prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez August 2019-04-07, 11:53 am

novack napisał(a):Cafe futbol poświęcony Zagłębiu i Miedzi, gościem Pan Prezes.

I cóż tam odkrywczego rzekł Herr Prezes?
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm


Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Lars 2019-04-15, 4:06 pm

Słychać wśród niektórych kibiców głosy, że jak spadniemy to najlepiej wraz z odejściem Jaroszewskiego. Ja również wiele razy krytycznie patrzyłem na jego decyzje. Jednak widać, że Pan Prezes jest istotą inteligentną i uczy się. Dużo wniosków wyciągnął z dotychczasowej pracy. Widać to, chociażby po tym, że już zaczynamy kontraktować zawodników na następny sezon by za chwile znowu nie obudzić się w środku rundy z zespołem zupełnie nie przygotowanym do ligi. Jest to, bądź co bądź, człowiek stąd, który kocha Zagłębie Sosnowiec i na pewno nie zadłuży klubu oraz nie będzie się kierował innymi motywami niż dobro klubu. Wielu marzy się pewnie Prezes z prawdziwego zdarzenia. Ja już dziękuję za takie rozwiązania. Pamiętam Marcina Falla, pamiętam również naszego dyrektora sportowego Radosława Ogielę.
Niezależnie, gdzie pod koniec lipca przyjdzie nam rozegrać pierwszy ligowy mecz, jestem absolutnie za tym, by Prezesem Zagłębia Sosnowiec był wtedy Marcin Jaroszewski.
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2249
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez slawekchicago 2019-04-15, 4:35 pm

A Stanek dyrektorem sportowym po wieki wieków

:kiepsko: :kiepsko: :kiepsko:

A winnych spadku będziemy doszukiwać się na trybunach .
Ewentualny spadek musi oznaczać ZMIANY !!!!
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Lars 2019-04-15, 4:40 pm

slawekchicago napisał(a):A Stanek dyrektorem sportowym po wieki wieków



Nie. Stanek dyrektorem sportowym nie, a to dlatego, że nie ma takich kompetencji by pełnić takie stanowisko. Jakiegoś takiego dyrektora sportowego a'la Jaccek Zieliński to należałoby poszukać. No chyba, że Waldek zostałby na następny sezon, to problem rozwiązany. Waldek ma kontakty, nie potrzebuje dyrektora.
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2249
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez slawekchicago 2019-04-15, 5:37 pm

Kończę ten temat ciągnąć bo dopóki jest szansa na utrzymanie to mój topór jest zakopany.
TERAZ PORA BYĆ Z ZAGŁĘBIEM :brawo:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez August 2019-04-15, 5:44 pm

slawekchicago napisał(a):dopóki jest szansa na utrzymanie

Spokojnie wdychamy wszystkimi otworami całą grupę spadkową. Zdobywamy "oczko" , utrzymyjemy się a w następnym sezonie z naszym douczonym Prezesem atakujemy pierwszą trójcę. W międzyczasie Jose Arkadio pilnuje prężnej budowy nowego estadio. Na otwarcie przyjeżdża Barca. Inny scenariusz nie wchodzi w grę :)
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez pete_zs 2019-04-19, 2:37 pm

Panowie, można tak czy inaczej oceniać Prezesa, mnie bliżej do zdania Larsa, swoje błędy popełnił zachłystując się awansem, pozytywnie byłem zaskoczony zmianami w zimie, jakieś to efekty przynosi. Dobił mnie trochę mecz z Wisłą Płock, ale było, minęło. Utrzymanie będzie cudem, trzecia wygrana z Miedzią i ta z Wisłą, będzie cudem. Ale trzeba patrzeć pozytywnie, udało się Dudkowi, może uda się Waldkowi. Ci kibice, "na dobre i złe", zasługują przynajmniej na emocje do ostatniej kolejki.
LEPSZY SEZON W EKSTRAKLASIE NIŻ SIEDEM w 2 LIDZE.
pete_zs
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2014-08-17, 11:14 am

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez novack 2019-04-28, 10:43 am

Przed chwilą w Cafe futbol podano informację, że Peszko za tę czerwoną kartkę po której wyleciał z Lechii zapłacił 300 tysięcy kary, czyli tyle ile nasz sponsor tytularny którego logo jest w centralnej części koszulek płacił rocznie dopóki go nie aresztowali.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez August 2019-04-28, 12:10 pm

O ile w ogóle coś zapłacił. W momencie podpisywania nowej umowy ND miała otwarte postępowanie sanacyjne co ni mniej ni więcej oznacza że na każdą złotówkę (poza kosztami stałymi) zgodę musieli wydać wierzyciele, nadzorca i sąd. I bardzo wątpię aby taką zgodę wydano. Możliwe że mogła faktycznie płacić któraś spółka zależna. Tak czy owak sponsor-cudo.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez GrubyPerez 2019-04-29, 11:53 pm

N...ie
E...leganckie
L...aików
R...obienie
wO...oooja
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez xenon 2019-05-12, 6:37 pm

proponuję zbiórkę piniendzy na usunięcie tatuażu z pleców prezesa, a tym samym zrzucić cięzar jaki Go przygniata
xenon
 
Posty: 1058
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez August 2019-05-13, 8:04 am

Lars napisał(a):Słychać wśród niektórych kibiców głosy, że jak spadniemy to najlepiej wraz z odejściem Jaroszewskiego. Ja również wiele razy krytycznie patrzyłem na jego decyzje. Jednak widać, że Pan Prezes jest istotą inteligentną i uczy się. Dużo wniosków wyciągnął z dotychczasowej pracy. Widać to, chociażby po tym, że już zaczynamy kontraktować zawodników na następny sezon by za chwile znowu nie obudzić się w środku rundy z zespołem zupełnie nie przygotowanym do ligi. Jest to, bądź co bądź, człowiek stąd, który kocha Zagłębie Sosnowiec i na pewno nie zadłuży klubu oraz nie będzie się kierował innymi motywami niż dobro klubu. Wielu marzy się pewnie Prezes z prawdziwego zdarzenia. Ja już dziękuję za takie rozwiązania. Pamiętam Marcina Falla, pamiętam również naszego dyrektora sportowego Radosława Ogielę.
Niezależnie, gdzie pod koniec lipca przyjdzie nam rozegrać pierwszy ligowy mecz, jestem absolutnie za tym, by Prezesem Zagłębia Sosnowiec był wtedy Marcin Jaroszewski.


Napisz mi drogi Larsie, na czym konkretnie polega "nauka" Prezesa i wyciąganie konkretnych wniosków. Piszesz, że Prezes kontraktuje grajków na nowy sezon, a ja poza ogólnikową informacją o dwóch zdolnych juniorach z 2 ligi, nie słyszałem jak na razie o nowych grajkach a raczej o odejściach dotychczasowych graczy.
Piszesz również, że Prezes jest stąd, kocha Zagłębie itd. itp. etc... tylko jak się to ma do sprawnego, rzetelnego profesjonalnego zarządzania klubem. To fajny czynnik ale niekonieczny. Dlaczego ma być gorszy ktoś kto dajmy na to pochodzi i mieszka na świętochłowickich Piaśnikach i jako małolat chodził na Ruch, a z kolei może być sprawnym menago z określoną wizją prowadzenia klubu, szerokimi kontaktami w świecie biznesu, skutkującymi pokaźnym budżetem klubu i dobrymi układami w piłkarskiej centrali.
Z kolei skąd wiadomo, że zadłużenie klubu nie zwiększyło się. Z jakich dokumentów można tak wnioskować? "Radosna" polityka transferowa z ostatnich miesięcy , kwaterowanie w najdroższych hotelach jak np. po meczu w Gdańsku każą myśleć wręcz co innego. Zresztą z taką oceną należy raczej poczekać na oficjalne sprawozdania, które się niebawem ukażą.
Sprawa kolejnych Prezesów, gdzie tu bym raczej ujął Hytrego czy Adamczyka (Fall to sprawa hokeja) to raczej dziwna niemożność decydentów wyjścia poza określone ramy, w których głównym atutem danej osoby jest bycie w określonym układzie a nie doświadczenie czy umiejętność zarządzania spółką, klubem itd. Hytry kumpel Szatana, handlarz używanymi samochodami, Adamczyk - syn swojego ojca, Jaroszewski - dziennikarz, wuefista - kumpel najpierw wiceprezydenty, potem Prezydenta no i Leśnego. Żaden z nich nie miał kompletnie żadnego doświadczenia w kierowaniu choćby podobnego typu podmiotami. Jaroszewskiego wyróżnia to, że prócz dobrych układów ze wszystkimi wokół miał za sobą cień ludzi związanych z Legią z Leśnym na czele, który przynajmniej do pewnego momentu mógł maczać palce w kierowaniu klubem przez Prezesa. Formalnie Prezesowi nikt nie zabierze dwóch awansów ale ekstraklasa pokazała, że to zdecydowanie za duże progi. Mniemam, że to dyskusja czysto akademicka bo Chęciński jako władca nie jest człowiekiem, który wzniesie się na poziom dobra klubu i w związku z tym nic nie zrobi niemniej sądzę, że właśnie takie myślenie - bez urazy - infantylno-naiwne sporej części sportowej społeczności pomaga ww. ludziom wciskać różne kity a przy okazji robić swoje niekoniecznie dla dobra klubu, co mijający sezon dobitnie pokazał.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez August 2019-05-20, 6:20 am

Lars napisał(a):na pewno nie zadłuży klubu

W 2018 r. zadłużenie klubu wzrosło o ponad 1.100.000 zł.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez August 2019-08-26, 3:33 pm

Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez django 2019-08-26, 3:53 pm

Bardzo dobra decyzja. Teraz otwieramy popcorn i czekamy na na to, którego kolegę Arkadiusz uczyni następcą.
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Zielony