz - Blajpios wrócił :)

jakże się cieszę :brawo:




Możliwość awansu Zagłębia, daję nową wiarę wśród Kapłanów również ;-)
Sir
 
Posty: 1205
Dołączył(a): 2004-05-05, 12:17 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: ZAGŁĘBIE - BYTOVIA Bytów, sobota 05.04.2014r.godz.16:00!

Postprzez Blajpios 2014-04-03, 1:00 am

GrubyPerez napisał(a):
Blajpios napisał(a):To znaczy, na spokojnie patrząc -....
o żesz - Blajpios wrócił :)
jakże się cieszę :brawo:


Kurcze, ażesz głupio teraz cokolwiek, choćby połowicznie prostować, odbierając tak miłe przyjęcie. Też się bardzo cieszę, choćby widząc, że reagują ludzie życzliwi i których cenię... Niemniej, trochę tych sprostowa, musi być. "Nie do końca wrócił", bo: pisał rano, więc bardzo pospiesznie, więc literówek i skrótów co nie miara, że aż to nie on, jak uważam; albowiem - że zawile, to może być on, ale że z takimi literówkami tak licznymi... no, faktycznie mi głupio. Dalej - nie do końca wrócił, bo też i nie znikał. Jedynie - nie logował się, ale zaglądał sobie, najczęściej na koniec dnia, więc porą późnawą, gdy człowiek już tak "piąte przez dziesiąte". Ale to właśnie po prostu spowodowało, że należałem do pierwszych, którzy paskudztwo porobione na forum widzieli -a ponieważ za wielu pewnie takich nie było i ponieważ nie mogłem nic innego zrobić jak się zalogować i napisać do kogoś odpowiedzialnego: no to i pojawiłem się. Nie za bardzo to jednak oznacza powrót... Co do wiary, czy raczej widzenia możliwości, że jest możliwy awans, to ona jakoś tam była, bo z matematyką sobie jako taako radzę, tyle że była realistyczna, więc prawdopodobnieństwo widziało się bliskie zeru. Jednak - nie całkiem zero, bo wiadomo było, że trzeba w dużej mierze się przyjrzeć innym, może wielu będzie chciało utrzymać się w tej lidze, niewielu awansować - a to zwiększało ciut prawdopodobnieństwo. No i - potwierdza się. Jednak, by uznać, że faktycznie to możliwe, trzeba impulsu ze strony drużyny (dzaiłaczowskiej i piłkarzy). Czy ten impuls już jest? Od bodaj dwóch meczy, wydaje się że jest. Kto zaś jest bliżej drużyny, meczy - być może już jest nawet w stanie ocenić, że faktycznie nie wygląda to na kolejne "gadanie dla zamydlenia", ale "wiadomo że skończymy tak, by dwóch punktów brakło - i nie pójdziemy wyżej". Cóż, może już faktycznie jest tak widać, iż chcą awansować realnie? Niemniej - to jeszcze mało. Tyle, że jeżeliby faktycznie chcieli awansować, to bardzo istotny będzie najbliższy mecz. Cóż, znów niektórzy napędzają się pogardą. "Ogórki", "golić", "wieocha", "taka pipidówa Bytów". Ha? Czy aby obecnie w Europie nie bardziej znany? Czy aby nie potrafi wywalić trochę kasy - skoro kontrakty, co prawda jedynie reklamowe, ale podpisują piłkarze już naprawdę znani i dobrzy? Nawet przy marzeniach trochę rozumu i rozsądku przyda się. Obawiam się bardzo mocno tego meczu - bo obawiam się, że z tego kontratku to "pozytywnego kopa" dostali nawet bytowscy piłkarze. Przede wszystkim zaś - jest bardzo prawdopodobne, że sponsorowi Bytovii - bardzo zależy na tym awansie. STąd, jeżeli już rzeczywiście zawzięli się w Zagłębiu na awans już w tym roku - to czeka w tę sobotę bardzo ciężki mecz, dopiero po zwyciężeniu w którym można będzie powiedzieć, że te szanse na awans są już wyraźnie konkretne. Teoretycznie, gdyby już było normalnie, to w zasadzie cieszyć by się już można z chwlą, gdy okazuje się, że rzeczywiście drużynia walczy na poważnie o awans. Nawet, jeżeli nie przejdą. Gdyby było normalnie bowiem, to jakkolwiek - obecna sytuacja byłaby dobra. Awansują - wiadomo, sukces przyciąga. Nie awansują - mogą mieć postawione zadanie na przyszły rok a de facto klub zyskuje jeden rok na jeszcze spokojniejszą pracę, przygotowywanie zapłecza, budowę stadionu gdzieś w okolicach Zagórza, jako takiej "nowej Dorotki", miejsca prawie sakralnych zlotów dla Zagłębia, jako regionu - dbając o kompleks z Kresowej i z Ludowym jako o źródło, historię, bazę szkoleniową. Tak, wtedy byłby spokój, obojętnie, czy awansują czy nie. Gdyby było normalnie. Ale - normalnie nie jest. To Bytovia potrafi zdobyć potężnego sponsora znanego nawet w Europie - ale wiadomo, to ogórki do golenia, wieśniaki, "jak oni śmią" zestawiać się z Zagłębiem. A wspaniałe Zagłębie, powinno już chyba festyn jubileuszowy ogłosić, z racji obchodów "XXlecia nieudanego poszukiwania sponsora, co daje nam szczęście ogrzewania się wciąż w tym samym ciepełku, pod możnym Protektoratem ważnych osób, z sukcesem odparcia nawet prywatnego ataku Szatana, który z pewnością zburzyłby ten nasz wspaniały ładzik od lat pielęgnowany "przy wiodącej sile narodu - będąc "klubikiem ludzi, co dobrze się rozumieją w swoim światku".
No, cóż. W końcu znów się wyłania - jeden z większych wrogów "powrotu bardziej aktywnego". Wciąż nie mam pewności, że ludzie nie są robieni w balona. A prywatnie - to też pytanie, co do takiego angażowania, jeżeli chodzi o Klub, o region, którego tożsamość też na pewno mnie przyciągała, od dzieciństwa przecież człowiek jest naznaczony. To i - barwami klubowymi. Jednak muszę sobie uświadamiać - ja emigrantem z regionu już jestem lata, lata. To nie do nie należy jakieś wyraziste stanowisko, by szło to w tę czy tamtą stronę. Stąd, nawet jeżeli niektórzy ludzie paskudnie, nieuczciwie by odpychali, jak to wiemy, bywało - to trzeba to odczytywać używając rozumu. Jak jednak widać - nie zapomina się tak całkiem, więc naprawdę wielka radość tak wielką radość wzbudzające słowa czytać. Przepraszam za "zpozatemacenie", ale to trochę tu wywołane było do tablicy, więc chiałem wytłumaczyć tę akcję pojawienia się tutaj - łącznie z postawą, by zredukować możliwie do zera to, że akurat tu się wdarł ktoś i narozrabiał. Nie dawać mu satysfakcji -znaczyło i zalogować się. Niemniej, przecież nie będzie takich skutecznych ataków więcej! Pozdrawiam i przepraszam za obfitość zpozatemacenia raz jeszcze!
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: ZAGŁĘBIE - BYTOVIA Bytów, sobota 05.04.2014r.godz.16:00!

Postprzez YOOSHKY 2014-04-03, 8:13 am

Trzeba przyznać, że Blajpios nic z formy nie stracił. I dobrze... :)
Już nie pamiętam kiedy ostatni raz Cię czytałem. Pozdrawiam.
YOOSHKY
 
Posty: 2045
Dołączył(a): 2005-05-29, 10:13 pm
Lokalizacja: Wychowany: POGOŃ-CZELADZKA, Zamieszkały: BMC

Następna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników