prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Tomcjo 2013-06-19, 9:27 am

Mamy nowego prezesa . Leszek Baczyński zaprzedał duszę Zagłębiu i dałby sie pokroić za klub . Ale chyba nastapiło wypalenie materiału i potrzebny jest remont kapitalny . Pomimo krytyki zycze Mu jak najlepiej . Teraz odpoczynek psychiczny i podreperownie nerwòw dobrze Mu zrobi . I wiem że jeśli pòjdzie coś nie tak to On wròci bo nawet kibice mogliby go niedogonić w konkurencji wierność czerwono zielono białym.
Nowy prezes dopiero rozpoczàł i za wcześnie na oceny . A my kibice oczekiwania mamy na miarę Barcelony . Na poczatek zacznijmy od rzeczy małych i realnych . O stadionie nie zapominamy ale sa tez rzeczy drobne ktore denerwuja nas na codzień . Zacznijmy od podpowiedzi co nas w klubie drazni i jak to zmienić . Co moze nowy prezes zrobic juz teraz zebysmy zaczeli byc dumni z klubu . Druzyna daje nadzieje . A inne sprawy ?
Tomcjo
 
Posty: 6982
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland


Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez zagłębiakos 2013-06-19, 9:51 am

Staremu prezesowi dziękujemy . Naprawdę ciężko znaleźć drugą osobę w Zagłębiu która oddała by tyle serca dla klubu co LB. Teraz mamy nowego prezesa , nowe oczekiwania. Myślę że pan Marcin powinien rozpocząć pracę w Zagłębiu z wysokiego "C", czyli sprawić poprzez promocję Zagłębia jako klubu regionu aby Ludowy znów zapełnił się do ostatniego miejsca aby mecz Zagłębia był znów wielkim świętem w Sosnowcu i nie tylko . Mam też nadzieję że niedługo przeczytamy bądź usłyszymy wywiad z panem Marcinem a w nim jasną deklarację - w przyszłym sezonie walczymy o awans!!!! .
zagłębiakos
 
Posty: 32
Dołączył(a): 2013-06-03, 12:16 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Tomcjo 2013-06-19, 9:53 am

Stare firmy futbolowe tworzone latami nie przemijaja . Na ich wielkosc sklada sie wiele elementow . Jednym z nich jest koszulka pilkarska . W muzeach kluby prezentuja swoje stroje na przestrzeni lat . Na ogôl zmiany wynikaja z metod produkcji , zmian materiałòw czy aktualnej mody . Ale ciagle jest to ta sama baza i latwo poznac co to za firma . Niestety 100 lat pilki w Sosnowcu to zmiana nazw klubu po wielokroć a koszulki to raczej szmaciarstwo . Marzy mi sie strumien kibicòw płynàcych na stadion a większość z nich ubranych w jednakowe koszulki Zagłębia . Nie pamietam czy to chodziło o Barce i jakie nazwisko ale potrafili sprzedać jakaś niebotyczna ilosc zarabiajac kase zblizona do sumy transferowej jaka wydali na pilkarza . Ja wiem ze Nike nie zrobi wzoru na specjane zamowienie albo zarzada duzej kasy . Ale moze najwyzsza pora by wybrac odpowiedni wzòr ktòry zapewni nam rozpoznawalnosc i nawet bez emblematu i napisòw bedzie wiadomo co to za pilkarze biegaja po boisku . Mnie sie marzy koszulka zblizona do feyenoordu . Polowa czerwona druga zielona i biale rekawki , kolnierzyk , cyfra na plecach i prostokat na piersi pod nazwe sponsora . Do tego biale spodenki i getry . Po za tym wybor wzoru powinien byc zatwierdzony przez kibicòw . To okazja do duzej kampani ktora przyciagnie kibicow do klubu . Na dodatek powstanie charakterystycznych barw to okazja do zarobku . Sprzedaz w sklepach , internecie a nawet po kazdym meczu koszulki zamiast do pralni mogly by pojawiac sie na na allegro i byc dodatowym zrodlem oplacania pilkarzy. Kazdy w zaleznosci od popularnosci moglby miec dodatkowa premie od kibicow.
Tomcjo
 
Posty: 6982
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez KBB 2013-06-19, 10:01 am

1. przedsprzedaż biletów gdzieś "na mieście"
2. sensowne karnety - znaczy jakiÅ› bonus (np pucharowe gratis)
3. młyn do młyna a nie pod wiatą
4. maszty z murawy (od strony wiaty) wyciąć a kamery zamontować pod wiatą; bo niestety słupów podtrzymujących wiatę sie nie da - projekt idealny tej całej konstrukcji
5. na tych wałach małym kosztem można by zasadzić krzewy ozdobne w formie herbu - róznokolorowe krzewy [no chyba, że za rok rusza na nich budowa nowych trybun? w końcu chyba będą jakieś wybory :) ]
6. czy auta muszą wjeżdżać na obiekt spacerniakiem wzdłuż Brynicy?! nie mogą prosto i od strony Borek?!
dodając tego knajpiarza to tam trzeba teraz lawirowac między autami!!
KBB
 
Posty: 94
Dołączył(a): 2009-06-01, 7:47 pm
Lokalizacja: Stary Sosnowiec

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez NHK12 2013-06-19, 1:41 pm

Witam ,Tomcjo z tymi koszulkami fajna sprawa tylko ,że proponowałem kilka lat temu koszulke na styl celticu Biało zielone poprzeczne pasy . Wyszło tych koszulek ileś i to wszystko. Cisza W temacie , ale pomysł myśle wart do realizacji . propozycje propozycje propozycje . poZdrawiam.
NHK12
 
Posty: 976
Dołączył(a): 2003-09-29, 1:30 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Adam1906 2013-06-19, 2:33 pm

zagłębiakos napisał(a):Mam też nadzieję że niedługo przeczytamy bądź usłyszymy wywiad z panem Marcinem a w nim jasną deklarację - w przyszłym sezonie walczymy o awans!!!! .

Pierwsza deklaracja padła dwa dni temu ;-)
Będziemy zawiedzeni, jeśli się nie uda nam awansować i będzie to wielką porażką. Ale można powiedzieć, że Zagłębie będzie grało o awans do I ligi - powiedział nowy prezes Zagłębia, Marcin Jaroszewski.

http://www.sportowezaglebie.pl/pilka-no ... e,1,4,8305
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez August 2013-06-19, 3:49 pm

Poczekam jak Prezes powie cokolwiek o budżecie na nowy sezon
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Tomcjo 2013-06-19, 6:34 pm

[quote="NHK12"]Witam ,Tomcjo z tymi koszulkami fajna sprawa tylko ,że proponowałem kilka lat temu koszulke na styl celticu Biało zielone poprzeczne pasy . Wyszło tych koszulek ileś i to wszystko. Cisza W temacie , ale pomysł myśle wart do realizacji . propozycje propozycje propozycje . poZdrawiam.[/quote]


A ja pamietam ze pare lat temu mielismy koszulki w stylu The Bhoys jako rezerwowe ale nie bylo ich w sprzedazy . Tu wzor nie jest tak wazny jak tworzenie tradycji . (Oczywiscie moj wzor najladniejszy i moj ci on ) trzeba zglosic kilka wzorow oglosic wybory do konca rundy i stosowac rok w rok ten sam styl . Nasz wlasny zaglebiowski po wsze czasy . Wczoraj zaczepil mnie stary szkot i by powiedziec ze zna moja koszulke Ajaksu bo to slynny wzor . Kiedys dwoch innych kaleczac nazwe wspominali wizyte Katowic w Motherwell. Marze by ktos mnie zaczepil i powiedzial tak znam to koszulka Zaglebia z Polski .
Tomcjo
 
Posty: 6982
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez werty2 2013-06-20, 7:43 am

Może coś takiego?



Obrazek
werty2
 
Posty: 241
Dołączył(a): 2008-08-17, 10:28 am
Lokalizacja: Będzin

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Tomcjo 2013-06-20, 10:04 am

http://farm4.staticflickr.com/3705/8850 ... 2501_k.jpg
Mnie sie podoba taki zestaw . Rezerwowy bez zmian a glowny czern nalezy zastapic biela
Tomcjo
 
Posty: 6982
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Tomcjo 2013-06-20, 10:07 am

W zestawie powyzej . Rezerwowy fajny . Glowny koniecznie biale spodenki a koszulka wiecej bieli . Bialy kolnierz i pare drobnych dodatkow . Bialy prostokat pod nazwe sponsora . Biel doda klasy teraz ciut ciezki .
Tomcjo
 
Posty: 6982
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Tomcjo 2013-06-20, 10:11 am

Tomcjo
 
Posty: 6982
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Tomcjo 2013-06-21, 12:57 am

Fajna stronka z mozliwoscia projektowania koszulek i kupna . Wzory dla rugby .
http://rugby.kitdesigner.co.uk/products ... gby-shirt/
Tomcjo
 
Posty: 6982
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Tomcjo 2013-06-21, 12:59 am

Tomcjo
 
Posty: 6982
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Anakin 2013-06-21, 8:20 am

Pomysł z koszulkami dość ciekawy ale chyba - na razie - mało realny. Po pierwsze dość kosztowny, po drugie Zagłębie ma przede wszystkim rozpoznawalny herb, w przeciwieństwie do takiej Cracovii, o której wręcz mówi się "pasy". Po trzecie, jeżeli już to musiałyby być tańsze shirty bo koszulki w stylu polo z emblematami klubowymi są dość drogie. My mamy niezbyt bogate środowisko i to co zaobserwowałem takie koszulki nie przyjmowały się dotąd w jakiejś wielkiej ilości. Nawet w czasach gdy Zagłębie grało o ekstraklasę.
Wydaje mi się że obecnie Prezes powinien unormować stosunki ze środowiskami kibiców kte ostatnimi laty nie były najlepsze. I to zarówno z ultrasami jak i SKZS. Moim zdaniem współpraca klubu ze stowarzyszeniem powinna być rozwinięta tak aby pomóc stowarzyszeniu się rozwinąć zwłaszcza w przyciąganiu nowych członków. A co do pomysłów marktingowych to warto zacząć od tych najprostyszych nie wymagających nakadów. Wiele takich fajnych pomysłów było w dziale od marketingu . Jak pamiętam ciekawe przedstawiali bbartek, lucas czy august ale inni też. Warto to doświeżyć.
Anakin
 
Posty: 1773
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Następna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników