prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez pete_zs 2019-10-01, 11:39 am

Myślę, że ze względu na bezustanny hejt kierowany na tym forum nie tylko wobec Prezesa, ale również wielu trenerów, piłkarzy, pracowników, to forum czyta coraz mniejsza garstka osób. Rzeczywiście, nikt normalny niedługo nie przyjdzie do Zagłębia, bo z jakiej racji narażać się wylew internetowego chamstwa, tylko z tego tytułu, że się np. krzywo kopnie piłkę. Niestety, cegiełkę tu dokłada klub, bo normalne przedsiębiorstwo widząc, że jego pracownicy są obrażani, znieważani, po prostu kieruje sprawy p-ko konkretnym osobom, do prokuratury lub na drogę cywilną.
LEPSZY SEZON W EKSTRAKLASIE NIŻ SIEDEM w 2 LIDZE.
pete_zs
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2014-08-17, 11:14 am


Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez RUDI 2019-10-01, 11:56 am

novack napisał(a):A ja zastanawiam się, czy w drugoligowym zespole potrzebny jest 8 godzin dziennie przez 365 dni w roku doktor ekonomii na pełnym etacie Prezesa z pensją uszczuplanącą środki klubu..

Jakby nie był potrzebny to by go nie było ,tak trudno to zrozumieć ? nie znasz się i tyle .Ekonomiczne będzie też doradzał (tak myślę) naszym dwóm współudziałowcom (coby nie zbankrutowali i nie podzielili losu sponsora z roku ubiegłego) a jeżeli się nie orientujesz to pragnę Cię poinformować że jest też specem od wodociągów a taka firma jest też sponsorem klubu Zagłębie Sosnowiec i na pewno dobry ekonomista obeznany w tej branży może doprowadzić do zwiększenia sum sponsoringu z owego "źródła" . A w wolnych chwilach posprząta trybuny (tak dla pokazania jak bardzo jest związany emocjonalnie z klubem i że zrobi wszystko dla jego dobrego wizerunku i przede wszystkim "potnie koszty") bo te panie co to miały być na kilka godzin przed meczem i zasuwać w pocie czoła przy przygotowaniu do spektaklu (jak to ktoś stwierdził) nie dają rady.
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez django 2019-10-01, 11:56 am

No i widzisz Pete zs- sam przyznaleś, że ten klub nie jest normalnym przedsiębiorstwem. Być może też prezesowi jako osobie, na której ciążą zarzuty korupcyjne niezręcznie jest pozywać innych. Jak myślisz?
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez RUDI 2019-10-01, 12:02 pm

pete_zs napisał(a):Myślę, że ze względu na bezustanny hejt kierowany na tym forum nie tylko wobec Prezesa, ale również wielu trenerów, piłkarzy, pracowników, to forum czyta coraz mniejsza garstka osób. Rzeczywiście, nikt normalny niedługo nie przyjdzie do Zagłębia, bo z jakiej racji narażać się wylew internetowego chamstwa, tylko z tego tytułu, że się np. krzywo kopnie piłkę. Niestety, cegiełkę tu dokłada klub, bo normalne przedsiębiorstwo widząc, że jego pracownicy są obrażani, znieważani, po prostu kieruje sprawy p-ko konkretnym osobom, do prokuratury lub na drogę cywilną.


Możesz to nazwać hejtem czy jak tam chcesz ,ale pie....sz głupoty (nie chce mi się się nawet rozwijać tego tematu ) Teraz podaj mnie do "prokuratury" .
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez August 2019-10-01, 12:03 pm

quote="pete_zs"]
Rzeczywiście, nikt normalny niedługo nie przyjdzie do Zagłębia, bo z jakiej racji narażać się wylew internetowego chamstwa, tylko z tego tytułu, że się np. krzywo kopnie piłkę. Niestety, cegiełkę tu dokłada klub, bo normalne przedsiębiorstwo widząc, że jego pracownicy są obrażani, znieważani, po prostu kieruje sprawy p-ko konkretnym osobom, do prokuratury lub na drogę cywilną.
[/quote]

Bez urazy Pete ale Twój wpis zasługuje na swoiste „Numero Uno” miesiąca. To swoiste objawienie, z którego wynika, że wszelkie nieszczęścia klubu wynikają z tego, że co poniektórym bez sensu puszczają nerwy i wrzucą treści o charakterze wulgarnym. Podkreślam, nie jestem zwolennikiem tego rodzaju wpisów i takich rzeczy samych w sobie nie bronię bo bronić się nie da natomiast mimo wszystko jestem w pewnym sensie zrozumieć emocje tych osób, które od kilkudziesięciu lat widzą nieustanne dziadostwo gdzie chyba na dzień dzisiejszy marzeniem zwykłego kibica jest choćby to aby ten klub, który z pewnością ma na to potencjał, w końcu zaistniał na dłużej w najwyższej klasie rozgrywkowej, jak kiedyś. Ja nie mówię o jakichś wielkich celach, walce o podium, puchary, PP. Nawet Polonii Bytom, zanim zdechła, bo działacze poszli właśnie w kierunku narobienia masy długów, udało się przez kilka sezonów utrzymać w klapie. Jak bardzo prześcignęły nas Gliwice, Kielce o Szczecinie czy Białymstoku nie wspomnę. Podkreślam ponownie, problem nie leży we wpisach na forum a z tego co słyszę na „prawilnym” też coraz większe niezadowolenie, a w tym że w klubie jak nie było tak nie ma gospodarza z prawdziwego zdarzenia. Nie bądźmy też śmieszni, za wpisy typu „Prezes wyp…” to w przypadku takiego zgłoszenia, prokurator czy sędzia to prędzej dostanie wągrów na języku ze śmiechu a co do wyrażanych tu wątpliwości co do np. transferów to zdziwiłbym się gdyby klub chciał to ruszać zgłaszając wniosek o pomówienie.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Adam1906 2019-10-01, 12:04 pm

pete_zs napisał(a):Myślę, że ze względu na bezustanny hejt kierowany na tym forum nie tylko wobec Prezesa, ale również wielu trenerów, piłkarzy, pracowników, to forum czyta coraz mniejsza garstka osób. Rzeczywiście, nikt normalny niedługo nie przyjdzie do Zagłębia, bo z jakiej racji narażać się wylew internetowego chamstwa, tylko z tego tytułu, że się np. krzywo kopnie piłkę. Niestety, cegiełkę tu dokłada klub, bo normalne przedsiębiorstwo widząc, że jego pracownicy są obrażani, znieważani, po prostu kieruje sprawy p-ko konkretnym osobom, do prokuratury lub na drogę cywilną.

Ty tak na poważnie? :lol:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez django 2019-10-01, 12:08 pm

A mi się wydaje, że tacy jak Pete ZS i Achter to mogą być osoby, które nie wpisują się tu bezinteresownie. Trudno mi sobie wyobrazić, że osoba jako tako rozgarnięta intelektualnie może być aż tak impregnowana na poparte dowodami argumenty.
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez August 2019-10-01, 12:15 pm

Wiesz co, a ja bym się nie zdziwił. Nie chcę absolutnie nikogo obrażać ale mam wrażenie, że świadomość lokalnej społeczności jest na tyle niska, że banalne argumenty propagandowe są łatwiejsze do przyswojenia aniżeli bardziej specjalistyczne zwroty typu "wysokość zadłużenia."
Niemniej mam świadomość, że działają tu od czasu do czasu osoby, które mają określone zadania do wykonania.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez wojtaszko 2019-10-01, 12:26 pm

Adam1906 napisał(a):
pete_zs napisał(a):Myślę, że ze względu na bezustanny hejt kierowany na tym forum nie tylko wobec Prezesa, ale również wielu trenerów, piłkarzy, pracowników, to forum czyta coraz mniejsza garstka osób. Rzeczywiście, nikt normalny niedługo nie przyjdzie do Zagłębia, bo z jakiej racji narażać się wylew internetowego chamstwa, tylko z tego tytułu, że się np. krzywo kopnie piłkę. Niestety, cegiełkę tu dokłada klub, bo normalne przedsiębiorstwo widząc, że jego pracownicy są obrażani, znieważani, po prostu kieruje sprawy p-ko konkretnym osobom, do prokuratury lub na drogę cywilną.

Ty tak na poważnie? :lol:


Dawno się tak nie uśmiałem. Naprawdę prokuratura lub sąd są tak wiarygodni jak nasz prezes.
wojtaszko
 
Posty: 1260
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez pete_zs 2019-10-01, 12:26 pm

Django nie wiem na ile jesteś rozwinięty intelektualnie, ale trzeba CI przyznać , że konsekwentnie nienawidzisz Jaroszewskiego, bo z tego, co pamiętam, nawet jak awansował do ekstraklasy, to się broniłeś rękami i nogami, aby go pochwalić. No to widzisz, tak jak Ty go bezinteresownie nienawidzisz, tak jak go bezinteresownie doceniam za wykonaną pracę. No chyba, że razem z Augustem macie jakiś interes w tych wpisach i oceniacie ludzi po sobie.
Stworzyliście sobie na tym forum taką bańkę i jak ktoś ma odmienne zdanie, to od razu robicie z niego idiotę, lub kogoś kto jest opłacany. No i niestety, efektem tego będzie to że na forum zostanie 10-15 osób - kółeczko wzajemnej adoracji - bo to jak widzę najbardziej Wam odpowiada.
LEPSZY SEZON W EKSTRAKLASIE NIŻ SIEDEM w 2 LIDZE.
pete_zs
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2014-08-17, 11:14 am

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez django 2019-10-01, 12:48 pm

Chciałbym Ci zwrócić uwagę na pewne błędy w rozumowaniu. Przekonanie, że ktoś nie ma cech intelektualnych, charakterologicznych, moralnych i przede wszystkim merytorycznych do pełnienia określonej funkcji nie jest równoznaczne z nienawiścią do tej osoby. Jako człowiek Jaroszewski jest mi najzupełniej obojętny i jak kiedyś w końcu zachowa się jak mężczyzna, a nie panienka, której decyzję uzależnione są od dnia cyklu, to będę mu życzył wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

Zakładając, że nie jesteś osobą związaną z klubem, to nie do końca rozumiem Twój punkt widzenia. W przeciwieństwie do Ciebie to "kółko wzajemnej adoracji" tworzą osoby, które wiedzą sporo na temat tego co się dzieje w miescie i klubie. Mało tego, są tu osoby, bez których Jaroszewski dalej zarządzałby co najwyzej dziecmi na wfie, bo klubu by nie było. Są tu ludzie z określonym doświadczeniem życiowym i zawodowym pozwalającym im oceniać merytorycznie sytuację finansową czy organizacyjną klubu. A Ty piszesz, że ci ludzie to hejterzy.
Ostatnio edytowano 2019-10-01, 1:04 pm przez django, łącznie edytowano 3 razy
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez pete_zs 2019-10-01, 12:56 pm

I to jest wypowiedź merytoryczna i ja Twoje zdanie szanuje. Tylko zwracam uwagę na to, że jak ktoś ma zdanie odmienne , to nie od razu musi być idiotą, funflem, kimś opłacanym, itp. Z tą Prokuraturą, to była celowa przesada, nie zmienia to faktu, że powinniśmy tu zaprzestać wpisywania jakichś chamskich epitetów, od których przyznam, Kol. August i django, są dalecy.
LEPSZY SEZON W EKSTRAKLASIE NIŻ SIEDEM w 2 LIDZE.
pete_zs
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2014-08-17, 11:14 am

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez pete_zs 2019-10-01, 1:07 pm

django napisał(a):No i widzisz Pete zs- sam przyznaleś, że ten klub nie jest normalnym przedsiębiorstwem. Być może też prezesowi jako osobie, na której ciążą zarzuty korupcyjne niezręcznie jest pozywać innych. Jak myślisz?


Myślę, że pisanie "ciążą zarzuty korupcyjne", wobec "afery" polegającej na tym, że dał naczelnikowi 2 bilety na mecz, jest mocno na wyrost. Dla mnie to raczej dmuchana "afera". Można komuś przybić zarzut, że dał kawę czy koniak lekarzowi w określonych okolicznościach i ten ktoś będzie miał proces, ale czy to od razu afera ?
LEPSZY SEZON W EKSTRAKLASIE NIŻ SIEDEM w 2 LIDZE.
pete_zs
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2014-08-17, 11:14 am

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez django 2019-10-01, 1:14 pm

pete_zs napisał(a):
django napisał(a):No i widzisz Pete zs- sam przyznaleś, że ten klub nie jest normalnym przedsiębiorstwem. Być może też prezesowi jako osobie, na której ciążą zarzuty korupcyjne niezręcznie jest pozywać innych. Jak myślisz?


Myślę, że pisanie "ciążą zarzuty korupcyjne", wobec "afery" polegającej na tym, że dał naczelnikowi 2 bilety na mecz, jest mocno na wyrost. Dla mnie to raczej dmuchana "afera". Można komuś przybić zarzut, że dał kawę czy koniak lekarzowi w określonych okolicznościach i ten ktoś będzie miał proces, ale czy to od razu afera ?


Z tym, że ja nie napisałem, że jest winny, tylko opisałem fakt - ma przedstawione zarzuty. Rozstrzygnie sąd Z drugiej strony nie wiem skąd Twoje przekonanie, że chodziło o 2 bilety? Bo tak Marcin powiedział? Dużo rzeczy mówi. Ostatnio mówił, że od 1 października nie będzie prezesem. Nie twierdzę, że jest winny, ale pisanie o dmuchanej aferze opierając się na słowach podejrzanego, który w dodatku znany jest z braku prawdomówności to obiektywizm?
Ostatnio edytowano 2019-10-01, 1:16 pm przez django, łącznie edytowano 1 raz
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez novack 2019-10-01, 1:14 pm

pete_zs napisał(a):Myślę, że ze względu na bezustanny hejt kierowany na tym forum nie tylko wobec Prezesa, ale również wielu trenerów, piłkarzy, pracowników, to forum czyta coraz mniejsza garstka osób. Rzeczywiście, nikt normalny niedługo nie przyjdzie do Zagłębia, bo z jakiej racji narażać się wylew internetowego chamstwa, tylko z tego tytułu, że się np. krzywo kopnie piłkę. Niestety, cegiełkę tu dokłada klub, bo normalne przedsiębiorstwo widząc, że jego pracownicy są obrażani, znieważani, po prostu kieruje sprawy p-ko konkretnym osobom, do prokuratury lub na drogę cywilną.

I jeszcze administratorów strony wsadzić i wywiesić transparent " Pozdrowienia do więzienia"!!!
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kanciak, pyla