GKS PIAST GLIWICE w II lidze!!!!!!!

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Postprzez WOJTEK 2003-06-11, 7:10 am

[quote="AnonymousCygan[/quote]



Po bardzo dobrym meczu gliwiczanie pokonali 3:0 (2:0) w obecności ponad trzech tysięcy kibiców Lecha Sulmę.[/quote]DUŻO WAS BYŁO.U NAS NA AWANS TO PRYSZŁO BY 10 TYS.ALE CO KRAJ TO OBYCZAJ...
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am


Postprzez Ader 2003-06-11, 8:23 am

nie bede wklejal zdjec bo maja kompleksy ale podam link(chyba linki moge wykorzystac??)
http://mil.net.pl/~piast/zdjecia/wiosna ... ech_42.jpg
http://mil.net.pl/~piast/zdjecia/wiosna ... ech_33.jpg
a co do naszych zdjec wkleje je poniewaz nic nie pisze ze nie mona ich wykorzystac i nikt sie o to nie martwi ze cala polska zobaczy
Obrazek
Obrazek
wklilem 2 zdjecie poniewz jeden przedstawia mlyn a drugi publicznosc i kto zasluguje na 2lige :?:
Ader
ULTRAS ZAGŁĘBIE
 
Posty: 2192
Dołączył(a): 2003-02-13, 8:48 am

Postprzez zbynio 2003-06-11, 8:30 am

bankier - nie boli mnie że was było więcej na meczu z lechem niż nas, w rundzie wiosennej - podkreślam wiosennej - przychodziło was więcej i robiliście bardzo ładne oprawy i bardzo dobrze takie są wasze możliwości, nie spodobało mi sie to że na naszej stronie jest do wyboru kilka innych fotek z tego meczu , na których widać nasz obiekt wypełniony, a adi89 pokazuje (jako przykład frekwencji), foto z przed meczu.
wojtek - piszesz że gdyby zagłębie grało o awans to by przyszło 10 tyś. ludzi, a przepraszam mecz z nysą nie był meczem o awans? Przecież chyba liczyliście na remis w gliwicach, a was przyszło zaledwie 2500, gdyby zagłębie wygrało, to my nadal sralibyśmy w gacie , a tak śmigamy teraz z naszej wioski na krupnioki do rudy, może nam dodadzą jesze po piwie?
Pozdrawiam
zbynio
 

Postprzez Ader 2003-06-11, 9:20 am

zbynio napisał(a):bankier - nie boli mnie że was było więcej na meczu z lechem niż nas, w rundzie wiosennej - podkreślam wiosennej - przychodziło was więcej i robiliście bardzo ładne oprawy i bardzo dobrze takie są wasze możliwości, nie spodobało mi sie to że na naszej stronie jest do wyboru kilka innych fotek z tego meczu , na których widać nasz obiekt wypełniony, a adi89 pokazuje (jako przykład frekwencji), foto z przed meczu.
wojtek - piszesz że gdyby zagłębie grało o awans to by przyszło 10 tyś. ludzi, a przepraszam mecz z nysą nie był meczem o awans? Przecież chyba liczyliście na remis w gliwicach, a was przyszło zaledwie 2500, gdyby zagłębie wygrało, to my nadal sralibyśmy w gacie , a tak śmigamy teraz z naszej wioski na krupnioki do rudy, może nam dodadzą jesze po piwie?
Pozdrawiam

jakie sprzed meczu ten link]
http://mil.net.pl/~piast/zdjecia/wiosna ... ech_42.jpg
na ktorym widoczni sa pilkarze jest sprzed meczu???jestesci smieszni
Ader
ULTRAS ZAGŁĘBIE
 
Posty: 2192
Dołączył(a): 2003-02-13, 8:48 am

fotki

Postprzez ^m@rcin^ 2003-06-11, 9:29 am

Adi89 nie wklejaj wiecej fotek !! Jak cos to podaj sam adres albo wklejaj je w forum testowym !!
^m@rcin^
ULTRAS ZAGŁĘBIE
 
Posty: 4439
Dołączył(a): 2002-12-31, 2:53 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Pogoń

Re: fotki

Postprzez Ader 2003-06-11, 9:35 am

^m@rcin^ napisał(a):Adi89 nie wklejaj wiecej fotek !! Jak cos to podaj sam adres albo wklejaj je w forum testowym !!

ok a te co wkleilem mam usunac??
Ader
ULTRAS ZAGŁĘBIE
 
Posty: 2192
Dołączył(a): 2003-02-13, 8:48 am

Postprzez PRZEMEK1 2003-06-11, 9:57 am

CHŁOPAKI, ZLUZUJCIE Z TYMI ZDJĘCIAMI. BĘDZIECIE USUWAĆ JAK NIE MA PO CO?
A CO DO MECZU Z NYSĄ, TO JUŻ TO NIE BYŁ JEDNAK MECZ O AWANS. I TAK SZANSE BYŁY MAŁE, A PO REMISIE Z LECHEM JUŻ W PRAKTYCE ŻADNE. TAK WIĘC, TAK CZY SIAK, 2,5 TYS LUDZI NA ZWYCZAJNYMY MECZU Z NAJORSZĄ DRUŻYNĄ W III LIDZE JEST WYNIKIEM DOBRYM I NIE MA SIĘ CZEGO WSTYDZIĆ.
PS
NACIESZCIE SIĘ II LIGĄ BO ZA ROK ZNÓW BĘDZIECIE CZEKAĆ JAKIEŚ 14 LAT :lol: POZDRO
PRZEMEK1
 
Posty: 33
Dołączył(a): 2003-02-25, 12:09 pm

Postprzez Ader 2003-06-11, 8:06 pm

czemu nie odpowiadacie co udowodnilem prawde i sie jej boicie??
Ader
ULTRAS ZAGŁĘBIE
 
Posty: 2192
Dołączył(a): 2003-02-13, 8:48 am

Postprzez Gość 2003-06-11, 8:40 pm

DO ADI 89 CZŁOWIEKU ZROZUM MIEJSCE W WYŻSZEJ KLASIE ROZGRYWEK OBOJĘTNIE KTÓREJ MUSZĄ WYBIEGAĆ I UDOWODNIĆ PIŁKARZE A NIE TAK JAK WY BYŚCIE CHCIELI KIBICE.LUDZIE TO PIŁKARZE GRAJĄ I WALCZĄ A MY NIESTETY JESTEŚMY TYLKO KIBICAMI.
TAK WIĘC PRZESTAŃCIE PIEPRZYC GŁUPOTY ZE TO WAM NALEZY SIĘ AWANS BO WYMACIE WIĘCEJ KIBICÓW DZIECKO BY ZROZUMIAŁO A DO WAS TO NIE DOCIERA.
Gość
 

Postprzez Franz 2003-06-11, 9:17 pm

a to chcesz powiedziec ze bylysmy pilkarsko slabsi od Piasta. Bo nie wydaje mi sie.
Franz
Pudzian
 
Posty: 1764
Dołączył(a): 2003-01-07, 8:37 pm
Lokalizacja: Sosnowiec- Pogoń Posty: Licznik nieczynny do odwołania

Postprzez grzechu 2003-06-11, 10:14 pm

zbynio napisał(a): a tak śmigamy teraz z naszej wioski na krupnioki do rudy, może nam dodadzą jesze po piwie?
Pozdrawiam


hehe dobre :D moge sie zalozyc ze nic nie dostaniecie od prezesa :D nawet akutobusow wam na dworzec nie podstawia, tylko bedziecie zapychac 9 kilosow na nozkach :D
grzechu
 
Posty: 361
Dołączył(a): 2003-01-04, 4:17 pm

grunwald

Postprzez ^m@rcin^ 2003-06-11, 10:21 pm

grzechu napisał(a):
zbynio napisał(a): a tak śmigamy teraz z naszej wioski na krupnioki do rudy, może nam dodadzą jesze po piwie?
Pozdrawiam


hehe dobre :D moge sie zalozyc ze nic nie dostaniecie od prezesa :D nawet akutobusow wam na dworzec nie podstawia, tylko bedziecie zapychac 9 kilosow na nozkach :D


hehe a po co autobusy ?? Jakiegos malego busa im podstawia takiego na 10 osob :D
^m@rcin^
ULTRAS ZAGŁĘBIE
 
Posty: 4439
Dołączył(a): 2002-12-31, 2:53 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Pogoń

Postprzez Cygan 2003-06-11, 10:27 pm

Adi89 napisał(a):jakie sprzed meczu ten link]
http://mil.net.pl/~piast/zdjecia/wiosna ... ech_42.jpg
na ktorym widoczni sa pilkarze jest sprzed meczu???jestesci smieszni


Racja Adi89, ja juz wcześniej o tym pisałem. Chcieli sie jakoś usprawiedliwić, ale tanią mają bajerę:) Panowie, widziałem ten Wasz "młyn" :)))))))))))
Cygan
 
Posty: 517
Dołączył(a): 2003-01-31, 11:53 am
Lokalizacja: Sosnowiec - Piastów

Postprzez WOJTEK 2003-06-12, 9:34 pm

JEST JESZCZE INNY ASPEKT NASZEGO POZOSTANIA W 3 LIDZE.WASI KUMPLE Z POLONII BĘDĄ MIEĆ ZNOWU PECHA :lol: :lol:
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez janel 2003-06-12, 11:03 pm

Ty adi89 pokarz mi jeszcze zdjecie drugiej strony waszego zapelnionego do ostatniego miejsca stadionu:).
janel
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników