prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Tomcjo 2020-04-11, 6:49 pm

Nie wiem czy to dobry pomysł jak podobno jedna trzecia zakażonych w Polsce koroną złapała ją w szpitalu .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland


Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez August 2020-04-12, 7:29 am

Tomcjo napisał(a):Nie wiem czy to dobry pomysł jak podobno jedna trzecia zakażonych w Polsce koroną złapała ją w szpitalu .

Nie rozumiem. Przeca chodzi o pomoc szpitalom. U nas cała okolica pomaga Jedynce. A ja czytając o szyjącym maski Latalu próbowałem sobie wyobrazić Dudka przy maszynie do szycia.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez django 2020-04-13, 1:30 pm

Mogliby tak jak Raków przekazać środki z "wirtualnych biletów" na seniorów, albo na szpital. Ano tak... tylko najpierw musieliby takie bilety wprowadzić. Niesamowite jak oni w klubie mają na wszystko wywalone.
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez xenon 2020-04-13, 7:15 pm

maseczki z logo Zagłębia? czemu by nie
xenon
 
Posty: 1058
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Tomcjo 2020-04-13, 8:01 pm

Chodziło mi o fragment „odwiedzili oddział transfuzji jednego z miejskich szpitali” . Uważam ze jakiekolwiek odwiedzanie szpitalu w tym czasie jest zbyt ryzykowne . Od zawsze zreszta mówi się ze szpitale są źródłem wielu zarazków a teraz w czasie pandemii to śmiertelne ryzyko bez powodu . Należy pomagać ale przez pośrednictwo medyków
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Lars 2020-05-04, 12:43 pm

Ktoś już czytał?
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2249
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez August 2020-05-04, 1:45 pm

Lars napisał(a):Ktoś już czytał?

Masz już cały wywiad w „Przeglądzie prasy”
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez novack 2020-07-02, 10:10 am

Piasecki ma aktualny kontrakt do 30 czerwca 2021 r. a jest nim zainteresowanie z ekstraklasy, jeśli zdobędzie króla strzelców, to jest szansa nieźle na nim zarobić, chyba, że jak zwykle Pan Prezes stwierdzi, że nie chce blokować mu kariery i odda za czapkę ulęgałek w ratach.
https://www.transfermarkt.pl/fabian-pia ... ler/255401
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez August 2020-07-02, 10:42 am

Swoją drogą Prezes zsiadł się pod ziemię. Ni wywiadu od dawna. A taki zwykle jest rozmowny...
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Tomcjo 2020-07-04, 9:52 am

Jeśli mamy się utrzymać to Jaroszewskiego należy wypierdolic już w poniedziałek . P.O. Prezesa mogą pełnić Baczynski z gościem który zrezygnował po znalezieniu trupów w szafie . Baczynski może tez doradzić temu niedojdzie trenerowi jak uniknąć katastrofy . Aby nie spaść potrzebujemy 42 pkt . 41 pkt tez może dać utrzymanie ale raczej nie nam bo zanosi się ze wiele drużyn będzie mieć taki wynik ale my mamy fatalny bilans meczy bezpośrednich . Cztery punkty to kosmos dla tej drużyny . Liczę ze wygrają ostatni mecz w Suwałkach choć pewne to nie jest . No i potrzeba jeszcze remisu . Może z Warta lub Stalą ale ciężko będzie . Z kolei remis w Chojnicach tez nie będzie łatwo uzyskać bo mecze tam nam nie specjalnie wychodzą . Niby tylko cztery punkty w czterech meczach ale przy takiej grze graniczy to z cudem .
Jaroszewski out NATYCHMIAST . On albo spadek
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez August 2020-07-04, 10:23 am

Tomcjo napisał(a): P.O. Prezesa mogą pełnić Baczynski z gościem który zrezygnował po znalezieniu trupów w szafie .

Nie bądź naiwny. Baczyński to już emeryt a ex-wiceprezes nie po to uciekł po kilku tygodniach aby teraz wracać. Zresztą zapewne ma już lepszą fuchę. Tu potrzeba by fachowca, a kto przyjdzie dobrego bajzlu? Nawet nie wiemy jaki w klubie panuje gnój na różnych poziomach. No i moim zdaniem Chęciński to taki nasz lokalny cwaniak i prostaczek i on pewnego poziomu nie przeskoczy. W tym przypadku nie wywali Jaroszewskiego, Tomczyka, Książka i innych wybitnych „kochających” Zagłębie.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Tomcjo 2020-07-04, 10:34 am

Chodzi mi o to żeby zmianę zrobić już a prezesa znaleźć nie jest łatwo a po prezesa potrzebujemy na miesiąc dwa
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez August 2020-07-04, 11:34 am

Chęciński i jego świta są za chudzi żeby samemu znaleźć fachowca. Oni nawet za 100 nie znajdą nikogo. Ale raczej się zdziwię jeśli będą jakieś zmiany nawet w przypadku spadku. Co najwyżej znajdą jakiegoś kozła ofiarnego i tyle. Chęciński kocha Jaroszewskiego a ten swój prezesowski stołek.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez slawekchicago 2020-07-04, 11:51 am

August , ale My mamy takiego człowieka. Sam tego oczywiście nie ogarnie , ale potrafiłby stworzyć grupę ludzi , odpowiednią grupę ludzi wokół siebie.

Wielu z Nas wie o kogo chodzi ;-)

Nie będę pisał jak się on czuł po wczorajszym blamazu bo kazdy oprócz nerwów czuł to samo

Załóż August whatsappa a będziesz ze mną na bieżąco ;-)
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez August 2020-07-04, 1:53 pm

Jakby Chęciński nie byk takim prymitywnym typem jakim jest to Perez dawno stałby na czele Zagłębia a klub nie byłby dziś w coraz bardziej czarnej d.pie jak obecnie. PS. Ja czekam na ten kontakt od Ciebie na skype co mi obiecałeś jeszcze wiosną. Możesz się ze mną też skontaktować przez FaceTime.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron