prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Adam1906 2017-03-01, 9:28 pm

Z góry zaznaczam, że nie mam zamiaru robić za obrońcę Jaroszewskiego, ale że dużo kolegów psioczy tutaj na niego za monitora, mam nadzieję, że zamiast walić w klawiaturę będziecie w piątek równie ochoczo zadawać mu pytania na spotkaniu w realu :)

Spotkanie z prezesem w piÄ…tek o 17:30

Obrazek

W piątek (3 marca) - w restauracji 3Kolory - odbędzie się otwarte spotkanie prezesa Zagłębia S.A., Marcina Jaroszewskiego z kibicami.

Restauracja mieści się w "Domu Sportowca", będącego częścią Kompleksu Piłkarskiego przy ul. Kresowej 1 w Sosnowcu (wejście do 3Kolorów na pierwszym piętrze).

PoczÄ…tek zaplanowano na 17:30.

http://zaglebie.eu/aktualnosci/3177-spo ... ek-o-1730-
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6809
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra


Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez django 2017-03-01, 10:26 pm

Adam1906 napisał(a): mam nadzieję, że zamiast walić w klawiaturę będziecie w piątek równie ochoczo zadawać mu pytania na spotkaniu w realu :)


Ja na pewno nie będę. Mam zdecydowanie lepszy pomysł na spędzenie piątkowego wieczoru niż wysłuchiwanie opowieści z mchu i paproci :) Za to w sobotę z chęcią wejdę sobie na forum żeby poczytać o orgazmach jakie swoim wystąpieniem wywoła Jaroszewski-Kaszpirowski :)
django
 
Posty: 4015
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez August 2017-03-01, 10:54 pm

django napisał(a):
Adam1906 napisał(a): mam nadzieję, że zamiast walić w klawiaturę będziecie w piątek równie ochoczo zadawać mu pytania na spotkaniu w realu :)


Ja na pewno nie będę. Mam zdecydowanie lepszy pomysł na spędzenie piątkowego wieczoru niż wysłuchiwanie opowieści z mchu i paproci :) Za to w sobotę z chęcią wejdę sobie na forum żeby poczytać o orgazmach jakie swoim wystąpieniem wywoła Jaroszewski-Kaszpirowski :)

Przewiduję raczej masową erekcję. Byłem- osobiście zadawałem. Szkoda czasu. Chyba że ktoś chce poznać socjotechnikę ujarzmiania tłumu w wykonaniu Prezesa
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez django 2017-03-01, 11:04 pm

August napisał(a):Przewiduję raczej masową erekcję. Byłem- osobiście zadawałem. Szkoda czasu. Chyba że ktoś chce poznać socjotechnikę ujarzmiania tłumu w wykonaniu Prezesa


Ale jakby go na tych spotkaniach podpinali pod wariograf to bym chodził :)
django
 
Posty: 4015
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez August 2017-03-01, 11:15 pm

Jeszcze trochę a Chęciński i reszta wielbicieli ogłoszą kanonizację Prezesa. Szkoda dyskusji
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez turku 2017-03-01, 11:28 pm

maniek-75-75 napisał(a):jest źle bo obrońcy nie kupili

No chyba to jest jednak powód do narzekań
maniek-75-75 napisał(a):tzn. co że kasa na raty czy co ? nie kumam

Ja sie serio pytam o te dwa transfery. Bo tylko jeden (Sanogo - a i tak nas przy nim wyruchali) przychodzi mi na myśl. Poza tym chyba tak bogaty klub jak legia jest w stanie zapłacić nam całość za zawodnika tym bardziej że jest to kluczowy zawodnik i kimś trzeba go zastąpić.
pete_zs napisał(a): a piłkarze chcą tu grać

No taki Markowski to i by do pięćdziesiątki grał. A Dudzio to i nawet dłużej tylko mu zrobic status nadtrenera i kontrakt przedłużyć.
pete_zs napisał(a):Jeśli jest szansa na awans

No robi prezes wszystko żeby awansować. Nie to co w Chojnicach.
August napisał(a):Byłem- osobiście zadawałem. Szkoda czasu. Chyba że ktoś chce poznać socjotechnikę ujarzmiania tłumu w wykonaniu Prezesa

Coś czuje, że na pytanie o słabą obronę dostalibyśmy odpowiedź że jest na najwyższym poziomie a przede wszystkim skonsolidowana.
pete_zs napisał(a):wysługuje się Legii

Zgadzam sie w 100%
pete_zs napisał(a):kłamie

Też sie zgadzam w 100%
pete_zs napisał(a):gość się trochę wyróżnia

Najważniejsze by nie chodził w gumofilcach. Bo to wstyd


Nie mówię że MJ jest zły, ale wydaje mi sie że nastąpiło wypalenie i więcej on już Zagłębiu nie da. Będziemy jedynie drobić w miejscu. Tak jak w zeszłym sezonie. Było blisko ale niestety... może za rok i tak co rok,
turku
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 2007-04-21, 6:38 pm
Lokalizacja: Pogoń

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez maniek-75-75 2017-03-02, 12:48 am

turku napisał(a):No chyba to jest jednak powód do narzekań

ale na ps chcą nas ogladać tak jak gramy - czyli zawsze brameczkę więcej ;)
turku napisał(a):Ja sie serio pytam o te dwa transfery. Bo tylko jeden (Sanogo - a i tak nas przy nim wyruchali

i Magiera .. nie wiem czy nas wyruchali ale dla mnie 100 k e + 250k e równa się 1.5 baniaka ..ojro chyba po 4.3 tera yest ;)
i nie wiem czemu wyruchali??? bo go zgłosili do rozgrywek??
turku napisał(a):No taki Markowski to i by do pięćdziesiątki grał. A Dudzio to i nawet dłużej tylko mu zrobic status nadtrenera i kontrakt przedłużyć.

markowski ideałem nie jest i nie jest obrońca , za to ma jeden dar jako obrońca - umie wprowadzić piłećzkę jak nikt inny w tej lidze ... choć co ja tam się znam .. natomiast dudi ? dla mnie kapitan przez duże K :) to nie czasy walenia butem w czoło przez trenera ...
turku napisał(a): Nie to co w Chojnicach.

a co zrobili w chojnicach ?? bo nie wiem ?? że niby gwiazdy kupily ?? gwiazdą był u nas i Wilk .....
turku napisał(a):. Będziemy jedynie drobić w miejscu. Tak jak w zeszłym sezonie. Było blisko ale niestety... może za rok i tak co rok,

przypominam że w zeszłym roku byliśmy beniaminkiem ... a i tak mieliśmy najlepszy PR ... dla mnie błędem było odsunięcie Artura - to chłop stąd ! to mój jedyny zarzut do prezesa ... prezydento twierdzi że kasa na ekstraklape jest tylko żeby sportowo to osiągnąć i temat .. tak naprwdę na uj zajmować się sprawami na które nie mamy wpływu ??
dla mnie legia nigdy nie była lubianym klubem i nie jest - tam za komuny na zasadzie powołań do wojska brali wszystkich co im pasowali , potrafili zepsuć najlepszego ... mnie osobiście ta współpraca się nie podoba ale dalej nie ma innego na horyzoncie który by tyle dał ZS ostatnimi laty co MJ ...
maniek-75-75
 
Posty: 457
Dołączył(a): 2008-11-23, 10:33 pm
Lokalizacja: srodula

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez robercik 2017-03-02, 8:02 am

Proponuje, aby np. pani sekretarka prezesa spisala wszystko co powie na papier i niech podpisze, a dokumencik na strone by kazdy kibic mogl za jakis czas rozliczyc obietnice prezesa.
NIE dla bylejakości w zarządzaniu Zagłębiem
robercik
 
Posty: 520
Dołączył(a): 2004-05-17, 2:12 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez turku 2017-03-02, 10:26 am

maniek-75-75 napisał(a):ale na ps chcą nas ogladać tak jak gramy - czyli zawsze brameczkę więcej ;)

No ale sprzedając JEDYNEGO napastnika cięzko grać brameczkę więcej. Poza tym stara maksyma mówi - napadem wygrywa sie mecze, obroną ligę.
maniek-75-75 napisał(a):i Magiera

huehuehue
Czyli to oznacza, żejeśli byłbym handlowcem i sprzedał swoje dwie nerki to znaczy powinienem zostać pracownikiem miesiąca? Dla ułatwienia dodam że ciężko zyć bez nerek. Jakby prezes był taki dobry to by dopilnował żeby temat magiery sie nie pojawił. A jesli juz to przerwie zimowej a nie w trakcie rundy.

maniek-75-75 napisał(a):nie wiem czy nas wyruchali

No podobno miał po tym transferze grać u nas. Potem się okazało że jednak nie zagra bo ma cięzką kontuzję, która bez operacji sprawi że mu noga odpadnie. A na koniec został zgłoszony bez tej nogi do gry. No brawo. W dodatku póki co dostaliśmy za niego czapkę gruszek. Resztę dostaniemy, albo i nie, jak legia go już dawno sprzeda za granicę za większe pieniądze.Ja rozumiem, gdybysmy mieli ciśnienie na sprzedaż ale nie dość że pozbyliśmy sie jedynego napastnika. W dodatku były za niego konkurencyjne oferty a po trzecie kase dostaniemy za kilka lat. Brawo, sukces stulecia.
maniek-75-75 napisał(a):a co zrobili w chojnicach ? bo nie wiem ?

Ich transfery sÄ… przynajmniej konkretne. Nie to co u nas. Same znaki zapytania
maniek-75-75 napisał(a):gwiazdą był u nas i Wilk .....

To jedyna rzecz, z którą się zgadzam To gwiazda światowego formatu była. Przewyższał poziomem nie tylko Zagłębie ale i całą ligę. Sam MJ mówił że jest dla nas za dobry, że Zagłębie jest dla niego za słabe, dlatego musi odejść do... słabszego zespołu. No to qrwa prezes ma schizofrenie? Jedno mówi drugie robi?
turku
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 2007-04-21, 6:38 pm
Lokalizacja: Pogoń

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Kwalifikator 2017-03-02, 11:21 am

(no bo kto był lepszy skorumpowany Rudy, pijak Adamczyk, Baczyński?)


Dominuje tutaj moralny swiatopoglad i wrecz podrecznikowe (ze szkoly sredniej) spojrzenie na organizacje i zarzadzanie a nie ma to nic z rzeczywistoscia bo zaden prezes nie jest od tego by byc moralny i zasadniczy.
Prosze, nie zachowujcie sie tak jak chcieli tego Ci co ta afere z MJ stworzyli.

Rudy to byla nasza ostatnia osobistosc w srodowisku pilkarskim. Wielekrotny reprezentant Polski i sedzia miedzynarodowy to najepsze pozycje do istnienia w tym gniezdzie szerszeni. Szkoda ze juz go tam nie ma.
Baczynski tez ma swoja sile, ale raczej tylko w tym lokalnym srodowisku pilkarskim, biznesowym czy administracyjnym.

Zas najbardziej wyraznym przykladem jest Boniek. To kawal cwaniaka wyrazajac sie bardzo poblazliwie ale... nikt nigdy nie umial mu odwaznie podskoczyc. Nawet za czasow kiedy byl tylko szara eminencja. A za kulisami naszej pilki wszystko zaczelo sie pozytywnie dziac od kiedy jego najlepszy przyjaciel zostal szefem UEFA.

Na tym wlasnie niestety polega zarzadzanie. Trzeba byc wielkim cwaniakiem w pilce albo w biznesie a najlepiej w jednym i drugim. A to czy jest grzeczny, moralny i uczynny nie ma zadnego znaczenia.
Kwalifikator
 
Posty: 73
Dołączył(a): 2008-12-23, 12:33 am

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez turku 2017-03-02, 12:32 pm

Żeby nie było. To że najeżdżam na MJ i żądam jego dymisji nie oznacza że uważam że jest winny jakiejkolwiek korupcji.
Co więcej jestem w 90% przekonany że jego największą winą jest głupota.
Bo któż nie miał nigdy problemów z US niech pierwszy rzuci kamieniem. A to wysłanie dokumentów po terminie, a to błąd w zeznaniu. Każdemu się zdarzyło. Szaraczek musiałby zapłacić karę i pewnie samemu poprawiać zeznanie. Marcinowi pomógł pewnie naczelnik a to wyznaczył panią która cały dzień ślęczała nad maciejowym zeznaniem a to może termin wydłużył. Nic złego.

Naczelnik poczuł się panem miasta, kręcił lody i wg swojego mniemania został sosnowieckim VIP. ABW zaczęło węszyć, wzięło telefon na podsłuch i tu własnie pojawia się wina MJ.
Naczelnik pewnie zadzwonił do MJ poprosił o załatwienie biletów na ajax bo może syn naczelnika kibicem ajaxu jest a MJ po znajomości powiedział spoko, nie ma sprawy załatwi się.

Zwrócił sie do bogusia o bilety a on mu figę z makiem pokazał jak to zwykle w relacjach Zagłębie legia wygląda. MJ jako zwykły szary podwładny pracownik legii nic nie załatwił u bogusia. Bo bogus ma go tam gdzie słońce nie dochodzi.

I taka to historia. Ale obietnica korupcji nagrana przez ABW została nagrana. Tyle moich domysłów.
turku
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 2007-04-21, 6:38 pm
Lokalizacja: Pogoń

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez maniek-75-75 2017-03-02, 1:14 pm

turku napisał(a):
No ale sprzedając JEDYNEGO napastnika cięzko grać brameczkę więcej

pierwsze mecze graliśmy samymi pomocnikami - nie przegrywaliśmy i bylismy cały czas w czubie tabeli
turku napisał(a):Czyli to oznacza, żejeśli byłbym handlowcem i sprzedał swoje dwie nerki to znaczy powinienem zostać pracownikiem miesiąca?

każdy rozsądny czuł że Magiera tylko czeka by wrócić do swoich ... ja mogę mieć zarzut dla tych którzy tu wypisywali ochy i achy na Mandrysza - jak kiedyś media chciały do repry Smude to go dostali , więc patrząc z drugiego końca strony kija - sami jesteście winni końcówki jesieni , na miejscu MJ /na bank to czyta/ zrobiłbym to samo ...
turku napisał(a):No podobno miał po tym transferze grać u nas

z niewolnika nie ma pracownika , pomyśl jaki wqrw ma Magiera na Necida i inne gwiazdy skoro chce Sanogo . a propo kasy przypominam że mieliśmy go za darmo ... kluby nawet w ekstraklapie puszczają zawodników za 30-500 k pln a nie za 250k E ... zresztą ja księgowym nie jestem ..
turku napisał(a):Ich transfery są przynajmniej konkretne.

liga się zaczęła czy cóś ??? bo nie wiem czy jakiejś kolejki nie przegapiłem :) o konkretach to mozna powiedzieć po załóżmy 5-7 kolejkach ...
maniek-75-75
 
Posty: 457
Dołączył(a): 2008-11-23, 10:33 pm
Lokalizacja: srodula

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez turku 2017-03-02, 1:27 pm

maniek-75-75 napisał(a):pierwsze mecze graliśmy samymi pomocnikami

Kiedyś grano 4-4-2 a obrońcy nie wychodzili z własnej połowy i takie drużyny zdobywały mistrzostwo świata. No ja nie wiem po co to było zmieniać.
maniek-75-75 napisał(a):każdy rozsądny czuł że Magiera tylko czeka by wrócić do swoich

No chciał, ale jakby nie dostał propozycji to by dalej był u nas.
maniek-75-75 napisał(a):z niewolnika nie ma pracownika ,

Trzeba było go nie sprzedawać. W ogóle skoro MJ z bogusiem tacy przyjaciele to czemu legia i magierę i Sanogo tak kusiła przejściem. Przecież to na nasza niekorzyść.
maniek-75-75 napisał(a): pomyśl jaki wqrw ma Magiera na Necida i inne gwiazdy skoro chce Sanogo

A nie pomyślę. Mam na to wyjebane. Jak do końca sezonu legia nie strzeli żadnego gola, jak nawet spadnie z ligi to nawet mi powieka nie drgnie.
maniek-75-75 napisał(a):liga się zaczęła czy cóś ?? bo nie wiem czy jakiejś kolejki nie przegapiłem o konkretach to mozna powiedzieć po załóżmy 5-7 kolejkach ...

No obym się mylił.

Gdybym ja był prezesem lub dyrektorem sportowym to zostawiłbym Sanogo i zrobił dwa konkretne transfery na obronę. 2, słownie DWA transfery zapewniłyby nam awans.
A tak mamy dwóch kolejnych pomocników , dwóch napastników z forma pod znakiem zapytania i obrońcę który nie łapie się do drużyny przyjmującej 5 bramek co mecz. No świetnie. To sa te konkret transfery zapowiadane na ostatnim spotkaniu z MJ.
turku
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 2007-04-21, 6:38 pm
Lokalizacja: Pogoń

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez maniek-75-75 2017-03-02, 2:48 pm

turku napisał(a): Przecież to na nasza niekorzyść.

piniÄ…ndz panie piniÄ…ndz ..
turku napisał(a):
A nie pomyślę. Mam na to wyjebane

na to czy nie strzelą gola mam wyjebane na taką odległość że Twoja wyobraźnia tego nie ogarnie .... nie zmienia to faktu że obecnie to ich grajek :-/
turku napisał(a):zrobił dwa konkretne transfery na obronę. 2, słownie DWA transfery zapewniłyby nam awans.

kogo? masz na mysli ? konkretne transfery to obrońcy wyróżniający się w ekstraklapie , zrobiłbyś kominy płacowe? poczytaj co tu pisali jak chciano Małkowskiego ? przecie nie przyszedłby tu za niższą kase ...
maniek-75-75
 
Posty: 457
Dołączył(a): 2008-11-23, 10:33 pm
Lokalizacja: srodula

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez turku 2017-03-02, 8:37 pm

maniek-75-75 napisał(a):kogo? masz na mysli

Np Wieteska by daleko nie szukać i Golański, który poszedł do Chojnic. To tak na szybko. Ale Stanley na YT pewno znalazłby więcej.
turku
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 2007-04-21, 6:38 pm
Lokalizacja: Pogoń

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jaca661966, Tomcjo