prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez slawekchicago 2020-11-22, 10:08 pm

Zagłębie z Kresowej powoli sięga dna ligowego, a Zagłębie z Zimowego właśnie osiągnęło to dno dzisiaj.
JAROSZEWSKI CO JESZCZE CHCESZ S P I E R D O L I C
:czerwona: :czerwona: :czerwona:

P.S. z kolejny wynalazek na stanowisku dyrektora sportowego Majewski pretensje do kibiców ze nie zadowoleni :czerwona:

Qrwa CO ONI ROBIĄ Z NASZYM ZAGŁĘBIEM :redface:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle


Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez August 2020-11-22, 11:15 pm

slawekchicago napisał(a):Zagłębie z Kresowej powoli sięga dna ligowego, a Zagłębie z Zimowego właśnie osiągnęło to dno dzisiaj

W pojedynkach Jastrzębie -Sosnowiec na razie 1-0 :)
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Lars 2020-11-23, 9:23 am

slawekchicago napisał(a):Zagłębie z Kresowej powoli sięga dna ligowego, a Zagłębie z Zimowego właśnie osiągnęło to dno dzisiaj.


To wszystko są sytuacje tymczasowe. Docelowo w hokeja gramy ciągle o play-off o czym świadczy poniższa wypowiedź Piotra Majewskiego, a że w piłkę gramy o awans to nie mam najmniejszych wątpliwości. Prezes przecież zawsze podkreśla, że Zagłębie gra tylko o najwyższe cele :!:

Poniżej dyrektor sportowy sekcji hokejowej - Piotr Majewski:

"Czy to prawda, że niebawem do zespołu dołączą nowi zawodnicy?

- Tak, będą wzmocnienia! Mimo wszystko chcemy zrobić tą ósemkę i zagrać w play-off."
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2249
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez August 2020-11-25, 11:25 am

Prezes Zagłębia Sosnowiec: Można grać i na Play Station

Rozmowa z Marcinem Jaroszewskim, prezesem Zagłębia Sosnowiec.

Zmiany w sztabie szkoleniowym, odwołanie dyrektora sportowego, nowy doradca zarządu ds. sportowych. Nie przeszła przez głowę myśl, że może i pana właściciel klubu będzie chciał wymienić?

Marcin JAROSZEWSKI: – Oczywiście. Klucz jednak w tym, że właściciel patrzy szerzej. Rada nadzorcza też i widzi wiele parametrów zmieniających się na lepsze. Zupełnie inaczej niż kibice. Nie jest tajemnicą, że prezydent Arkadiusz Chęciński żyje Zagłębiem. Nie jest też tajemnicą, że cierpliwy w tej materii nie jest. I nie jest tajemnicą, że piłkę odbieramy inaczej w wielu wymiarach, a wspólne oglądanie meczów krzesło w krzesło nie wchodzi w rachubę.

Ja nie jestem czuły na anonimowe sygnały z zewnątrz i doradztwo tych, którzy zawsze szepczą jak robić. Te argumenty do mnie nie trafiają, a z kolei człowiek wybrany wolą ludu bierze pod uwagę nastroje wszystkich grup społecznych, każdego wysłucha, okazuje szacunek i… czasem rozmowy są trudne. Była prezes Miedzi, a obecnie Widzewa, Martyna Pajączek miała okazję być w naszym towarzystwie przy okazji meczów i zawsze żartuje, że to relacja „przemocowa”. Padły kiedyś nawet słowa: „Przestańmy się już ze sobą męczyć”, ale na koniec zawsze wygrywa długa rozmowa, dyskusja, troska i szukanie rozwiązania.

Piłka od środka to dziwny świat, a jednocześnie budzący skrajne emocje. Tym bardziej czuję się zobligowany, by dawać z siebie jeszcze więcej. Wiem, że wszyscy na mnie liczą, wierzą, a ja nie mogę nie spełnić naszych wspólnych planów, celów, a może nawet marzeń. To jest duży ciężar. Niesiony latami czasem daje się we znaki. Zagłębie i Sosnowiec mają w osobie prezydenta oddanego przyjaciela i kiedy uzna, że czas się wyczerpał, na pewno podejmie odpowiednią decyzję. Kibice mogą być spokojni o losy klubu.

Robert Tomczyk, dotychczasowy dyrektor sportowy został przesunięty na inny odcinek pracy w klubie. Złośliwi powiedzą, że został odsunięty na boczny tor. To słuszne spostrzeżenie?

Marcin JAROSZEWSKI: – Tomczyk będzie dyrektorem skautingu – działu, który tworzył w ostatnim czasie. Będzie też odpowiadał za pracę administracji sportowej, co obecnie jest bardzo ważnym i trudnym obszarem funkcjonowania klubu. Czy boczny tor? Inny tor – to już będzie bliższe prawdy. Pewnie nieco dalszy od I drużyny, ale ważny. Bez tego toru pociąg zwany klubem też nie pojedzie; albo pojedzie znacznie wolniej. W przypadku błędu w papierach kontraktowych, licencyjnych, czy rejestracjach może się też wykoleić.
Czytaj jeszcze: Kolejna porażka

Nowa rola Roberta Tomczyka, a zarazem zatrudnienie Roberta Podolińskiego w roli doradcy zarządu ds. sportowych, to w pewien sposób przyznanie się do faktu, że część transferów w ostatnim okienku nie wypaliła?

Marcin JAROSZEWSKI: – Co do transferów mamy przekonanie, że są trafione. Czasem długo trwa nim z dobrych części dobry mechanik zrobi silnik o dużej mocy. Portugalczycy pierwszy raz grają za granicą, pierwszy raz chorowali, pierwszy raz mają tak szarpany okres startowy, tęsknią pewnie za domem, martwią się o rodziny w dobie pandemii. Nie wiem, czy można mieć pretensje. Każdy ze sprowadzonych piłkarzy potrafi grać i każdy jest potrzebny.

Potrzeba nam przełamania, wiary w pracę i… dyscypliny taktycznej. Kto się nie podporządkuje interesowi drużyny, może swoje mecze zawsze grać w przydomowym ogródku lub na Play Station.
https://sportdziennik.com/prezes-zagleb ... y-station/
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez slawekchicago 2020-11-25, 1:08 pm

Qzwa i znów on jest najlepszy. Ja pier..ole :twisted:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez August 2020-11-25, 1:32 pm

No niestety. I co gorsza, chłop coraz bardziej wydaje się być oderwany od rzeczywistości. Twierdzi, że jest zadowolony z transferów choć tu wyraża się liczbie mnogiej i tak naprawdę nie wiadomo kogo, poza sobą ma na myśli, chyba Tomczyka bo sądząc po ostatniej wypowiedzi Kazia to ten wyraził raczej przeciwny „entuzjazm.”. Przy czym sprowadza transfery głównie do Portugalczyków (jednak weszła tu narracja związana z pandemia, tak jakby innych obcokrajowców grających po raz pierwszy w Polsce to samo nie dotyczyło) zapominając, że np. duet Duriska – Grudziński popełnia takie babole, że w oczy parzy a i o Turzynieckim, Nowaku czy Sangowskim trudno mówić jako o wartości dodanej. No i sama pozycja w tabeli i dorobek jakoś wszystkiemu przeczy. Jedno czego Prezesowi nie można odmówić, to dość barwny język z dozą przenośni. Bo albo połykanie żaby, jedzenie beczki soli to tym razem ballada o dobrym mechaniku tworzącym silnik o dużej mocy.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Lars 2020-11-26, 5:27 pm

August napisał(a):połykanie żaby, jedzenie beczki soli to tym razem ballada o dobrym mechaniku tworzącym silnik o dużej mocy.


Jest dobry lawirant :lol:
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2249
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Piotrek34 2020-11-27, 10:47 am

Niech lepiej zostawi nasze Zagłębie i wraca tam skąd przyszedł. Tam dalej może się wykazywać swoim barwnym słowotwórstwem.
Piotrek34
 
Posty: 253
Dołączył(a): 2007-04-21, 10:27 am
Lokalizacja: Siem-ce Śl./Sosnowiec

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Tomcjo 2020-11-28, 4:46 pm

Niektórzy głosili ze piłkarze grają na zwolnienie trenera . To nieprawda . Nowy trener a gramy to samo . Oni graja na zwolnienie prezesa . Pawłowski i spółka chcą osiągnąć niemożliwe i zwolnić najwierniejszego kibica Zagłębia . Bądźmy jak Pawłowski i zwolnijmy Jaroszewskiego niech doi innego pracodawcę a nie nasz klub .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez zaglebie32 2020-11-29, 8:22 am

Trzeba powiedzieć jasno ,że tylko odejście Arkadio z miasta może cokolwiek zmienić w klubie.Zmiana Jaroszewskiego jeśli kiedyś nastąpi to tylko na dueacik Stanek, Baczyński lub innych " wiecznie wiernych ".Nie chodzi o to , że nie stać miasta na profesjonalnego zarządce, tylko o to aby przez przypadek nowy nie powiedział paru słów za dużo o stanie klubu.Niestety tylko taka zmiana może cokolwiek zmienić.Już słyszałem Baczyński zbawca.Za czasów Włochów , pani Grodzkiej wesolutko też było.Reasumując niestety jesteśmy skazani na człowieka z tatuażem na plecach , który wesolutko spuszcza nas ponoć jego ukochane Zagłebie na dno.Nie wiem czy jest jeszcze większe pośmiewisko w polskiej piłce niż Nasz klub....Piszę to z bólem w sercu ale.....tak jest.Na koniec jeszce jeden przykład z ostatnich godzin, Arkadio zbulwersowany wrzuca posciki ile my to straciliśmy z CIT wskutek działań rządu, a ile pytam przepuscili jego pupile w Zagłebiu przez te lata? Zapytajcie go osobiście.Ja próbowałem, bredził coś o fenomenalnych kolegach , którzy robią dobrą robotę w młodziezowych druzynach innych dyscyplin.Takie pierdololo rodem z kaczystanu.
Ehhhh.....
zaglebie32
 
Posty: 133
Dołączył(a): 2008-11-01, 9:53 am

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez August 2020-11-30, 11:35 am

zaglebie32 napisał(a):Trzeba powiedzieć jasno ,że tylko odejście Arkadio z miasta może cokolwiek zmienić w klubie

Niekoniecznie. Ewentualny następca to może być po prostu ktoś namaszczony przez obecnego Imperatora, a który grzecznie będzie kontynuował politykę obecnego Wodza. A raczej trudno przypuszczać, że Wódz, który wcześniej czy później będzie musiał namaścić taka osobę, dopuści do ew. rządów kogoś kto mógłby zacząć robić swoją politykę a przy tym budować własne zaplecze. A w przypadku innych ugrupowań, to od lat, powtarzając za Jerzym Stuhrem: Widzę ciemność. W każdym razie trudno być optymistą nawet jeśli chodzi ew. zmiany w klubie. Wywalenie Tomczyka – żadnych zastrzeżeń. Ale nawet gdyby odszedł Jaroszewski to raczej nie można mieć pewności czy aby nasz Imperator nie zaangażowałby jakiegoś politycznego jełopa przy którym szybko zatęsknilibyśmy za Jaroszewskim.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez novack 2020-11-30, 1:46 pm

http://zaglebie.eu/aktualnosci/6970--sl ... w-akademii
Ciepłych posadek ciąg dalszy! Moskal przyszedł ze "swoim" trenerem bramkarzy, to trzeba było utworzyć nowe stanowisko dla Rydla. Będzie KOORDYNOWAŁ szkolenie dzieci, Podoliński jest ŁĄCZNIKIEM pomiędzy trenerem i prezesem, a Matusiak drugim asystentem Moskala, bo Moskal też przyszedł ze "swoim" który jest pierwszym asystentem, a co tam Chęciński płaci!
Jak to kundle z Dziennika Zachodniego napisały? Gdzie kucharek sześć...
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Lars 2020-11-30, 5:25 pm

novack napisał(a):tanowisko dla Rydla. Będzie KOORDYNOWAŁ szkolenie dzieci, Podoliński jest ŁĄCZNIKIEM pomiędzy trenerem i prezesem, a Matusiak drugim asystentem Moskala, bo Moskal też przyszedł ze "swoim"


ło ch.u.j.u słodki, administracje to my mamy na poziomie Manchesteru United :lol:

...w sensie liczebności, bo jakość to jakoś na podobieństwo Victorii Sulejówek.
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2249
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez slawekchicago 2020-11-30, 5:32 pm

Pierdolony frajerze jaroszewski . Może zacznij płacić wszystko ze swojej kieszeni. Jesteś kompletnym zerem, człowiekiem bez honoru.
Plan macie prosty Wjechać na białych koniach na inaugurację stadionu. Szczycisz się ze to dzięki Tobie powstaje stadion , że to twój sukces. Za cały Park Sportowy zresztą tak samo jak za twoją zabawę w prezesa PŁACĄ MIESZKAŃCY SOSNOWCA. Kiedys Ci się to skończy.
Od bohatera DO ZERA :czerwona: :czerwona: :czerwona:
Taką drogę przeszedłes
A za "kundle" uwierz mi kara Cię spotka. Bo nie każdy jest tak spokojny jak My piszący tu na forum
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez wojtaszko 2020-11-30, 6:14 pm

slawekchicago napisał(a):Pierdolony frajerze jaroszewski . Może zacznij płacić wszystko ze swojej kieszeni. Jesteś kompletnym zerem, człowiekiem bez honoru.
Plan macie prosty Wjechać na białych koniach na inaugurację stadionu. Szczycisz się ze to dzięki Tobie powstaje stadion , że to twój sukces. Za cały Park Sportowy zresztą tak samo jak za twoją zabawę w prezesa PŁACĄ MIESZKAŃCY SOSNOWCA. Kiedys Ci się to skończy.
Od bohatera DO ZERA :czerwona: :czerwona: :czerwona:
Taką drogę przeszedłes
A za "kundle" uwierz mi kara Cię spotka. Bo nie każdy jest tak spokojny jak My piszący tu na forum

Niech on się cieszy ze mecze sa bez kibicow bo bym go huja udusił i wypierdolił soczystego kopniaka w dupe by lecial w pizdu jak najdalej. Gnido pieprzona odejdź w końcu
wojtaszko
 
Posty: 1260
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników