prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Adam1906 2014-04-08, 6:07 am

RysioLubicz napisał(a):Ale bredzisz, spotkania są otwarte , co miesiąc przychodzą nowe twarze i nikt słownie nikt nie miał za złe że kwestie które są tam omawiane pozostają w tym gronie. Jest sporo starszych kibiców i jakoś nikt nie narzeka.
Prezes i trener oraz czasem któryś z piłkarzy jak np ostatnio Matusiak opowiadają o tym co się dzieje od środka , nie które tematy są tylko na rozmowę a nie do wrzucenia do relacji. Jaroszewski w żaden sposób nie wykręca się od trudnych tematów , nie jednokrotnie padają konkretne kwoty, wyliczenia itd.
Ale po co przyjść posłuchać od środka,lepiej ponarzekać na forum że w internecie nie ma relacji.
Bardzo dobrze że nie ma, zaraz byłby płacz że są udzielane informację które mogą działać szkodę klubu .

WSZYSTKO NA TEN TEMAT :niezle:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra


Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez August 2014-04-09, 9:01 pm

lesław1 napisał(a):to przyjdź i posłuchaj a nie bredź internetowy trolu

Powyższe słowa skierowane akurat do Blajpiosa świadczą wyłącznie o tym, ze jesteś Prostakiem i Chamem.
RysioLubicz napisał(a):Ale bredzisz, spotkania są otwarte , co miesiąc przychodzą nowe twarze i nikt słownie nikt nie miał za złe że kwestie które są tam omawiane pozostają w tym gronie.

Kolejny, który ma trudności ze zrozumieniem tekstu. Oczywistym jest, że nie wszystko to o czym się mowi na spotkaniach musi wypływać na zewnątrz. Natomiast niezrozumiałym i godnym ubolewania jest fakt braku zrozumienia, że nie każdy, kto czuje sie kibicem klubu, moze przychodzic na spotkania a o czym mogą decydować dziesiątki czynników. Przez te kilka miesięcy nie próbowano nawet wypracować jakiejkolwiek formuły przekazania choćby części informacji, które z pewnością nie zaszkodziłyby interesom klubu natomiast stanowiłyby o poszanowaniu każdego kibica klubu. A zamiast tego mamy prostacki szowinizm w wykonaniu takich gosci jak powyżej.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Blajpios 2014-04-10, 11:47 am

August napisał(a):
lesław1 napisał(a):to przyjdź i posłuchaj a nie bredź internetowy trolu

Powyższe słowa skierowane akurat do Blajpiosa świadczą wyłącznie o tym, ze jesteś Prostakiem i Chamem.
RysioLubicz napisał(a):Ale bredzisz, spotkania są otwarte , co miesiąc przychodzą nowe twarze i nikt słownie nikt nie miał za złe że kwestie które są tam omawiane pozostają w tym gronie.

Kolejny, który ma trudności ze zrozumieniem tekstu. Oczywistym jest, że nie wszystko to o czym się mowi na spotkaniach musi wypływać na zewnątrz. Natomiast niezrozumiałym i godnym ubolewania jest fakt braku zrozumienia, że nie każdy, kto czuje sie kibicem klubu, moze przychodzic na spotkania a o czym mogą decydować dziesiątki czynników. Przez te kilka miesięcy nie próbowano nawet wypracować jakiejkolwiek formuły przekazania choćby części informacji, które z pewnością nie zaszkodziłyby interesom klubu natomiast stanowiłyby o poszanowaniu każdego kibica klubu. A zamiast tego mamy prostacki szowinizm w wykonaniu takich gosci jak powyżej.

A to mi Kol. August zajechał drogę ;-) Zdążyłem już zobaczyć te wpisy, ale nie miałem jak odpowiedzieć, więc pojawiła mi się tylko myśl, że jak już mi się uda napisać, to wyrażę przekonanie, że w międzyczasie znalazł się ktoś, kto Kolegom snickersa ofiarował. Nadto - zauważę, nieco złośliwie, przyznaję, że tak na siłę cięte odezwania, jakby komuś zależało na byciu postrzeganym jako nożyce... No, i pogratuluję: dobrego samopoczucia. Z żalem, że nie mogę pogratulować myślenia.
Tymczasem - trochę głupio tak się puentować po wpisie Augusta. Zanim natomiast na niego za to, co napisał "niektórzy wsiądą" - to wyjaśniam, że nie da się być na spotkaniu, gdy ma się w tym czasie kilkadziesiąt kilometrów od Sosnowca określone jakieś obowiązki. Dzięki za interwencję też Augustowi, że przypomniał w moim kontekście coś, co powinno dla każdego myślącego być oczywiste, dzięki już tak personalnie - za życzliwość. Z tym, że w świetle tego, co dobrze w moim tekście Kol. August odczytał, ale co jest w dodatku nie jakąś rewelacją, rzeczą bardzo trudną do skojarzenia: nawet gdyby ktoś 73 metry od miejsca dyskusji z Prezesem w tym czasie zajmował się jedynie dłubaniem w nosie, to jest wolnym człowiekiem i z tego powodu nikt nie ma prawa uniemożliwiać mu życia sprawami Klubu na takim poziomie jaki wybiera i zaniedbywanie go jest już błędem, który wytknie każdy sklepikarz, taksówkarz i inny normalny przedsiębiorca, gdyż prawa rynku są normalnymi prawami relacji między ludźmi: przegrywa kto zbyt ekskluzywnie i pod własne upodobania określa jakiego klienta lubi jakiego nie i czy prawo bycia w jego taksówce, kupowania w jego warzywniaku itd. Trudno się tu szerzej rozpisywać mi, zwłaszcza w tej chwili, chciałem tylko ubiec ewentualne następne aroganckie wpisy, zwłaszcza gdyby miały dotknąć kogoś innego niż ja - a poniekąd z mojego powodu. Ogólnie rzecz ujmując - żaden Real, Bayern, Manchester czy inna Barcelona, Roma, Lazio, Napoli nie stałyby się tak potężnie przez ludzi wspieranymi klubami, gdy tylko chcieli "wiedzieć wśród swoich" np. jedynie wyznawców sekty bayernowej, barcelońskiej, lacjańskiej czy kliki urzędników z Municypium Rzymu, Madrytu, Neapolu. Nie inaczej będzie z Zagłębiem. To nota bene problem od lat (dyskusje, kto jest prawdziwym fanem, czy "łapie" się tu piknik itd itp). Jeszcze ogólniej problem m.in. poruszony przeze mnie, to to, że wciąż skalą, na jaką się mentalnościowo szyje Zagłębie, to prowincjonalny klubik - a jeżeli to sięga Prezesa nawet, to jest już groźnie. No, ale cóż, ostro jadąc, można napisać: czego oczekiwać po Namiestniku?... tu już przerwę. Nawet zaś ta perspektywa nie wyczerpuje całości zagadnienia.
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez lesław1 2014-04-10, 11:48 am

August napisał(a):
lesław1 napisał(a):to przyjdź i posłuchaj a nie bredź internetowy trolu

Powyższe słowa skierowane akurat do Blajpiosa świadczą wyłącznie o tym, ze jesteś Prostakiem i Chamem.
RysioLubicz napisał(a):Ale bredzisz, spotkania są otwarte , co miesiąc przychodzą nowe twarze i nikt słownie nikt nie miał za złe że kwestie które są tam omawiane pozostają w tym gronie.

Kolejny, który ma trudności ze zrozumieniem tekstu. Oczywistym jest, że nie wszystko to o czym się mowi na spotkaniach musi wypływać na zewnątrz. Natomiast niezrozumiałym i godnym ubolewania jest fakt braku zrozumienia, że nie każdy, kto czuje sie kibicem klubu, moze przychodzic na spotkania a o czym mogą decydować dziesiątki czynników. Przez te kilka miesięcy nie próbowano nawet wypracować jakiejkolwiek formuły przekazania choćby części informacji, które z pewnością nie zaszkodziłyby interesom klubu natomiast stanowiłyby o poszanowaniu każdego kibica klubu. A zamiast tego mamy prostacki szowinizm w wykonaniu takich gosci jak powyżej.



a pyta się ciebie ktoś o zdanie chorągiewko ? to że wielu jest tutaj malkontentów to nie moja wina i nikt nie dogodzi każdemu w 100% bo jednemu będzie przeszkadzało to a innemu tamto. Jeśli wcześniej nie było spotkań a teraz są oczywistym dla istoty rozumnej jest, że to przyszło na plus, ale dla malkontentów to jest minus bo nie ma informacji na stronie, gdyby była to zglosiła by się następna grupa marudów, której brakowało by takiej informacji wysyłania pocztą dla każdego kto ma kartę kibica i oczywiście nie zapominając o tych kibicach którzy nie mogą wyrobić sobie karty kibica, bo albo nie stać ich albo mieszkają na Seszelach, nie mają możliwości przylecieć do Polski ale bardzo ważne dla nich jest czy prezes na spotkaniu powiedział, że na następny mecz będą zmyte gówna z krzesełek czy zakryte folią....
lesław1
 
Posty: 462
Dołączył(a): 2013-08-19, 9:41 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez lesław1 2014-04-10, 12:07 pm

Blajpios napisał(a):
August napisał(a):
lesław1 napisał(a):to przyjdź i posłuchaj a nie bredź internetowy trolu

Powyższe słowa skierowane akurat do Blajpiosa świadczą wyłącznie o tym, ze jesteś Prostakiem i Chamem.
RysioLubicz napisał(a):Ale bredzisz, spotkania są otwarte , co miesiąc przychodzą nowe twarze i nikt słownie nikt nie miał za złe że kwestie które są tam omawiane pozostają w tym gronie.

Kolejny, który ma trudności ze zrozumieniem tekstu. Oczywistym jest, że nie wszystko to o czym się mowi na spotkaniach musi wypływać na zewnątrz. Natomiast niezrozumiałym i godnym ubolewania jest fakt braku zrozumienia, że nie każdy, kto czuje sie kibicem klubu, moze przychodzic na spotkania a o czym mogą decydować dziesiątki czynników. Przez te kilka miesięcy nie próbowano nawet wypracować jakiejkolwiek formuły przekazania choćby części informacji, które z pewnością nie zaszkodziłyby interesom klubu natomiast stanowiłyby o poszanowaniu każdego kibica klubu. A zamiast tego mamy prostacki szowinizm w wykonaniu takich gosci jak powyżej.

A to mi Kol. August zajechał drogę ;-) Zdążyłem już zobaczyć te wpisy, ale nie miałem jak odpowiedzieć, więc pojawiła mi się tylko myśl, że jak już mi się uda napisać, to wyrażę przekonanie, że w międzyczasie znalazł się ktoś, kto Kolegom snickersa ofiarował. Nadto - zauważę, nieco złośliwie, przyznaję, że tak na siłę cięte odezwania, jakby komuś zależało na byciu postrzeganym jako nożyce... No, i pogratuluję: dobrego samopoczucia. Z żalem, że nie mogę pogratulować myślenia.
Tymczasem - trochę głupio tak się puentować po wpisie Augusta. Zanim natomiast na niego za to, co napisał "niektórzy wsiądą" - to wyjaśniam, że nie da się być na spotkaniu, gdy ma się w tym czasie kilkadziesiąt kilometrów od Sosnowca określone jakieś obowiązki. Dzięki za interwencję też Augustowi, że przypomniał w moim kontekście coś, co powinno dla każdego myślącego być oczywiste, dzięki już tak personalnie - za życzliwość. Z tym, że w świetle tego, co dobrze w moim tekście Kol. August odczytał, ale co jest w dodatku nie jakąś rewelacją, rzeczą bardzo trudną do skojarzenia: nawet gdyby ktoś 73 metry od miejsca dyskusji z Prezesem w tym czasie zajmował się jedynie dłubaniem w nosie, to jest wolnym człowiekiem i z tego powodu nikt nie ma prawa uniemożliwiać mu życia sprawami Klubu na takim poziomie jaki wybiera i zaniedbywanie go jest już błędem, który wytknie każdy sklepikarz, taksówkarz i inny normalny przedsiębiorca, gdyż prawa rynku są normalnymi prawami relacji między ludźmi: przegrywa kto zbyt ekskluzywnie i pod własne upodobania określa jakiego klienta lubi jakiego nie i czy prawo bycia w jego taksówce, kupowania w jego warzywniaku itd. Trudno się tu szerzej rozpisywać mi, zwłaszcza w tej chwili, chciałem tylko ubiec ewentualne następne aroganckie wpisy, zwłaszcza gdyby miały dotknąć kogoś innego niż ja - a poniekąd z mojego powodu. Ogólnie rzecz ujmując - żaden Real, Bayern, Manchester czy inna Barcelona, Roma, Lazio, Napoli nie stałyby się tak potężnie przez ludzi wspieranymi klubami, gdy tylko chcieli "wiedzieć wśród swoich" np. jedynie wyznawców sekty bayernowej, barcelońskiej, lacjańskiej czy kliki urzędników z Municypium Rzymu, Madrytu, Neapolu. Nie inaczej będzie z Zagłębiem. To nota bene problem od lat (dyskusje, kto jest prawdziwym fanem, czy "łapie" się tu piknik itd itp). Jeszcze ogólniej problem m.in. poruszony przeze mnie, to to, że wciąż skalą, na jaką się mentalnościowo szyje Zagłębie, to prowincjonalny klubik - a jeżeli to sięga Prezesa nawet, to jest już groźnie. No, ale cóż, ostro jadąc, można napisać: czego oczekiwać po Namiestniku?... tu już przerwę. Nawet zaś ta perspektywa nie wyczerpuje całości zagadnienia.


napiszę Ci kulturalnie, rozumiem Cię, że każdy ma zajęcia różnego typu: dziecko, szkoła, praca choroba i wiele innych, które mają priorytet przed byciem na spotkaniu, aczkolwiek Prezes też człowiek... gdyby chciał każdemu dogodzić musiałby 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu siedzieć i czekać na chętnego do rozmowy a i tak nie każdemu by w ten sposób dogodził, sam ubolewałem, że na pierwszym spotkaniu nie mogłem być( sprawy osobiste) , ale nie mialem przez to za złe prezesowi. Z narzekaniem na porę i dzień spotkań z prezesem można tak samo narzekać, że " nie mogłem przyjść na mecz z Wisłą Kraków bo był za wcześnie, w środku tygodnia et cetera. A logiczne jest, że całe Zagłębie Dąbrowskie nie porzuca wszystkich zajęć i nie jedzie wspierać piłkarzy na Ludowy. Na zakończenie dopiszę, że gdybyś chciał to zadzwoniłbyś do sekretariatu i jakoś spotkał osobiście z prezesem wypytał o wszystko co Cię nurtuje i byłbyś zadowolony......... a uwierzcie Wy wszyscy, którzy nie byli na spotkaniu, że nie ma na nim czegoś nadzwyczajnego...... na ostatnim było o macaniu przez ochronę- co nie jest zależne od nas Zagłębia, o brudnych krzesełkach, o tym, że na ochronę z Górnikiem wydali 17,8 k zł i że Kaliciak zagra jeszcze w tym sezonie, a i jeszcze prezes pochwalił się, że nasz klub jest szykanowany i nękany przez policję i wszystkie durne nadzory. A i że wierzą w Tylca, że może mieć ładną przygodę z piłką jeśli się poświeci w 100%, że Grunt to tylko strzał menadżera, a i jeszcze wśród młodzieży to nie ma za bardzo talentów, że może trzech chłopaczków tylko z rocznika bodajże 97 albo 98 to chyba tyle- czy to takie super ważne informacje, które trzeba upubliczniać dla nieobecnych? Myślę, że kibicując klubowi na dobre i na złe można spokojnie się bez nich obejść
lesław1
 
Posty: 462
Dołączył(a): 2013-08-19, 9:41 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2014-04-10, 4:55 pm

Agresja nie jest potrzebna w sprawie kilku zdań ze spotkania z Prezesem
to wg mnie żaden problem, i nie ma znaczenia czy to są sprawy
ważne czy mniej ważne - Każdy Kibic Zagłębia od najdalszych
stron do najbliższych czyli Sosnowiec chce wiedzieć co w Klubie
jakie sprawy są załatwiane, jak rozwiązywane itd. itp.
I jestem przekonany że Korona z Głowy nikomu nie spadnie
kto był na spotkaniu i napisze kilka słów i tyle.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Blajpios 2014-04-11, 1:07 pm

lesław1 napisał(a):a pyta się ciebie ktoś o zdanie chorągiewko ? to że wielu jest tutaj malkontentów to nie moja wina i nikt nie dogodzi każdemu w 100% bo jednemu będzie przeszkadzało to a innemu tamto. Jeśli wcześniej nie było spotkań a teraz są oczywistym dla istoty rozumnej jest, że to przyszło na plus, ale dla malkontentów to jest minus bo nie ma informacji na stronie, gdyby była to zglosiła by się następna grupa marudów, której brakowało by takiej informacji wysyłania pocztą dla każdego kto ma kartę kibica i oczywiście nie zapominając o tych kibicach którzy nie mogą wyrobić sobie karty kibica, bo albo nie stać ich albo mieszkają na Seszelach, nie mają możliwości przylecieć do Polski ale bardzo ważne dla nich jest czy prezes na spotkaniu powiedział, że na następny mecz będą zmyte gówna z krzesełek czy zakryte folią....

No, to teraz mnie ruszyło. A co to za "k***s niemyty", że tak się tu szarogęsi? A to oznajmi, kto tu trol, to zaś wyznaczy, kto chorągiewka, kto ma prawo odezwać się i kiedy! Czy oddychać jeszcze można do woli, Jaśnie Panie lesławieRaz, czy wolno wiązać sznurówki u butów"? Czy też może nie, bo Jaśnie Pan leslaw1 nie prosił? A prosił Augusta o zabranie głosu, prosił - zdrowy rozum, rozsądek go prosił. To, że dla Kol. leslaw1 to pojęcia obce - nie znaczy, że wszystkim obce. Naprawdę, jestem wku..ony dogłębnie, bo zamiast być wdzięcznym wobec Augusta, że pomógł z oparów spotkania fanatyków wrócić między ludzi - to faktycznie grzecznie do mnie pisze - ale po kostkach, jak jaki piesek przynożny Prezesa, gryzie tego, kto go do rozsądku doprowadził.
Całkiem zaś, żeby było już jasne, napisał i Kol. Tadeusz Wiśniewski wprost - nie zawadziłoby w niczym napisanie choćby paru zdań ze spotkania dla chętnych świeżych wieści. Napisanie to w sposób nie zagrażający Zagłębiu (że np. podkupią Tumicza, bo w niego wierzą; nota bene ja też mam nadzieję większą, że on się jeszcze rozwinie aniżeli wobec Jankowskiego) - nie zaszkodziłoby nawet ze strony kibica dla innych kibiców po każdym spotkaniu, gdyby np. pyszałkowatość nie przeszkadzała, że "ja jestem ważny, więc motłoch, którego tu nie ma, niech zostanie potępiony". Napisanie takie jednak, to nie tylko kwestia, którą można oczekiwać od tego kibica. To także sprawa - Pana Prezesa, sprawą jest jego podejście do informacji, do kibiców także innych niż "zagorzali fanatycy" i jeszcze kilku innych kwestii. W tym zaś wypadku, w wypadku Prezesa, to nie można już go traktować, jak fana, zakochanego, czy wręcz ubóstwiającego swój klub. I podejście jego - to jest podejście, które mówi o Zagłębiu. Przypominam, że temat ten, to nie "spotkania z Prezesem", choć nawet w takim temacie można by wytknąć Prezesowi brak informacji na ich temat. Co szkodziłoby, gdyby na głównej ukazała się w środę rano notka, w sposób zrównoważony przez rzecznika opracowana, by nie zdradzić tych tajników na temat graczy, których może podkupić konkurecja? Temat jest jednak jeszcze szerszy! W ogóle - działania Prezesa. No i uświadamiam po raz kolejny, że jest w pewnych zakresach duży zawód. W pewnych - naprawdę fajna praca Prezesa. Między innymi jednak na polu informacji - choć nie tylko na tym - zawód, zawód srogi. Na polu infomacji - to wręcz zaczyna być bardzo wymowne. Co prawda ktoś twierdził, że M. Jaroszyński dziennikarzem był marnym. Tak jednak marnym, by nie rozumieć w ogóle ani trochę znaczenia informacji? Rozumiem, że "fanatyk", prosty kibic może nie rozumieć. Rozumiem, że może nie rozumieć jakiś były Prezes rodem z PRLu, gdzie liczyły się układy w partii a nie ludzie, może nie rozumieć człowiek starszej daty od dawna urabiany medialnie jeszcze przez komunistyczną propagandę albo współczesny użytkownik popkultury, który jest tak już "obrobiony", że nawet tego nie zauważa. Dziennikarz jednak, nawet kiepski - nie rozumie? To już naprawdę musiałby być zero warty nie tyle dziennikarzyna, co urobiony przez system medialny "element systemu", którego postawiono jak zombiego w systemie, by sterowane zadania realizował. Tak czy siak - skoro M. Jaroszyński po pracy w mediach tak podchodzi do dziedziny informacji, to jedynym logicznym podejściem kogoś, kto nie chce dać się nabrać na plewy jest: pomyśleć, jakie jest wytłumaczenie tego podejścia nieprawdopodobnego u jakiegokolwiek jako tako poruszającego się w biznesie prezesa - a tym bardziej u byłego dziennikarza. Niestety, hipoteza, że chodzi o pacyfikowanie czy uwodzenie "nawiedzonych fanatyków" dla zachowania spokoju układów, jest jedną z realnie narzucających się, podobnie jak inna, że chodzi o "rozgrywanie piarowsko-wyborcze kibiców przez namiestnika szczwanego gracza na sosnowieckiej scenie, jakim jest zajmujący urząd Prezydenta Miasta K. Górskiego (czyż tych hipotez nie potwierdza najświeższa historia z "odradzaniem koszykówki"?). Mam nadzieję co prawda, że jednak jest inaczej, widzę też cień szansy, że da się sytuację też logicznie wytłumaczyć przy innych, lepszych założeniach - niemniej nie tylko nie ma pewności, ale niestety, hipotezy przeciwne są tak samo prawdopodobne, patrząc z boku.
Już nie dręczę Kol. leslaw1 i innych podobnie piszących - akurat tych, do których mam najmniej pretensji, poza kwestią zapatrzenia w swój model życia "na przepadłe" Zagłębiem bez dopuszczania do życia innych; no i może poza takim bezgranicznym zaufaniem. Raz jeszcze przypominam - temat jest całościowo o działalności Prezesa. Niemniej, jednocześnie - do momentu, że realnie zaistnieje jakiś nowy czynnik - kończę pisanie w tym wątku, bo szkoda byłoby czasu, gdyby w kółko to samo trzeba pisać a Prezes i tak z jakichś tam racji ma w... głębokim poszanowaniu taką dyskusję.
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Adam1906 2014-05-01, 5:54 pm

Spotkanie z prezesem we wtorek o 18:00

We wtorek (6 maja) odbędzie się otwarte spotkanie prezesa Zagłębia S.A., Marcina Jaroszewskiego z kibicami.

Obrazek

Spotkanie odbędzie się w "Domu Sportowca", będącego częścią Kompleksu Piłkarskiego przy ul. Kresowej 1, w salce konferencyjnej (2 piętro).

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, gdyż każdy - niezależnie od wieku i płci - będzie mile widziany. Początek spotkania o 18:00.

Przypominamy, iż są to cykliczne spotkania (pierwsze odbyło się w październiku), które planowane są na każdy pierwszy wtorek kolejnych miesięcy.

http://www.zaglebie.eu/glowna/aktualnos ... ek-o-18-00
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2014-05-09, 7:35 pm

No cóż wtorek 6.05.2014 godz. 18.00 - minęły - czy można mieć koleżeńską
prośbę o dwa zdania co było na spotkaniu mówione na temat drużyny i AWANSU.
Serdecznie dziękuję
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez lesław1 2014-05-10, 2:19 am

Tadeusz Wisniewski napisał(a):No cóż wtorek 6.05.2014 godz. 18.00 - minęły - czy można mieć koleżeńską
prośbę o dwa zdania co było na spotkaniu mówione na temat drużyny i AWANSU.
Serdecznie dziękuję
Tadeusz

a co cie konkretniej interesuje, bo to bardzo szerokie tematy ;)
lesław1
 
Posty: 462
Dołączył(a): 2013-08-19, 9:41 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez dakos 2014-05-10, 11:44 am

Załóżmy że drużyna wywalczy awans .Jest jakis plan i pomysł na to co dalej?
dakos
 
Posty: 141
Dołączył(a): 2007-05-12, 5:07 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez lesław1 2014-05-10, 12:02 pm

to gra i walczy aby nie spaść niżej, dojdzie wtedy może 3 zawodników, którzy wzmocnią ją na 1 ligę, bo jako calość druzyna jest skompletowana i zgrana .......... co do budżetu powinien zwiększyć się o 30%
lesław1
 
Posty: 462
Dołączył(a): 2013-08-19, 9:41 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Qcu20 2014-05-10, 12:12 pm

Pytanie, czy i ilu odejdzie ;) Kadra jest szeroka ale ciągle gra niemalże ten sam skład. Wisienką na torcie miał być Mizgała, do tej pory nic nie zagrał.

Mnie chodzi o to, czy jesteśmy organizacyjnie gotowi do awansu.
Wejście na trybunę krytą wygląda jak na wsi, dobrze, że nie ma już sprzedaży biletów przez płot, bo była to wówczas komedia...
No i pytanie, czy starczy miejsc na stadionie. Ostatnie dwa mecze ( Chrobry i Polonia ) obfitują w niemalże pełny stadion. Dotychczas podczas meczy świecił on pustkami. Ale sprawdziło się to, co mówiłem. Dobra gra, ambicja, wola walki, WYNIKI SPORTOWE sprawiają, że na mecz chce się iść po raz kolejny (mimo porażki z Chrobrym ). Jeżeli dalej tak będą grać i osiągać wyniki, stadion będzie wypełniony. W 1 lidze są już nieco lepsze, bardziej znane drużyny. Na pewno to też będzie wpływało na frekwencję. Czy jest już jakiś plan rozbudowy stadionu? Mam na myśli pojawienie się więcej krzesełek na koronie stadionu tam, gdzie obecnie rośnie trawa. I co z pieniędzmi? Na wyjazdy wydamy tyle samo, dojdą jeszcze jakieś tam wpływy z transmisji telewizyjnych (Orange Sport ) ale na pewno w razie awansu trzeba będzie dać nagrodę piłkarzom i całemu sztabowi szkoleniowemu i pewnie płace dla zawodników też wzrosną.
Qcu20
 
Posty: 458
Dołączył(a): 2010-05-11, 8:42 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez lesław1 2014-05-10, 2:15 pm

Qcu20 napisał(a):Pytanie, czy i ilu odejdzie ;) Kadra jest szeroka ale ciągle gra niemalże ten sam skład. Wisienką na torcie miał być Mizgała, do tej pory nic nie zagrał.

Mnie chodzi o to, czy jesteśmy organizacyjnie gotowi do awansu.
Wejście na trybunę krytą wygląda jak na wsi, dobrze, że nie ma już sprzedaży biletów przez płot, bo była to wówczas komedia...
No i pytanie, czy starczy miejsc na stadionie. Ostatnie dwa mecze ( Chrobry i Polonia ) obfitują w niemalże pełny stadion. Dotychczas podczas meczy świecił on pustkami. Ale sprawdziło się to, co mówiłem. Dobra gra, ambicja, wola walki, WYNIKI SPORTOWE sprawiają, że na mecz chce się iść po raz kolejny (mimo porażki z Chrobrym ). Jeżeli dalej tak będą grać i osiągać wyniki, stadion będzie wypełniony. W 1 lidze są już nieco lepsze, bardziej znane drużyny. Na pewno to też będzie wpływało na frekwencję. Czy jest już jakiś plan rozbudowy stadionu? Mam na myśli pojawienie się więcej krzesełek na koronie stadionu tam, gdzie obecnie rośnie trawa. I co z pieniędzmi? Na wyjazdy wydamy tyle samo, dojdą jeszcze jakieś tam wpływy z transmisji telewizyjnych (Orange Sport ) ale na pewno w razie awansu trzeba będzie dać nagrodę piłkarzom i całemu sztabowi szkoleniowemu i pewnie płace dla zawodników też wzrosną.


jak będzie awans to nikt nie odejdzie, no chyba że Zagłębie pozbędzie się zbędnych ogniw. Nie wiem co masz w wejściu na krytą nie tak, dla mnie jedyne co to niema 4 bramek tylko 2, ale to raczej nie jest domeną wsi. Jak ci będzie zależeć na byciu na stadionie to kupisz bilet wcześniej, po co przejmować się ludźmi, którzy budzą sie z tzw ręką w nocniku? Nie będzie żadnej rozbudowy itd...... po prostu będziemy mieć co 2 tygodnie komplet- a to chyba pozytyw a nie minus. Z tego co wiadomo na przychody z transmisji nie ma co się napalać bo Orange pokazuje tylko mecze czołowych drużyn i daje bodajże za mecz 25 tys. zł . Co do Mizgały na pewno nie zagra w tym sezonie choćby minuty- no chyba że jedna czy dwie kolejki przed końcem będzie już wszystko jasne to może .......
lesław1
 
Posty: 462
Dołączył(a): 2013-08-19, 9:41 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez novack 2014-05-10, 2:24 pm

"Problem" z biletami rozwiąże się jeśli każdy kupi karnet na cały sezon, lub choćby rundę. Ja tak zrobiłem nie tylko dlatego, że teraz mam pewne miejsce bez problemu, ale jako kibic chcę pomóc klubowi na tyle na ile mogę. Nie mogę być strategicznym sponsorem, to "sponsoruję" karnetem. Gdyby sprzedać tak ze 4000 karnetów, to jest konkretny zastrzyk gotówki dla klubu przekazany na początku sezonu. Niech trwa moda na Zagłębie, wyrażona konkretnie, tysiącami sprzedanych karnetów!
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników