Czy Zagłebie jeszcze awansuje?

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Czy Zagłebie jeszcze awansuje?

Postprzez fabian 2003-06-05, 4:34 pm

Bardzo prosze Was o wypowiedzi. Serdecznie dziekuję za wszystkie opinie na temat, reszty nie proszę. Pamietam, że temat jest na forum "piłka nożna" a nie "kibice" albo "przekręty" albo "X jest pojebany..."
fabian
 
Posty: 890
Dołączył(a): 2003-04-24, 12:24 pm
Lokalizacja: Warszawa/Sosnowiec


Postprzez Monti 2003-06-05, 4:56 pm

Szanse są minimalne. Jeśli chcemy awansować walka nie moze mieć miejsca tylko na boisku . W tym sezonie rozgrywki III ligi odbywały sie na dwóch płaszczyznach . Na boisku i poza nim . O ile na boisku wygraliśmy rywalizacje to poza nim przegraliśmy ją z kretesem . Tylko rzut na taśme zmieniający ten układ może nam dać awans . Jestem pewien że na płaszcyźnie sportowej 9 punktów w trzech meczach to za mało by awansować .
Monti
Moderator
 
Posty: 451
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:11 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez rados 2003-06-05, 5:27 pm

A ja sądze że szanse na awans są,ale tylko minimalne. Nie napisze nic odkrywczego ale sprawa wyglada tak:żeby awansować musimy wygrać 3 pozostałe mecze,a Piast musi dwa mecze zremisować.Tylko czy Lech i Grunwald są w stanie urwać Piastowi punkty??(o zdegradowanej Nysie nawet nie pisze).O ile Lech jest w stanie zremisować (a nawet wygrać w Gliwicach ,ale lepiej żeby tego nie robił) to pytanie brzmi czy walczący o życie Grunwald jest w stanie urwać Piastowi punkty.Chcialbym w to wierzyć ale Piast jest chyba za silny by z nimi nie wygrac.Obym się mylił.
rados
Zagłębiak
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2003-04-17, 11:08 am

Postprzez fabian 2003-06-05, 7:15 pm

To i ja sie wypowiem. Szansę są tylko teoretyczne - my też gramy ze spadkowiczem - Carbo i on nam łatwo punktów nie da. Piast tyle wygrywał i niezaprzepaści tego co (jakimikolwiek metodami) osiągnął. Jeśli się mylę to stawiam kega piwa dla ludzi z forum. Ale i tak myślę, że niestety nie będę musiał.
fabian
 
Posty: 890
Dołączył(a): 2003-04-24, 12:24 pm
Lokalizacja: Warszawa/Sosnowiec

oczywiście!

Postprzez Blajpios 2003-06-05, 9:45 pm

Oczywiście, że tak, jeszcze awansuje!!! Tyle, że w tym roku szanse obiektywnie bardzo małe, więc raczej nie należy się na to "napalać". Przede wszystkim zaś - moim zdaniem - ważne jest, żeby walczyli naprawdę i sportowo do końca. Wtedy ludzie od nich się nie odsuną, przeciwnie, docenią i będą chętni wspierać. Nie można zaprzepaścić tego dobrego, co ostatnio się działo. Przy okazji zaś - tak trochę i z uśmiechem dla fabiana w rewanżu to piszę - no i dla wszystkich, by z tym optymizmem patrzyć w przyszłość!
Blajpios
 

Postprzez Leyton 2003-06-05, 10:03 pm

Realnie rzecz biorąc szanse są tylko matematyczne. Ale gdyby wszyscy kibice byli realistami to stadiony świeciłyby pustkami. Myślę, że jeśli w sobotę w gliwicach padnie remis, to kto wie ? Zgadzam się, że Grunwald jest słabą drużyną, ale czy za słabą by zremisować w meczu o życie (dla obu) na własnym boisku ? Wierzę, że będzie jeszcze ciekawie.
Leyton
 
Posty: 857
Dołączył(a): 2003-05-01, 12:44 am

Postprzez WOJTEK 2003-06-06, 5:29 am

AWANSUJEMY.KIEDYŚ NA PEWNO...DZIWNE TYLKO,ŻE NIKT NIE WSPOMINA MOICH WPISÓW Z ZIMY ODNOŚNIE SĘDZIOWANIA.ILE WTEDY BYŁO ŚMIECHU.PRAWDA ??? SPEŁNIŁO SIĘ W 100 % TO O CZYM MÓWIŁ MÓJ ZNAJOMEK Z CENTRALI SĘDZIÓW.
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez kwachu 2003-06-06, 7:37 am

Ja daje nam około 35-40% szans na awans w tym sezonie. W sobote okaże się czy te szanse wzrosną do 45-50% czy spadną do zera. Poza tym dopóki piłka w grze każdy powinien mieć jakąś nadzieję.
kwachu
 
Posty: 916
Dołączył(a): 2003-04-24, 8:44 am
Lokalizacja: Sosnowiec

czy awansujemy?

Postprzez fan78 2003-06-06, 8:47 am

Oczywiscie ze wciąz jeszcze mozemy awansować,w tej pieknej grze jaką niewatpliwie jest pilka nozna moze zdazyc sie wszystko.Załozmy ze najblizsza kolejka ulozy sie jednak po naszej mysli (my wygrywamy,Piast remisuje z Lechem)Wtedy my kibice,bo na Rudego nie ma za bardzo co liczyc,mamy tydzien na ulozenie wyniku meczu Grunwald-Piast.Jak to zrobic?Coz...,mozna dowiedziec sie odpowiednio wczesniej o obsadzie sedziowskiej tego spotkania i skontaktowac sie z facetami w czerni.Moglibysmy cala kase ktora kazdy z nas mial przeznaczyc na flage ZD scedowac na wyplate dla sedziów,pewnie byloby tego troche malo,ale zawsze na meczu z Nysą mozna zrobic zbiorke,a kasy nie przeznaczac wcale na oprawe.Ja osobiscie zamiast flagi i zajebistej oprawy wolalbym zeby Zaglebie w przyszlym sezonie grało z Ruchem,Cracovią,Arka,ŁKS-em,Pogonią,Jagą i innymi.Gdybym wiedzial ze nasza akcja dojdzie do skutku przeznaczylbym na nią całą swoją wyplate!!!Zajebiscie byloby zagrac na nosie Tarachulskiemu który przez cały sezon robił nas w chuja a teraz smieje nam sie w twarz.Wyobrazcie sobie jego wscieklosc kiedy sedzia dyktuje przeciwko Piastowi ze 2 karne z kapelusza,a sektor kibiców Zagłebia spiewa "hej co ja widze? Zaglebie jest w 2 lidze".To była by naprawde słodka zemsta...
fan78
 
Posty: 1094
Dołączył(a): 2003-04-25, 5:03 am
Lokalizacja: Sosnowiec/Londyn

jeszcze jest szansa

Postprzez Diouf39 2003-06-06, 8:57 am

ale pierdyknąłeś posta .BRAWO.Każdy z nas musi jeszcze wierzyć.Ja też w podobnym tonie opisałem nasz awans w dziale juniorzy który prowadzę.
Zachęcam do przeczytania ostatniego sprawozdania ,a na końcu są moje marzenia.Oby takich było więcej.
Diouf39
 
Posty: 425
Dołączył(a): 2003-02-03, 12:02 pm
Lokalizacja: SOSNOWIEC/CHICAGO

Postprzez CZaRnYY 2003-06-06, 9:43 am

Jeśli już się bawimy w %towe ocenianie szans awansu to ja bym dał nam z 15% :(

Ale szansa jeszcze jest i trzeba wierzyć, że może się udać, bo wiara czyni czasami cuda :>

SEZON JESZCZE SIĘ NIE SKOŃCZYŁ!
CZaRnYY
 
Posty: 840
Dołączył(a): 2003-01-01, 5:02 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Piastów

Postprzez bbartek 2003-06-06, 9:47 am

Z takim zaangażowaniem zawodników, z takim TRENEREM i TAKIMI KIBICAMI napewno awansujemy, może nie w tym roku, ale przyszły sezon jest NASZ.
Dzisiaj to jest znowu to ZAGŁEBIE, które whcodziło z III do II ligi !
Widać determinacje zawodników, wole walki i awansu.
Jestem przekonany , że teraz na każdym meczu w Sosnowcu bedzie te 5000 kibiców, bo kibice przkonali się, że Ci co grają to zostawiaja kawałek swojego zdrowia na murawie.
Że nie wszystko sie udaje i że nie zawsze wygrywamy, ale taki jest sport, a czasami decyduja aspekty poza sportowe.
bbartek
 


Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: xenon