prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez novack 2017-03-05, 3:06 pm

To prawie jak "łubu dubu łubu dubu niech żyje nam prezes naszego klubu, nieeeech żyje nam" z Misia. Mogli to napisać, przynajmniej byłoby z jajem.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście


Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez slawekchicago 2017-04-01, 9:19 pm

No to nieoczekiwanie nadszedl czas dla Prezesa . Jego reakcja po dzisiejszym meczu w kontekscie wywiadu jakiego udzielil przed meczem z gIEKSA bedzie rzutowala na dalsze opinie kibicow na jego temat . Do tej pory naprwde bedac z dala od tego wszystkiego bylem obojetny sa prezesi lepsi I gorsi , ale teraz Prezes moze zyskac bardzo wiele ale takze stracic jescze wiecej niz do tej pory . Wodki z Toba nie pilem ale odzwyczailem sie mowic per pan takze MARCIN POKAZ ZE MASZ CHARAKTER A ZAGLEBIE TO COS WIECEJ NIZ TWOJA PRACA :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez August 2017-04-01, 9:28 pm

slawekchicago napisał(a):teraz Prezes moze zyskac bardzo wiele ale takze stracic jescze wiecej niz do tej pory

Prezes ma swoje układy z Chęcińskim i Leśnym i takich jak Ty czy ja ma w dupie. Dał to zresztą kiedyś do zrozumienia na jednym ze spotkań że wpisy na forach go nie interesują
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Anakin 2017-04-03, 8:40 am

slawekchicago napisał(a):No to nieoczekiwanie nadszedl czas dla Prezesa . Jego reakcja po dzisiejszym meczu w kontekscie wywiadu jakiego udzielil przed meczem z gIEKSA bedzie rzutowala na dalsze opinie kibicow na jego temat

W normalnie funkcjonującym klubie przy profesjonalnie działającym Prezesie jeszcze w sobotę powinien był się ukazać na stronie oficjalnej z przeprosinami kibiców za to czego musieli być świadkami w sobotę i zamiarami wyciągnięcia konsekwencji w stosunku do grajków. Tradycyjnie nic takiego nie nastąpiło przynajmniej jeśli chodzi o zwykłe przeprosiny. Natomiast nie wierzę, że Prezes będzie wyciągał konsekwencje wobec Dudka bo tym samy legitymizowałby swoją kompromitacje, która i tak ma już miejsce tyle, że o tym możemy napisać jedynie my- kibice. Z kolei nie wierzę, ze Prezydent wyciągnie konsekwencje wobec Prezesa bo dopiero co go ostentacyjnie wsparł w związku z zatrzymaniem. Być może liczą na to, ze z Kluczborkiem, zabrskimi i Podbeskidziem grajki osiągną na tyle przyzwoite rezultaty, że ci sami co teraz wieszają psy znów będą się podniecać szansami na awans.
Anakin
 
Posty: 1773
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez patrios91 2017-04-03, 10:04 am

Niemożliwe! Jaroszewski w końcu zrozumiał,że popełnił katastrofalny w skutkach błąd zwalniając Mandrysza. Teraz wykonuję poprawny ruch rozpierdalając w pył układy "starej gwardii" w drużynie. Pytanie czy zrobił to z obawy przed utratą stołka czy jednak z powodu nagłego dopływu tlenu do mózgu. Już nawet nie chcę wiedzieć ile nas to wszystko kosztowało. Multum publicznej kasy...
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Blajpios 2017-04-03, 11:46 am

Pewnie, że dzisiaj to może brzmieć śmiesznie, co napiszę, ale jednak. W ostatnich dniach chodziły mi dwa scenariusze, no trzy scenariusze optymistyczne, oczywiście, nawet hurraoptymistyczne ale myślałem: "nie piszę, bo i po co. Szkoda tu inwestować nawet czas na pisanie". Ten trzeci, to już kiedyś wpisany, że może T. Szatan już dojrzał jako biznesmen i mógłby znów "Szatan ubrać te szaty właściciela Klubu". Drugi, to było - że jednak M. Jaroszewski, jakkolwiek, nawet pod presją A. Chęcińskiego, który nie tylko z racji kibicowania ale w walce o przyszłość Prezydenta, naciśnie. Nawet jeżeli tak - to jednak zdecydowana reakcja M. Jaroszewskiego dawałaby szanse. Szanse? Ba! Jemu, by przecież też się rozwinąć, zacząć stawać się naprawdę Prezesem myślącym jakoś i o Klubie nie satelicie. Hm. Jednak średnio w to wierzyłem. No a po meczu ze Zniczem pojawiał mi się jeszcze taki, że może D. Banasik zażąda rozbicia "grupy oporu" kategorycznie; na odpowiedź zaś, w której wyjdzie na to, że się nie da, to zwoła konferencję prasową, powie, że jest doświadczonym już nieco z sukcesami, ale jednak wciąż się też uczy, na dorobku. Mogą więc być i błędy. Ale ponieważ wciąż jest "rozwojowy", to też ma nazwisko nie do szargania opinią, że jest gotów na wszystko, zawodnicy go stłamszą albo Prezes wszystko dyktuje a on się zgadza nawet na rzeczy wbrew jego mentalności. Ponieważ ma więc nazwisko nie do babrania: składa dymisję.
Tymczasem - tu wielka bomba! Jednak - scenariusz z szarpnięciem się na rozwój M. Jaroszewskiego wydaje się, że jeszcze realny! Gratulacje. Nie wiem, czy teraz np. będą próbować ugodzić się z P. Mandryszem, też trochę mu wynagrodzić: np. by wziął jako jakiś generalny od szkolenia akademię i nadzór nad całością - a D. Banasiak tylko I drużyna? Niemniej, już myślę, pewien krok jest. Nie piszę jednak jeszcze w dziale "Przyszłość Zagłębia", bo naprawdę to jeszcze nie jest ugruntowane, jeszcze nie wiadomo, jak do końca inerpretować ten krok, czy to otwarcie w kierunku myślenia o Wielkim Zagłębiu i do przodu myśląc na kilka co najmniej lat? Czy to naprawdę będzie krok ku samodzielnemu znaczącemu Klubowi, czy tylko gaszenie pożaru, by całkiem kibice nie odwrócili się i nie zagrozili np. p. Chęcińskiemu? Nie wiem, więc jeszcze nie trąbię sukcesu w "Przyszłość Zagłębia". Jednak, już tego, co jest naprawdę gratuluję się i cieszę się. Ba, "odszczekuję", co wyżej napisałem, czy może inaczej: cieszę się, że jednak coś drgnęło, gdy ja już myślałem, jak napisałem wyżej "a po co tu to pisać"... I życzę M. Jaroszewskiemu po prostu odwagi w wyborze tej ambitniejszej drogi.
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez slawekchicago 2017-04-03, 2:01 pm

:brawo: :brawo: :brawo: no to pojeechal Marcin fiufiu :brawo: :brawo: :brawo: Teraz pora na reakcje druzyny , moze faktycznie sa zajechani ale jesli maja cos do udowodnienia to bedzie ciekawie . Nie sadze teraz by szatnia sie solidaryzowala z wyrzuconymi , bo jesli tak to poleca nastepne glowy
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez T_misiek 2017-04-03, 2:15 pm

Panie Prezesie :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:
T_misiek
Żółta kartka
 
Posty: 196
Dołączył(a): 2006-04-11, 9:13 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Tomcjo 2017-04-03, 5:56 pm

T_misiek napisał(a):Panie Prezesie :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:
Za późno . Za późno . A co ze specem ktory twierdził ze nasza obrona jest zgrana i nie potrzebuje wzmocnień ???
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez jacmar 2017-04-03, 6:04 pm

Pierwszy krok zrobiony czekam na następny czyli pozbycie się pseudo dyrektora !!!!!!oczywiście za super trafione transfery!!!!!!
jacmar
 
Posty: 115
Dołączył(a): 2007-05-14, 12:39 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez zag23 2017-04-04, 12:23 am

Może i prezes pokazał jaja ale to byl ruch czysto strategiczny by zyskac poklask i uwielbienie a tak patrzac na jego decyzje w tym sezonie to sporo jest nieporozumień, kontrakt Magiery, który uciekl do Legi, potem słup Araszkiewicz, nastepnie Mandrysz, który mial jaja ale taktykiem byl slabym no i Banasik, który nie dotrwa do konca rundy. Do tego przedłuzenie kontaktu z Dudkiem a teraz wywalenie go hmm prezesie na tym ucierpi budzet klubu. Pozbycie sie Sanogo jak "walczymy" o awans tez jest lekkomyslne, sprowadzenie kaleki Makengo w sumie klepniecie tego co Stanek wyłowił heh. Stanek do wylotu jak i prezes po sezonie. Nie wspominajac malej aferki biletowej prezesa. U nas nigdy nudów nie ma.
zag23
 
Posty: 985
Dołączył(a): 2004-10-22, 9:31 am
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Anakin 2017-04-04, 7:07 am

zag23 napisał(a):Może i prezes pokazał jaja

W pierwszej chwili gdy przeczytałem niusa tego mi tsię wydawało, że facet pokazał jaja. Formalnie właściwie tak. Natomiast patrząc, jak dużym uczuciem darzył Dudka (podobnie jak Smołę) to nie można wykluczyć, że być może włożono facetowi jaja w imadło. Wszak zalegalizował własną niekompetencję a także pokazał, że skompromitował się dając takie wsparcie Dudkowi i przedłużając mu kontrakt. Jest to sprawa, która najdobitniej z dotychczasowych pokazuje brak profesjonalizmu Prezesa.
Anakin
 
Posty: 1773
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez zag23 2017-04-04, 10:54 am

Anakin napisał(a):
zag23 napisał(a):Może i prezes pokazał jaja

W pierwszej chwili gdy przeczytałem niusa tego mi tsię wydawało, że facet pokazał jaja. Formalnie właściwie tak. Natomiast patrząc, jak dużym uczuciem darzył Dudka (podobnie jak Smołę) to nie można wykluczyć, że być może włożono facetowi jaja w imadło. Wszak zalegalizował własną niekompetencję a także pokazał, że skompromitował się dając takie wsparcie Dudkowi i przedłużając mu kontrakt. Jest to sprawa, która najdobitniej z dotychczasowych pokazuje brak profesjonalizmu Prezesa.


dokladnie najpierw przedłuża a potem wywala go z klubu...to ewidetnie brak profesjonalizmu...mozna powiedzieć Jaroszewski byl pod sciana po meczu ze Zniczem i każdy czekal czy beda konsekwencje ale wydaje mi sie że malo kto sie spodziewal wywalenia 2 zawodnikow z zespołu. Ja liczylem tylko na kary finansowe i zawieszenie a tu ostro poszlo. Dziwne ze Matusiak sie ostał :) ktory na wiosne gra fatalnie
zag23
 
Posty: 985
Dołączył(a): 2004-10-22, 9:31 am
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez jondek 2017-04-04, 11:18 am

A mnie jeszcze bardziej dziwi zostawienie nieudacznika Stanka.Musi mieć na kogoś mocne kwity,bo jest bezkarny :twisted:
jondek
 
Posty: 1248
Dołączył(a): 2010-10-14, 11:34 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Adam1906 2017-04-04, 1:02 pm

jondek napisał(a):A mnie jeszcze bardziej dziwi zostawienie nieudacznika Stanka.Musi mieć na kogoś mocne kwity,bo jest bezkarny :twisted:

To całkiem podobna relacja jak Kaczyński - Macierewicz :lol:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników