prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez pete_zs 2017-05-29, 3:18 pm

A ja zapytam - gdzie byli Ci wszyscy roniący krokodyle łzy kibice jak drużyna potrzebowała wsparcia np. w meczu u siebie z Podbeskidziem ? Klub wygrywa z Górnikiem, Gks-em, a z Podbeskidziem - pustki na stadionie i cisza w TV, Puławy - pustki i cisza. Wyjazdy - cisza (zakaz na 5 meczów, można było przewidzieć zabrzańskie prowokacje). Czy problemem była jakakolwiek obrona Jaroszewskiego, czy też może to, że ten Klub niewielu obchodzi i może są spore wymagania zza monitora, ale jak przychodzi do meczu, to wsparcie i frekwencja jest zazwyczaj na poziomie środka tabeli I ligi? Fakt, że zespół nie wyglądał jakby grał o awans. A powiedzcie mi, czy trybuny u nas wyglądały jakbyśmy walczyli o awans ? No nie, bo mało kto w to wierzył. Dopiero przebudzenie było na meczu z z Mielcem i konkretny doping. Nie oszukujmy się, ta drużyna gra obecnie za słabo, aby wywalczyć awans do ex. Kibice też jednak prezentują postawę - wygrać nam parę meczy pod rząd, to może Was podopingujemy. Można szukać usprawiedliwień, że lata II ligi,rewolucje itp. ale jednak bądźmy trochę samokrytyczni.

Jak się czyta to forum to się ma wrażenie, że jedynym problemem tego klubu, jest dowolny trener/prezes. Akurat Jaroszewskiego nie znam, ale jeśli z kolesiem się jedzie prawie od początku jego zatrudnienia i to niezależnie od wyników, to jest to co najmniej dziwne.
Zatrudnił tak chcianego przez kibiców Mandrysza. I ja się pytam, czemu ten Mandrysz nie miał potężnego wsparcia na trybunach, czy tu na forum jak zaczął przegrywać ? Zresztą jednak pewnie nie był za trafnym wyborem. Bo częścią warsztatu trenera jest i to, że jak sadza kogoś na ławie, to robi to tak, żeby ten zawodnik czuł się potrzebny i dawał z siebie wszystko, na ile minut nie wejdzie.
Oczywiście Prezes powinien się opamiętać i albo stawiać na Mandrysza i wywalić Dudiego et cons., albo jak już zwolnił Mandrysza, to darować sobie kolejne rewolucje w składzie. Gdyż i po nich drużyna nie miała kręgosłupa ani na boisku, ani konkretnego wsparcia na trybunach. Było zobaczyć co poradzi nowy trener i korekty robić po sezonie, a nie w trakcie rundy. Po wywaleniu Markowskiego i Dudka, oraz wyzwiskach po Zniczu, dało się zauważyć brak chemii kibiców i grajków. Wkradła się spora nerwowość. I tak już do końca sezonu kibice i piłkarze dobre występy przeplatali beznadziejnymi.

Teraz ludzie, którzy wychwalali pomysł zatrudnienia Mandrysza (prawie wszyscy), bądź wywalenia Dudka i Seby (prawie wszyscy), najgłośniej krzyczą, że trzeba znowu wszystkich zwolnić. A ja uważam, że tego klubu nie stać na ciągłe rewolucje i najbardziej jest mu potrzebna stabilizacja.

Banasik dostał zespół porozbijany, próbował ugrać ile się dało, przy trybunach które wspierały zespół w losowo wybranych meczach. Po co teraz byłby ten awans ? Żeby poprzegrywać, przy widowni rzędu 3 koła na mecz w porywach i która się obrazi na zespół po 1/2 porażkach ? Oczywiście i z Mielcem mieli powiązane nogi i z Głogowem. Ale też już co najmniej od meczu z Miedzią rzucały się w oczy braki kadrowe - w obronie, w ataku. W obronie młodzież, w ataku pół napastnika. Odbija się czkawką, że swojego czasu nie postawiono na Derbina, nie dano mu popracować, mimo dobrej chemii z zawodnikami. Można oczywiście teraz wywalić Banasika czy Prezesa, ale szczerze, to bardzo wątpię, czy to spowoduje progresję wyników. Bardziej są potrzebne rozsądne wzmocnienia.
Jak pokazał ostatni sezon, wstrząsy to są może dobre na jeden, dwa mecze, potem wychodzą braki kadrowe. Dla mnie przy tych lukach w składzie, było kilka zespołów lepszych w skali sezonu. Oczywiście trzeba usiąść i uzyskać odpowiedź na pytanie, czemu presja im tak spętała nogi w ostatnich meczach ? Moim zdaniem zaczęło się od tego, że po dobrych Wigrach, nie udało się zapuntkować z Miedzią, a przymus zdobywania punktów do awansu w ostatnich meczach psychicznie i kadrowo ten zespół przerosła. Może i dlatego, że ani gracze, ani kibice, tak naprawdę w ten awans nie wierzyli. Moim zdaniem w następnym sezonie mniej rewolucji, a więcej pchania wózka przez nas wszystkich w jednym kierunku. Bo może cały problem leży w głowach - i kibiców, i piłkarzy.
LEPSZY SEZON W EKSTRAKLASIE NIŻ SIEDEM w 2 LIDZE.
pete_zs
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2014-08-17, 11:14 am


Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez mason 2017-05-29, 6:45 pm

Arkadiusz Chęciński Każdy kibic był pewien że się uda, bo to co się stało jest nieprawdopodobne. Trudno się otrząsnąć.
Lubię to! · Odpowiedz · 8 · Wczoraj o 14:56
Przemysław Stasikowski
Przemysław Stasikowski Żeby przynajmniej była jakas walka a tu dosłownie nic.Zero ambicji!!Prosze zrobic porządek w tym kurwidołku!!
Lubię to! · Odpowiedz · 2 · Wczoraj o 15:00
Marek Breguła
Marek Breguła Prezes klubu powinien za to odpowiedzieć i wylecieć
Lubię to! · Odpowiedz · 10 godz.
Arkadiusz Chęciński
Arkadiusz Chęciński Co Pan takiego osiągnął w życiu żeby wszystkich oceniać. Zna Pan Prezesa? Wie Pan cokolwiek na jego temat żeby go oceniać. To człowiek który oddałby życie za ten klub i jest z nim od czasu gdy Pana jeszcze na świecie nie było. Pozdrawiam

To tyle jeżeli chodzi o zmiany na stanowisku prezesa naszego klubu.
ZAGŁĘBIE KLUB!
ZAGŁĘBIE REGION!
mason
 
Posty: 373
Dołączył(a): 2010-11-24, 7:44 pm
Lokalizacja: Breslau/Sosnowiec

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez slawekchicago 2017-05-29, 7:35 pm

ok , to ja odpowiem zacytuje w skrocie moja rozmowe z pREZESEM przed meczem z Pulawami

- Marcin , co sie stalo w Grudziadzu ??
- Chcesz wiedziec to idz do Rady druzyny , tam koncza trening !

Jestem tylko kibicem i daleko mi bylo do tego by w jakikolwiek sposob wyzywac sie na Nim , nauczylem sie tego ze nikomu w podobnym do mnie wieku nie Panuje , choc wodki razem nie pilismy , a zostalem potraktowany jak gosciu spod z budki z piwem . taka a nie inna odpowiedz prezesa zmienila u mnie zdanie o Nim .Nigdy nie wiadomo z kim sie rozmawia a traktowanie kazdego z gory nie jest w porzadku . Maciek bedacy przy rozmowie troche zalagodzil atmosfere ale niesmak pozostal .
Pan Prezydent pisze , broniac prezesa to moze NIECH PAN PREZYDENT NAS PRZEPROSI !!!!!!!!!! Skoro na stanowisku najwazniejszym w KLUBIE mamy czlowieka bez odwagi spojrzenia szczerze w oczy kibicom !!!!!!!!
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez August 2017-05-29, 7:36 pm

mason napisał(a):Arkadiusz Chęciński Każdy kibic był pewien że się uda, bo to co się stało jest nieprawdopodobne. Trudno się otrząsnąć.
Lubię to! · Odpowiedz · 8 · Wczoraj o 14:56
Przemysław Stasikowski
Przemysław Stasikowski Żeby przynajmniej była jakas walka a tu dosłownie nic.Zero ambicji!!Prosze zrobic porządek w tym kurwidołku!!
Lubię to! · Odpowiedz · 2 · Wczoraj o 15:00
Marek Breguła
Marek Breguła Prezes klubu powinien za to odpowiedzieć i wylecieć
Lubię to! · Odpowiedz · 10 godz.
Arkadiusz Chęciński
Arkadiusz Chęciński Co Pan takiego osiągnął w życiu żeby wszystkich oceniać. Zna Pan Prezesa? Wie Pan cokolwiek na jego temat żeby go oceniać. To człowiek który oddałby życie za ten klub i jest z nim od czasu gdy Pana jeszcze na świecie nie było. Pozdrawiam

To tyle jeżeli chodzi o zmiany na stanowisku prezesa naszego klubu.

Tak się nie konwersuje z Prezydentem.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez slawekchicago 2017-05-29, 7:52 pm

Pan Prezydent zapomina o jednym , czesc pieniedzy na pensje pracownikow z klubu idzie z Waszych kieszeni ( na szczescie nie z mojej ) . z mojej strony idzie tylko zarazanie innych by MODA NA ZAGLEBIE WROCILA ,ROBIE TYLKO ALBO AZ TYLE wiec tez mam prawo wymagac . bedac w Polsce jezdzilem za Zaglebiem WSZEDZIE nie zwazajac na koszta i przeszkody. Teraz robie to samo tracac swoj czas i ludzac sie nadzieja a w zamian towarzystwo WZAJEMNEJ ADORACJI . Jest lepiej niz bylo to fakt ale chodzi oto ZE TE WSZYSTKIE PLUSY NIE ZASLONIA NAM MINUSOW a ZA ZASLUGI SIE PIENIEDZY NIE POWINNO DOSTAWAC . PREZES I TEN SKLAD PERSONALNY STRACIL ZAUFANIE U KIBICOW I TO POWINIEN BYC WYRAZNY SYGNAL DLA PREZYDENTA .

a jak slysze jeszcze od prezesa ze i tak jest dobrze u Nas bo w Katowicach czy w Legnicy jest wiecej pieniedzy a rezultat gorszy lub podobny to powiem jedno : A CO MNIE TO OBCHODZI , JESTEM KIBICEM ZAGLEBIA I WYMAGAM BY TEN KLUB BYL JAK NAJWYZEJ I PISALO SIE O NIM TYLKO JAK NAJLEPIEJ A NIE TAK JAK PO WCZORAJSZYM "WIDOWISKU" BYL POSMIEWISKIEM
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez django 2017-05-29, 9:49 pm

mason napisał(a):Arkadiusz Chęciński Co Pan takiego osiągnął w życiu żeby wszystkich oceniać. Zna Pan Prezesa? Wie Pan cokolwiek na jego temat żeby go oceniać. To człowiek który oddałby życie za ten klub i jest z nim od czasu gdy Pana jeszcze na świecie nie było. Pozdrawiam.


Argumentacja na poziomie szesnastolatka. Jeżeli zdaniem prezydenta takie są wyznaczniki kompetencji prezesa dużej miejskiej spółki to w tym klubie nigdy nie będzie normalnie.
django
 
Posty: 4015
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Blajpios 2017-05-29, 10:05 pm

django napisał(a):
mason napisał(a):Arkadiusz Chęciński Co Pan takiego osiągnął w życiu żeby wszystkich oceniać. Zna Pan Prezesa? Wie Pan cokolwiek na jego temat żeby go oceniać. To człowiek który oddałby życie za ten klub i jest z nim od czasu gdy Pana jeszcze na świecie nie było. Pozdrawiam.


Argumentacja na poziomie szesnastolatka. Jeżeli zdaniem prezydenta takie są wyznaczniki kompetencji prezesa dużej miejskiej spółki to w tym klubie nigdy nie będzie normalnie.

Popieram. Nie chciałem być pierwszy, z różnych względów, który w tym duchu skomentuje, ale całkowicie popieram to wytknięcie, że niepoważny jest ten styl argumentacji, parafrazując - czy tak się konwersuje z wyborcą, nawet jeżeli zaskoczy niezbyt właściwą wypowiedzią? Zaś zestaw wymogów stawianych finansowanemu z publicznych pieniędzy Prezesowi, zaiste. Nie wróży dobrze, jak to ujął Kolega, to bardzo delikatne sformułowanie.
Mimo wszystko jednak, to "na cześć Pana Prezydenta" nie utworzę sobie konta na facebooku, czy gdzie tam to było, by odpowiedzieć Prezydentowi pytaniem: czy to znaczy, że jeżeli w najbliższych wyborach będę za tego typu niekompetencje zagłosować przeciw niemu lub przeciwnie, w uznaniu zasług, zagłosować na niego: to najpierw będę musiał przedstawić mu zakres moich osiągnięć w połączeniu z wiekiem, koniecznie mieszczącym się w zakresie jego życia: by orzekł, czy mogę się wypowiedzieć w wyborach? Czy mogę mieć chociaż nadzieję, że to pozwolenie wyda niezależnie od deklaracji, czy chcę za nim czy przeciwko głosować? Niemniej, pisząc, co napisał, to mniej więcej taką właśnie wizję i co do wyborów prezydenckich zaprezentował.
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez django 2017-05-29, 10:31 pm

Trzy rzeczy sprawiały, że Jaroszewski był przyspawany do stołka:
1. Gwarantował finansowanie z Legii
2. Miał - i niezależnie od wyników będzie miał - spokój ze strony trybun, dopóki decyzyjni będą mieli przy nim dobrze
3. Poparcie Chęcińskiego

Warunek pierwszy moim zdaniem już odpadł. Leśnodorski zdaje się niewiele już ma do powiedzenia w Legii, a nie sądzę żeby Mioduski chciał kontynuować finansowanie filii. Poparcie Chęcińskiego też nie będzie wieczne. Za chwilę mamy rok wyborczy i strzelam, że jeżeli wtedy nie będzie awansu, to prezydent nie będzie miał sentymentów i wywali Jaroszewskiego i Stanka niezależnie od tego ile wódki razem wypili. Decyzyjni też nie będą umierać za Jaroszewskiego, najwyżej dogadają się z jego następcą co do warunków współpracy.
django
 
Posty: 4015
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez henry95 2017-05-30, 9:45 am

"Czujemy się tak, jakbyśmy wygrali milion w totka i... zgubili kupon." - tak wypowiada się prezes naszego klubu po porażce.

więcej:http://www.dziennikzachodni.pl/aktualnosci/a/zaglebie-sosnowiec-wygralo-milion-ale-zgubilo-kupon,12127020/
henry95
 
Posty: 28
Dołączył(a): 2009-07-11, 3:51 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez robercik 2017-05-30, 10:22 am

Jaki zagupiony kupon? Wy nawet nie ruszyliscie dupy zeby go zakupic amatorzy.
NIE dla bylejakości w zarządzaniu Zagłębiem
robercik
 
Posty: 520
Dołączył(a): 2004-05-17, 2:12 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Anakin 2017-05-30, 12:18 pm

django napisał(a):Gwarantował finansowanie z Legii

Chyba masz na myśli grajków, których nadal opłaca Legia bo jakos mi się nie wydaje aby w jakiś bardziej konkretny sposób dawali kasę
Anakin
 
Posty: 1775
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Anakin 2017-05-30, 1:35 pm

Widzę, że jesteś koleś albo kimś o intelekcie na poziomie kilofa albo zwykłym pieskiem prezesa dlatego pozwól że mimo wszystko spróbuję Ci wytłumaczyć.

gdzie byli Ci wszyscy roniący krokodyle łzy kibice jak drużyna potrzebowała wsparcia np. w meczu u siebie z Podbeskidziem Klub wygrywa z Górnikiem, Gks-em, a z Podbeskidziem - pustki na stadionie i cisza w TV, Puławy - pustki i cisza.
Abstrahując od tego, ze Ci którzy są aktywni na forum na mecze chodzą należałoby wpierw zapytać co zrobił klub aby przyciągać jak najwięcej osób ? Hasłem : Ludowy wzywa? Takie czasy już minęły. Dzisiaj piłka nożna jest produktem, który należy umiec sprzedać. Akcjami, promocjami i generalnie różnymi zachętami. Oczywiście jest okresowa ilość osób, które takich zachęt nie potrzebują ale jest to ilośc ograniczona.Wg mnie to grupa licząca ok. 1000 -1500 osób.

Wyjazdy - cisza (zakaz na 5 meczów, można było przewidzieć zabrzańskie prowokacje). A grupa kilkuset osób to ma być kółko różańcowe.? Co zrobił prezes jak go obrażali ? Skulił ogon. W temacie przekazania doniesienia sprawy do prokuratury też cisza

Czy problemem była jakakolwiek obrona Jaroszewskiego, czy też może to, że ten Klub niewielu obchodzi i może są spore wymagania zza monitora, ale jak przychodzi do meczu, to wsparcie i frekwencja jest zazwyczaj na poziomie środka tabeli I ligi?
A czy Jaroszewskiego przyprowadzono do klubu na siłę pod groźbą utraty życia czy też sam się zgodził na objęcie funkcji ? Bycie Prezesem to prawa i obowiązki. Również te aby sprawić żeby zachęcać ludzi do przychodzenia na mecze. Trudno oczywiście aby prezes osobiście latał po mieście i zachęcał do przyjscia ale za stworzenie strategii marketingowej jest jak najbardziej odpowiedzialny. Udowodnij że taka istnieje

Fakt, że zespół nie wyglądał jakby grał o awans. A powiedzcie mi, czy trybuny u nas wyglądały jakbyśmy walczyli o awans No nie, bo mało kto w to wierzył. Dopiero przebudzenie było na meczu z z Mielcem i konkretny doping.
Bzdura. Różnie bywało w tej rundzie ale dobrze pamiętam ze nawet ze Zniczem jeszcze przy 0-1 trybuny dopingowały. Dopiero przy drugiej bramce w ludziach pękło. I słusznie.

Nie oszukujmy się, ta drużyna gra obecnie za słabo, aby wywalczyć awans do ex. Kibice też jednak prezentują postawę - wygrać nam parę meczy pod rząd, to może Was podopingujemy. Można szukać usprawiedliwień, że lata II ligi,rewolucje itp. ale jednak bądźmy trochę samokrytyczni.
Pierdolisz już maksymalnie. Kibic jest klientem, który płaci za konkretny spektakl. I nie jest od tego aby być samokrytyczny. A jeżeli już to może sobie pluć w brodę wydając pieniądze i tracąc czas na takie mecze jak ze Zniczem. Do tego dochodzi to, że z budżetu Gminy idą naprawdę spore środki liczone w milionach zł rocznie. To nie SA pieniądze znikąd a pochodzące z podatków mieszkańców miasta. Ktoś kto nie interesuje się futbolem i nie musi, a lubi np. jeździc na rowerze może równie dobrze stwierdzić, ze lepiej byłoby wydatkować takie pieniądze np. na nową ścieżkę rowerową od Jaworzna do Milowic. Przykłady można mnożyć w zależności kto jakie ma preferencje czy potrzeby

Jak się czyta to forum to się ma wrażenie, że jedynym problemem tego klubu, jest dowolny trener/prezes.
Nie jedynym ale jest. Jestem w stanie zrozumieć kolezeńska lojalnośc ale nie jestem w staeni zrozumieć kompletnie bezkrytycznej i bezmyślnej obrony goscia, kóry jako osoba
formalnie stojąca na czele klubu jest w pierwszej kolejności odpowiedzialna za
przepieprzenie szansy awansu.
Akurat Jaroszewskiego nie znam
Wątpię
ale jeśli z kolesiem się jedzie prawie od początku jego zatrudnienia i to niezależnie od wyników, to jest to co najmniej dziwne.
Po pierwsze – zrozumiałe , że jako Prezes jest poddawany ciągłej ocenie
Po drugie - nie przypominam sobie aby w sytuacji gdy wyniki były był wyłącznie obrażany
Po trzecie – od samego początku reprezentował interesy Leśnodorskiego, jest jego człowiekiem, a zarazem doprowadził do tego, ze Zagłębie stało się niczym innym a filia warszawskiego klubu,
Po czwarte- wielokrotnie udowodnił, że nie jest profesjonalistą, nie zna się na zarządzaniu, jest chwiejny i obłudny. Na życzenie mogę uszczegółowić.

Zatrudnił tak chcianego przez kibiców Mandrysza.
Na spotkaniu z kibicami na Ludowym w obecności kilkudziesięciu osób mówił, że Mandryla nie zatrudni ze względu na jego charakter. Kilkanaście dni później zrobił dokładnie na odwrót.
I ja się pytam, czemu ten Mandrysz nie miał potężnego wsparcia na trybunach, czy tu na forum jak zaczął przegrywać
Mandrysz przyszedł w kuriozalnym momencie gdy przejął drużynę ułożoną przez Magierę, który uciekł w środku rundy do Warszawy. Oceniając wtedy Mandrysza większość z nas była pod wrażeniem jeszcze czasów Magiery i porównań nie dało się uniknąć. Poza tym trudno oceniać trenera, który wszedł z marszu, nie miał wpływu na dobór zawodników itd…Poza tym był za krótko aby go w pełni ocenić

Zresztą jednak pewnie nie był za trafnym wyborem. Bo częścią warsztatu trenera jest i to, że jak sadza kogoś na ławie, to robi to tak, żeby ten zawodnik czuł się potrzebny i dawał z siebie wszystko, na ile minut nie wejdzie.
Czy był trafnym wyborem czy nie nie sposób tego ocenić Z perspektywy czasu widać, że nie bez powodu zaczął robić porządki w szatni. Nawet mimo trudnego charakteru.

Oczywiście Prezes powinien się opamiętać i albo stawiać na Mandrysza i wywalić Dudiego et cons., albo jak już zwolnił Mandrysza, to darować sobie kolejne rewolucje w składzie. Gdyż i po nich drużyna nie miała kręgosłupa ani na boisku, ani konkretnego wsparcia na trybunach.
Sam podajesz przykład chwiejności i niekompetencji Prezesa. Tyle ze jak widać trzeba było wypierdolić dudka z Markowskim a nie przedłużać ostentacyjnie kontrakt z tym pierwszym. Teraz klub musi bulić spore pieniądze.

Było zobaczyć co poradzi nowy trener i korekty robić po sezonie, a nie w trakcie rundy. Po wywaleniu Markowskiego i Dudka, oraz wyzwiskach po Zniczu, dało się zauważyć brak chemii kibiców i grajków. Wkradła się spora nerwowość. I tak już do końca sezonu kibice i piłkarze dobre występy przeplatali beznadziejnymi.
Pisanie o czyms takim jak brak chemii kibiców i piłkarzy to czyste fantasmagorie, pisanie od dupy strony, bez sensu i nijak się mające do rzeczywistości. Porażka z Pruszkowem to wstyd i trudno oczekiwać od kibiców spokoju i zrozumienia. P

Teraz ludzie, którzy wychwalali pomysł zatrudnienia Mandrysza (prawie wszyscy), bądź wywalenia Dudka i Seby (prawie wszyscy), najgłośniej krzyczą, że trzeba znowu wszystkich zwolnić. A ja uważam, że tego klubu nie stać na ciągłe rewolucje i najbardziej jest mu potrzebna stabilizacja.
No właśnie generowanie takich kosztów to wyłącznie zasługa Prezesa i kibice nie maja absolutnie z tym nic wspólnego. Wiązanie kibiców z całą patologią jaka wytwarzają Jaroszewski ze Stankiem świadczy o potrzebie pomocy psychiatrycznej. Niedługo się okaże, że kibice będą odpowiedzialni za opóźnienia albo przekroczenie kosztów budowy nowego stadionu.

Banasik dostał zespół porozbijany, próbował ugrać ile się dało, przy trybunach które wspierały zespół w losowo wybranych meczach. Po co teraz byłby ten awans Żeby poprzegrywać, przy widowni rzędu 3 koła na mecz w porywach i która się obrazi na zespół po 1/2 porażkach
To już prawdziwa fobia na punkcie kibiców. Przypomnę Banasik miał dość czasu aby poznać i przygotować zespół do rozgrywek wiosennych. To czasowo lepszy okres w stosunku do przerwy letniej. Przypomnę, że Magiera miał mniej czasu na przygotowania do rundy.

Oczywiście i z Mielcem mieli powiązane nogi i z Głogowem. Ale też już co najmniej od meczu z Miedzią rzucały się w oczy braki kadrowe - w obronie, w ataku. W obronie młodzież, w ataku pół napastnika.
Dostanę zaraz zajadów ze śmiechu Mamy dośc doświadczonych zawodników z Nowakiem i Matusiakiem na czele, którzy mieli obowiązek i powinni pociągnąć towarzystwo. Noa jeśli chodzi o braki kadrowe to radziłbym abyś się zapytał swoich kumpli Stanka z Jaroszewskim czemu np. od dwóch lat nie ma przyzwoitego defensora.


Odbija się czkawką, że swojego czasu nie postawiono na Derbina, nie dano mu popracować, mimo dobrej chemii z zawodnikami.
Ale nie miał chemii ze Stankiem i to wystarczyło

Można oczywiście teraz wywalić Banasika czy Prezesa, ale szczerze, to bardzo wątpię, czy to spowoduje progresję wyników. Bardziej są potrzebne rozsądne wzmocnienia. Jak pokazał ostatni sezon, wstrząsy to są może dobre na jeden, dwa mecze, potem wychodzą braki kadrowe. Dla mnie przy tych lukach w składzie, było kilka zespołów lepszych w skali sezonu.
Ja też wątpię ale tylko dlatego że bardziej prawdopodobne byłoby ze na Miejsce Jaroszewskiego przyszedłby kolejny lokalny wuefista, kumpel Prezydenta od grilla, jazdy na rowerze. Natomiast jeśli Stanek ma odpowiadać za kolejne wzmocnienia pooznacza, że znowu będziemy szli na rekordy w linii pomocy.

Oczywiście trzeba usiąść i uzyskać odpowiedź na pytanie, czemu presja im tak spętała nogi w ostatnich meczach
Zapytaj w klube. Na stojąco. Może koledzy prawdę ci powiedzą

Moim zdaniem zaczęło się od tego, że po dobrych Wigrach, nie udało się zapuntkować z Miedzią, a przymus zdobywania punktów do awansu w ostatnich meczach psychicznie i kadrowo ten zespół przerosła. Może i dlatego, że ani gracze, ani kibice, tak naprawdę w ten awans nie wierzyli.


Bo to wina kibiców była. Zwłaszcza tych z forum100%. Z tego powodu w klubie ogólna depresja była

Moim zdaniem w następnym sezonie mniej rewolucji, a więcej pchania wózka przez nas wszystkich w jednym kierunku.
Zwłaszcza z Sierczyńskim wymiennie na prawej defensywie. Z Najemskim jako filarze obrony nie wspomnę

Bo może cały problem leży w głowach - i kibiców, i piłkarzy.
To już bez komentarza
Anakin
 
Posty: 1775
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Blajpios 2017-05-30, 2:12 pm

henry95 napisał(a):"Czujemy się tak, jakbyśmy wygrali milion w totka i... zgubili kupon." - tak wypowiada się prezes naszego klubu po porażce.

więcej:http://www.dziennikzachodni.pl/aktualnosci/a/zaglebie-sosnowiec-wygralo-milion-ale-zgubilo-kupon,12127020/

Cóż, przyznam, że mam nadzieję, że nie tylko "lizusy Prezesa" ale i M. Jaroszewski samemu też zagląda na to Forum, przynajmniej do wątku o nim samym; jakoś bowiem nie jestem w stanie go ocenić na kogoś, kto zdołał przykazać lizusom kategorycznie, by zwłaszcza krytyczne głosy mu relacjonowali.
Oczywiste zaś jest, że wypowiedzi każdego człowieka można lepiej zrozumieć, znając jakiś "klucz interpretacyjny", jakiś kontekst, analogię z jego wypowiedzi.
Nie uważałem za wart choćby tylko kliknięcia ten odnośnik do słów Prezesa tutaj zapodany. Szkoda przecież czasu tak "bez przygotowania". Mam więc prośbę do Pana Prezesa o podpowiedź, czy te wypowiedzi należy czytać wg klucza interpretacyjnego słusznego przy niegdysiejszych jego zapowiedziach, że przecież nie będzie podprowadzał D. Banasika z Pogoni Siedlce, bo tam na zatrudnienie? Czy też właściwym kluczem jest ten klucz od wypowiedzi, że gdy będzie szansa na awans, będą odpowiednie wzmocnienia, bo o awans będziemy grali? Czy też ta wypowiedź, tu wyżej przytoczona przez Kol. Anakina, że nie będzie zatrudniał P. Mandrysza ze względu na jego charakter (tak, tak, proszę zauważyć, że widzimy, tu jest trochę inny klucz interpretacyjny, gdyż tu się spełnio: faktycznie nie trudzi Pana Trenera wymaganiem pracy, jedynie płaci); czy też może klucz interpretacyjny właściwy, to jest gdy stawał murem za S. Dudkiem? Czy może jest jeszcza jakiś inny w jego wypowiedziach właściwy klucz do odczytania tej, bo tak klikać na ten odnośnik bez poznania wcześniej tego klucza interpretacyjnego, to szkoda czasu, mija się to z sensem, prawda, Panie Prezesie?
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez pete_zs 2017-05-30, 6:14 pm

[quote="Anakin"]Widzę, że jesteś koleś albo kimś o intelekcie na poziomie ...

Widzę,ze jak się nie ma argumentów to najlepiej kogoś wyzwać. Czy ja cie koleś obrażałem personalnie? Nie. Skoro mnie wiec obrażasz w pierwszym zdaniu to myślę,ze pasujesz jak ulał na kibice.net, tam jest pełno takiej gimbazy
LEPSZY SEZON W EKSTRAKLASIE NIŻ SIEDEM w 2 LIDZE.
pete_zs
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2014-08-17, 11:14 am

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Anakin 2017-05-30, 6:46 pm

pete_zs napisał(a):
Anakin napisał(a):Widzę, że jesteś koleś albo kimś o intelekcie na poziomie ...

Widzę,ze jak się nie ma argumentów to najlepiej kogoś wyzwać. Czy ja cie koleś obrażałem personalnie? Nie. Skoro mnie wiec obrażasz w pierwszym zdaniu to myślę,ze pasujesz jak ulał na kibice.net, tam jest pełno takiej gimbazy

Za to Ty się nadajesz co najwyżej jako podstawka na papier toaletowy w kiblu Prezesa. Po pierwsze podstawą twojego postu do którego się odniosłem i to merytorycznie i przedstawiłem ni mniej ni więcej konkretne argumenty były pretensje i roszczenia do zwykłych kibiców i wlazidupstwo Prezesowi. Każdy ma prawo do wyrażania swoich poglądów natomiast istnieją granice zdrowego rozsadku a które są zdecydowanie przekroczone jeśli przypierdala się do kibiców a wybiela klubowy kurwidołek
Anakin
 
Posty: 1775
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników