prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez slawekchicago 2019-10-01, 5:25 pm

pete_zs napisał(a):Myślę, że ze względu na bezustanny hejt kierowany na tym forum nie tylko wobec Prezesa, ale również wielu trenerów, piłkarzy, pracowników, to forum czyta coraz mniejsza garstka osób. Rzeczywiście, nikt normalny niedługo nie przyjdzie do Zagłębia, bo z jakiej racji narażać się wylew internetowego chamstwa, tylko z tego tytułu, że się np. krzywo kopnie piłkę. Niestety, cegiełkę tu dokłada klub, bo normalne przedsiębiorstwo widząc, że jego pracownicy są obrażani, znieważani, po prostu kieruje sprawy p-ko konkretnym osobom, do prokuratury lub na drogę cywilną.


To chciałem Cie poinformować ze moja mama MIESZKANKA SOSNOWCA zamierza złożyć sprawę do prokuratury o sprzemiewierzenie miejskich pieniędzy przez panów jaroszewski , checinski, tomczyk i stanek i CO TY NA TO ????
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle


Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez achter 2019-10-01, 5:34 pm

slawekchicago napisał(a):To chciałem Cie poinformować ze moja mama MIESZKANKA SOSNOWCA zamierza złożyć sprawę do prokuratury o sprzemiewierzenie miejskich pieniędzy przez panów jaroszewski , checinski, tomczyk i stanek i CO TY NA TO ???

ma do tego prawo jak każdy obywatel
achter
 
Posty: 356
Dołączył(a): 2007-06-24, 4:09 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - śródmieście

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez RUDI 2019-10-01, 5:48 pm

August napisał(a):Druga- czy mówiąc o stracie sponsorów miał na myśli sponsora strategicznego, którego szefowie trafili do aresztu za wyłudzenia w podatku vat?


Może też chodzić o "zwykłego sponsora" PKM Sosnowiec, który nagle przestał przewozić darmowymi autobusami kibiców ? (coś tam chyba było napomknięte ,że nie doszło do porozumienia )

Dyskusja trwa ale jakoś nie widzę tu zarzutu że to forum jest winne malejącej frekwencji na Ludowym ?(a przecież powinien być taki zarzut ,nieprawdaż ?) znam parę osób które przestały chodzić na mecze nie z powodu "hejtu" i politykowania na 100% ,a znam też (z widzenia) osoby które nic nie zrobiły aby tą frekwencje podnosić (chociaż to zadanie w jakimś stopniu do nich należy) .A chyba to klubowi powinno zależeć aby stadion "pękał" w szwach ,bo piłka i klub jest dla kibiców a nie jest "kaprysem i zachcianką " rozkapryszonej bogatej nastolatki (prywatny właściciel może sobie robić z jakimś klubem co chce ,ale tak nie powinien postępować ktoś kto jest finansowany i utrzymywany z kasy miasta)
Co do "bezinteresownego doceniania" ,to tak też można doceniać np kogoś kto w pocie czoła "położy" komuś kafelki które po roku /dwóch odpadną lub popękają ? I jeszcze jedna sprawa co do "oddania i zaangażowania"(bo można usłyszeć/przeczytać też takie słowa) które trzeba szanować ,oddany i w pełni zaangażowany to może być np wolontariusz jakiejś sprawy (i za to szacunek) ale przypinać aureolę komuś kto za swoją pracę pobiera pensje i robi coś co do niego należy (jak życie pokazało i co potwierdził Prezydent "ciągle się uczy " i dlatego popełnia błędy)? przesada .
Ostatnio edytowano 2019-10-01, 6:08 pm przez RUDI, łącznie edytowano 1 raz
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez slawekchicago 2019-10-01, 5:56 pm

Brawo RUDI
Gdyby Zaglebie było w prywatnych rękach moglibyśmy narzekać , protestować itd . ale właściciel mógłby ale wcale nie musiałby się tym przejmować. Aktualnie WŁAŚCICIELAMI ZAGŁĘBIA SĄ MIESZKAŃCY SOSNOWCA A NIE CHECINSKI.
KLIKA KLIKA I JESZCZE RAZ KLIKA ZA MIEJSKĄ KASĘ
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Lars 2019-10-01, 7:07 pm

Wkurza mnie, że piszecie "gdyby Zagłębie było w rękach prywatnego właściciela".
Panowie, ja z całą pewnością nie jestem osobą apolityczną i tym bardziej nie chcę tutaj wchodzić w te kwestie.
Chodzi o to, że w Gliwicach też klub jest własnością miasta, tam też jest polityka. Notabene Frankiewicz w przeszłości związany kiedyś z UW, czy ostatnio PO też nie jest apolityczny. Jednak dobrano osoby, które sobie dobrze radzą w spółkach miejskich.
Polityka zawsze będzie łączyć się z biznesem. Ważne jest by te osoby miały kompetencję i wywiązywały się ze swoich obowiązków. Jednym słowem powinny ciągnąć miasto i jego zależne spółki w górę.
Tego życzę Prezydentowi Chęcińskiemu. Bo Zagłębie jest dla Nas najważniejsze. Ponad podziałami kompetentni ludzie, budujący wartość spółek zależnych od miasta. Tego wszystkim życzę!
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2249
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez RUDI 2019-10-01, 7:16 pm

Lars napisał(a):Wkurza mnie, że piszecie "gdyby Zagłębie było w rękach prywatnego właściciela".


Coś mi się wydaje że źle rozumiesz sens postów i o co chodziło autorom .
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Lars 2019-10-01, 7:19 pm

RUDI napisał(a):
Lars napisał(a):Wkurza mnie, że piszecie "gdyby Zagłębie było w rękach prywatnego właściciela".


Coś mi się wydaje że źle rozumiesz sens postów i o co chodziło autorom .


Rudi, przecież wiesz, że ja rozumiem...
Nieważne kto jest właścicielem, tam powinni być ludzie, których będą bronić wyniki sportowe, finansowe, marketingowe.
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2249
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez slawekchicago 2019-10-01, 8:01 pm

Lars , rozumie Cię i odpowiem tak
S Gliwicach nie ma KOLESIOSTWA
KTO JEST NIE KOMPETENTNY TEN TAM PRAWA NIE MA BYĆ, U NAS KLEPANIE PO PLECACH I KLAMANIE

Jak długo będziemy czekać dlaczego w klubie pojawił się taki a nie inny viceprezes ? Miesiąc , dwa ???
Tu musi być drugie dno !!!
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez novack 2019-10-02, 8:45 am

Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez picku 2019-10-02, 9:26 am

Pan prezes przyznaje się, że wiele ugrał fartem, czym kreuje swój obraz jako osoby niekoniecznie posiadającej odpowiednie kwalifikacje na to stanowisko. Po drugie, wbrew teu co mówimi Prezydent, to tonuje kwestie super stabilności finansowej. Po trzecie, fajnie, że mówi o patologii w polskiej piłce - szczególnie dziwnie brzmi tekst o papierach, które musiał podpisać, a które były patologiczne... Szkoda, że chwaląc akademię i trenujące dzieci nie wpsomniał, że to rodzice są współfinansującymi ją.
Reasumując ja oba wywiady odbieram trochę tak: jesteśmy za ciency, mamy za mało znajomości, kontaktów, wpływów żeby coś więcej ugrać i nikt sensowny tu nie przyjdzie żeby to zmienić i dlatego on nie mając odpowiedniego przygotowania stara się żeby ten młyn wegetował za miejskie pieniądze. Czyli, to co już nie raz tu pisano - przyjdzie władza, której klub na rękę nie będzie i będziemy mieli najlepszy sadion w okręgówce.
picku
 
Posty: 180
Dołączył(a): 2008-11-08, 8:52 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Sielec

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez August 2019-10-02, 9:46 am

Choćby powyższe świadczy, że Jaroszewski pewnego pułapu nigdy nie przeskoczy. Odnośnie kwestii biedy w polskiej piłce, prezes został wręcz wyśmiany w przez dziennikarzy „Pierwszoligowca”, którzy zwrócili mu uwagę, że choćby w czeskiej piłce nie ma takich kontraktów i budżetów jak w Polsce i chyba problem nie polega tylko na tym ile się ma tylko jak się wydaje. Druga sprawa, skoro prezes nie jest w stanie sprostać oczekiwaniom kibiców to pierwszorzędna myśl sama się nasuwa. Jakież oczekiwania mogą mieć kibice. Mistrzostwo, awans do Ligi Mistrzów ? Czy tez – jak w ostatnim sezonie utrzymanie się a nie zlecenie na pysk. Co do patologii, nie do końca wiadomo co miał chłop na myśli. Czy tylko coraz wyższe kontrakty czy coś więcej. Co do pierwszego, niech Prezes zrobi analizę transferów w ostatnich 3-4 sezonach. Ciekawe jaki procent z tego będą stanowić udane transfery. Dla mnie patologią to było zakontraktowanie Torunarighi i jak dotąd klub nie raczył wytłumaczyć na jakiej podstawie zawarto kontrakt. Ogólnie rzecz biorąc, winni obecnej sytuacji Zagłębia są Raków i wysokie kontrakty w realu no i kibice o wysokich wymaganiach
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez RUDI 2019-10-02, 11:12 am

-Dlaczego nie daliście możliwości wyjścia z kryzysu trenerowi Radosławowi Mroczkowskiemu?

Marcin JAROSZEWSKI: – Bo to nie było wychodzenie z kryzysu. Mieliśmy nadzieję, że będzie – oczywiście z konkretnym na to planem. Ciągle kręciliśmy się na karuzeli niemocy, ona była coraz szybsza. Nie widziałem możliwości kontynuowania tej współpracy – i nie miała tu już znaczenia pucharowa porażka z ŁKS-em. Jesteśmy w trakcie rozwiązywania umowy, zajmują się tym Robert Tomczyk i Grzegorz Książek. Szalenie łatwo o załatwienie tego tematu raczej nie będzie.-"

Kasa znowu pójdzie się je....ć z budżetu klubu(?) na rekompensatę za przedwczesne rozwiązanie kontraktu .
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez August 2019-10-02, 1:33 pm

Prezes w wywiadzie z 23 września czyli po mancie od Jastrzębia a przed laniem od ŁKS-su:
„Jaroszewski zaznacza jednak, że nie ma tematu zmiany trenera. – Dajmy się trenerowi Mroczkowskiemu rozkręcić.”

Prezes w wywiadzie z 2 października tj. po zwolnieniu Mroczkowskiego 27-go na drugi dzień po laniu z ŁKS-em:
„Dlaczego nie daliście możliwości wyjścia z kryzysu trenerowi Radosławowi Mroczkowskiemu?
Marcin JAROSZEWSKI: – Bo to nie było wychodzenie z kryzysu. Mieliśmy nadzieję, że będzie – oczywiście z konkretnym na to planem. Ciągle kręciliśmy się na karuzeli niemocy, ona była coraz szybsza. Nie widziałem możliwości kontynuowania tej współpracy – i nie miała tu już znaczenia pucharowa porażka z ŁKS-em”

Ja czegoś nie rozumiem. Przed ŁKS-sem nie było tematu zmiany trenera po ŁKS-ie czyli raptem po 4 dniach od pierwszego wywiadu Mroczkowski został de facto wylany przy czym wpierdziel z Łodzią nie miał już znaczenia. To teraz zagadka: w którym wywiadzie Prezes mówi prawdę ?a) w pierwszym, b) w drugim c) w żadnym. No, chyba, że Radosław pobił się po meczu z Pawłowskim jak Dudek ze Stankiem przy flaszce w Gdańsku.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez pete_zs 2019-10-03, 9:50 am

Z tą prokuraturą we wcześniejszym wpisie , to przesadziłem i za to przepraszam, emocje poniosły.
LEPSZY SEZON W EKSTRAKLASIE NIŻ SIEDEM w 2 LIDZE.
pete_zs
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2014-08-17, 11:14 am

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Tomcjo 2020-01-24, 2:35 am

https://www.przegladsportowy.pl/pilka-n ... 10/j60c5sx

Wywiad z prezesem Pogoni Szczecin do porównania jak merytorycznie mówi , działa i ile ogarnia zawodowiec bo amatora znamy na wylot .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: novack