Karta kibica

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Karta kibica

Postprzez jls 2014-03-01, 11:41 am

Na głównej brak informacji na temat wyrobienia karty kibica, a mamy już marzec i kilka dni do poczatku sezonu.
Może wiadomo coś na ten temat Proszę o informację kiedy i gdzie, oraz co jest potrzebne do wyrobirnia takiej karty.
jls
 
Posty: 509
Dołączył(a): 2006-06-07, 12:29 pm
Lokalizacja: Sosnowiec


Re: Karta kibica

Postprzez Tomcjo 2014-03-01, 11:56 am

Bardzo kiepskie informacje . Wciaz nieznane szczegoly . Jak tak dalej pojdzie to inauguracja bedzie przy pustych trybunach. Bo zalatwianie jakichs kart odstraszy znaczna czesc kibicow a zwlaszcza starsi zanim zalapia o co chodzi to minie troche czasu . Dziwi mnie lekcewarzenie kibicow przez wladze klubu. Tu juz powinny poleciec czyjes glowy bo nic mi nie wiadomo zeby Zaglebie mialo za duzo pieniedzy . Jesli nie przyjdzie 1000 kibicow razy 12zł ...
Tomcjo
 
Posty: 6982
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Karta kibica

Postprzez RUDI 2014-03-01, 12:57 pm

Byłem w tym tygodniu na Kresowej i pytałem co i jak z tymi kartami .Podobno ma ruszyć w przyszłym tygodniu- czwartek.piątek a może i w sobotę (w budynku przy sztucznym boisku) od rana do wieczora .
Na stronie Zagłębia ma się pojawić druk do pobrania (chociaż gość mówił że wypełnienie nie zabiera
zbyt dużo czasu i można to zrobić na miejscu ) .Pytałem czy klub jest w stanie wyrabiać karty przed jakimś meczem ,tak będzie wyrabiać ,ale szansa że obejrzysz cały mecz jest mała ("moce przerobowe")
ale nie dopytałem czy przed meczem stanowiska będą czynne od rana czy np.jakąś godzinę czy dwie przed spotkaniem .
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1879
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Karta kibica

Postprzez Adam1906 2014-03-01, 1:04 pm

We wtorek jest spotkanie z Prezesem to może tam udzieli się nam stosownych informacji na ten temat. Mam nadzieję, że będzie to wyglądać jak w Warszawie, gdzie wyrobienie karty trwa kilka minut. Niestety jesteśmy w Sosnowcu a nie w Warszawie i oby nie było prawdą to co słyszałem: że w sprawie przygotowania Zagłębia do wyrabiania KK jesteśmy głęboko w.... lesie :redface:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Karta kibica

Postprzez lesław1 2014-03-01, 2:06 pm

zapewne jesteśmy, skoro dzwoniąc na sekreteariat pani powiedziała ze to bedize gdzieś dopiero od wtorku możliwe... tylko pytanie kiedy klub sie o tym dowiedział
lesław1
 
Posty: 462
Dołączył(a): 2013-08-19, 9:41 pm

Re: Karta kibica

Postprzez Lars 2014-03-01, 4:26 pm

z cyklu "mieszkam w Polsce":

Minister sportu nie mówi "nie" zniesieniu kart kibica w piłkarskiej ekstraklasie. Jak informowaliśmy, projekt nowelizacji ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych zakłada, że do wejścia na mecz ligowy wystarczą bilet i dowód osobisty.
Według Andrzeja Biernata, kibica, który wchodzi na mecz, wystarczająco identyfikuje numer PESEL, który widnieje na dowodzie osobistym i będzie widniał na bilecie. Poza tym - zdaniem ministra - do identyfikacji wystarczy zdjęcie z dowodu osobistego. Nie można wejść na obiekt sportowy, nie widząc tego wizerunku. Do czego jeszcze będzie nam ten wizerunek potrzebny? - pyta retorycznie.

źródło: rmf24.pl/sport/

W związku z Ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych z dnia 20 marca 2009 roku oraz Uchwałą Zarządu PZPN nr IV/51 z dn. 30 marca 2010 roku, klub ma obowiązek identyfikacji wszystkich osób biorących udział w imprezie. W przypadku klubu sposobem identyfikacji uczestnika jest Karta Kibica. Od 1 stycznia 2014 roku warunkiem zakupu biletu na wszystkie ligowe mecze Zagłębia, rozgrywane na Stadionie Ludowym przy ul. Kresowej 1, jest posiadanie Karty Kibica.

Koszt Karty Kibica to 10 zł, karty będą ważne przez 3 lata i będą wyrabiane przez nasz klub. Informacje dotyczące sprzedaży i wyrabiania Karty Kibica opublikujemy już niedługo na naszej stronie (podobnie jak informację dotyczącą karnetów na rundę wiosenną).

źródło: zaglebie.eu

Wniosek: tak jak poprzednicy, których karty okazują się dziś nieważne, pozostali kibice w marcu wyrobią ważne 3 lata karty...po czym zostaną zniesione :D
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2246
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Karta kibica

Postprzez RUDI 2014-03-01, 7:55 pm

Ale najlepsze(najśmieszniejsze?) w tym wszystkim jest to, że takie zadanie (KK) w dużej mierze spełnia karnet .
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1879
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Karta kibica

Postprzez lesław1 2014-03-01, 8:08 pm

trzeba by dodać do karnetu zdjęcie
lesław1
 
Posty: 462
Dołączył(a): 2013-08-19, 9:41 pm

Re: Karta kibica

Postprzez RUDI 2014-03-01, 11:07 pm

lesław1 napisał(a):trzeba by dodać do karnetu zdjęcie

napisałem-
RUDI napisał(a):w DUŻEJ mierze spełnia karnet

A karnet +dowód? (klub posiada dane właściciela karnetu)dla kibica - 1o zł "do przodu" (w przypadku Zagłębia )
To samo bilet+ dowód ,bilet -10 zł w "plecy " przez jebniętą ustawę .
A dlaczego piszę o tych samych kryteriach karnetu czy karty kibica ? bo mamy nieudolnych
wystraszonych działaczy (nie tylko piłkarskich ale też różnego rodzaju stowarzyszeń kibicowskich) nie ma cudów ,że gdyby zaczęli walczyć na drodze prawnej, to tak głupi przepis udało by się obalić chociażby poza granicami Polski .
Na likwidacji KK powinno bardziej zależeć właśnie takim klubom jak Zagłębie (niższe ligi )
Dlaczego ? zabierając ,żonę ,dziecko ,sąsiada :) namów ich do przyjścia dużo wcześniej aby wyrobić kartę ,a wiadomo dlaczego to w niższych ligach będzie trwało dłużej (koszty ) a i zobaczymy tą jakość
zdjęć "ułatwiających rozpoznanie " .
Ogólnie może nie na temat :),ale śmieszy mnie i wku... ją mnie takie "rozporządzenia " a najlepsze
jest to, że może być tak, będziemy wchodzić na mecz przykładając kartę do czytnika ,bez żadnej weryfikacji osoby "przykładającej" kartę .
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1879
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Karta kibica

Postprzez Tomcjo 2014-03-03, 12:02 pm

Ciekaw jestem czy przepisu o karcie kibica nie idzie zaskarzyc do sadu . W Polsce obowiazujacym dokumentem jest dowod . Mozna uzyc paszportu ale to tylko niepotrzebne mnozenie dokumentow . Wystarczy sobie wyobrazic ze kazda instytucja wprowadzi swoje karty i dodatkowe dokumenty . Tylko komu sie chce uzerac ze ślepym i nieudolnym wymiarem sprawiedliwosci .
Tomcjo
 
Posty: 6982
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Karta kibica

Postprzez RUDI 2014-03-03, 1:24 pm

Godziny wydawania kart i formularz -
-> http://zaglebie.eu/kibice/130-karta-kibica
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1879
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Karta kibica

Postprzez rocki8 2014-03-06, 7:46 pm

te magiczne Karty to już wyrabiają czy jeszcze nie bo poza ta informacja w zakładce co RUDI wstawił to nie ma żadnego innego info a w sobotę chciałem iść to załatwić a nie wiem czy nie śmignę na marne :)?
rocki8
 
Posty: 10
Dołączył(a): 2008-06-23, 5:03 pm
Lokalizacja: Czeladż-Piaski

Re: Karta kibica

Postprzez jls 2014-03-07, 3:43 pm

Wydawane będa od poniedziałku 10.03.2014 w pawilonie obok sztucznej.
jls
 
Posty: 509
Dołączył(a): 2006-06-07, 12:29 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Karta kibica

Postprzez Adam1906 2014-03-08, 11:38 am

W momencie zakupu Karty Kibica polecamy zakup i nabicie na kartę biletu na najbliższy mecz lub karnetu na rundę wiosenną, co ułatwi Państwu wejście na Stadion Ludowy.

Tym bardziej polecam zakup karnetu, gdyż opcja ta (czyli nabicie karnetu na Kartę Kibica) powoduje, że idziesz bezpośrednio pod bramę, przykładasz KK do czytnika i wchodzisz na Stadion nareszcie omijając stanie w kolejkach po bilet :)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Karta kibica

Postprzez lesław1 2014-03-10, 8:15 pm

czy ktoś się orientuje ile osób będzie wykonywac te karty kibica?
jeśli będzie robione zdjęcie czy tylko jeden aparat/fotograf?
bo tak licząc ze 4 godziny dziennie otwarte jest to a dzis już przepadło..... dajmy na to 10min na osobe to dziennie ile im wyjdzie 24 osoby?
dla zaokrąglenie dodam ze na meczu jest 1000 osób
mam nadzieje ze to będzie szło w znacznie szybszym tempie odprawiania chętnych na KK bo inaczej to mi wychodzi tydzien pracy 24h na dobę...... a mecz już w sobotę!!

nie chce źle wróżyć ale ten obowiązek ejst strasznie późno wprowadzony i pewnie przez ten pośpiech wiele pieniędzy zostanie zmarnowanych
lesław1
 
Posty: 462
Dołączył(a): 2013-08-19, 9:41 pm

Następna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników