Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Postprzez novack 2014-08-23, 1:05 pm

Rozpoczął się "remont" Ludowego. Prace trwają przy schodach prowadzących na trybunę krytą, od strony kołowrotka. Wiem, że to kropla w morzu potrzeb, ale największe zarzuty przy przyznawaniu licencji dotyczą właśnie tych luźnych już kamieni w murkach okalających stadion i zmurszałych schodach. Wiem, ze to pudrowanie trupa, ale moze chociaż ktoś doceni, że powoli likwidujemy zastrzażenia opisane przez komisję licencyjną.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście


Re: Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Postprzez bbartek 2014-08-23, 5:09 pm

Remont schodów przy nowych stadionach w Tychach, Bielsku, Zabrzu, Gliwicach to nie jest powód do dumy dla Miasta.
bbartek
 
Posty: 797
Dołączył(a): 2003-09-01, 11:27 am

Re: Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Postprzez Tomcjo 2014-08-27, 7:57 pm

Imponuja mi takie kluby jak Athletic Bilbao . Wybudowali stadion na 53 000 za 211 mln € . Na dzisiejszy mecz z Napoli sprzedali 6000 tys biletow . Bo reszte zajeli wierni kibice ktorzy maja karnety a na mecz weszli za darmo . To sa wierni kibice a Bilbao nie jest finansowa potega w Hiszpanii i nie zatrudniaja obcokrajawcow wiec nie zawsze sa w czubie tabeli a mistrzostwo mieli wiele lat temu .

http://stadiony.net/projekty/esp/san_mames_barria

Warto wygooglowac zdjecia z budowy . Ciekawie budowali burzac stary dopiero pod ostatnia trybune i nie musieli sie przeprowadzac na czas budowy .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Postprzez lesław1 2014-08-27, 11:57 pm

nie wiem czy ktoś zauważył ze 2 rzędy siedzień z otwartej poszły na sektor gości, baaaaaaaaa nowe schody na krytą !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wchodzi się 2 razy szybciej niż wcześniej ;)
lesław1
 
Posty: 462
Dołączył(a): 2013-08-19, 9:41 pm

Re: Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Postprzez Anakin 2014-08-28, 7:14 am

Tomcjo napisał(a):Imponuja mi takie kluby jak Athletic Bilbao . Wybudowali stadion na 53 000 za 211 mln € . Na dzisiejszy mecz z Napoli sprzedali 6000 tys biletow .

Ciekawe jak to zdołali upchać :lol: Poza tym tam musiało kupić bilety pół Hiszpanii i większa część Francuzów. A z wpływami z takiej frekwencji bija na głowę Real, Barce i Atletico razem wzięte.

A na poważnie, czas kończyć z mrzonkami na temat nowego stadionu. Bo go nie ma i nie będzie.
Anakin
 
Posty: 1773
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Postprzez fan78 2014-08-29, 2:46 am

Bo go nikt niechce to go nie bedzie. Przy calym szeregu dotacji z Unii, ueafa, fifa, pzpn, ozpn, totalizator sportowy. Wszystkie wazniejsze miasta w polsce chyba poza katowicami maja badz niedlugo beda miec nowe stadiony a Sosnowiec jak zwykle czeka. Ciekawe na co?
fan78
 
Posty: 1094
Dołączył(a): 2003-04-25, 5:03 am
Lokalizacja: Sosnowiec/Londyn

Re: Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Postprzez Anakin 2014-08-29, 8:20 am

fan78 napisał(a):Bo go nikt niechce to go nie bedzie

Brutalna prawda jest taka że przy kiszeniu się w 3 lidze to nowe estadio nie jest potrzebne. Najpierw musi drgnąć sportowo. Natomiast obawiam się ze na dzień dzisiejszy nawet przy najlepszych chęciach i szeregu dotacji to Atrakcyjny i Cyganie nie daliby rady zebrać nawet wkładu własnego który zawsze jest potrzebny.
Anakin
 
Posty: 1773
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2014-09-12, 6:08 pm

Dzisiaj media podały ze W Lublinie podpisano Protokół odbioru
nowego Stadionu ARENA LUBLIN na 15,5 tys. ludzi. Koszt tej
inwestycji to około 150 mln. Na stadionie będzie grał III ligowy
Motor + inne imprezy dla mieszkańców miasta LUBLINA włacznie
z ZabawÄ… SylwestrowÄ….
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Postprzez django 2014-10-02, 2:14 pm

A jednak! Już się martwiłem, bo do wyborów coraz bliżej i bałem się, że nasz ukochany przywódca zerwał z tą piękną tradycją. Na szczęście moje obawy były bezpodstawne i Kaziu znowu będzie budował stadion. Co prawda tylko na 12 tysięcy, ale w ramach pocieszenia rozbuduje jeszcze Zimowy i zagospodaruje parking :)

- Budowa nowego obiektu z widownią na 12 tys. osób w Kompleksie Piłkarskim przy ulicy Kresowej 1; zagospodarowanie treningowego boiska Szutrowego;
- Budowa tafli B stadionu lodowiska;

http://www.prezydentgorski.pl/index.php?p=program
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Postprzez August 2014-10-02, 3:12 pm

django napisał(a):A jednak! Już się martwiłem, bo do wyborów coraz bliżej i bałem się, że nasz ukochany przywódca zerwał z tą piękną tradycją. Na szczęście moje obawy były bezpodstawne i Kaziu znowu będzie budował stadion

No, ale jak to tak bez nowego projektu ? Marnie. Sprawdzony Kazimierz obniża loty :lol:

Tadeusz Wisniewski napisał(a):Dzisiaj media podały ze W Lublinie podpisano Protokół odbioru
nowego Stadionu ARENA LUBLIN na 15,5 tys. ludzi. Koszt tej
inwestycji to około 150 mln. Na stadionie będzie grał III ligowy
Motor + inne imprezy dla mieszkańców miasta LUBLINA włacznie
z ZabawÄ… SylwestrowÄ….
Pozdrawiam

Bo tam Prezydentem jest niejaki Krzysztof Żuk. Co prawda związany politycznie z PełO, ale jest to facet dużego formatu. Byłem swego czasu jego podkomendnym dlatego mogę stwierdzić z autopsji. I pozazdrościć, że w Sosnowcu nie startuje ktoś taki.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Postprzez Adam1906 2014-10-02, 5:32 pm

django napisał(a):A jednak! Już się martwiłem, bo do wyborów coraz bliżej i bałem się, że nasz ukochany przywódca zerwał z tą piękną tradycją. Na szczęście moje obawy były bezpodstawne i Kaziu znowu będzie budował stadion. Co prawda tylko na 12 tysięcy, ale w ramach pocieszenia rozbuduje jeszcze Zimowy i zagospodaruje parking :)

Sprawdzony Gospodarz liczy na to, że znowu 85% sosnowiczan zostanie w domu a wierny mu beton partyjny wybierze go na następną kadencję :twisted: Oby wizja nowego Stadionu Ludowego nie przesłoniła co poniektórym kibicom pozostałych "dokonań" tego :czerwona: komunistycznego nieroba :!: :!: :!:
Obrazek
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Postprzez MirosławaSmyła 2014-10-03, 7:56 am

Jakby ktoś zauważył, że inny kandydat też ma w swoim programie budowę stadionu to dajcie proszę o tym znać. Będzie wiadomo na kogo jeszcze nie głosować.
MirosławaSmyła
 
Posty: 243
Dołączył(a): 2014-05-23, 10:58 am

Re: Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Postprzez werty2 2014-10-03, 9:03 am

Adam1906 napisał(a):Sprawdzony Gospodarz liczy na to, że znowu 85% sosnowiczan zostanie w domu a wierny mu beton partyjny wybierze go na następną kadencję :twisted:


No i ma rację, większość mieszkańców Sosnowca to debile. Świadomość społeczna ludności naszego miasta jest mniej więcej na poziomie ameby. Nawet w Bytomiu potrafili ogarnąć referendum i odwołać prezydenta.Wierny prezydentowi beton partyjny to: stare komuchy, pracownicy UM i jednostek podległych ich rodziny...Wcale nie mało.

Nowy stadion?

S.O.S - Subiektywne Opinie Sosnowiczan napisał(a):Proszę rozwinąć założenia Pańskiego programu :
Budowa nowego obiektu z widownią na 12 tys. osób w Kompleksie Piłkarskim przy ulicy Kresowej 1; zagospodarowanie treningowego boiska Szutrowego;
Budowa tafli B stadionu lodowiska. Co z gruntami których nie spłaciliście do tej pory? Co ze Stadionem Zimowym, który się rozsypuje. Która to już obietnica dotycząca budowy stadionu?




Kazimierz Górski napisał(a):Szanowni Państwo ten program opiera się o strategie rozwoju miasta na kolejne lata. Ona przewiduje budowę stadionu podobnie jak tafli B lodowiska. Ja nie obiecam że ona powstanie za 2 lata, za rok. Każdy samorządowiec doskonale wie, że realizacja tego typu przedsięwzięć zależy od posiadanych środków i partnerów prywatnych, którzy będą chętni się w to włączyć. Państwo mówią "obietnica" - owszem tak samo jak obietnicą było 85 proc. elementów poprzedniej strategii rozwoju, które udało się zrealizować. Państwo doskonale wiedzą, że trzeba się kierować priorytetami - tak w życiu jak i w samorządzie. Stadion i tafla b są w planach dlatego nie widzę powodów aby o nich nie mówić. Co do szczegółów stadionu - będziemy się starali budować po kawałku, trybunami nie od razu całość. Co do szutrowego boiska także ono będzie zagospodarowane i dołączy ty samym do pozostałych, zmodernizowanych już elementów infrastruktury treningowej
werty2
 
Posty: 241
Dołączył(a): 2008-08-17, 10:28 am
Lokalizacja: Będzin

Re: Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Postprzez fan78 2014-10-04, 12:00 am

czyli chce budowac ale moze za rok dwa albo trzy lata. Czyli po staremu. k***a Lublin zbudowal na ich mozliwosci piekny stadion. o Bialymstoku juz nie wspomne bo zal. A my dalej sie bedziemy k***a kisic na stadionie zbudowanym w latach 60-tych.
fan78
 
Posty: 1094
Dołączył(a): 2003-04-25, 5:03 am
Lokalizacja: Sosnowiec/Londyn

Re: Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Postprzez MirosławaSmyła 2014-10-04, 7:42 am

Lublin i Białystok to trochę złe przykłady. To miasta większe od Sosnowca, w dodatku stolice województw. Tam stadion reprezentuje cały teren województwa, więc łatwiej o budowę.
Dla nas przykładem to mogą być co najwyżej Tychy, tyle, że to miasto bogatsze od Sosnowca i też różne cyrki tam były zanim zaczęli modernizację stadionu.
Ciekawe czy w Bytomiu im się uda. Chcą stadionu na 9 tys i lodowiska na 3 tys za 50 mln złotych. Coś mało mi się wydaje tych pieniążków, ale jak im się uda to będę pod wrażaniem.
MirosławaSmyła
 
Posty: 243
Dołączył(a): 2014-05-23, 10:58 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników