prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez django 2020-11-10, 3:20 pm

August napisał(a):Wg prezesa rzekomo klub w ciągu roku zrobił duży postęp organizacyjny ale bez podania jakichkolwiek szczegółów,


Konkretnie powiedział, że mógłby wymienić wiele fajnych rzeczy, które zrobili jako klub, po czym wymienił tylko przeprowadzony przez Chęcińskiego, a finansowany z kieszeni mieszkańców Sosnowca ZPS. Było też coś o stabilizacji, tabelkach, postępie jaki osiągnęli w ostatnim roku, ale oczywiście bez wdawania sięw szczegóły, choć może to i dobrze, bo jeszcze przypisałby sobie i Kokowi remont jezdni na Piłsudskiego.
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec


Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez August 2020-11-10, 3:42 pm

django napisał(a): wymienił tylko przeprowadzony przez Chęcińskiego, a finansowany z kieszeni mieszkańców Sosnowca ZPS

Nie zapomnij, że do tego podkreślił, iż stadion ma być najnowocześniejszym obiektem w Polsce. Co, jak mniemam, właśnie zawdzięczamy niezwykłemu progresowi organizacyjnemu w klubie.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez django 2020-11-10, 3:53 pm

W ogóle w tej rozmowie jest dużo ciekawych rzeczy. Odpowiedzialność za zatrudnienie Dębka niby wziął na siebie, ale rozmył ją, dzieląc się nią z kokiem i bliżej nieokreślonymi ludźmi ze środowiska. Co prawda przy zatrudnianiu magika z Sulejówka opowiadał, że ON go obserwował od 5 lat, ale prawda etapu kazała najwyraźniej zmienić narrację na MY. Ciekawa jest ta sprawa ludzi ze środowiska, bo doskonale wiemy w jakim mieście znajduje się to środowisko. A przecież zamiast obrażać ludzi, którzy pukali się w głowę, patrząc na dotychczasowe osiągnięcia Dębka, można było wziąć pod uwagę ich opinie. Dzięki temu zaoszczędziłby na miesięcznym do Warszawy i byłby jakiś konkret w "tabelkach", którym mógłby się pochwalić na Weszlo.
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez slawekchicago 2020-11-10, 4:03 pm

Podsumowując zapomniał że kundle juz nie wierzą w jego kłamstwa.
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez August 2020-11-10, 4:13 pm

Nie trzeba być specjalnie rozgarniętym żeby mieć świadomość, że Jaroszewski tak obserwował Dębka jak Kok Portugalczyków (oficjalnie monitoring przez cały ubiegły sezon). Przecież w przeciągu ostatnich dwóch lat cała masa odmówiła Jaroszewskiemu w tym i po drugim rozstaniu z Dariuszem. Tym bardziej zaskakujące, że złapali Moskala za kostki. Aż dziw bierze, że tak doświadczony chłop nie zasięgnął opinii w środowisku, nie poczytał trochę w necie, żeby dowiedzieć, że Tomczyk może mu nasprowadzać Innfootbalowego szrotu, a i w razie słabej końcówki jesieni może nie doczekać wiosny w Sosnowcu. A co mu obiecali jest tyle warte co papier toaletowy po zużyciu.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez August 2020-11-10, 4:15 pm

August napisał(a): a i w razie słabej końcówki jesieni może nie doczekać wiosny w Sosnowcu.

Kumple Prezesa z weszlo też tak myślą
(...)
Zasadne jest jednak pytanie: skoro nie Mandrysz, to kto? Wiele wskazuje na to (m.in. Janekx89), że nowym trenerem zostanie Dariusz Dudek. I niestety, zdaje się, że to trochę słynna wymiana siekierki na kijek. Ostatnim razem Dudek wytrzymał na stanowisku 11 spotkań – jak się domyślacie, Zagłębie Sosnowiec nie zdołało wywalczyć awansu do Ekstraklasy. Zresztą, samo zwolnienie też było dość zagadkowe, bo nastąpiło w kwietniu, w samym środku pandemicznej zawieruchy.

Czy wierzymy, że Dudek Sandecję uratuje? Liga jest długa, spadkowicz jeden – nie można niczego wykluczyć. Ale na razie poprzestańmy na tym, że wydaje nam się dobrze pasować do Sandecji. Wiecie, Sandecja na ostatnim miejscu, kurs na spadek. Dudek w ostatnich trzech przygodach trenerskich przyłożył rękę do spadków Zagłębia z Ekstraklasy i GKS-u Katowice z I ligi. Wszystko się zgadza.

A swoją drogą – Zagłębie też widać świetnie dograne z pandemią. Przy pierwszej fali poleciał Dudek, przy drugiej Dębek. Kazimierzowi Moskalowi życzymy, żeby ta szczepionka szybko rozwiązała temat COVID-u, bo trzecia fala pewnie jakoś w marcu.
https://weszlo.com/2020/11/09/sezon-moz ... sie-kreci/
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez slawekchicago 2020-11-10, 5:08 pm

August napisał(a):Nie trzeba być specjalnie rozgarniętym żeby mieć świadomość, że Jaroszewski tak obserwował Dębka jak Kok Portugalczyków (oficjalnie monitoring przez cały ubiegły sezon). Przecież w przeciągu ostatnich dwóch lat cała masa odmówiła Jaroszewskiemu w tym i po drugim rozstaniu z Dariuszem. Tym bardziej zaskakujące, że złapali Moskala za kostki. Aż dziw bierze, że tak doświadczony chłop nie zasięgnął opinii w środowisku, nie poczytał trochę w necie, żeby dowiedzieć, że Tomczyk może mu nasprowadzać Innfootbalowego szrotu, a i w razie słabej końcówki jesieni może nie doczekać wiosny w Sosnowcu. A co mu obiecali jest tyle warte co papier toaletowy po zużyciu.

I tu Szanowny Marku powinienes zacytować prezesa " jestem po długich rozmowach z trenerem Moskalem i myślę że przekonałem go , że jestem osobą , której można zaufać " :)
Tak jak wszyscy ci , których już pozwalnial :lol: a którzy tez mu zaufali :)
Swoją drogą drogą dedukcji tam na Kresowej niezłe haki muszą mieć wszyscy na siebie. Ciekawe co na tomczyk na marcina skoro ten go tak broni.
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez STACH PL 2020-11-10, 7:49 pm

slawekchicago napisał(a):Jedyny sukces jaki jest odniesiony i podkreślony przez "prezesa" to nowy stadion. Normalnie jak to usłyszałem to poplulem ekran . Nie wierzę po prostu qzwa nie wierzę. Gostek budowę stadionu zapisuje na swoje konto. DRAMAT. KOMPLETNIE BEZ HONORU. Mówi o jakiś tabelkach i wykresach. Ja znam jeden wykres , a nawet dwa. Pierwszy to szybujacy niebezpiecznie szybko w gore wskaźnik finansów wydawanych przez miasto na klub a drugi ostro pikujacy wskaźnik wyników i Zagłębia i pracy jaroszewskiego .
Tak zapewniasz i powołujesz się na Boga ze chcesz najlepiej dla Zagłębia .
Chcesz zrobić przysługę to ODEJDŹ.
a skoro nie dajesz rady tego sam zrobić proszę bardzo weź kucyka.

Za nazwanie mnie kundlem - wyp....laj
Za nazwanie kundlem mojego Taty - wyp....laj
Za nazwanie kundlami moich braci po szału , których miałem okazję bliżej poznać ostatni czasy ( Rudi , Artur , August , Adam , Blajpios ) - wyp....laj
Za nazwanie kundlem mojego kolegi Jarka , którego znam już kupę lat a ostatnio mogliśmy wreszcie spotkać się razem , człowieka który o zarządzaniu klubem ma więcej pojęcia niż ty - wyp....laj
Za nazwanie kundlami wszystkich na tym forum i pozostałej braci ZAGLEBIOWSKIEJ - wyp....laj
Za zastraszanie i próby ustawiania kibiców przeciw kibicom mimo że wszyscy Kochamy ten sam klub - wyp....laj

I jeszcze jedno skoro już tak lubisz Nas porównywać do kundli .
ODEJDŹ A GWARANTUJE CI ZE NIKT ZA TOBĄ NIE ZASZCZEKA :czerwona:


Aa UUUUU..... :niezle:
STACH PL
 
Posty: 726
Dołączył(a): 2004-03-04, 5:47 pm
Lokalizacja: OSTROWY GÓRNICZE /ŚRÓDMIEŚCIE

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez novack 2020-11-12, 11:44 am

Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez GrubyPerez 2020-11-12, 2:45 pm

novack napisał(a):https://sportdziennik.com/marcin-jaroszewski-znalazlem-sie-w-labiryncie/
Wywiad z Jaroszewskim.



"Choć… uchylę rąbka tajemnicy, jeśli chodzi o regulamin premiowania. Za trzy ostatnie porażki drużyna musi wpłacić do kasy klubu 30 tysięcy złotych. Ich pula się wyczerpała, właściwie to dwa razy. Teraz za każdą porażkę będą płacić ze swojej kieszeni. Mam to na piśmie."

najciekawszy moment wywiadu.
btw- prezes Marcin- nawet na temat pandemii prawdy nie mówi....więc może i to z kara na piśmie to tylko bajer.

nie wiem już w co chłopu wierzyć a w co nie.

@Marcin- weźcie się wreszcie do roboty - nie po omacku - bo już Hemingway o Was pisze...
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez django 2020-11-12, 3:33 pm

Kary finansowe :lol: Zapewne nie dostają części wyjściówek, czy innego rodzaju premii. Już widzę jak PZPN pozwala mu na karanie z wynagrodzeń podstawowych za przegrywanie meczów :lol:

Tak czy inaczej 30 tys. brzmi fajnie, prawda? To teraz podzielcie sobie te 30 tys. przez ilość osob w kadrze meczowej i to co wam wyjdzie jeszcze przez 3. Nie wiem jak grajki za to co im zostało dociągną do końca miesiąca :lol:

Piszesz Jarku, że nie wiesz w co mu wierzyć. Mi się sprawdza zasada, że jest dokładnie odwrotnie niż on mówi. Tzn.jeśli mówi, że grajki będą płacić za przegrane mecze, to oznacza, że klub będzie płacił im, bo się poodwołują do PZPN. Jeśli mówi, że zawnioskują o mniejszą kwotę do miasta na przyszły rok (zapewne dlatego, że pospłacali już szrot zatrudniony na ekstraklasę), to i tak summa sumarum miasto da im więcej, bo trzeba będzie zasypywać dziurę wywołaną ich polityką finansową.

Gościu pie...li coś że zostaje ze względu na odpowiedzialność społeczną, podczas gdy cała społeczność (nie licząc "zawsze wiernych" mających w tym swój interes) oczekuje od niego tylko i wyłącznie dymisji. Kokowi, który spierd...ł niezliczoną ilość transferów dają kierowanie jakimś mitycznym działem skautingu, co przypomina przenoszenie przez kler umoczonych kolegów na inną parafię. Ciekawi mnie kto zostanie nowym dyrektorem sportowym. I o ile będzie to, w co nie wierzę, jakaś sensowna osoba, to jak szybko ucieknie z tego grajdołu.
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez petromar 2020-11-15, 4:04 pm

A ja myślę ze to najlepszy prezes , na dodatek myśli jak należy, chcecie przykładów? proszę Dudek - najpierw awansował do ekstralkasy,potem spuścił cyganów, teraz spuści Sandecję = on dalej pracuje dla Marcina - rozszyfrowałem go !!! najsprytniejszy ze sprytnych..... :lol: :lol: :lol:
petromar
 
Posty: 800
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez novack 2020-11-17, 12:46 pm

Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez slawekchicago 2020-11-18, 9:37 pm

:czerwona: :czerwona: :czerwona: :czerwona: :czerwona: :czerwona: :czerwona: :czerwona: :czerwona: :czerwona:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez August 2020-11-20, 9:48 pm

Chwalmy Pana :) :lol: Podoliski doradcą Jaroszewskiego ds. Sportowych
http://zaglebie.eu/aktualnosci/6956-rob ... u-zaglebia

Robert Podoliński doradcą Zarządu Zagłębia

Robert Podoliński został doradcą Zarządu Zagłębia ds. sportowych. Były szkoleniowiec m.in. Podbeskidzia i Cracovii, obecnie ceniony ekspert telewizyjny, będzie doradzał Klubowi w sprawach sportowych.

- Zlikwidowaliśmy stanowisko dyrektora sportowego i stąd nowa forma struktury zarządzania pionem sportowym - wyjaśnia prezes Zagłębia, Marcin Jaroszewski. - Wiele klubów w Polsce pracuje w tej formie, gdzie ciężar decyzyjności przesunięty jest w stronę pierwszego trenera. Po pierwsze źle się dzieje w I pierwszym zespole, bo ten nie zdobywa punktów, goli i choć gra momentami naprawdę dobrze, przełożenia na miejsce w tabeli nie ma. Ale to nie jest działanie doraźne, bo żadna akcja ratunkowa Zagłębiu nie jest dziś potrzebna. Nie wpadajmy w panikę. Ostatnie zmiany to w co wierzę początek kolejnego etapu rozwoju naszego Klubu, który w ciągu 3-5 lat powinien dokonać kolejnego skoku cywilizacyjnego". Jeśli dane nam będzie walczyć w tym czasie o najwyższą klasę rozgrywkową, a taki cel będzie, musimy być na to przygotowani pod każdym względem, by nie powielić błędów z przeszłości. Robert Podoliński to człowiek, który potrafi spojrzeć na piłkę z pozycji zarówno trenera, jak i osoby mającej szerokie spojrzenie na klub i całą dyscyplinę. Współpracujemy kilka lat w obszarze akademii i dziś tę współpracę znacząco rozszerzyliśmy o interes pierwszej drużyny - zapewnia prezes Jaroszewski.

Robert Podoliński, który podpisał dziś umowę z Zagłębiem będzie teraz mocno wspierał pion sportowy Zagłębia.

- Od 20 lat jestem w zawodzie trenerskim, od juniorów Legii po Ekstraklasę, potem funkcja dyrektora sportowego w Varsovii. I to był mój pierwszy kontakt z Zagłębiem, od tamtego czasu zaczęła się nasza współpraca - opowiada Podoliński, który będzie łączył funkcję eksperta piłkarskiego w telewizji publicznej z pracą w Zagłębiu.

- Nie widzę przeciwwskazań, na taki zakres pracy umówiliśmy się z zarządem i trenerem Kazimierzem Moskalem. I myślę, że sobie poradzimy. Generalnie chcę być do pomocy trenerowi Moskalowi, chcę być takim pomostem między sztabem szkoleniowym a zarządem. Na dobrą sprawę nie ze wszystkim trzeba zawracać głowę prezesom. Mam nadzieję, że współpraca będzie układała się dobrze i Zagłębie wróci tam, gdzie jego miejsce - z przekonaniem w głosie mówi nowy człowiek w Zagłębiu.

A jakie jest zdanie Podolińskiego na temat gry drużyny, tego, co chciałby zmienić?

- Ocenę drużyny, na razie, zostawiam trenerowi Kazimierzowi Moskalowi, od niego będzie zależało, co zrobimy zimą. To on będzie tym, który będzie pracował na tym żywym organizmie. Byłem na meczu z ŁKS-em, jeszcze w trakcie pracy trenera Krzysztofa Dębka i były dobre fragmenty gry Zagłębia. Ale teraz mamy nowe rozdanie i na podsumowywanie jest zdecydowanie za wcześnie. Po to jest tutaj trener Kazimierz Moskal, byśmy razem plan ustalili; i zastanowimy się, co zmienić zimą i jak zaplanować dalsze ruchy - zaznacza na koniec doradca Zarządu Zagłębia ds. Sportowych.

Robert Podoliński, urodzony 8 października 1975 w Siemiatyczach, jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Pracę jako trener piłkarski zaczynał w drużynach młodzieżowych Legii Warszawa. Następnie prowadził KS Piaseczno, Koronę Góra Kalwaria, Mazura Karczew i Nidę Pińczów.

14 lipca 2009 został asystentem Artura Płatka w Cracovii. Później pracował jako trener Bugu Wyszków, Znicza Pruszków i I-ligowego wówczas Dolcanu Ząbki. W czerwcu 2014 objął Cracovię, natomiast od końca września 2015 szkoleniowiec Podbeskidzia Bielsko-Biała. W kwietniu 2017 objął Radomiak Radom, zastępując Vernera Ličkę.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników