prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Lars 2019-08-26, 4:08 pm

Leśnodorski makes Zagłębie great again?
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2249
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am


Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Adam1906 2019-08-26, 4:15 pm

django napisał(a):Bardzo dobra decyzja. Teraz otwieramy popcorn i czekamy na na to, którego kolegę Arkadiusz uczyni następcą.

Strzelamy?

Wszystko wie, umie 178 języków obcych i ma doświadczenie we wszystkim (we własnym mniemaniu oczywiście): Robert Tomczyk :lol:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez django 2019-08-26, 4:19 pm

Myślisz, że gość aż tak zdążył się zakorzenić w miejskich układach?
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez slawekchicago 2019-08-26, 4:23 pm

Ktoś napisze że to pyrrusowe zwycięstwo , ale jest :brawo:
Teraz czekamy na ruch prezydento .
Ciiiiiiiiiichooooosza!!!
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez slawekchicago 2019-08-26, 4:26 pm

Teraz czekam na rozliczenie . Ten dług , który został musi mieć winnego .
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Luis 2019-08-26, 4:28 pm

Adam1906 napisał(a):
django napisał(a):Bardzo dobra decyzja. Teraz otwieramy popcorn i czekamy na na to, którego kolegę Arkadiusz uczyni następcą.

Strzelamy?

Wszystko wie, umie 178 języków obcych i ma doświadczenie we wszystkim (we własnym mniemaniu oczywiście): Robert Tomczyk :lol:


Taki żarcik ? Czy serio ?
Luis
 
Posty: 536
Dołączył(a): 2013-06-13, 4:45 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez August 2019-08-26, 4:45 pm

Adam1906 napisał(a):
django napisał(a):Bardzo dobra decyzja. Teraz otwieramy popcorn i czekamy na na to, którego kolegę Arkadiusz uczyni następcą.

Strzelamy?

Wszystko wie, umie 178 języków obcych i ma doświadczenie we wszystkim (we własnym mniemaniu oczywiście): Robert Tomczyk :lol:

Może być ciekawie. Jak żeśmy rozmawiali, Zarząd wybiera Rada Nadzorcza a tam przewagę maja ludzie Leśnego.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Tomcjo 2019-08-26, 4:49 pm

No to duże zaskoczenie bo myślałem ze jest przyspawany .
Dziękuje mu za awans z II ligi do ekstraklasy bez względu na okoliczności . Czy zasłużony czy przypadkowy ale był po latach powrót . Niestety generował zbędne koszty a ten awans kosztował za dużo i skończył się sportową katastrofa i powrotem zadłużenia klubu . Robił wiele rzeczy po omacku . Uważał ze zjadł wszystkie rozumy i nie otaczał się fachowcami tylko kumplami . Całe tabuny błędów wielbłądów . Karawany ze szrotem z Inn . Najlepszym przykładem jest niejaki Puchacz . Krytykowany przez wszystkich za słaba grę łącznie ze mną . Jednak wyraźnie pisałem ze inaczej podchodziłbym do gracza kupionego a inaczej wypożyczonego . Prezes wypożyczył ucznia który ograł się u nas i w Katowicach . My ponieśliśmy straty a teraz Lech czerpie z tego zyski bo zawodnik gra dobrze w ekstraklasie i kasa za transfer będzie w Poznaniu . A my zostaliśmy z niczym i do dziś nie mamy swojego lewego obrońcy . No może będzie nim Seedorf o ile nie podpisano kolejnego dziwnego kontraktu i odejdzie kiedy zechce za czapkę gruszek .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez maniek-75-75 2019-08-26, 5:04 pm

No to jestem ciekaw cyrku który nastanie teraz....
maniek-75-75
 
Posty: 457
Dołączył(a): 2008-11-23, 10:33 pm
Lokalizacja: srodula

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Luis 2019-08-26, 5:26 pm

August napisał(a):
Adam1906 napisał(a):
django napisał(a):Bardzo dobra decyzja. Teraz otwieramy popcorn i czekamy na na to, którego kolegę Arkadiusz uczyni następcą.

Strzelamy?

Wszystko wie, umie 178 języków obcych i ma doświadczenie we wszystkim (we własnym mniemaniu oczywiście): Robert Tomczyk :lol:

Może być ciekawie. Jak żeśmy rozmawiali, Zarząd wybiera Rada Nadzorcza a tam przewagę maja ludzie Leśnego.


Co oznacza "jak zesmy rozmawiali" ? Kto, gdzie rozmawial ? Mam rozumiec, ze czesc osob wie cos wiecej ? To czemu nikt nic nie napisze ? Po co w takim razie wgl to forum ?
Luis
 
Posty: 536
Dołączył(a): 2013-06-13, 4:45 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Adam1906 2019-08-26, 5:39 pm

Luis napisał(a):Co oznacza "jak zesmy rozmawiali" ? Kto, gdzie rozmawial ? Mam rozumiec, ze czesc osob wie cos wiecej ? To czemu nikt nic nie napisze ? Po co w takim razie wgl to forum ?

To oznacza, że na ten temat August rozmawiał dzisiaj telefonicznie ze mną. Treść prywatnych rozmów i przemyśleń też chcesz znać? ;-)

Luis napisał(a):Taki żarcik ? Czy serio ?

To miał być oczywiście żarcik ;-) Ale niestety z kilku niezależnych od siebie źródeł docierają do mnie pogłoski, że jest rozpatrywana opcja z nowym prezesem klubu, którym ma zostać :czerwona: Robert Tomczyk! Jeżeli to qrwa jest prawda to chyba prezydenta Chęcińskiego pojebalo!!! Już słyszałem od kilku osób blisko związanych z klubem, że jak nowym prezesem zostanie Tomczyk przestają chodzić na Zagłębie. Panie Chęciński, weź Pan się zastanów nad swoją decyzją!!!!! :twisted:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez August 2019-08-26, 5:42 pm

Luis napisał(a):Co oznacza "jak zesmy rozmawiali" Kto, gdzie rozmawial Mam rozumiec, ze czesc osob wie cos wiecej To czemu nikt nic nie napisze Po co w takim razie wgl to forum

Ależ ludzie potrafią dorobić ideologię do wszystkiego. Rozmawiałem z Adamem o tym, że w 3-osobowej Radzie Nadzorczej 2 osoby to ludzie Leśnego a nie stricte Checinskiego. No a nowego Prezesa formalnie wybierze Rada Nadzorcza. W związku z tym sytuacja może rozwijać się ciekawie.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Luis 2019-08-26, 5:47 pm

Adam1906 napisał(a):
Luis napisał(a):Co oznacza "jak zesmy rozmawiali" ? Kto, gdzie rozmawial ? Mam rozumiec, ze czesc osob wie cos wiecej ? To czemu nikt nic nie napisze ? Po co w takim razie wgl to forum ?

To oznacza, że na ten temat August rozmawiał dzisiaj telefonicznie ze mną. Treść prywatnych rozmów i przemyśleń też chcesz znać? ;-)

Luis napisał(a):Taki żarcik ? Czy serio ?

To miał być oczywiście żarcik ;-) Ale niestety z kilku niezależnych od siebie źródeł docierają do mnie pogłoski, że jest rozpatrywana opcja z nowym prezesem klubu, którym ma zostać :czerwona: Robert Tomczyk! Jeżeli to qrwa jest prawda to chyba prezydenta Chęcińskiego pojebalo!!! Już słyszałem od kilku osób blisko związanych z klubem, że jak nowym prezesem zostanie Tomczyk przestają chodzić na Zagłębie. Panie Chęciński, weź Pan się zastanów nad swoją decyzją!!!!! :twisted:


Tresci rozmow znac nie potrzbuje, ale przemyslenami na forum warto sie dzielic ;) jesli serio ktos mysli o Tomczyku to nie komentuje. Przy nim Jaroszewski to prezes wymarzony. Uwazacie, temat Lesnego moze sie pojawic czy to bujdy ?
Luis
 
Posty: 536
Dołączył(a): 2013-06-13, 4:45 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez August 2019-08-26, 6:10 pm

Adam1906 napisał(a):Robert Tomczyk! Jeżeli to qrwa jest prawda to chyba prezydenta Chęcińskiego pojebalo!!!

Interesujące jest to, że coraz bardziej widać, że Chęciński je z ręki Tomczyka. Facet zdobył w krótkim czasie bardzo dużą władzę w klubie i nie można wykluczyć, że stoi nie tylko za pozbawieniem wpływów nietykalnego wydawałoby się Stanka ale być też za rezygnacją Jaroszewskiego. W każdym razie tzw. układ grillowy w klubie przestał dość szybko istnieć. A wydawałoby się, że będzie jeszcze istniał długie lata. Mnie mimo wszystko interesuje to czy Leśny jest nadal zainteresowany Zagłębiem i dlaczego Chęciński pozwala siedzieć w Radzie jego ludziom. A czy w związku z tym może to mieć jakiś wpływ na wybór nowego Prezesa bądź np. na zastopowanie Tomczyka.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Tomcjo 2019-08-26, 7:32 pm

Tomczyk = wariant chorzowski
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron