prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez bbartek 2017-06-09, 9:28 am

Po raz kolejny przykro mi jest czytać takie wypowiedzi MJ , które kompromituja Jego jako osobe kierująca Klubem i obrażaja kibiców .Nie mam tatuaży Zagłębia , ale mam go głęboko w sercu, czego nie odmawiam też MJ.
MJ zachowuje sie jak ryba w sieci, która nie szamoce sie aby jeszcze raz wydobyć sie na wolność...
Wiem ,że pozycja MJ jest nie do podważenia, ale martwi mnie ,że MJ nie potrafi wyciagać wniosków z popełnianych błędów, a Właściciel udaje ,że nic się nie stało.
bbartek
 
Posty: 797
Dołączył(a): 2003-09-01, 11:27 am


Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez August 2017-06-09, 9:55 am

bbartek napisał(a):Po raz kolejny przykro mi jest czytać takie wypowiedzi MJ , które kompromituja Jego jako osobe kierująca Klubem i obrażaja kibiców .Nie mam tatuaży Zagłębia , ale mam go głęboko w sercu, czego nie odmawiam też MJ.
MJ zachowuje sie jak ryba w sieci, która nie szamoce sie aby jeszcze raz wydobyć sie na wolność...
Wiem ,że pozycja MJ jest nie do podważenia, ale martwi mnie ,że MJ nie potrafi wyciagać wniosków z popełnianych błędów, a Właściciel udaje ,że nic się nie stało.

A może sobie stuknąć na stare lata po jakim tatuażu np z podobizną Prezesa. A na poważnie wydaje mi się że swoje ciekawe propozycje wysyłałeś obecnemu Prezesowi i chyba bez odzewu. To tak w kontekście oczekiwań prezesa na propozycje kibiców
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez RUDI 2017-06-09, 10:23 am

August napisał(a):A może sobie stuknąć na stare lata po jakim tatuażu np z podobizną Prezesa.


Na próbę może koszulka ?

August napisał(a): To tak w kontekście oczekiwań prezesa na propozycje kibiców


Bo kibic kibicowi nierówny ;-)
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Anakin 2017-06-09, 10:31 am

RUDI napisał(a): Na próbę może koszulka

A majtki mogą być ? :lol:
Anakin
 
Posty: 1773
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez August 2017-06-09, 10:40 am

RUDI napisał(a):Bo kibic kibicowi nierówny

A skąd Prezes może wiedzieć że bbartek -jak sam ujął Prezes w wywiadzie - nie jest posiadaczem bogatej firmy, pięknej willi, Ferrari, wspaniałej żony i pachnących słońcem kochanek. Człowiekiem, który osiągnął sukces i się chce nim życzliwie podzielić bądź nauczyć Prezesa jak go robić?
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez RUDI 2017-06-09, 10:59 am

August napisał(a):A skąd Prezes może wiedzieć że bbartek...


Po pierwsze - bo bbartek nie griluje w odpowiednim towarzystwie ,nie ma go tam? to nic "nie znaczy".
A po drugie -to ile bbartek ma "wyjazdów" ? mało ? to nie jest kompetentny w doradztwie .
On (bbartek) jest tylko anonimowym posiadaczem pełnopłatnego karnetu , takim którego wszędzie się szanuje , tylko nie w Zagłębiu Sosnowiec i który jest na każdym meczu bez względu na rangę przeciwnika .
Ostatnio edytowano 2017-06-09, 11:12 am przez RUDI, Å‚Ä…cznie edytowano 3 razy
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez August 2017-06-09, 11:04 am

RUDI napisał(a):
August napisał(a):A skąd Prezes może wiedzieć że bbartek...


Po pierwsze - bo bbartek nie griluje w odpowiednim towarzystwie ,nie ma go tam? to nic "nie znaczy".
A po drugie -to ile bbartek ma "wyjazdów" ? mało ? to nie jest kompetentny w doradztwie .

No ale Prezes jasno w "interwió" przedstawił wymagania co do doradztwa: kasa, fura i panienki
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez August 2017-06-09, 11:05 am

A bbartek miał super pomysły propozycje, które jak pamiętam bezskutecznie proponował klubowi
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez RUDI 2017-06-09, 11:11 am

August napisał(a):No ale Prezes jasno w "interwió" przedstawił wymagania co do doradztwa: kasa, fura i panienki


Szkoda August że nie możemy (przynajmniej ja ;-( ) pomóc w zdobyciu którejś z tych trzech rzeczy wymienionych przez Ciebie ,mielibyśmy "swojego doradcę" przy boku Prezesa ;-)

August napisał(a):A bbartek miał super pomysły propozycje, które jak pamiętam bezskutecznie proponował klubowi


Wiem .
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Anakin 2017-06-09, 11:15 am

RUDI napisał(a):Szkoda August nie możemy (przynajmniej ja ) pomóc w zdobyciu którejś z tych trzech rzeczy wymienionej przez Ciebie ,mielibyśmy "swojego doradcę" przy boku Prezesa

Co prawda nie Ferrari ale furę August ma fajną, wygodną i zdaje się nieźle wyposażoną. I żonę też ma fajną. Co do kasy to się nie wypowiadam. Ale jeść chyba ma co ;-) W każdym razie dołączam się do życzenia.
Anakin
 
Posty: 1773
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez August 2017-06-09, 11:28 am

Dzięki Rudi za miłe słowa choć nieco krępujące bo nigdy nie aspirowałem a tym bardziej, że są godniejsi jak- jeśli mogę po raz wyóry wymienić Pereza - mojego idola jeśli chodzi o dobro klubu. A Ty Anakin się nie podlizuj. I tak Ci nic nie pomoże za pozaforumowe knucie z Blajpiosem. :twisted: wszystkiego się domyśliłem kolaborancie jeden :lol:
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez RUDI 2017-06-09, 11:41 am

Cytat- "Robert Lewandowski zajął 100. miejsce w zestawieniu brytyjskiego portalu. Polak, po ulicach Monachium, porusza się Ferrari F12 Berlinetta, a pieniądze potrzebne na jego kupno zarabia w godzinę, 28 minut i dwie sekundy." - nie "posiadacz panienki " ale żonę ma fajną ,może dało by się go przekonać do "doradztwa" ? tym bardziej że pochodzi z Warszawy i na pewno "czuje sentyment" do Sosnowca ;-)
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Anakin 2017-06-09, 11:56 am

August napisał(a): Ty Anakin się nie podlizuj. I tak Ci nic nie pomoże za pozaforumowe knucie z Blajpiosem. wszystkiego się domyśliłem kolaborancie jeden

Nie, ja, skÄ…d. ja tylko pociÄ…gnÄ…Å‚ :redface:

RUDI napisał(a):Cytat- "Robert Lewandowski zajął 100. miejsce w zestawieniu brytyjskiego portalu. Polak, po ulicach Monachium, porusza się Ferrari F12 Berlinetta, a pieniądze potrzebne na jego kupno zarabia w godzinę, 28 minut i dwie sekundy." - nie "posiadacz panienki " ale żonę ma fajną ,może dało by się go przekonać do "doradztwa" ? tym bardziej że pochodzi z Warszawy i na pewno "czuje sentyment" do Sosnowca ;-)

Ale Robert nie ma żony Zagłębianki
Anakin
 
Posty: 1773
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez RUDI 2017-06-09, 12:08 pm

Anakin napisał(a):Ale Robert nie ma żony Zagłębianki

Taki wymóg jak wiem nie był stawiany (Kiepura też nie miał ,jak to pięknie opisał "historyk forumowy"
Blajpios )
Ps Historyk forumowy to nie żadna uszczypliwość kolego Blajpios :) , broń Boże tak to odbierać .
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez August 2017-06-09, 12:17 pm

RUDI napisał(a):
Anakin napisał(a):Ale Robert nie ma żony Zagłębianki

Taki wymóg jak wiem nie był stawiany (Kiepura też nie miał ,jak to pięknie opisał "historyk forumowy"
Blajpios )
Ps Historyk forumowy to nie żadna uszczypliwość kolego Blajpios :) , broń Boże tak to odbierać .

Ja też nie mam. Anakin pogrążysz się coraz bardziej :lol:
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników