gracz sezonu

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Postprzez bbartek 2003-06-20, 7:16 am

Dobre i trudne pytanie.
Już z tych dotychczasowych wypowiedzi ( brak faworyta ) wynika siła ale i słabość Zagłebia.
Siła bo druzyna jest wyrównana i nigdy nie wiadomo komu wyjdzie mecz życia, a słabość, że nie ma zawodnika, szczególnie w pomocy, który potrafił by sam rozstrzygnąć wynik meczu.
NIE MAMY LEADERA !
Przed sezonem, na pytanie jaka bedzie najsłabsza formacja Zagłębia odpowiedziałem : bramkarz.
Teraz chylę głowę przed G.Kurdzielem, który pomimo niepewnej gry na przdpolu i słabego meczu z Nysą , wytrzymał ciśnienie i był mocnym punktem Zespołu.
bbartek
 


Postprzez kondi 2003-06-23, 9:02 am

Oto moje subiektywne oceny Zagłebia:

ryndy jesiennej:
1. Bogacz
2. Koster
3. brak :(

ryndy wiosennej:
1. Ujek,
2. Twardawa,
3. Rak,
4. Bogacz.

pzdr.
kondi
 
Posty: 151
Dołączył(a): 2003-01-02, 11:50 am
Lokalizacja: sercem w Sosnowcu

Postprzez voytech 2003-06-23, 10:51 am

Rzucam pomysl - kto chce, niech go podejmie. Kto chce mnie zbluzgac, ze "sie lansuje" - mam go w dupie.
Sam nie pomoge, jedynie pienieznie.
Pomysl:
Co myslicie nad corocznym kupnem pucharu i uhonorowaniem nim najlepszego gracza sezonu?
Oczywiscie puchar z odpowiednim grawerem.
voytech
 
Posty: 130
Dołączył(a): 2003-01-06, 12:19 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez kondi 2003-06-23, 10:56 am

Puchar od grupy osób z forum ?? - Jestem za !!! ale jeszcze nie teraz, ponieważ musielibyśmy zakomunikować to zawodnikom na początku sezonu tak aby wiedzieli o co walczą :D .

Ale pomysł "motywatora" lub inaczej "marchewki" jest OK.

pzdr.
kondi
 
Posty: 151
Dołączył(a): 2003-01-02, 11:50 am
Lokalizacja: sercem w Sosnowcu

Postprzez Monti 2003-06-23, 12:43 pm

voytech napisał(a):Rzucam pomysl - kto chce, niech go podejmie. Kto chce mnie zbluzgac, ze "sie lansuje" - mam go w dupie.
Sam nie pomoge, jedynie pienieznie.
Pomysl:
Co myslicie nad corocznym kupnem pucharu i uhonorowaniem nim najlepszego gracza sezonu?
Oczywiscie puchar z odpowiednim grawerem.


Nie chcę być żle zrozumiany że jestem przweciwko albo takie tam . Taki puchar jednak jest juz wręczny przez Moje Zagłębie i jest to puchar kibiców. Najlepszego gracza wybierają kibice wypełniając kupony . Pewnie dobrym pomysłem jest by tym razem połączyć tą akcję i uwzxglednić wasze głosy z hop-bęc ale żeby zaraz nowy puchar .
Monti
Moderator
 
Posty: 451
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:11 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez voytech 2003-06-23, 1:00 pm

Nie chcę być żle zrozumiany że jestem przweciwko albo takie tam . Taki puchar jednak jest juz wręczny przez Moje Zagłębie i jest to puchar kibiców. Najlepszego gracza wybierają kibice wypełniając kupony . Pewnie dobrym pomysłem jest by tym razem połączyć tą akcję i uwzxglednić wasze głosy z hop-bęc ale żeby zaraz nowy puchar .[/quote]

Istnieje juz cos takiego? A to dobrze, nie wiedzialem o tym.
Swoja droga, moze warto zamiescic na WWW informacje o laureatach?
voytech
 
Posty: 130
Dołączył(a): 2003-01-06, 12:19 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Monti 2003-06-23, 1:15 pm

Taka informacja byłą podawana wówczas gdy taki puchar był wręczany znaczy po zeszłym sezonie. Była to informacja jak każda inna . Nie widzieliśmy powodu by robić osobne działy o laureatach :). Może to w sumie niezły pomysł . Przyznam sczerze że nie pamiętak kto był laureatem ale obiecuję że się dowiem i napisze na stronie o tym .
Monti
Moderator
 
Posty: 451
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:11 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez Soyer 2003-06-23, 1:59 pm

Dla mnie najlepszym zawodnikiem jesieni był Tomasz Łuczywek.
Wiosna należała zdecydowanie do Mariusza Ujka.
Jeśli odejdzie będzie to bardzo du za strata dla nas. Pod koniec gdy nie grał widać było w zepole Zagłębia luki.
Soyer
Moderator
 
Posty: 684
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:46 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Poprzednia strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników