AVI

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Dzięki Monti

Postprzez Diouf39 2003-06-06, 3:24 pm

Bardzo fajnie,że masz dla nas uznanie w tym co robimy .Kazdy ma jakiegoś swojego "konika". Kibice,-wiadomo ,relacje z wyjazdów i cos o sobie i klubie,Krawiec niezłe referaty pisze o Zagłębiu Dąbrowskim,- ma chłop wiedzę i chce mu sie szperać. Ja natomiast interesuję się młodzieżą
ponieważ mój syn tam gra,więc nietrudno się domyślec ,że jestem na każdym meczu ligowym zarówno u siebie jak i na wyjazdach. A przy okazji obejrze wiele innych spotkań.
Dla Was duży szacunek ,-robicie duzo dobrego dla klubu i nas wszystkich.
Pozdro Diouf 39
Diouf39
 
Posty: 425
Dołączył(a): 2003-02-03, 12:02 pm
Lokalizacja: SOSNOWIEC/CHICAGO


ZAJEBISTY POMYSŁ ALE

Postprzez bidzej 2003-06-06, 3:55 pm

rados napisał(a):Odnośnie zarejestrowanych spotkań Zagłębia:wiem że taki temat już był poruszany na tym forum i sorki że się powtarzam ,ale chodzi mi nagrane na kasety spotkania Zagłębia z przełomu lat 80/90.Byłbym zainteresowany kupnem (może ktoś by zgrał te mecze na CD) takiej kasety lub CD.Oczywiście za rozsądną cenę.(powiedzmy ok.2 no może 3 zł.)Jak ktoś coś takiego ma to bardzo prosze o kontakt na GG (2968405)
lub o odpis na tym forum.


Zajebisty pomysł sam bym chetnie nabył CDiki z chociazby bramkami z meczow Zaglebia z dawnych lat ale czy ktos takowe posiada???
Jesli juz to tv polska moze typ katowice???
Ale oni raczej nie udostępnią!!! A szkoda mozeby i nawet na tym zarobili ale po co oni i tak maja tyle kasy ze sraja na takich jak my!!!
:cry:
bidzej
 
Posty: 162
Dołączył(a): 2003-01-02, 2:04 pm
Lokalizacja: SOSNOWIEC - POGOŃ

Postprzez bankier 2003-06-06, 5:01 pm

też się piszę - chętnie przypomne sobie jak to kiedys na Ludowym gościła pierwszoligowa piłka - a ja zaczynałem swoją przygodę z kibicowaniem!

ps. chce mecz z lechem (4:1) bo jestem na jednym z ujeć jak wiszę po czwartej bramce na płocie :))) niczym argentyński fanatyk futbolu :)))

pozdro!
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez rados 2003-06-06, 5:26 pm

No to widze (a własciwie czytam :D ) że zainteresowanie dawnymi występami Zagłębia jest dosyć spore.Problem jest tylko taki czy ktoś ma takowe kasety vel CD.Jak ma to niech się odezwie.
P.S.I jeszcze jedno :dobrze by było żeby ktoś kto dostanie taką kasetę to umiał ją zgrać na CD.A później można to sprzedawać i na pewno sporo osób by to kupiło.Tylko czy ktoś ma nagrane występy Zagłębia??
rados
Zagłębiak
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2003-04-17, 11:08 am

Poprzednia strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników