prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez slawekchicago 2021-06-07, 7:00 pm

Kiedyś było mi$$ion impo$$ib£€ by ratować ekstraklape.
Można było to zrozumieć bo w razie utrzymania byłaby znów kasa z C+, a i drugi sezon byłby łatwiejszy. Jak wyszło pamiętamy. Teraz qrwa zrobił sobie dziad mi$$ion impo$$ib£€ by ratować pierwszą ligę. Tylko tym razem pajac okradł mieszkańców SOSNOWCA.
MIEJ HONOR I ODEJDŹ KNURZE OD KORYTA.
DOSYĆ !!!
Problem chyba jest w tym , że w papierach musi być niezły burdel a kasa musi świecić pustkami.
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle


Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Tomcjo 2021-08-12, 7:32 pm

Rakowowi zazdraszczam . Zamienię Jaroszewskiego za sprzątaczkę z Częstochowy .
NIE DLA COLLINSA , CHĘCIŃSKIEGO , KSIĄŻKA , JAROSZEWSKIEGO , STANKA , GIRKA W ZAGŁĘBIU !!!
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez August 2021-08-12, 7:37 pm

Ciekawe czy Prezes w jakikolwiek sposób złoży gratulacje Papszunowi. Z kolei Magiera zbiera nieźle w palnik od koszernych
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez slawekchicago 2021-08-13, 2:01 pm

i do tego Rakow gra tak, ze naprawde milo sie ich oglada. Ode mnie GRATULACJE :brawo: :brawo:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Tomcjo 2021-08-22, 6:15 pm

Wielokrotnie podkreślałem ze nie znam się na prezesowaniu klubowi i dlatego tak wkurza mnie MJ bo nawet ja widzę ze on wie jeszcze mniej . Za to wiem kto ma chody , kto się zna i komu trudno coś zarzucić Maciej Sawicki sekretarz generalny PZPN prawa ręka Bońka . Tylko na niego trzeba mieć sponsora bo on czeka na dobre oferty . Choć kto pyta nie błądzi . Jednak gdybyśmy przypadkiem chcieli zostać nowoczesnym klubem z przyszłością w czubie ekstraklasy to on jest najlepszy na rynku . Po za tym załatwienie sponsora dla niego to nie problem bo to on odpowiada za sponsorów PZPN i tłuste konto związku . Pewnie brałby działkę od każdego kontraktu ale Jaroszewski tez by mógł . Z 10 zł by się uzbierało :lol:
NIE DLA COLLINSA , CHĘCIŃSKIEGO , KSIĄŻKA , JAROSZEWSKIEGO , STANKA , GIRKA W ZAGŁĘBIU !!!
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez turku 2021-08-22, 6:32 pm

Tomcjo napisał(a):Wielokrotnie podkreślałem ze nie znam się na prezesowaniu klubowi

Brawo, z tymi kompetencjami nadajesz się na prezesa ZS
turku
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 2007-04-21, 6:38 pm
Lokalizacja: Pogoń

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez August 2021-08-23, 10:01 am

Od kilkunastu dni można sobie przeczytać oświadczenia majątkowe Prezesa:
http://www.bip.um.sosnowiec.pl/a,542547 ... -2021.html

Jakby się komuś nie chciało czytać od razu wspomnę, że w 2020 r. dochód z tytułu pełnionej funkcji wyniósł 111 048,39 zł. Jak komuś się chce to podzielić przez 12 to otrzyma przeciętny miesięczny dochód. Innych źródeł dochodów nie ma. Nie jest również właścicielem żadnej nieruchomości, mieszkania czy fury. Co ciekawe, od kilku lat Pan prezes wykazuje, że posiada majątek odrębny (czyli np. brak współwłasności małżeńskiej). Ma określone oszczędności czy posiada kredyt. Ale takich szczegółów nie będę podawał. Można sobie samemu przeczytać. Zaznaczam, że najzupełniej zgodnie z prawem.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez August 2021-08-24, 9:41 am

Właściwie powinno być w innym dziale ale że kolejny grajek (Kacper Łopata) uderza w Jaroszewskiego i Tomczyka to daje tutaj:
(...)
Tak polski talent robi karierę w Anglii. "Mówili mi, że jestem głupi"
(...)

Wspomina również nieudany epizod w Zagłębiu Sosnowiec. - Rozczarowało mnie podejście zarządu klubu do młodych zawodników. Zaoferowano mi trzyletni kontrakt i odmówiłem. Miałem spotkanie z prezesem i dyrektorem klubu i powiedziano mi wprost, że jeśli nie podpiszę, nie będę grał. Doszło tam do takiego momentu, że nie chciałem przychodzić na treningi, tylko grać i iść do domu. Spotkania i rozmowy bardzo mnie męczyły. To wszystko mnie wręcz nękało - przyznaje Łopata.
https://www.sport.pl/pilka/7,65080,2748 ... estem.html

Artykuł na sport.pl powstał w związku z wywiadem dla TVP Sport oto fragment ze szczegółowymi wypowiedziami Łopaty:
(...)
– Porozmawiajmy o twoim epizodzie w Zagłębiu Sosnowiec. Jesteś zadowolony z tej decyzji?
– Nigdy wcześniej nie grałem w Polsce, ale jeździłem już na zgrupowania kadr młodzieżowych. O polskim systemie słyszałem wiele, ale nie mogłem się wypowiedzieć, dlatego chciałem się o nim przekonać na własnej skórze. Skończyłem wtedy osiemnaście lat i uznałem, że Zagłębie będzie dobrym wyborem dla młodego obrońcy.

– Zebrałeś pierwsze doświadczenie w dorosłej piłce.
– Tak, kilka razy zagrałem. Potem jednak odszedł trener Dudek, a u jego następcy dochodziło do nieciekawych sytuacji. Inna sprawa, że nigdy wcześniej nie mieszkałem sam w Polsce. Jest tu inny styl życia niż w Anglii i nie było mi łatwo. Tym bardziej, gdy jako osiemnastolatek słyszysz, że "jeśli nie podpiszesz nowego kontraktu, to nie będziesz grał".

Teraz jednak myślę, że to miało na mnie dobry wpływ. Jestem pewien, że jeśli teraz trafię na podobne wypożyczenie, będę umiał łatwiej udowodnić, dlaczego muszę grać.

Co cię najbardziej rozczarowało w Zagłębiu Sosnowiec?
– Podejście zarządu klubu do młodych zawodników. Zaoferowano mi trzyletni kontrakt i odmówiłem. Miałem spotkanie z prezesem i dyrektorem klubu i powiedziano mi wprost, że jeśli nie podpiszę, nie będę grał. Doszło tam do takiego momentu, że nie chciałem przychodzić na treningi, tylko grać i iść do domu. Spotkania i rozmowy bardzo mnie męczyły. To wszystko mnie wręcz nękało.


– A byłeś zadowolony z atmosfery w zespole?
– W szatni czułem się dobrze – drużyna mnie bardzo dobrze przyjęła. Nawiązałem dobry kontakt ze starszymi zawodnikami, jak Polczak czy Pawłowski, posłuchałem o ich doświadczeniach z gry w Polsce. Myślę, że to był jeden z pozytywów.

– Jak to się stało, że krótko po wyjeździe z Sosnowca trafiłeś do Sheffield?
– Skończył mi się kontrakt z Brighton i zostałem jeszcze na moment w Polsce, przebywając u babci. Pojawiło się zainteresowanie z kilku klubów. Między innymi z Leicester City oraz paru zespołów Premier League i Championship. Wróciłem do Anglii i trafiłem na testy do Sheffield United. Na aklimatyzację potrzebowałem może dwa-trzy dni. Bardzo dobrze dogadywałem się z chłopakami. Poza tym trener wykazał się świetnym podejściem. Wtedy uznałem, że nie chcę już jeździć na testy do Leicester i innych klubów. Otrzymałem propozycję trzyletniego kontraktu, na którą się zgodziłem.
(...)
https://sport.tvp.pl/55506834/champions ... cji-polski
Ostatnio edytowano 2021-08-24, 10:29 am przez August, łącznie edytowano 1 raz
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez August 2021-08-24, 9:59 am

Przy powyższym przypomniał mi się także wypowiedź red. Szymona Janczyka z weszlo ( tak ok. 2:16 programu), że w czasie gdy Cichocki grał u nas, po pierwszych kolejkach o awansie doszło do skandalicznej sytuacji, w której w klubie szkalowano grajka.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez August 2021-08-24, 10:58 am

Marcin Jaroszewski ustąpił z funkcji Prezesa
(...)
https://zaglebie.eu/wpisy/marcin-jarosz ... -i-11-dni/
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez wilczy_jezdziec 2021-08-24, 11:04 am

Przynajmniej o rok za późno.
wilczy_jezdziec
 
Posty: 397
Dołączył(a): 2009-09-05, 3:42 pm
Lokalizacja: Pomorskie

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Lars 2021-08-24, 11:11 am

wilczy_jezdziec napisał(a):Przynajmniej o rok za późno.


Jeśli potwierdza się plotki że poszedł stołek bez konkursu dla Girka to ch.uj nie zmiana i tyle.
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2249
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez slawekchicago 2021-08-24, 1:54 pm

Lars napisał(a):
wilczy_jezdziec napisał(a):Przynajmniej o rok za późno.


Jeśli potwierdza się plotki że poszedł stołek bez konkursu dla Girka to ch.uj nie zmiana i tyle.


Pytanie teraz do siedzacych w temacie. Czy w miejskiej spolce a taka chyba jest klub moze odbyc sie mianowanie nowego prezesa bez odbycia konkursu ?
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez August 2021-08-24, 2:05 pm

slawekchicago napisał(a): Czy w miejskiej spolce a taka chyba jest klub moze odbyc sie mianowanie nowego prezesa bez odbycia konkursu

A czy po przejeciu akcji od Szatana przez Miasto Adamczyk, Baczyński po raz trzeci oraz Jaroszewski zostali powołani na stanowisko w drodze konkursu ?
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez slawekchicago 2021-08-24, 2:12 pm

August napisał(a):
slawekchicago napisał(a): Czy w miejskiej spolce a taka chyba jest klub moze odbyc sie mianowanie nowego prezesa bez odbycia konkursu

A czy po przejeciu akcji od Szatana przez Miasto Adamczyk, Baczyński po raz trzeci oraz Jaroszewski zostali powołani na stanowisko w drodze konkursu ?


wtedy jakos nie zwracalem na to uwagi
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników