Nic się nie stało ??????

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Nic się nie stało ??????

Postprzez bbartek 2003-06-10, 7:29 am

Z niepokojem przeczytałem wuypowiedzi KT po meczu z Nysa.
Oczekiwałem sportowej złości i " opieprzenia " zawodników, a znalazłem duży spokój, pogodzenie się z brakiem awansu i pochwałe zawodników za walkę. Może to efekt pogody ?
Nie tak sobie wyobrażałem pożegnanie tego sezonu. Szansę na awans nie były zbyt duże, ale wygrane 3 mecze do końca rundy, potwierdziłyby, ze nasze ambicje i mozliwości gry w II lidze sa uzasadnione.
Osobny temat to selekcja nowych zawodników ( dotychczasowa metoda szukania perspektywicznych zawodników w IV lidze niesprawdziła się).
To jest temat po zakończeniu rundy.
Czarny scenariusz to porazka z Grunwaldem i remis ze Skalnikiem. Brr..., koszmar! Nie, to niemozliwe ?
bbartek
 


Postprzez kwachu 2003-06-10, 7:41 am

Przypuszczam, że piłkarze znali wynik z Gliwic - co nie tłumaczy ich porażki. Ale tak jak już pisałem w innym temacie, każdy może mieć słabszy dzień - a to była pierwsza porażka w tej rundzie. Następne mecze z carbo i skalnikiem gramy na luzie i myślę, że możemy te mecze spokojnie wygrać strzelając sporo bramek. A w przyszłym sezonie wracamy do 2 ligi!
kwachu
 
Posty: 916
Dołączył(a): 2003-04-24, 8:44 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez krzysztof 2003-06-10, 7:49 am

tak to już jest, że pod koniec sezonu kiedy drużyny walczą o awanse, czy też spadki zdarzają się "wpadki". podobną niespodzianką był ostatnio remis legii z dziadowianką jaworzno, czy też trochę dalszy przypadek - remis realu m. z celtą vigo.
Mam tylko nadzieję, że do końca sezonu nasi piłkarze nie dadzą sobie luzu i będą walczyć do końca. A walka może być ostra, bo przeciwnicy mają o co walczyć. :twisted:
krzysztof
 
Posty: 503
Dołączył(a): 2003-05-18, 10:57 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez fabian 2003-06-10, 7:59 am

A ja myslę, że piłkarze sobie odpuszczą. I chyba nie winiłbym ich za to. KT gra dość szeroką kadrą, więc napisanie, że powinien dawać szansę teraz młodym i zmiennikom, żeby się ograli będzie swego rodzaju truizmem.
fabian
 
Posty: 890
Dołączył(a): 2003-04-24, 12:24 pm
Lokalizacja: Warszawa/Sosnowiec

Postprzez WOJTEK 2003-06-10, 8:15 am

POWINNI POCISNĄĆ CARBO ZA POMOC PIASTOWI.
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez kwachu 2003-06-10, 8:17 am

I w Gliwicach będzie jednak czwarta liga :lol: :lol: :lol:
kwachu
 
Posty: 916
Dołączył(a): 2003-04-24, 8:44 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Monti 2003-06-10, 8:43 am

Myśle żę mecz a raczej wynik meczu z Nysą to wypadek przy pracy. powiedzmy szczerze Nysa oddała chyba ze dwa strzeały na naszą bramke i dwa wpadły. Dwie kontry na które nadziali sie naszi. Mimo to ja nawet przy 0-2 spokojnie ogladałem mecz bedąc pewnym że ten mecz jest do wygrania. Niestety mimo zaangażowania i walki jakoś tak sie to poukładało że piłka odbijała sie od poprzeczek zamiast wpaść do bramki. Czasami tak jest że jest dobry wynik przy beznadziejnej grze, z nysą było chyba odwrotnie , sama gra nie byłą zła tylko ten wynik jakoś tak. inna sprawa że nie da sie grać całej rundy na najwyższych obrotach . Nasta piło po prostu rozprezenie. Dla mnie "nic sie nie stało". Na "dobre i na złe". A II liga za rok jak sie przpadkiem "tfu, tfu" coś nie rozp..... .
Monti
Moderator
 
Posty: 451
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:11 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez kondi 2003-06-10, 10:26 am

!!!!!!! NIC SIĘ NIE STAŁO ZAGŁĘBIE NIC SIĘ NIE STAŁO !!!!!!!

Cholernie mi było żal chłopaków w sobotę, wogóle cały dzień miałem przez to zepsuty, ale musimy otwarcie powiedzieć, że to była 1 porażka w tej rundzie i za to należy podziękować chłopakom i trenerowi. Nie wiem dlaczego tak się stało, może pomysleli że to będzie dla nich jeden wielki spacerek, a piłki będą same wpadać do bramki - i faktycznie tak było, ale nie do tej co trzeba :(


!!!!!!! NIC SIĘ NIE STAŁO ZAGŁĘBIE NIC SIĘ NIE STAŁO !!!!!!!

pzdr.
kondi
 
Posty: 151
Dołączył(a): 2003-01-02, 11:50 am
Lokalizacja: sercem w Sosnowcu

Postprzez bbartek 2003-06-10, 10:43 am

Miło sie czyta słowa otuchy i wiary.
Dla zawodników, którzy odwiedzają to Forum, jest to jeszcze jeden wyraźny syganł, że kibice sa z nimi i potrafią zrozumieć chwile słabości, pod warunkiem,ze nie bedzie to reguła ( z Grunwaldem na 50% mozliwości, z Nysa na 60%, a to niestety nie wystarcza ).
bbartek
 

Postprzez Habeer 2003-06-10, 1:29 pm

A ja sądzę,że wygramy tylko jeden mecz.Ze Skalnikiem.Carbo są potrzebne punkty do utrzymania się i chyba tak się stanie.Z nimi nasz klub ma raczej dobre stosunki niż z tym drugim i uważam,że się dogadają.
Obym się mylił.
Habeer
 
Posty: 62
Dołączył(a): 2003-01-15, 6:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec


Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników