JANAS WIESNIAK

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

JANAS WIESNIAK

Postprzez Fan 2003-06-12, 10:25 pm

Janas zachowuje sie jak typowy wiesniak. Zreszta tak samo jego pilkarzyki. Po przyjezdzie nawet nie raczyl nic odpowiedziec reporterowi tylko od razu faja i jakby mogl to by powiedzial wyp....laj i go spunktowal. Tak samo ostoja obrony wielki nieudacznik Bak. Niech was skurwysyny c*** strzeli jestescie pojebani i nie powinniscie miec tej przyjemnosci reprezentowac naszych narodowych barw. Przejebaliscie najwazniejszy mecz i to wy powinnscie byc winni a nie wyzywac sie na reporterach i dziennikarzach. Jedynie troszke pokazal ze ma jaja nieudacznik Hajto no i Szymkowiak sie przyznal ze sie skurwili. I jaki imbecyle wielcy reprezentanci dajecie przyklad mlodszym kolegom co?? Wiecej zgrupowan, wiecej wody i panienek. I moze odpowie mi ktos z Was forumowicze na jedno pytanie bo ja tego nie potrafie zrozumiec: JAK k***a jego mac w 40 mln kraju nie moze sie juz od dawna urodzic przez tyle lat i znalezc 11 (slownie: jedenastu) normalnych ludzi, potrafiacych normalnie kopnac pilke?? To na co ida te pieniadze przeznaczone na szkolenie mlodziezy itd, skoro juz tyle szkola i nic z tego. LISTKIEWICZ DOWIDZENIA.
Fan
Working Class
 
Posty: 509
Dołączył(a): 2003-01-02, 3:49 pm
Lokalizacja: Sosnowiec


Engel wróć!!!

Postprzez Krawiec 2003-06-12, 10:37 pm

Pismaki i PZPN to jedna wielkie bagno! Listkiewicz podszedł ambicjonalnie i potraktował Jurka wiemy jak. Pismaki z kolei mają to do siebie ,ze dla taniej sensacji zwolnili by Tainera po kilku nieudanych skokach Małysza.
Ręce opadają. Obserwując Janasa przypomina mi się minister Kołotko na konfewrencjach prasowych. Michał po prostu chciał wyciągnąć kumpla z nałogu i dał mu posadę trenera reprezentacji. Tak jak powiedził wcześniej fan, żenada!!! Kto przy zdrowych zmysłach bierze Stolarczyka do kadry?
Krawiec
 
Posty: 1961
Dołączył(a): 2003-05-13, 2:07 am
Lokalizacja: ZD-SO-Środula/Pogoń

Postprzez Sadek 2003-06-12, 10:37 pm

moim zdaniem Artur Wichniarek był jednym z lepszych graczy
jakby dostawał wiecej podan od innych graczy to kto wie
jak dostaje piłe to nie czeka,majstruje tylko wali
w niemczech jakos strzela a u nas to niemoze
pozdro.dla Artura i Tomka Hajty
Sadek
dj. transfer
 
Posty: 1167
Dołączył(a): 2003-04-22, 6:46 pm
Lokalizacja: Dańdówka

Postprzez LTMario 2003-06-13, 5:41 am

aaa z tegp co widzialem too Wichniarek miał jakies tam 2 akcje po których oddal strzał nie były to zle akcje ale po takich akcjach musi padac bramka poza tym kto to wychodzi z ustawieniem 1-4-5-1 hee nasi pomocnicy too nie zadne gwiazdy tylko zwykle cioty wiec nie oszukujmy sie 1 napastnik i 5 nieudaczników w pomocy ! 4 patałachów w obronie noi nasz filar drużyny Jerzy Dudek > odechciewa mi sie pisac o pozioimie jaki prezentuje nasz reprezentacja. Jak maja przynosci wstyd na arenie międzynarodowej to niech lepiej nie graja. Jeszcze tylko 3 mecze jak myslicie ile w nich zdobedziemy punktów ????
LTMario
 
Posty: 318
Dołączył(a): 2003-04-27, 2:39 pm
Lokalizacja: 100 Lecie

Postprzez WOJTEK 2003-06-13, 7:05 am

A JA MECZU NIE OGLĄDAŁEM.CHCIAŁEM OSZCZĘDZIĆ SOBIE NERWÓW.JUŻ DAWNO SKAPOWAŁEM,ŻE TA BANDA TO NAZWYKLEJSZE W ŚWIECIE PATAŁACHY.I TEN GWIAZDOR DUDEK...SZKODA GADAĆ.
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am


Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron