prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez maniek-75-75 2019-09-08, 10:38 pm

slawekchicago napisał(a):Nie każdy . I obyśmy kiedyś za to się napili

Napić zawsze się możemy, bo mimo że mamy różne zdania mnie też leży dobro ZS na sercu no qrwa jako gowniaz byłem w szkolce wykryto chorobę serca i mogłem poklepac w czarnych co najwyżej... Mimo to ja swoje zdanie mam bo z nie jednego pieca chleb jadłem... Każdy obiecuję.. Arkadii mimo że jest z po a więc złodziei którzy mi zajebalo 100 kapci z 2 filara, dba o ten klub.. Rozumiesz mój punkt widzenia?
maniek-75-75
 
Posty: 457
Dołączył(a): 2008-11-23, 10:33 pm
Lokalizacja: srodula


Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez slawekchicago 2019-09-08, 10:40 pm

Trzymam Cię za slowo :niezle:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez maniek-75-75 2019-09-08, 10:42 pm

slawekchicago napisał(a):Trzymam Cię za slowo :niezle:

Tak będzie :)
maniek-75-75
 
Posty: 457
Dołączył(a): 2008-11-23, 10:33 pm
Lokalizacja: srodula

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2019-09-09, 7:59 am

1 Października nie powinno się nic wydarzyć - Prezes Jaroszewski powinien
zostać w Klubie na tym samym stanowisku - realizować wizję wypowiedzianą
wcześniej - Zagłębie w Extraklasie na Nowym Stadionie a jeszcze lepiej
wcześniej. Nie przynośmy Prezesa w "teczce" - Pan Jaroszewski to jest nasz
człowiek i lepszego nie znajdziecie to tyle AMEN
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez novack 2019-09-09, 4:12 pm

Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5683
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez wojtaszko 2019-09-09, 4:16 pm

Ręcę opadają ale czego można było sie spodziewać kurwidołku ciąg dalszy
wojtaszko
 
Posty: 1260
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Tomcjo 2019-09-09, 6:07 pm

Mało wiem o Hałasiku ale pobieżny przegląd googla pokazuje ze choć działa w biznesie to w sporcie czego się nie dotknie obraca się w g...
Tomcjo
 
Posty: 6982
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez michaelus 2019-09-09, 6:14 pm

Wladza chyba specjalnie puszcza plotki o takich kandydatach, zeby szerokie otoczenie klubu zaczelo blagac o pozostanie Prezesa MJ.

A kandydat na Prezesa ma juz na koncie "uzdrowienie" polskiego hokeja. Moze jednak powinien dzialac w zwiazkach sportowych a nie w klubach...
Avatar użytkownika
michaelus
 
Posty: 297
Dołączył(a): 2004-05-13, 12:13 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez novack 2019-09-09, 6:26 pm

Kolejną kandydaturą powinien być Drążkiewicz, który nawet nie zna barw Zagłębia i wejście główne na Ludowy wykonał w barwach Burkina Faso i przebłagany Marcin wraca lektyką.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5683
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez August 2019-09-09, 7:09 pm

michaelus napisał(a):Wladza chyba specjalnie puszcza plotki o takich kandydatach, zeby szerokie otoczenie klubu zaczelo blagac o pozostanie Prezesa MJ.

O tym samym pomyślałem. Stary komuch, który rozłożył Płomień, zawłaszczył Puchar Europy, zabagnił polski hokej. Wiadomo, że Halasik nie przejdzie
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez django 2019-09-09, 7:10 pm

Ciekawe czy Drazkiewicz ma jeszcze ważne żółte papiery, dzięki którym uniknął odpowiedzialności za hokej. A mógłby ktoś wrzucić całość tekstu o Halasiku, bo nie mam dostępu?
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez django 2019-09-09, 7:14 pm

August napisał(a):
michaelus napisał(a):Wladza chyba specjalnie puszcza plotki o takich kandydatach, zeby szerokie otoczenie klubu zaczelo blagac o pozostanie Prezesa MJ.

O tym samym pomyślałem. Stary komuch, który rozłożył Płomień, zawłaszczył Puchar Europy, zabagnił polski hokej. Wiadomo, że Halasik nie przejdzie


Nie czytałem artykułu, ale nie wierzę w to, żeby Chęciński wybaczył Halasikowi finansowanie kampanii Adamca. Także widzę dwie opcje - albo to co napisał Michaelus, albo Halasik chce po raz kolejny zrobić szum wokół siebie.
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez kriss68 2019-09-10, 12:30 am

Tadeusz Wisniewski napisał(a):1 Października nie powinno się nic wydarzyć - Prezes Jaroszewski powinien
zostać w Klubie na tym samym stanowisku - realizować wizję wypowiedzianą
wcześniej - Zagłębie w Extraklasie na Nowym Stadionie a jeszcze lepiej
wcześniej. Nie przynośmy Prezesa w "teczce" - Pan Jaroszewski to jest nasz
człowiek i lepszego nie znajdziecie to tyle AMEN
Pozdrawiam
Tadeusz

I tego się trzymajmy.
:brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:
LEPSZY SEZON W EKSTRAKLASIE NIŻ SIEDEM W 2 LIDZE.
kriss68
 
Posty: 264
Dołączył(a): 2006-07-04, 10:55 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez August 2019-09-10, 6:28 am

Piotr Hałasik nowym prezesem Zagłębia Sosnowiec?

W Sosnowcu trwają poszukiwania osoby, która zastąpi na stanowisku prezesa Zagłębia Sosnowiec Marcina Jaroszewskiego.

Marcin Jaroszewski, który kieruje klubem od 2013 r., podał się do dymisji 26 sierpnia. „Powodem decyzji są sprawy osobiste, ale przede wszystkim fakt, że od dłuższego czasu miałem poczucie, że klub pod moim kierunkiem nie rozwijał się. Wpadł w impas, głównie sportowy, ale też organizacyjny, którego nie byłem w stanie przełamać. Wszystkim dziękuję za wspólne ponad 6 lat emocji, łez radości, smutku, złości i marzeń. Swojemu następcy życzę walki w Ekstraklasie na nowym stadionie, a najlepiej jeszcze wcześniej” – napisał w oświadczeniu.

Jaroszewski ma kierować klubem do 30 września. Miasto, które jest właścicielem spółki, rozpoczęło więc poszukiwania nowego prezesa.

W klubie usłyszeliśmy, że najwięcej zależy od prezydenta Arkadiusza Chęcińskiego, który jest teraz mocno zaangażowany w kampanię wyborczą. Wytypowano jednak nazwiska dwóch kandydatów, którzy mieliby pokierować Zagłębiem. Z nieoficjalnych informacji wynika, że taką osobą mógłby być Piotr Hałasik. Przedsiębiorca związany z branżą energetyczną przed laty poprowadził do sukcesów Płomień Sosnowiec. Jest honorowym prezesem tego klubu.

Hałasik to także były prezes Polskiego Związku Hokeja na Lodzie. Za czasów jego prezesury za wyniki reprezentacji odpowiadał duet szkoleniowców z najwyższej półki – Igor Zacharkin i Wiaczesław Bykow. To jednak także wtedy PZHL popadł w poważne problemy finansowe. Hałasik oglądał ostatnie mecze Zagłębia z trybun Stadionu Ludowego.

Z naszych informacji wynika, że żadne wiążące decyzje nie zapadły, ale w najbliższych dniach jest planowane spotkanie prezydenta Chęcińskiego z Hałasikiem i Jaroszewskim. W mieście liczą, że ustępujący prezes pozostanie w klubie i będzie służył pomocą swojemu następcy.
http://sosnowiec.wyborcza.pl/sosnowiec/ ... oxLoSoImg3
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez turku 2019-09-10, 10:07 am

Tak pobieżnie czytając CV Hałasika, to raczej za jaroszewskim tęsknić nie będziemy. Pytanie czy będzie to tylko papierowy prezes czy naprawdę przejmie stery w Zagłębiu i zrobi tam porządki. Bo obecnie to stajnia Augiasza.
turku
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 2007-04-21, 6:38 pm
Lokalizacja: Pogoń

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kanciak