prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez RUDI 2019-08-26, 7:43 pm

August napisał(a):W każdym razie tzw. układ grillowy w klubie przestał dość szybko istnieć.

Informuję Ciebie że powstał nowy układ "wędzarze" i mają w planach rozwalenie starego sytemu ,"grilowców" . ;-)
A na poważnie 8) z tym Tomczykiem to już było by przegięcie do potęgi :twisted: Pan Prezes (były) wczoraj pokazał jakim jest odpowiedzialnym zarządcą ,nie dającym sobie rady nawet z organizacją przyjęcia własnych kibiców (dzięki Adam za przepuszczenie :) ) kuźwa tekst "abo informatyk nie przychodzi" i bramki się nie da otworzyć już w h..ju strzyka ,nawet w organizacji spotkań na Ludowym sobie nie poradził ,niech idzie w pizdu :brawo: Co innego bajdurzył kilka dni wcześniej teraz pieprzy od rzeczy ,bufon .Zaraz się okaże że Baczyńskiego będą ściągać żeby "posprzątał" na szybko .
Ps na zdjęciu nasze "atrybuty" ,to w nas jest "siła" która obali stary układ grillowy :-) (przy pomocy zagranicznych agentów z UK a także miejscowej ekstremy)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am


Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez slawekchicago 2019-08-26, 8:01 pm

Adam1906 napisał(a):
Luis napisał(a):Co oznacza "jak zesmy rozmawiali" ? Kto, gdzie rozmawial ? Mam rozumiec, ze czesc osob wie cos wiecej ? To czemu nikt nic nie napisze ? Po co w takim razie wgl to forum ?

To oznacza, że na ten temat August rozmawiał dzisiaj telefonicznie ze mną. Treść prywatnych rozmów i przemyśleń też chcesz znać? ;-)

Luis napisał(a):Taki żarcik ? Czy serio ?

To miał być oczywiście żarcik ;-) Ale niestety z kilku niezależnych od siebie źródeł docierają do mnie pogłoski, że jest rozpatrywana opcja z nowym prezesem klubu, którym ma zostać :czerwona: Robert Tomczyk! Jeżeli to qrwa jest prawda to chyba prezydenta Chęcińskiego pojebalo!!! Już słyszałem od kilku osób blisko związanych z klubem, że jak nowym prezesem zostanie Tomczyk przestają chodzić na Zagłębie. Panie Chęciński, weź Pan się zastanów nad swoją decyzją!!!!! :twisted:


A że mną tylko pisał :lol:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez maniek-75-75 2019-08-26, 8:16 pm

Adam1906 napisał(a):
Luis napisał(a):Co oznacza "jak zesmy rozmawiali" ? Kto, gdzie rozmawial ? Mam rozumiec, ze czesc osob wie cos wiecej ? To czemu nikt nic nie napisze ? Po co w takim razie wgl to forum ?

To oznacza, że na ten temat August rozmawiał dzisiaj telefonicznie ze mną. Treść prywatnych rozmów i przemyśleń też chcesz znać? ;-)

Luis napisał(a):Taki żarcik ? Czy serio ?

To miał być oczywiście żarcik ;-) Ale niestety z kilku niezależnych od siebie źródeł docierają do mnie pogłoski, że jest rozpatrywana opcja z nowym prezesem klubu, którym ma zostać :czerwona: Robert Tomczyk! Jeżeli to qrwa jest prawda to chyba prezydenta Chęcińskiego pojebalo!!! Już słyszałem od kilku osób blisko związanych z klubem, że jak nowym prezesem zostanie Tomczyk przestają chodzić na Zagłębie. Panie Chęciński, weź Pan się zastanów nad swoją decyzją!!!!! :twisted:
mówiłem qrwa szanuj szefa swego możesz mieć gorszego? Ale na UJ. Przecie tu sami mędrcy... Jeśli to prawda to nawet skasuj polszmat sport....
maniek-75-75
 
Posty: 457
Dołączył(a): 2008-11-23, 10:33 pm
Lokalizacja: srodula

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez hanson 2019-08-26, 8:18 pm

Jak myślicie, jaka byłaby najlepsza kandydatura na prezesa Zagłębia?
A co jeśli sam Jaroszewski miał dość przekrętów z INN i to są te powody osobiste? Może nie miał wpływu na to co się dzieje i go to przerosło? :), a co jeśli teraz Tomczyk zostanie prezesem i dopiero zacznie się kręcenie lodów? :)
hanson
 
Posty: 146
Dołączył(a): 2009-04-12, 10:29 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Adam1906 2019-08-26, 8:19 pm

RUDI napisał(a):na zdjęciu nasze "atrybuty" ,to w nas jest "siła" która obali stary układ grillowy :-) (przy pomocy zagranicznych agentów z UK a także miejscowej ekstremy)

Ładnie beze mnie balujecie ekstremiści :twisted: ;-)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez hanson 2019-08-26, 8:23 pm

hanson
 
Posty: 146
Dołączył(a): 2009-04-12, 10:29 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Adam1906 2019-08-26, 8:25 pm

hanson napisał(a):A co jeśli sam Jaroszewski miał dość przekrętów z INN i to są te powody osobiste? Może nie miał wpływu na to co się dzieje i go to przerosło?

Nie miał wpływu? To przecież samo z siebie by go dyskwalifikowalo jako Prezesa!!!

maniek-75-75 napisał(a):mówiłem qrwa szanuj szefa swego możesz mieć gorszego? Ale na UJ. Przecie tu sami mędrcy... Jeśli to prawda to nawet skasuj polszmat sport....

Sugerujesz, że nawet widząc patologię w klubie należy siedzieć cicho i w doope wchodzić?
Brawo Ty :lol:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez robus1906 2019-08-26, 8:26 pm

hanson napisał(a):Jak myślicie, jaka byłaby najlepsza kandydatura na prezesa Zagłębia?
A co jeśli sam Jaroszewski miał dość przekrętów z INN i to są te powody osobiste? Może nie miał wpływu na to co się dzieje i go to przerosło? :), a co jeśli teraz Tomczyk zostanie prezesem i dopiero zacznie się kręcenie lodów? :)


Nic nie wiadomo kto może zostać nowym prezesem mam nadzieje ze nie jakiś wynalazek ,i jak to ma być wynalazek Jaroszewski zostań bo ja już przerabiałem od końca lat 80 prezesów ,Powiedz mi o jakie chodzi przekręty z INN bo zabardzo nie wiem
robus1906
 
Posty: 158
Dołączył(a): 2008-08-18, 5:34 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Adam1906 2019-08-26, 8:26 pm

hanson napisał(a):http://sosnowiec.wyborcza.pl/sosnowiec/7,93867,25124765,marcin-jaroszewski-nie-chce-byc-dluzej-prezesem-zaglebia.html

Co mam po linku skoro artykuł jest zablokowany i nie można go odczytać? :-(
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez August 2019-08-26, 8:27 pm

Adam1906 napisał(a):
RUDI napisał(a):na zdjęciu nasze "atrybuty" ,to w nas jest "siła" która obali stary układ grillowy :-) (przy pomocy zagranicznych agentów z UK a także miejscowej ekstremy)

Ładnie beze mnie balujecie ekstremiści :twisted: ;-)

O sobie nie wspomnę kto i co mi naobiecywał :twisted:
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez RUDI 2019-08-26, 8:27 pm

Adam1906 napisał(a):Ładnie beze mnie balujecie ekstremiści

Adam to nie był "bal", to jak na razie ćwiczenia sztabu i czy jest sens tworzyć oddziały "prewencji" ? a przede wszystkim czy zaprowiantowanie spełni swoje zadanie i nikt nie padnie na barykadach ;-)
Ps August to były "ćwiczenia miejscowych" , zorganizowane tak na szybko :-(
Ostatnio edytowano 2019-08-26, 8:32 pm przez RUDI, łącznie edytowano 1 raz
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez robus1906 2019-08-26, 8:28 pm

robus1906 napisał(a):
hanson napisał(a):Jak myślicie, jaka byłaby najlepsza kandydatura na prezesa Zagłębia?
A co jeśli sam Jaroszewski miał dość przekrętów z INN i to są te powody osobiste? Może nie miał wpływu na to co się dzieje i go to przerosło? :), a co jeśli teraz Tomczyk zostanie prezesem i dopiero zacznie się kręcenie lodów? :)


Nic nie wiadomo kto może zostać nowym prezesem mam nadzieje ze nie jakiś wynalazek ,i jak to ma być wynalazek Jaroszewski zostań bo ja już przerabiałem od końca lat 80 prezesów ,Powiedz mi o jakie chodzi przekręty z INN bo zabardzo nie wiem


Z całym szacunkiem Do Leszka Baczyńskiego zapomniałem dodać
robus1906
 
Posty: 158
Dołączył(a): 2008-08-18, 5:34 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez slawekchicago 2019-08-26, 8:31 pm

August napisał(a):
Adam1906 napisał(a):
RUDI napisał(a):na zdjęciu nasze "atrybuty" ,to w nas jest "siła" która obali stary układ grillowy :-) (przy pomocy zagranicznych agentów z UK a także miejscowej ekstremy)

Ładnie beze mnie balujecie ekstremiści :twisted: ;-)

O sobie nie wspomnę kto i co mi naobiecywał :twisted:


Mnie tam nie było kolego Auguscie a spotkanie jest w piątek a dzisiaj jak pisał Rudi - ĆWICZENIA
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez hanson 2019-08-26, 8:35 pm

Adam1906 napisał(a):
hanson napisał(a):http://sosnowiec.wyborcza.pl/sosnowiec/7,93867,25124765,marcin-jaroszewski-nie-chce-byc-dluzej-prezesem-zaglebia.html

Co mam po linku skoro artykuł jest zablokowany i nie można go odczytać? :-(

Kurde mogłem skopiować, przed chwilą czytałem i był odblokowany.
Może krótkie streszczenie w takim razie:
1.Chęciński ma nadzieje, że Jaroszewski zmieni jeszcze zdanie a jeśli nie to że zostanie chociaż do końca rundy.
2. Prezydent z rozmów prywatnych wiedział, ze Prezes myśli o odejściu z klubu między innymi miała go przerosnąć ostatnia fala hejtu między innymi o to że zatrudnił syna. Natomiast jest zaskoczony tak gwałtowną decyzją.
3. Z rozmów prywatnych wynikało, że Jaroszewski nawet jak zrezygnuje z funkcji prezesa, to tylko z sekcji piłki nożnej a zostanie w sekcji hokejowej. W chwili obecnej podobno ta opcja nie wchodzi w grę i Jaroszewski chce odejść definitywnie z obu sekcji i prosi żeby Chęciński go nie namawiał.
4. Jeśli Jaroszewski faktycznie odejdzie, ma nadzieje że namaści swojego następce i ta opcja będzie rozważana. W chwili obecnej żadna kandydatura nie jest brana pod uwagę.
To tak na szybko z pamięci :)
hanson
 
Posty: 146
Dołączył(a): 2009-04-12, 10:29 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez maniek-75-75 2019-08-26, 8:53 pm

Adam1906 napisał(a):
hanson napisał(a):A co jeśli sam Jaroszewski miał dość przekrętów z INN i to są te powody osobiste? Może nie miał wpływu na to co się dzieje i go to przerosło?

Nie miał wpływu? To przecież samo z siebie by go dyskwalifikowalo jako Prezesa!!!

maniek-75-75 napisał(a):mówiłem qrwa szanuj szefa swego możesz mieć gorszego? Ale na UJ. Przecie tu sami mędrcy... Jeśli to prawda to nawet skasuj polszmat sport....

Sugerujesz, że nawet widząc patologię w klubie należy siedzieć cicho i w doope wchodzić?
Brawo Ty :lol:

Wypraszam sobie, ja nikomu w dupe nie wchodziłem nigdy i nie będę. Z życia wzięte takie zmiany nic dobrego nie wróżą... Już mamy super trenejro....
maniek-75-75
 
Posty: 457
Dołączył(a): 2008-11-23, 10:33 pm
Lokalizacja: srodula

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: novack