prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Qcu20 2014-05-11, 12:19 pm

Tak, ja kupuję wcześniej, a wiem także, że ma być sprzedaż internetowa, co ułatwi kupno bilety i zaoszczędzi stania w kolejkach. Na dzień dzisiejszy sprawa wygląda tak. NIE MA AWANSU. Na następny mecz w środku tygodnia można spodziewać się raczej małe ilości kibiców, głównie dlatego, że wczoraj zremisowaliśmy przez co nasze szanse na awans ( a więc na pełny stadion ) drastycznie się obniżyły. Odnośnie transmisji w Orange, warto być tą czołową drużyną i co tydzień inkasować 20 tyś zł, które nie leżą na ulicy ;). Co do Mizgały to się pomyliłeś. Chłopak w 20 minut zrobił więcej dobrego niż nie jeden nasz zawodnik przez cały mecz.
Qcu20
 
Posty: 458
Dołączył(a): 2010-05-11, 8:42 pm


Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez August 2014-05-11, 12:57 pm

novack napisał(a):Gdyby sprzedać tak ze 4000 karnetów, to jest konkretny zastrzyk gotówki dla klubu przekazany na początku sezonu. Niech trwa moda na Zagłębie, wyrażona konkretnie, tysiącami sprzedanych karnetów

Wszystko pięknie i szlachetnie pod warunkiem, że kupujesz, płacisz i nie pałętasz się w czasie meczu po Ludowym. W przeciwnym razie jesteś dupozawracacz, przez którego grajki nie mogą się skupić, nie słyszą się i grają padakę :lol: .
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez novack 2014-05-11, 1:48 pm

Też jestem w szoku po tym co Smyła naopowiadał, ale wyznaję zasadę, że nie kopie się leżącego, więc jeszcze powstrzymam się od skomentowania tej idiotycznej wypowiedzi. Dodam tylko, że nie czuję się ani trochę winnym, przez to, że Smyle "przeszkadzałem" dopingiem.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez August 2014-05-11, 2:04 pm

novack napisał(a):nie kopie się leżącego

Ponoć dązymy do tego aby klub był nowoczesny. Czy spotkałeś się aby w standardach europejskich było zwalanie winy za niepowodzenia na kibiców ? Cos takiego byłoby nie do pomyślenia. Podejrzewam, że po takiej gadce takiego trenera na drugi dzień nie byłoby w klubie. Dlatego uważam, że takie idiotyzmy nie mogą ujść płazem.Tym bardziej, że na jego pensję pośrednio składają się mieszkańcy Sosnowca. Bo to z podatków utrzymywany jest klub. Dlatego jako kibic i mieszkaniec Gminy Sosnowiec płacący zarówno podatki jak i za wstęp na mecze mam prawo reagować na chamskie usprawiedliwenia Zmyły. I nie widzę w tym żadnego kopania kogokolwiek.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez novack 2014-05-11, 2:10 pm

Zdecydowanie zgadzam się, że to co nagadał Smyła, nie może przejść bez odzewu ze strony "przeszkadzaczy", ja tylko już nic od siebie nie chcę dokładać - teraz, ale mam zamiar tuż przed zakończeniem rundy popełnić własną, subiektywną ocenę całości.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez novack 2014-05-11, 2:13 pm

Zdecydowanie zgadzam się, że to co nagadał Smyła, nie może przejść bez odzewu ze strony "przeszkadzaczy", ja tylko już nic od siebie nie chcę dokładać - teraz, ale mam zamiar tuż przed zakończeniem rundy popełnić własną, subiektywną ocenę całości.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez lesław1 2014-05-11, 3:49 pm

.
Ostatnio edytowano 2014-05-11, 3:54 pm przez lesław1, łącznie edytowano 1 raz
lesław1
 
Posty: 462
Dołączył(a): 2013-08-19, 9:41 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez lesław1 2014-05-11, 3:52 pm

lesław1 napisał(a):
Qcu20 napisał(a):Tak, ja kupuję wcześniej, a wiem także, że ma być sprzedaż internetowa, co ułatwi kupno bilety i zaoszczędzi stania w kolejkach. Na dzień dzisiejszy sprawa wygląda tak. NIE MA AWANSU. Na następny mecz w środku tygodnia można spodziewać się raczej małe ilości kibiców, głównie dlatego, że wczoraj zremisowaliśmy przez co nasze szanse na awans ( a więc na pełny stadion ) drastycznie się obniżyły. Odnośnie transmisji w Orange, warto być tą czołową drużyną i co tydzień inkasować 20 tyś zł, które nie leżą na ulicy ;). Co do Mizgały to się pomyliłeś. Chłopak w 20 minut zrobił więcej dobrego niż nie jeden nasz zawodnik przez cały mecz.



masz w zupełności rację, tylko nie obarczaj mnie tym co mówi na spotkaniach prezes- widocznie tyle warte jest bycie na spotkaniach- moje odczucie, że w Zagłębiu jest coś takiego że bardzo długo zostaje zmarnowane na danie szansy komuś nowemu lub młodemu.
Było ponoć bez kontuzji w zespole tylko mikrourazy dlatego nie grali sparingu podczas walkowera, a tutaj na super ważny mecz ofensywny Kaliciak, który grał do tej pory jak rgał ale po jego mocnym strzale Tumicz dobił 3 gola Zdzichom siedzi na trybunach
lesław1
 
Posty: 462
Dołączył(a): 2013-08-19, 9:41 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez August 2014-05-11, 5:23 pm

lesław1 napisał(a):Było ponoć bez kontuzji w zespole tylko mikrourazy dlatego nie grali sparingu podczas walkowera, a tutaj na super ważny mecz ofensywny Kaliciak, który grał do tej pory jak rgał ale po jego mocnym strzale Tumicz dobił 3 gola Zdzichom siedzi na trybunach

No i powyższe plus to, że podczas arcyważnego meczu gramy przez cały mecz z jednym napastnikiem, co już wielokrotnie się nie sprawdzało, a także to, że Zmyła przeczy po meczu swoim własnym wypowiedziom przedmeczowym wręcz samo każe nasuwać wątpliwości czy tak naprawdę zależało na awansie i czy nie jesteśmy robieni w wała.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez lesław1 2014-05-11, 11:20 pm

jak nigdy po meczy z Polonią zgadzam się tu z większością , oczywiście wykluczając skrajnych debili, szczególnie tych z Chorzowa bo z tymi to się nie zgodzę nigdy :)

powiem wam panowie, że jak widziałem wchodzących Mizgałę i Jankesa, byłem przekonany, że zejdzie Siara i Szatan, bo czy gramy 3 czy 4 obronców na jedno wychodzi bo i tak jakąś przypadkowa piłka sprawia że srają w gacie zeby tylko wybić..........zresztą co to za zapewnienie że Mizgała to rozgrywający i przegrywa rywalizację z Szatanem i Wojcieszyńskim, Grube i Tumiczem występującymi u nas na tej pozycji? skoro po 2 dryblingach widać że Wojcieszyński to powiniem mu bidon podawać po strzeleniu gola, a i tak Mizgałe wywalają na lewą pomoc
lesław1
 
Posty: 462
Dołączył(a): 2013-08-19, 9:41 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Anakin 2014-05-23, 7:24 am

No i co na przegrany sezon Pan Prezes ? Czy znowu cokolwiek dowiedzą się ci którzy będą w stanie przyjść na spotkanie ? Pewnie będzie trzeba poczekać na wywiad w Wybiórczej. Niezależnie od wszystkiego kindersztuba nakazywałaby Jaroszewskiemu przeprosić wszystkich kibiców po blamażu. A tu tradycyjna cisza.
Anakin
 
Posty: 1773
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez marcelino 2014-06-01, 11:16 am

Tymczasem nasz prezes wczoraj gościł na Bukowej w Katowicach na meczu GKS Katowice- GKS Tychy. Pół spotkania przegadał z redaktorem Pawłem Czado jak podaje czadoblog. Może prezes szykuje jakiś transfer z Gieksy do Zagłębia albo gorzej, od nas do Gieksy?
marcelino
 
Posty: 57
Dołączył(a): 2007-12-19, 4:27 am

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Sir 2014-06-02, 5:57 am

marcelino napisał(a):Tymczasem nasz prezes wczoraj gościł na Bukowej w Katowicach na meczu GKS Katowice- GKS Tychy. Pół spotkania przegadał z redaktorem Pawłem Czado jak podaje czadoblog. Może prezes szykuje jakiś transfer z Gieksy do Zagłębia albo gorzej, od nas do Gieksy?



Rafał Pietrzak? Przemek Pitry?
Sir
 
Posty: 1205
Dołączył(a): 2004-05-05, 12:17 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez MirosławaSmyła 2014-06-02, 7:58 am

Bez przesady, kto oddał by podstawowego napastnika. Pitry zostanie w GKS, zresztą ma chyba ważny kontrakt jeszcze.

Jeżeli już ktoś miałby do nas dojść z Katowic to Ci których GKS nie chce, np. Chwalibogowski.
MirosławaSmyła
 
Posty: 243
Dołączył(a): 2014-05-23, 10:58 am

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2014-06-02, 2:42 pm

Panie trenerze a może tak z Górnika Zabrze - nasz zawodnik Oziębała
to myślę ze byłoby cos.
Pozdrawiam Pana trenera
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników