prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez patrios91 2014-06-02, 5:47 pm

Teraz zaczyna się okres,w którym prezes powinien zapierdalać przez 3 miesiące non stop. Najpierw trzeba wywalić najsłabsze ogniwa typu Arłukowicz,Grzesik,Kaliciak,Kursa,Ostruszko,Wojcieszyński. Reszta do dyskusji. Następnie rozejrzeć się za najlepszymi zawodnikami w II lidze,komu kończą się kontrakty,kto jest do wykupienia za przyzwoite pieniądze itp. Przedłużyć wypożyczenie Mizgały. Ruszyć te dupsko ze stołka i już zacząć działać zamiast czekać na szrot do przemiału. Wraca Weiss i inni. Aż dziw,że nikt nie zajął się wypożyczonym Barciem.
-> http://www.2x45.info/aktualnosci/25692/ ... diamencie/
Maciej Barć od roku gra z seniorami. - Wiosną tamtego roku zrobiłem krok w tył i pograłem w czwartoligowym Locie Konopiska. Lepiej zdecydować się na coś takiego i potem iść do przodu. Jesienią posmakowałem trzeciej ligi, a teraz przebywam na testach w drugoligowym Ruchu Zdzieszowice - krótko opisuje swoje losy.

Formalnie cały czas jest zawodnikiem Zagłębia Sosnowiec i pod koniec roku wrócił do zajęć z tym klubem. Tutaj dochodzi do nietypowej historii. - Trenowałem z Zagłębiem cały grudzień, ale później straciłem miejsce w drużynie przez... Piłkarski Diament. Doszedłem tam do ogólnopolskiego półfinału, była nas ósemka najlepszych. Zagłębie chce ze mną przedłużyć kontrakt na 2,5 roku, jednak jeszcze nie podjąłem decyzji. Może lepszym wyjściem będzie pogranie do czerwca w drugiej lidze i potem szukanie nowego klubu jako wolny piłkarz - tłumaczy.

W jego odpadnięciu z Piłkarskiego Diamentu nie ma żadnych kontrowersji. - Finałowa piątka w środę pojechała do Dortmundu. Niestety miałem pecha, bo przed półfinałami doznałem kontuzji pachwin i nie mogłem wiele zdziałać. Ale rozmawiałem z Andrzejem Juskowiakiem i innymi ludźmi tam obecnymi. Od wakacji pomogą mi szukać klubu w I lidze. Jakiś plus startu w tym programie więc jest. Agenta żadnego nie mam. Jestem otwarty na współpracę, tyle że większość to tylko krętacze i bajkopisarze - uważa Barć.

Chłopak miał spore problemy ze skróceniem swojego wypożyczenia do Piotrówki. - Prezes Ireneusz Strychacz należy do grona osób, z którymi trudno się żyje. Na początku wydaje się bardzo miły, ale gdy dochodzi do kwestii finansowych, pokazuje zupełnie inne oblicze. Nieraz przyjeżdżaliśmy po treningu po pieniądze, marne grosze. On zamiast wszystko załatwić, wolał iść jeść zupę. Dwa i pół tygodnia biegałem za nim, żeby skrócić wypożyczenie. Trzy godziny siedziałem u niego, powiedział, że mi tego nie podpisze. W końcu jakoś się udało - wspomina piłkarz.

Po wspomnianym sparingu Piotrówki z Górnikiem Zabrze Barć dzielił się wrażeniami odnośnie pojedynków z Szymonem Drewniakiem. Jego zdaniem, gdyby zamienili się koszulkami, nie byłoby widać większej różnicy. "Naprawdę dziwię się, czemu on gra w Ekstraklasie, nie boję się tego publicznie mówić" - napisał na Twitterze. Dziś uściśla: - Różnica między wieloma zawodnikami z Ekstraklasy i tymi z niższych lig często polega jedynie na aspektach fizycznych i może trochę taktycznych. Na najwyższym szczeblu więcej uwagi poświęca się na te elementy, trenuje się po 2-3 godziny dziennie. W III lidze przyjeżdżasz na półtorej godziny i wracasz do domu. Co do samych umiejętności, zachowania z piłką i tak dalej, to wszystko podobny poziom - przekonuje Barć.
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa


Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez krysteksc 2014-06-02, 5:59 pm

A może by tak Ireneusz Jeleń facet będzie grał w A klasie w Piaście Cieszyn myślę że na nasze II-ligowe realia byłby jeszcze wstanie nam pomóc może warto by się zorientować jak on wygląda on fizycznie jesli chce grać w A klasie to nas też będzie na niego stać a co by nie mówić to były reprezentant Polski
krysteksc
 
Posty: 364
Dołączył(a): 2009-03-07, 8:20 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez MirosławaSmyła 2014-06-02, 8:41 pm

Chce grać w A-klasie, bo Piast Cieszyn to jego pierwszy klub i chce im pomóc w awansie do okręgówki z samego sentymentu. Zapewne zagra te kilka spotkań za darmo, przy okazji sprawdzi siebie i zrobi sobie reklamę przed poszukiwaniami nowego klubu (właściwie to już sobie reklamę zrobił, skoro o tym piszemy).

Czy warto się o niego starać? Wszystko zależy od tego ile by chciał pieniędzy. Moim zdaniem to trochę kupowanie kota w worku, a szczęścia do kontraktowania dobrych piłkarzy to my ostatnio nie mamy.
MirosławaSmyła
 
Posty: 244
Dołączył(a): 2014-05-23, 10:58 am

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Designer 2014-06-03, 7:15 pm

Z innej beczki - wg. 90minut.pl otrzymaliśmy licencje II ligową z nadzorem infrastrukturalnym i finansowym - ciekaw jestem co o tym zadecydowało zarówno w jednym jak i drugim temacie. Tak czy inaczej może zwróci to uwagę El Presidento że Ludowy to jednak nowy już nie jest.
Designer
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2008-05-14, 12:01 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez novack 2014-06-03, 7:21 pm

Nadzór infrastrukturalny, bo Ludowy sie rozlatuje w sposób dosłowny i możemy mieć ogromne problemy z licencją, bo jak powiada sprawdzony Kazimierz "bracia Ślązacy" dokonujący ocen stadionu, nie są nam przychylni, a nadzór finansowy, bo 2 miliony długu w ZUS.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5701
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez pyla 2014-06-03, 9:09 pm

Ludzie bez przesady - widzieliście boiska - specjalnie pisze boiska nie stadiony takich klubów jak Nieciecza , Stróże itp które grają w 1 lidze ? A jak grała Wisła i Cracovia to bylo dobrze ?
pyla
 
Posty: 830
Dołączył(a): 2009-10-18, 4:10 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez novack 2014-06-04, 5:14 am

pyla napisał(a):Ludzie bez przesady - widzieliście boiska - specjalnie pisze boiska nie stadiony takich klubów jak Nieciecza , Stróże itp które grają w 1 lidze ? A jak grała Wisła i Cracovia to bylo dobrze ?

Ale ten zwrot "ludzie" to do kogo piszesz? Mnie chcesz przekonać? Stadion Ludowy zawsze podawany jest jako przyklad nieprawidłowości. Takie są fakty, licencje przyznawne sa na podstawie obserwacji i subiektywnych ocen, często nieprzychylnych nam działaczy, a nie na podstawie naszych porównań Ludowego z innymi stadionami i boiskami.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5701
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Anakin 2014-06-04, 8:51 am

novack napisał(a):licencje przyznawne sa na podstawie obserwacji i subiektywnych ocen, często nieprzychylnych nam działaczy, a nie na podstawie naszych porównań Ludowego z innymi stadionami i boiskami.

Racja ale nie zmienia to postaci rzeczy że Ludowy to dziś "pudrowany trup". Obiekt który nadaje się do rozbiórki. Zresztą aktualna sytuacja prawdopodobnie może być związana z kontrolą inspektora nadzoru budowlanego która wykazała że stadion jest w złym stanie . I tu antypatie nie mają znaczenia. Jest takie a nie inne prawo budowlane z określonymi wymogami. I nikt nie weźmie odpowiedzialności jeśli widać ze coś jest nie tak.
Anakin
 
Posty: 1775
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez mason 2014-06-04, 7:25 pm

Co Wy tu pierdu, pierdu o stadionie! Nie ten temat! Co, może Wam się jeszcze nowy zachciewa? ;-)
Nie wystarczają Wam wizualizacje wyborcze Sprawdzonego Wielokrotnie Gospodarza ? :lol:

Całe szczęście że awansu nie było bo jeszcze by musiał remontować stadion a tak jest spoko i jak go wybierzecie ponownie to może w tej kolejnej kadencji uda mu się załatwić do końca sprawy własności terenu pod stadionem, z naciskiem na słowo "może" :lol: . Co to ma do Prezesa? Właściwie nic poza tym że Kazio Blaszak jest jego pryncypałem więc sobie może co najwyżej o czymś lepszym pomarzyć tak samo jak i kibice.
ZAGŁĘBIE KLUB!
ZAGŁĘBIE REGION!
mason
 
Posty: 373
Dołączył(a): 2010-11-24, 7:44 pm
Lokalizacja: Breslau/Sosnowiec

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez August 2014-06-04, 9:03 pm

mason napisał(a):Nie wystarczają Wam wizualizacje wyborcze Sprawdzonego Wielokrotnie Gospodarza

Z niecierpliwością czekam na nowy projekt. Wybory coraz bliżej
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez STACH PL 2014-06-05, 7:07 am

Projekt to mamy dobry (holenderski) ja teraz czekam na projekt ale finansowania budowy może za 10 lat się doczekam...
STACH PL
 
Posty: 728
Dołączył(a): 2004-03-04, 5:47 pm
Lokalizacja: OSTROWY GÓRNICZE /ŚRÓDMIEŚCIE

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez django 2014-06-05, 9:01 am

Na nowy projekt jeszcze pewnie parę miesięcy poczekamy. Poprzedni Kazio przedstawił dopiero kilka dni przed wyborami. Jeszcze Arek Chęciński mógłby swój przedstawić. W końcu ma już pewne doświadczenie w budowaniu stadionu. A najlepiej jakby wszyscy kandydaci połączyli siły. Arek podpierdoli trochę materiałów ze Śląskiego, Kazio wysępi na dach trochę blachy od zaprzyjaźnionych dyskontów, Maciek ociepli to wszystko azbestem od siebie ze spółdzielni i będzie stadion na miarę naszych możliwości.
django
 
Posty: 4015
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Anakin 2014-06-05, 10:13 am

STACH PL napisał(a):ale finansowania budowy może za 10 lat się doczekam...

Optymista
django napisał(a):Arek podpierdoli trochę materiałów ze Śląskiego, Kazio wysępi na dach trochę blachy od zaprzyjaźnionych dyskontów, Maciek ociepli to wszystko azbestem od siebie ze spółdzielni i będzie stadion na miarę naszych możliwości

To mi bardziej wygląda na budynek mieszkaniowy dla kandydatów prezydenckich specjalnej troski.
Anakin
 
Posty: 1775
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Adam1906 2014-06-05, 5:50 pm

mason napisał(a):Co Wy tu pierdu, pierdu o stadionie! Nie ten temat!

Istotnie. Możecie powiedzieć, co Wasze gadki o Stadionie Ludowym mają wspólnego z tematem ? Tutaj macie miejsce do dyskusji na temat stadionu -> viewtopic.php?f=1&t=2411&start=5640
Co prawda ostatni post jest z 3 września 2013r. ale jak chcecie sobie popisać, proszę bardzo ;-)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6803
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez zag23 2014-06-05, 9:48 pm

kibice powinni stworzyć inicjatywę na zbudowanie nowego zegara chociaż, małe a cieszy. zbiórka w formie cegiełek lub wrzutki do puszek co wy na to? to by władzy dało do myślenia. budowa nowego stadionu jak i remont tego na dzień dzisiejszy nie jest realny a dobrze by było chociaz na łukach krzesełka zrobic, rozszerzyć i poprawic zadaszenie na większą strefę.
zag23
 
Posty: 985
Dołączył(a): 2004-10-22, 9:31 am
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników