Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Postprzez novack 2019-04-05, 10:44 am

Czyżby odprawy decydowały?
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście


Re: Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Postprzez August 2019-04-05, 10:54 am

Albo ma świadomość ewentualnych szans na budowę. Przynajmniej wiadomo kiedy ta aukcja się odbędzie.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Postprzez slawekchicago 2019-04-05, 10:56 am

jondek napisał(a):Jacek Gaim zrezygnował. Zagłębiowski Park Sportowy ma nową panią prezes http://sosnowiec.wyborcza.pl/sosnowiec/ ... =183&c=110


13tys miesięcznie ? Jestem w szoku ! To jak tak ruszy ta budowa to i wypłata pójdzie w górę. Qrwa to jest KRYMINAŁ!!! Ja ostatnio w lutym będąc ze swoją lepszą połówką na spacerze w okolicach "górki srodulki" na pytanie gdzie ma byc ten stadion NIE POTRAFILEM UDZIELIC ODPOWIEDZI, BO TAM NIC SIE NIE DZIALO I PEWNIE DALEJ NIC SIE NIE DZIEJE.
:czerwona:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Postprzez August 2019-04-05, 10:59 am

slawekchicago napisał(a):jak tak ruszy ta budowa

Sławek. Proponuję abyśmy dzisiaj po paru.... pojechali na Górkę i w ramach czynu społecznego "rozpoczęli" budowę. Jakiś szpadel po drodze skądś się zakosi :lol:
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Postprzez novack 2019-04-05, 11:07 am

August napisał(a):
slawekchicago napisał(a):jak tak ruszy ta budowa

Sławek. Proponuję abyśmy dzisiaj po paru.... pojechali na Górkę i w ramach czynu społecznego "rozpoczęli" budowę. Jakiś szpadel po drodze skądś się zakosi :lol:

Tu bardziej taczka jest potrzebna ;-)
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Postprzez slawekchicago 2019-04-05, 11:08 am

August napisał(a):
slawekchicago napisał(a):jak tak ruszy ta budowa

Sławek. Proponuję abyśmy dzisiaj po paru.... pojechali na Górkę i w ramach czynu społecznego "rozpoczęli" budowę. Jakiś szpadel po drodze skądś się zakosi :lol:


Rudi nam dostarczy :lol: i wbijemy tabliczkę informacyjną (DWUSTRONNĄ) z jednej TU POWSTANIE ZPS a z drugiej TU MIAŁ POWSTAĆ ZPS a pan prezydent sam zadecyduje zgodnie z własnym sumieniem , która strona jest wlasciwa
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Postprzez slawekchicago 2019-04-05, 11:14 am

slawekchicago napisał(a):
August napisał(a):
slawekchicago napisał(a):jak tak ruszy ta budowa

Sławek. Proponuję abyśmy dzisiaj po paru.... pojechali na Górkę i w ramach czynu społecznego "rozpoczęli" budowę. Jakiś szpadel po drodze skądś się zakosi :lol:


Rudi nam dostarczy :lol: i wbijemy tabliczkę informacyjną (DWUSTRONNĄ) z jednej TU POWSTANIE ZPS a z drugiej TU MIAŁ POWSTAĆ ZPS a pan prezydent sam zadecyduje zgodnie z własnym sumieniem , która strona jest wlasciwa


PANIE PREZYDENCIE ZAPRASZAMY :lol: i jak August zaznaczył to w ramach CZYNU SPOŁECZNEGO

Tak samo myślę że możemy zaprosić innych kibiców

https://m.youtube.com/watch?v=eQbNDRZymtc

:lol: :lol: :lol:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Postprzez August 2019-04-05, 11:17 am

slawekchicago napisał(a):pan prezydent sam zadecyduje zgodnie z własnym sumieniem , która strona jest wlasciwa

Pan Prezydent powinien być szczęśliwy. Z jednej strony inicjatywa obywatelska (znaczy społeczeństwo chce budowy) z drugiej zainicjowane partnerstwo publiczno-prywatne, które Jose Arkadio obiecywał. Tylko trzeba pamiętać o zakopaniu przy okazji flaszki z pergaminem: "my tu byliśmy."
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Postprzez RUDI 2019-04-05, 11:20 am

novack napisał(a):Czyżby odprawy decydowały?

Raczej nie ,Gaim dostał "odcisków na dupie" od nic nierobienia a zapowiada się dalsza gra na "przeczekanie", i tu mamy ładny przykład prowincjonalnych układzików gdzie człowiek w potarganych portkach kreuje się na medialnego celebrytę wpisującego się w modny krytycyzm wszystkiego co nie jest związane z jego opcją polityczną .Inni dostają dofinansowania i się z nich będą musieli wyliczyć (i już działają w temacie stadionów) my nie ubiegamy się o takie bo z jednej strony "nie wypada" a z drugiej coś już musiałoby się dziać w temacie .Przecież widać wyraźnie że sprawa budowy stadionu "śmierdzi" tą samą sytuacją która miała miejsce przy obietnicach Kazia ,gdyby miało być inaczej to już dawno zaczęło by się np to przesadzanie "zagrożonych" gatunków jakaś rekultywacja terenów miejskich pod przyszłą budowę (np wycinka krzaków i innego badziewia przez firmy miejskie które swego czasu wykonywało koszenie traw w lutym bo taki był "plan") taka wstępne przygotowanie terenu według mnie pokazało by że jednak zmierzamy do budowy ,no ale może lepiej zrzucić to na wykonawcę niech sobie doliczy parę złoty za "robotę" ?
Ps Jak mi się wydaje był temat garaży które są w okolicach "nowego stadionu" ,w pierwszych planach miały być wykupione przez miasto teraz podobno zostaną (bo jakoś cisza w temacie) a w razie pozostania na pewno będą atrakcją architektoniczną fajnie wkomponowaną w kompleks sportowy (chyba że inwestor czeka na ostatnia chwilę i zastosuje jaką ustawę "wywłaszczająca"?)
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Postprzez jondek 2019-04-05, 11:30 am

Ale podobnie jest z rozpoczęciem prac w parku d.Kruczkowskiego,gdzie przetarg wygrała czeska firma,tak samo dzieje się z parkiem na Milowicach,że nie wspomnę o Egzotarium. Jestem spokojny i wierzę,że w końcu to ruszy.Taki mamy klimat w Sosnowcu.Jeszcze w tym miesiącu napiszę "a nie mówiłem?" :-)
jondek
 
Posty: 1248
Dołączył(a): 2010-10-14, 11:34 pm

Re: Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Postprzez RUDI 2019-04-05, 11:34 am

slawekchicago napisał(a):i wbijemy tabliczkę informacyjną ......

Nie jedną ,tam kiedyś miało coś powstać (jakaś fabryka lakierów czy coś podobnego ) gruzu pewnie jest tam jeszcze co nie miara (nie wiem, dawno nie byłem) i tam należy wbić tabliczkę z napisem TU LEŻĄ WASZE MARZENIA O NOWYM STADIONIE (albo znaleźć inną kupę śmieci co akurat tam chyba trudne nie będzie )
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Postprzez jondek 2019-04-05, 11:36 am

HISTORIA IMIENIA KARINA. Imię to prawdopodobnie pochodzi z krajów skandynawskich – oznacza „tą, co decyduje”. Dobry znak dla Pani Prezes Kariny Skowronek.
jondek
 
Posty: 1248
Dołączył(a): 2010-10-14, 11:34 pm

Re: Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Postprzez novack 2019-04-05, 11:44 am

Cały czas jest mowa o Zagłębiowskim Parku Sportowym, a przecież kilka dni temu poinformowano, że będzie tylko stadion, ale dyrektor budowy Parku, to nie to samo co dyrektor budowy tylko stadionu, więc pensja i odprawa muszą być adekwatne do Parku.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Postprzez Tomcjo 2019-04-05, 12:19 pm

Powstał zespół do budowania obietnic w sprawie budowania stadionu i nie tylko .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Postprzez novack 2019-04-05, 5:47 pm

W czasach gdy blaszany Kazek robił z nas łacha, stadiony budowano w takiej cenie:
http://stadiony.net/stadiony/pol/stadion_korony_kielce
Gdy Arkadiusz Janusz skończy robić z nas łacha cena będzie-wstaw:...
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jaca661966