prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez maniek-75-75 2019-01-19, 11:16 pm

August skąd wiesz o 30 Baniakach straty? I pamiętasz o 83 Baniakach zysku medialnego jak graliśmy w półfinale pp?
maniek-75-75
 
Posty: 457
Dołączył(a): 2008-11-23, 10:33 pm
Lokalizacja: srodula


Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Luis 2019-01-19, 11:30 pm

robus1906 = czyzby nasz niezastapiony don Roberto vel nescafe 3w1 ? Hmm... i ten tekst o podpisywaniu kontraktow itp. Ostatnio Jaroszewski gdzies w wywiadzie wspominal, ze Stanek byl tym zmeczony, a tu prosze taki argument. No coz, albo kolejny inteligentny kibic zakochany w naszym zarzadzie. Nie to co MY, hejterzy co pewnie nawet zasad gry w pilke nie znaja za dobrze.
Luis
 
Posty: 536
Dołączył(a): 2013-06-13, 4:45 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez August 2019-01-19, 11:50 pm

maniek-75-75 napisał(a):August skąd wiesz o 30 Baniakach straty? I pamiętasz o 83 Baniakach zysku medialnego jak graliśmy w półfinale pp?

Tutaj masz link do dokumentów:
https://ekrs.ms.gov.pl/rdf/pd/search_df
Rejestr jest jawny i jest prowadzony przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Wystarczy wpisać nr krs Zagłębia: 0000105589
KLub w ostatnich latach obrotowych odnotowywał ok. 4 mln zł straty. Od lat konieczny jest kodeksowy obowiązek właścicieli podejmowania uchwały co do dalszego istnienia klubu (spółki). Wszystko można wyczytać
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez GrubyPerez 2019-01-20, 12:59 am

Luis napisał(a):Tutaj masz link do dokumentów:
https://ekrs.ms.gov.pl/rdf/pd/search_df
Rejestr jest jawny i jest prowadzony przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Wystarczy wpisać nr krs Zagłębia: 0000105589
KLub w ostatnich latach obrotowych odnotowywał ok. 4 mln zł straty. Od lat konieczny jest kodeksowy obowiązek właścicieli podejmowania uchwały co do dalszego istnienia klubu (spółki). Wszystko można wyczytać

August, zacytuj koledze Carville'a albo lepiej Clintona tylko przetłumaczone żeby się nie wysilał robus bo robi tu figofago z cyklu "jajakobyły"
rio99 napisał(a):robus1906 tzn Robuś Stanek :) Chlopie idz spac


a niby kto? ale zobacz jak sprytnie zakamuflowany- nie idzie oooja odgadnąć . Oczywiście- ja to wiem że ktoś mu to redaguje - bo piszący tu z nami często POWAŻNI dziennikarze w życiu nie słyszeli by tak poprawną wypowiedź uskutecznił.


robus1906 napisał(a):August ty był byś najlepszym prezesem ,podajesz jakieś śmieszne liczby ,nie mając pojęcia ,jak wyglada sytuacja w środku klubu cyferki trochę inne,dla ciebie

i do ciebie teraz, bo już przeginasz tłumacząc poważnym ludziom rzeczy ( wzmóż uwagę teraz, przepisz, przeczytaj, zastanów się i czytaj dalej albo wróć na początek akapitu,yyyy znaczy zdania :lol: na których ONI doskonale się znają i są osobami z krwi i kości, znam ich osobiście , A Ty - choć powinieneś nie znasz się ani trochę. No może trochę. Jak powiedzą to powtórzysz, czasem nie przekręcisz sensu.
wybacz mi kolego - ale postaram Ci się to krótko i zrozumiale przekazać ( dam duże, nie gniewajcie się ) NIE MOŻESZ JUŻ NIC POMÓC, MOŻESZ TYLKO SPIEPRZYĆ- W TYM SOBIE. Więc póki Cię jeszcze trzymają - dobry wynik na wiosnę nic nie zmieni - wiesz to, prawda? :P stąd te nerwy- rozplanuj sobie trasę do dobrych chłopaków z Łagiszy czy Mierzęcic, może nawet do Rogoźnika się wybierz i pokaż nam kogoś, pokaż talent. Blisko - i PO POLSKU tam mówią, tylko jechać trzeba.
Kończę, bliscy mi świadkiem- nie chciałem. ALe to tylko ad vocem do Twojego ( a co tam- duże T) hejtu na poważanych tutaj oraz w swoich zawodach oddanych Zagłębiu Kibiców. Którzy nie sprzedali....nie no dobra - jeśli zrozumiesz nie będę kontynuował.
Pozdrawiam mimo wszystko ciebie- bo pewnie chęci były- oraz WSZYSTKICH kibiców Zagłębia , tych co się znają lepiej od Ciebie i tych co znają się mniej też- bo serce mają większe.
Nie dzwon, nie pisz- nie odbiorę. Tutaj też- najmądrzejszym co możesz zrobić to a) przeprosić b) Nie odpowiadać.
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez RUDI 2019-01-20, 1:18 am

robus1906 napisał(a):nie chce mi się rozpisywać ale nie masz zielonego pojęcia jak wyglądał klub przed Jaroszewskim i jak wyglada teraz ....

Człecze wyluzuj bo nie wiesz o czym prawisz .....
robus1906 napisał(a):i jeszcze jedno jak byś zaliczył tyle meczy co on

Ja p***le... zaczyna się stara śpiewka 'ile masz wyjazdów" o to ci chodzi CYMBALE ? a ile TY masz DOMOWYCH "meczy" , od ilu POKOLEŃ jesteś kibicem Zagłębia żeby komuś takiemu (Augustowi)liczyć "zaliczenia" według jakiegoś licznika ?
robus1906 napisał(a):,plany jak się dokonuje transferów jak się podpisuje kontrakty idź na pewno cie facet wysłucha ale ty nie pójdziesz bo nie masz jaj i pojęcia o piłce ,zostaje ci pismaku internetowy pisanie swoich mądrości ,

Śmieszny chłopaczku coś Cie ruszyło po tylu latach ?,nie zabrali do Chorwacji(czy piszesz ze zgrupowania) ? Gdzie byłeś gdy Górski na spółę z "kumatymi" ropier....li klub ? gdzie był wtedy tak przez Ciebie gloryfikowany dzisiejszy Prezes ,tak zasłużony ? facet nie pier..l głupot bo prawda jest taka że wszelkie zasługi w sprawie awansu i chęć odbudowy Zagłębia należą się Chęcińskiemu i jego poparciu (czego nie chciał robić Górski) i przestań pier..lic o znajomości podpisywania kontraktów ,bo teraz mamy efekty ile kasy poszło się je..ć ,a i wcześniej mieliśmy tego przykłady (co Robuś myślisz ze ludzie zapominają?)
Takiemu kibicowi jak August takie "ikony" jak Ty powinny piwo na trybunę przynosić i pytać czy czegoś więcej nie potrzeba .
Ps Podaje wam August wgląd do KRS ? to sobie liczcie (może wam wyjdzie inaczej),żebyś np Ty Robuś miał takie "obeznanie" w sprawach spółek jak ma August to może nie chodziłbyś w dresie i nie musiałbyś prosić kogoś o wytłumaczenie co to znaczy "rezydent" i na czym polega "scouting" .
Ps Jarek byłeś pierwszy ;-) w punkt :niezle:
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez slawekchicago 2019-01-20, 8:01 am

Dorzuce i ja swoj glos
Nie wchodze w KRS bo i tak swoja wiedze posiadam . Zapytam sie tylko : gdzie byli Ci cudowni "przyjaciele"prezesa jak w zaciszu gabinetu ratowane bylo Zaglebie ? Nigdy nie zapomne spotkania z Leszkiem Baczynskim , S.P. Trenerem Wyrobkiem i kilkoma innymi osobami . Nigdy nie zapomne slow , ktore wtedy padly i NIGDY nie zapomne tych oczow i twarzy ludzi gdy padlo pytanie gdzie Ci kibice . Zaglebie 1906 -pamietasz kolego ? ( pisze kolego bo nie bede zgadywal :lol: czy Ty to ty - jak podejrzewaja MOI PRZYJACIELE Z FORUM). Teraz sa ci kibice - gdzie byli na PAMIETNYM PRZEZ NAS meczu z Wigrami ?
My tu staramy sie tylko pomoc , by NASZ glos byl zauwazalny - i JEST , nikt nie chce z tego powodu oklaskow i fanfar ale pragnie normalnosci i profesjonalnego traktowania . Zapytaj sie ile razy kazdy z NASZEJ GRUPY czyt. grupy hejterow jak nazywa Nas prezes , byl potraktowany po chamsku przez "wladze" klubu ?
Dobrze bylo zauwazone AWANS zawdzieczamy prezydentowi , ale to nie powod bysmy tolerowali zaistniale UKLADY . Pamietasz akcje : nikt w klubie nie jest do ruszenia dla ewentualnych nowych wlascicieli .
I jeszcze jedno : wymiana stolkow . Naprawde nie wiem ale tylko przypuszczam ze decyzja zmiany Dajrektora to moze byc decyzja Trenera bo to jedyny wlasciwie PROFESJONALISTA w klubie . Dla Nas kibicow poszla taka informacja , a kazdy widzi tylko smieszna roszade na stolkach . Jak URATUJEMY EXTRAKLASE ( tak MY , bo tu potrzeba teraz jedosci jak ina boisku tak i na trybunach ) to wtedy licze na kolejne zmiany .Jesli nie uda sie , to wrecz ZADAM-Y TYCH ZMIAN .
My w przeciwienstwie do prezesa jestesmy gotowi do rozmow nawet przy piwku i badz pewny ze ZADEN z Nas nie potraktuje Ciebie jak prezes Nas czy Ty jak to robisz na forum .
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez wojtaszko 2019-01-20, 9:44 am

Stanek ty szmato bez honoru dupodaju zamknij się i szanuj tych ludzi co tu piszą bo mają większe doświadczenie i wiedzę od ciebie. Tu są ludzie którzy są oddani. Taka legenda jak ty 21 męczy 10 sprzedanych powinna mieć pomnik na patelni weź chłopie zniknij z tego klubu bo z ciebie taki doradca i scout jak że mnie skoczek narciarski. I tak będziesz dziadu Leśny jechany od najgorszych już od meczu z arka nie odpuszczę ci dopóki będziesz w tym klubie. Pozdrawiam wszystkich
wojtaszko
 
Posty: 1260
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez pete_zs 2019-01-20, 7:30 pm

Wojtaszko, szanuję Cię chłopie, ale pamiętaj, że obecnie kryta robi też za sektor rodzinny. Nie zniechęcajmy nowych ludzi na pojawiania się na Zagłębiu, bo zostanie te 1.500. Mnie bluzgi nie zniechęcą, ale kogoś kto np. przyjdzie na mecz z Arką po raz pierwszy, albo rodzinę z dziećmi, już pewnie tak.
LEPSZY SEZON W EKSTRAKLASIE NIŻ SIEDEM w 2 LIDZE.
pete_zs
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2014-08-17, 11:14 am

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez RUDI 2019-01-20, 8:25 pm

pete_zs napisał(a):...że obecnie kryta robi też za sektor rodzinny...

Sektor rodziny się przesunie i po kłopocie ;-) na dzień dzisiejszy z krytej zostanie "wycięta" część dla "Karnet VIP czerwony "muszą mieć wzięcie? (400 zł.) bo najważniejsze jest 10 sprzedanych karnetów VIP i kilkadziesiąt rozdanych za "friko" ,a zachęcić tych nie VIP-ów do przyjścia na cały stadion ? po co się wysilać ,czy będzie 1500 tys czy 5000 co za różnica .
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez pete_zs 2019-01-20, 9:04 pm

A to taki problem wydzielić coś dla dzieciaków na krytej, czy otwartej ? Szczególnie otwarta daje pole do popisu, dać wydzielony sektor rodzinny, jakieś zabawy dla dzieci, podpatrzyć np. co mają w Lubinie (wiem, bo byłem), tam jest nie tylko wydzielony sektor dla dzieci, ale jakieś instalacje, zabawy, itp. Ludowy daje mniej pola, niż nowe stadiony, ale trzeba myśleć jak przyciągnąć nowych kibiców, nie tylko wynikami, bo "wynikowcy" przyjdą i odejdą. Wykorzystać to, że na otwartej są puchy, może jakieś akcje dla szkół, kupę dzieci w ten sposób wpuszcza za darmo Śląsk Wrocław , z tego co pamiętam na meczu z Piastem, to było 1000-1200 samych dzieciaków zorganizowanych za "free". Mało to jest szkół w Zagłębiu Dąbrowskim ?
LEPSZY SEZON W EKSTRAKLASIE NIŻ SIEDEM w 2 LIDZE.
pete_zs
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2014-08-17, 11:14 am

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez August 2019-01-20, 9:14 pm

pete_zs napisał(a):Szczególnie otwarta daje pole do popisu, dać wydzielony sektor rodzinny,

Otwarta się niestety nie nadaje aby był tam sektor rodzinny. I to nie z powidów infrastrukturalnych. Szkoda że Miasto po prostu nie zdecydowało się powiększyć krytej o jeden sektor właśnie od głównego wejścia na krytą
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez RUDI 2019-01-20, 9:33 pm

pete_zs napisał(a):A to taki problem wydzielić coś dla dzieciaków na krytej, czy otwartej ?

Ale dlaczego pytasz mnie ? ja odniosłem się do Twojego posta skierowanego do" wojtaszko" na temat sektora rodzinnego i przymrużyłem oko ;-) ,na odkrytej w fajną (ale i nie fajną ) pogodę jest sporo rodzin z dziećmi i tak jak Ty jestem za tym aby "zapełnić puchy na otwartej " np systemem 2+2 (dwoje dorosłych wprowadza dwoje "małoletnich" ) ale jak to ma się do do tego co napisałeś powyżej ? ktoś przyhamuje z "językiem" ? a czy pomogą "instalacje" aby odgrodzić dzieci od "wulgaryzmów" ? śmiem wątpić ;-)
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez pete_zs 2019-01-20, 9:59 pm

Pytanie nie było do Ciebie, tylko do Zarządu i raczej retoryczne ;-) I zgadzam się z uwagą August, że sektor rodzinny byłby najbardziej optymalny poprzez powiększenie krytej, tylko w obecnym sezonie to niemożliwe. Na krytej wiecznie brakuje miejsc, więc ...
Tylko pytanie, czy jest jakakolwiek wola na ten temat, bo po awansie Prezes gadał o 7 tys., a Chęciński później zdementował jakiekolwiek inwestycje trybunowe w Ludowy, i szkoda. Ciekaw jestem, czy Prezes tak sobie palnął, czy też miał jakiś pomysł rozbudowy, który Chęciński szybko zgasił. Myślę, że dalszą ew. dyskusję warto przenieść do tematu Stadion Ludowy i na najbliższym spotkaniu z Prezesem , zapytać, co Prezydent na temat postawienia nowych krzesełek na krytej pod Sektor Rodzinny.
LEPSZY SEZON W EKSTRAKLASIE NIŻ SIEDEM w 2 LIDZE.
pete_zs
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2014-08-17, 11:14 am

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez picku 2019-01-20, 10:03 pm

Po pierwsze do kolegi wojtaszko... trochę opanowania. wybacz, ale jestem przeciwny obrażaniu innych w taki ordynarny sposób, nawet tych, za którymi nie przepadam. Szczególnie po ostatnich wydarzeniach powinno być to zrozumiałe.

pete_zs napisał(a):Mnie bluzgi nie zniechęcą, ale kogoś kto np. przyjdzie na mecz z Arką po raz pierwszy, albo rodzinę z dziećmi, już pewnie tak.


Ja niestety z tych powodów przestałem przychodzić z córką, która ciągle ma do mnie o to żal. ;)
picku
 
Posty: 180
Dołączył(a): 2008-11-08, 8:52 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Sielec

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez pete_zs 2019-01-20, 10:45 pm

Najpierw do Kol. wyżej - córkę zabierz na łuk odkrytej, tam siedzi kilku ludzi na krzyż, jest spokój:)

Nie przekonuje mnie w pełni to co napisał August, że jak sektor rodzinny, to tylko na krytej. Nie stwierdziłem większego natężenia pojedynczych bluzgów na odkrytej, jest to zbliżone. Natomiast, jak ktoś się decyduje na "wyznania miłosne", to na krytej drze się do ucha całej trybunie, o czym świadczy np. wpis Kol. wyżej.

Natomiast na odkrytej łatwiej się odgrodzić w sensie odległości, stąd też pomysł sektora dla dzieci pod zegarem nie jest taki całkiem od czapy. Oczywiście, nie mam nic przeciwko, żeby powstał przy krytej, bo tam jest więcej rodzin, ale na dziś nie widać woli miasta. Rozbudowa krytej to byłby ruch prospołeczny, powiększający społeczność "pikników" i nawet jeśli by się całkiem nie zwrócił biznesowo (tego nie wiem, niech się prezes/prezydent wypowiedzą), to może Ludowy z większą gromadą dzieciaków, byłby trochę lepiej postrzegany z zewnątrz.
LEPSZY SEZON W EKSTRAKLASIE NIŻ SIEDEM w 2 LIDZE.
pete_zs
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2014-08-17, 11:14 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników