RUCH NIE SPADŁ !!!

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

RUCH NIE SPADŁ !!!

Postprzez Gość 2003-06-05, 11:32 am

Prezes PZPN, Michał Listkiewicz zarzucił sędziemu Zbigniewowi Marczykowi niedozwolony kontakt z działaczami Garbarni po meczu z Legią, co związkowy regulamin może ukarać między innymi walkowerem. A wina Marczyka plus ewentualny walkower Szczakowianki oznaczałby przetasowania w tabeli i całkiem inny jej układ! Legia Warszawa zyskuje dwa punkty, wyprzedza GKS w tabeli i gra w pucharach, Szczakowianka traci jeden punkt i spada z ligi zamiast Ruchu Chorzów! Dzisiaj Wydział Dyscypliny PZPN zajmie się sprawą sędziego Zbigniewa Marczyka i jego nazbyt przyjacielskich kontaktów z działaczami Garbarni, które miały miejsce przy okazji meczu z Legią. - Dziękujemy za wszystko, Zbysiu - mieli podobno pożegnać sędziego Marczyka.

NARA 3 LIGA 3 LIGA ZAGŁEBIE!!!HAHAHAH A MY NADAL EKSTRAKLASA HAHAHAHAHA
Gość
 


Postprzez WOJTEK 2003-06-05, 11:35 am

CZY ABY NA PEWNO?DECYZJI NIE MA,PACANIE.POZA TYM CO NAS OBCHODZI WASZA DRUGA LIGA??IDIOTA Z NETU.
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez rados 2003-06-05, 12:01 pm

Zamknij tępy hanysie ryj.Już wam się nie uda kupić I ligi.Będziecie pierdolić się po II ligowych boiskach i zadne przękręty pana Rogaly już nie pomogą.Tylko trza się z tym umiec pogodzić.Po prostu jesteście ZDECYDOWANIE za SŁABI by grać w I lidze.
P.S.Odnośnie tego ewentualnego walkowera.To gdyby tak było można to Piast teraz walczyłby o utrzymanie a nie o II ligę znając ich przekręty.
rados
Zagłębiak
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2003-04-17, 11:08 am

Postprzez kwachu 2003-06-05, 12:38 pm

Możecie się jeszcze łudzić nadziejami na rozstrzygnięcie przy zielonym stoliku, tak jak rok temu Radomsko. Nic to nie da. Szkoda tylko ze w lidze utrzymuje sie szczakowianka - weszli dzieki przekrętom i w podobny sposób się utrzymują - do 3 razy sztuka!
kwachu
 
Posty: 916
Dołączył(a): 2003-04-24, 8:44 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez kwachu 2003-06-05, 12:39 pm

ps. do 3 razy sztuka - chodzilo mi o to ze za rok zlecą. (a może już ich w tym roku przekręci świt nowy dwór?)
kwachu
 
Posty: 916
Dołączył(a): 2003-04-24, 8:44 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez rados 2003-06-05, 12:55 pm

A ja wole żeby spadł Chorzów.Bo jak nie lubie Szczakowy to jeszcze bardziej nienawidze tych hanysów z Chorzowa.Mam nadzieje że my awansujemy i w przyszłym sezonie derby z Ruchem.
rados
Zagłębiak
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2003-04-17, 11:08 am

Postprzez Bodzio 2003-06-05, 1:56 pm

RADOS jakie derby z Ruchem przecież ty nie jesteś Ślązakiem tylko Zagłębiakiem!!!
Bodzio
 

Postprzez Bas 2003-06-05, 2:06 pm

Bodzio napisał(a):RADOS jakie derby z Ruchem przecież ty nie jesteś Ślązakiem tylko Zagłębiakiem!!!



Istnieją derby wschodniego Londynu , są też derby wschodniej Polski. A to będą derby wojewódzkie.
Bas
Żółta kartka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 2003-02-15, 11:45 pm
Lokalizacja: Grodziec

Postprzez voytech 2003-06-05, 2:32 pm

Wydział Dyscypliny PZPN zajmował się w czwartek sprawą naruszenia przez Zbigniewa Marczyka, arbitra głównego meczu Garbarnia Szczakowianka Jaworzno - Legia Warszawa oraz asystentów Andrzeja Jaremki i Artura Gonery zasad kontaktowania się z przedstawicielami klubów po zawodach.

Po zapoznaniu się z wyjaśnieniami: sędziów, dziennikarza 'Przeglądu Sportowego' Jarosława Czerniaka oraz kuzynek jednego z asystentów, Wydział Dyscypliny PZPN postanowił umorzyć postępowanie dyscyplinarne.

- Ustalono jednoznacznie, że sędziowie nie kontaktowali się z działaczami żadnego z klubów.


I nie ma w lidze Rucha :-DD
Polska rucha Rucha :-DD
voytech
 
Posty: 130
Dołączył(a): 2003-01-06, 12:19 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez WOJTEK 2003-06-05, 2:37 pm

I CO PĘTAKU Z RUCHA???A JAK SIĘ DOBRZE WSZYSTKO ZGRA TO ZAGRAMY W JEDNEJ LIDZE.
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez Monti 2003-06-05, 5:03 pm

A mnie raczej smuci że kolejny przekręt panów w czerni uszedł na słucho i to że Legia przez to zostałą pozbawiona pucharów , a ruch w tym aspekcie zupełnie mnie nie interesuje. Jak by ktos miał jeszcze watpliwości dlaczego liga nie jest czysta to ma odpowidź . Sędziowie złodzieje są bezkarni .
Monti
Moderator
 
Posty: 451
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:11 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez Cygan 2003-06-05, 5:18 pm

Monti napisał(a):A mnie raczej smuci że kolejny przekręt panów w czerni uszedł na słucho i to że Legia przez to zostałą pozbawiona pucharów , a ruch w tym aspekcie zupełnie mnie nie interesuje. Jak by ktos miał jeszcze watpliwości dlaczego liga nie jest czysta to ma odpowidź . Sędziowie złodzieje są bezkarni .


W 100% sie z Tobą zgadzam Monti! Na Onecie napisano min.: "Ustalono jednoznacznie, że sędziowie nie kontaktowali się z działaczami żadnego z klubów." Ciekawe na jakiej podstawie to ustalono? Może spytano tylko prezesów: czy któryś z sędziów z wami się kontaktował? Odpowiedź była jednoznaczna:NIE! Ja poprosibym o ujawnienie takich posiedzeń, przekazanie społeczeństwu wyników "śledztwa" (ciekawe, czy takowe wogóle było?) oraz bardziej wiarygodne umotywowanie decyzji: bo co to znaczy: "Ewentualne błędy arbitra mogły wynikać z predyspozycji w danym dniu, nie zaś z jakichkolwiek względów pozasportowych" - mnie to nie wystarcza, tak to każdy może powiedzieć!! Jeśli nie czuje sie na siłach prowadzić mecze ligowe,to niech zajmie się gimnastyka korekcyjna!! Ileż te patałachy z gwizdkami mogą mieć jeszce tych "słabych" dni?!!!
Cygan
 
Posty: 517
Dołączył(a): 2003-01-31, 11:53 am
Lokalizacja: Sosnowiec - Piastów

Postprzez bankier 2003-06-05, 5:45 pm

co wy chcecie od facetów w czerni? przecież oni są fajni i bardzo uczciwi! a wy na nich pomyje wylewacie? nie wstyd wam? :)
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez kwachu 2003-06-06, 7:31 am

I tak źle i tak niedobrze dla wizerunku polskiej piłki. Wyobrażacie sobie co by się działo jakby PZPN zmienił kolejność w tabeli??? To by dopiero zrobiła się "afera o przekrętach w lidze" a TVN miałby materiał do kolejnego "pod napięciem"...
kwachu
 
Posty: 916
Dołączył(a): 2003-04-24, 8:44 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Monti 2003-06-06, 10:13 am

Kwachu ale my nie mówimy o weryfikowaniu mylnych decyzji sedziów , tego nawet na MŚ się nie robi. My mówimy o ściganiu przestepców .
Monti
Moderator
 
Posty: 451
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:11 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Następna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: polokoktowiec