prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez RUDI 2017-06-15, 8:38 am

Bo to po prostu bigamia jest ;-)
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am


Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez August 2017-06-15, 8:46 am

Jeśli jest prawdą plotka o przejęciu Zagłębia to jeśli nie sam Leśny to ktoś związany z nim. Bo Jaki desperat chciałby wejść w taki układ?
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez robercik 2017-06-20, 9:52 am

Przykre i smutne jest to, ze czlowiek ktory niby jest kibicem Zaglebia tak bardzo dziala na jego szkode oklamujac wszystkich dookola. Jezeli prezes na spotkaniach opowiadal kibicom farmazony i nieprawde, to co opowiadal pilkarzom.
Jak mozna przez jeden rok tak rozpieprzyc druzyne?
NIE dla bylejakości w zarządzaniu Zagłębiem
robercik
 
Posty: 520
Dołączył(a): 2004-05-17, 2:12 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez GrubyPerez 2017-06-23, 2:20 pm

August napisał(a):Dzięki Rudi za miłe słowa choć nieco krępujące bo nigdy nie aspirowałem a tym bardziej, że są godniejsi jak- jeśli mogę po raz wyóry wymienić Pereza - mojego idola jeśli chodzi o dobro klubu. A Ty Anakin się nie podlizuj. I tak Ci nic nie pomoże za pozaforumowe knucie z Blajpiosem. :twisted: wszystkiego się domyśliłem kolaborancie jeden :lol:


No teraz panie dzieju to i ja się zawstydziłem jako ta panna na wydaniu, co jej mówią że ma wianek najładniejszy :redface: :lol: .

A poważnie, wiele inspirujących pomysłów z tego forum wyszło. I nadal tak jest, pomimo przekonania, że tutaj tylko wyśmiewania i kalumnie.

Jako Zagłębie ( klub i region) w nie tak trudnych warunkach atmosferycznych i, że tak powiem okolicznościach przyrody ( ta flora i fauna :lol: ) się znajdowaliśmy.
Dlatego- poddawać się nie wolno.
Tylko, ile tak można...
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez bbartek 2017-08-01, 3:19 pm

O mojej opinii co do MJ jako prezesa świadcza moje wpisy od momentu kiedy obraził nas jako kibiców z krytej. Jak ktoś nie pamieta to odsyłam do archiwum.
Działania z ostatniego roku tylko wzmacniają taka opinie.
Niestety dobór najbliższych współpracowników jest nietrafiony. Czy kolejny sezon będzie stracony ?
Jak długo bedziemy czekali na Klub funkcjonujacy profesjonalnie ? I wcale nie potrzeba tutaj najwyższego budżetu..
Wiele moich wpisów dotyczyło marketingu i tutaj jest postęp w pozyskiwaniu sponsorów, ale według mojego rozeznania jest to zasługa Miasta a nie MJ.
Niewybaczalny błąd a właściwie zaniechanie to brak skutecznych działań aby poprawić frekwencje na Ludowym.
Jakie to moga być działania to proponuje aby MJ przejrzał forum
bbartek
 
Posty: 797
Dołączył(a): 2003-09-01, 11:27 am

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez turku 2017-08-06, 1:28 pm

Generalnie mamy jednego z lepszych bocznych obrońców w lidze, którego jedną z największych zalet jest to że 90 minucie biega tak jakby dopiero mecz się rozpoczął. No i ma niezłe wrzutki. Z drugiej strony mamy teoretycznie dobrze strzelającego głową napastnika.

To jako geniusz intelektu trenerskiego banasik mógłby wykorzystać obie zalety i od 70 minuty bylibyśmy groźni jak nikt inny.

Ale jeden z drugim debile spuścili się w spodnie nad tą wizją i zakontraktowali zawodnika który formalnie nie może grać w takim ustawieniu. No przecież to jest debilizm, głupota lub celowe działanie na szkodę Klubu. Do wyboru
turku
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 2007-04-21, 6:38 pm
Lokalizacja: Pogoń

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez bbartek 2017-08-19, 7:20 am

Dokładnie ( 1.09.2013)4 lata temu pisałem na Forum:
„Chętnie usłysze odpowiedź Prezesa na kilka pytań w tym na :
1.Jaki jest cel sportowy na sezon 2013/2014
2. czy pracujemy nad prognozą budżetu na rok 2014 i jakie są jego źródła poza Miastem?
3.Kto odpowiada za skauting a kto za marketing
4.co Pan zamierza zrobić aby zwiększyć frekwencje na Ludowym
5.jaka jest strategia Klubu w zakresie podpisywania lub przedłużania umów z zawodnikami ( umowy roczne )
6.Do kiedy jest ważna umowa z Trenerem M.Kmieciem
7.Jakie cele sportowo-marketingowe chce osiągnąć Klub w związku z umowa o współpracy z Legia i terminy ich ( celów ) osiągnięcia Konkretnie bez ogólników...
Myśle, że nowy Prezes zorientował sie co do sytuacji i ciekaw jestem co nowego i pozytywnego spotka nas w tym i w nastepnych sezonach .”
Do dzisiaj nie znam odpowiedzi na żadne z tych pytań.
Kolejna zmian trenera nic nie da, jeżeli MJ pozostanie.
Ciekaw jestem ile nas podatników kosztowało i będzie kosztować utrzymywanie tej ekipy ( MJ+Stanley) na Kresowej?
bbartek
 
Posty: 797
Dołączył(a): 2003-09-01, 11:27 am

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Tomcjo 2017-08-19, 7:30 am

A teraz trzeba sobie przypomnieć wszystkich trenerów których zatrudniał Jaroszewski . Co trener to porażka . Nawet Derbina należy zaliczyć do porażek bo choc ma zadatki i swietnie prowadził drużyne to nie potrafił przygotować drużyny . Na dodatek zamiast do Derbina dołączyć kogoś kto by przygotował piłkarzy fizycznie to go poprostu wywalił ale czego sie spodziewać po badziewiaku . Jedynym sukcesem był Magiera ale i to spieprzył bo pozwolił mu odejść w trakcie rundy i tym samym pozbawił Zagłębie awansu do ekstraklasy . Teraz ten głupek zatrudni kolejnego trenera i bedzie to kolejna porażka .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Adam1906 2017-08-19, 7:32 am

Bilans wuefisty Banasika w Zagłębiu to 8 zwycięstw, 3 remisy i 8 porażek. Co my w tej lidze chcieliśmy osiągnąć z taką pizdą? Ten facet bardziej nadawał się na dobrego i ciepłego dla tubylców misjonarza w którymś z krajów Czarnego Lądu niż na trenera I-ligowego klubu z tradycjami i aspiracjami.

Pozostają jednak drażliwe pytania:

1. Czy umowa z Banasikiem została tak skonstruowana jak z Mandryszem i teraz trzeba będzie temu nieudacznikowi nadal płacić co miesiąc sporych rozmiarów pensyjkę?

2. Czy oprócz Banasika ktokolwiek inny w klubie odpowie swoją głową za marazm sportowo-organizacyjny, który od dłuższego czasu panuje na Kresowej?
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Adam1906 2017-08-19, 7:49 am

bbartek napisał(a):Dokładnie ( 1.09.2013)4 lata temu pisałem na Forum:
„Chętnie usłysze odpowiedź Prezesa na kilka pytań w tym na :
1.Jaki jest cel sportowy na sezon 2013/2014
2. czy pracujemy nad prognozą budżetu na rok 2014 i jakie są jego źródła poza Miastem?
3.Kto odpowiada za skauting a kto za marketing
4.co Pan zamierza zrobić aby zwiększyć frekwencje na Ludowym
5.jaka jest strategia Klubu w zakresie podpisywania lub przedłużania umów z zawodnikami ( umowy roczne )
6.Do kiedy jest ważna umowa z Trenerem M.Kmieciem
7.Jakie cele sportowo-marketingowe chce osiągnąć Klub w związku z umowa o współpracy z Legia i terminy ich ( celów ) osiągnięcia Konkretnie bez ogólników...
Myśle, że nowy Prezes zorientował sie co do sytuacji i ciekaw jestem co nowego i pozytywnego spotka nas w tym i w nastepnych sezonach .”
Do dzisiaj nie znam odpowiedzi na żadne z tych pytań.
Kolejna zmian trenera nic nie da, jeżeli MJ pozostanie.
Ciekaw jestem ile nas podatników kosztowało i będzie kosztować utrzymywanie tej ekipy ( MJ+Stanley) na Kresowej?

Pozwolilem sobie zacytować Twoje pytania do Prezesa na drugim forum... ;-)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez patrios91 2017-08-19, 8:02 am

Adam1906 napisał(a):
bbartek napisał(a):Dokładnie ( 1.09.2013)4 lata temu pisałem na Forum:
„Chętnie usłysze odpowiedź Prezesa na kilka pytań w tym na :
1.Jaki jest cel sportowy na sezon 2013/2014
2. czy pracujemy nad prognozą budżetu na rok 2014 i jakie są jego źródła poza Miastem?
3.Kto odpowiada za skauting a kto za marketing
4.co Pan zamierza zrobić aby zwiększyć frekwencje na Ludowym
5.jaka jest strategia Klubu w zakresie podpisywania lub przedłużania umów z zawodnikami ( umowy roczne )
6.Do kiedy jest ważna umowa z Trenerem M.Kmieciem
7.Jakie cele sportowo-marketingowe chce osiągnąć Klub w związku z umowa o współpracy z Legia i terminy ich ( celów ) osiągnięcia Konkretnie bez ogólników...
Myśle, że nowy Prezes zorientował sie co do sytuacji i ciekaw jestem co nowego i pozytywnego spotka nas w tym i w nastepnych sezonach .”
Do dzisiaj nie znam odpowiedzi na żadne z tych pytań.
Kolejna zmian trenera nic nie da, jeżeli MJ pozostanie.
Ciekaw jestem ile nas podatników kosztowało i będzie kosztować utrzymywanie tej ekipy ( MJ+Stanley) na Kresowej?

Pozwolilem sobie zacytować Twoje pytania do Prezesa na drugim forum... ;-)

Panie. Tyle rzeczy. Nie wymagajmy od chłopaka cudów. Może zapytajmy prezesa kiedy skapituluje i przyzna, że się do tej roboty nie nadaje.
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez August 2017-08-19, 8:15 am

Jeśli już najsensowniejsze byłoby spotkanie z Chęcińskim.
Ostatnio edytowano 2017-08-19, 8:49 am przez August, łącznie edytowano 1 raz
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez bbartek 2017-08-19, 8:48 am

"Wybryki" sportowo-organizacyjne MJ+Stanley zniechęcaja każdego rozsądnego trenera.
To co wyprawia ten duet kształtuje opinie n/t Zagłębia jako klubu nieprofesjonalnego i niedającego szansy na rozwój i awans. Jedynie manago(s) oferujący egzotycznych( nie chodzi tutaj tylko o geografie) zawodników maja tutaj raj .
Czy prezes który zwalnia trenera w toalecie/ na parkingu/a korytarzu ( niepotrzebne skreślić) zasługuje na szacunek ?
bbartek
 
Posty: 797
Dołączył(a): 2003-09-01, 11:27 am

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez novack 2017-08-19, 8:56 am

Zrobili z NASZEGO (nie ich) Zagłębia cyrk, w którym prócz stada clownów próżno szukać artystów od żonglerki, a Chęciński pełni rolę namiotu!
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Tomcjo 2017-08-19, 9:38 am

Ręce precz od prezesa
https://youtu.be/G0O2wOQEIfk
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników