AVI

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Postprzez krzysztof 2003-06-05, 3:50 pm

Uważam, że pomysł aby umieszczać w dziale AVI tylko ostatni mecz ewentualnie 2-3 ostatnie za jak najbardziej trafiony. Miejsca na serwerze będzie z pewnością więcej.
Apropos SMS info to pomysł mi się bardzo podoba, koszty są minimalne, a czasami zdarza się taka sytuacja, że nie można iść na mecz z powodu studiów, czy też pracy.
Mam pytanie czy wiedomo jest może czy serwis sms będzie uruchomiany także na najbliższy mecz ?
Chętnie skorzystałbym także z podobnego serwisu z wynikami Piasta i Lecha. Czy są może takie plany ?
krzysztof
 
Posty: 503
Dołączył(a): 2003-05-18, 10:57 pm
Lokalizacja: Sosnowiec


Postprzez Monti 2003-06-05, 4:18 pm

Pisałęm juz o tym wielokrotnie . Nie jest to mozliwe ze wzgledów technicznych . Przy serwisie o niskiej frekwencji nikt nie zwraca uwagi na transfer danych , w przypadku serwisu o takiej "popularności" jak nasza niestety to juz jest bariera. Za przekroczony transfer , a w przypadku serwera który najprawdopodobniej na dniach bedzie naszym "domem", obecy juz nie wyrabia :), ten limit jest wyznaczony na 15GB transferu danych. Każdy następny GB danych który przejdzie przez łącze to sa dodatkowe koszty około 12 zł . Nie będę juz pisał o aspekcie przytykania łącza , które ma miejsce przy ściaganiu tych któtkich avi ze strony, a co by się zaczęło dziać gdyby zamiast plików 1MB wszyscy zaczeli ściągać 600MB . Zzresztą samo miejsce na serwerze w takiej opcji by zmieścił sie tylko jeden mecz ( bez strony ) takie 600MB to koszt roczny 1500 zł + vat a taki z 1,2GB to 2000 zł +vat cały czas pamietajac o limicie transferuu danych , ch0oć w tym przypadku wynosi on juz 45GB(miesięcznie) czyli jakieś 75 pobrań meczu miesięcznie. Biorąc pod uwage że w miesiacu są ich około czterech.... . Tak więc odpowiedxcie sobie sami czy to mozliwe. A może ktoś ma ochote zasponsorować taki serwier. To pytanie raczej retoryczne , pomysł jest po prostu bez sensu.
Monti
Moderator
 
Posty: 451
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:11 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez olo69 2003-06-05, 5:23 pm

też byłbym chętny na kupno meczu na cd, zawsze to jakaś pamiatka i za jakiś czas mozna sobie obejrzeć
olo69
 
Posty: 1126
Dołączył(a): 2003-05-01, 10:31 pm
Lokalizacja: modrzejowska city

Postprzez kwachu 2003-06-06, 7:28 am

Może gdyby doszło do tego, że od każdego sprzedanego biletu klub będzie oddawał złotówkę na oprawę, to część tej kwoty możnaby przeznaczyć na funkcjonowanie tej strony? To tylko pomysł na przyszłość - nie wiem czy klub zdecyduje się na dzielenie się kasą z biletów.
kwachu
 
Posty: 916
Dołączył(a): 2003-04-24, 8:44 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez bankier 2003-06-06, 7:38 am

bądź realistą - nie podzieli sie kasą! sam widzisz, ze nie chce dać na oprawę, a co dopiero na strone internetową!

choć z drugiej strony - zarząd mógłby się zainteresować działalnością chłopaków z www.zaglebie.sosnowiec.pl - bo robią oni wiele dla wizerunku medialnego klubu!

ps. ale przecież żyjemy w Polsce....
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez kwachu 2003-06-06, 7:41 am

Powiem tak - oni robią dla promocji i rozwoju zainteresowania naszym klubem więcej niż cały powołany między innymi W TYM CELU zarząd klubu. Brawa dla nich. Napisałem ten poprzedni wpis w nadziei że jak się zarządowi nie chce to może dać trochę kasy ludziom, którym się chce coś robić dla idei. To dzisiaj bardzo żadkie...
kwachu
 
Posty: 916
Dołączył(a): 2003-04-24, 8:44 am
Lokalizacja: Sosnowiec

ROBIĄ ZA KLUB

Postprzez bidzej 2003-06-06, 10:07 am

kwachu napisał(a):Powiem tak - oni robią dla promocji i rozwoju zainteresowania naszym klubem więcej niż cały powołany między innymi W TYM CELU zarząd klubu. Brawa dla nich. Napisałem ten poprzedni wpis w nadziei że jak się zarządowi nie chce to może dać trochę kasy ludziom, którym się chce coś robić dla idei. To dzisiaj bardzo żadkie...


ŚWIĘTA PRAWDA!!!
CHŁOPAKI TWORZĄCE TĄ STRONKĘ ODWALAJĄ KAWAŁ ROBOTY ZA KLUB NIE MAJĄC PRZY TYM ZŁAMANEGO GROSZA!!! TYLE SIĘ PISAŁO O BRAKU MARKETINGU I PUBLIC RELATIONS W KLUBIE A TA STRONKA PRZEJĘŁA PRZYNAJMNIEJ CZĘŚCIOWO OBOWIĄZEK JAKI LEŻAŁ PO STRONIE KLUBU - OBOWIĄZEK INFORMOWANIA KIBICÓW O WSZYSTKICH WAŻNYCH WYDARZENIACH W KLUBIE I NIE TYLKO!
JEST WIZYTÓWKĄ KLUBU NA ARENIE MOŻNABY RZEC MIĘDZYNARODOWEJ BO PRZECIEŻ DLA INTERNETU NIE MA BARIER A JESTEM PRZEKONANY ŻE I WIELE GAZET KORZYSTA Z TEJ STRONKI TWORZĄC SPRAWOZDANIA I OPISY Z MECZÓW - TYLKO ŻE TO JEST ICH PRACA I ZA TO MAJĄ PŁACONE. A PRZY OKAZJI CIEKAWI MNIE CZY NA ZAKOŃCZENIE SEZONU KTOŚ Z KLUBU CHOCIAŻ PODZIĘKUJE CHŁOPAKOM ZA ODWALENIE ZNAKOMITEJ ROBOTY!!!
bidzej
 
Posty: 162
Dołączył(a): 2003-01-02, 2:04 pm
Lokalizacja: SOSNOWIEC - POGOŃ

SERWEK I INNE

Postprzez bidzej 2003-06-06, 10:17 am

A JEŚLI CHODZI O ASPEKT FINANSOWY UTRZYMANIA TEJ STRONKI I OFEROWANYCH USŁUG MOŻE MOGLIBY LUDZIE ZBIERAJACY NA OPRAWE ZBIERAC RÓWNIEZ NA DZIALALNOSC SERWISU I PRZEZNACZAC KWOTY PRZEZNACZONE NA UTRZYMANIE WSZYSTKICH USŁUG. JA OSBONIŚCIE BEDAC NA MECZU MOGE DAC ZETKE CZY DWIE NA OPRAWE I TYLE SAMO NA SERWIS. APROPOS JAKBY KAZDY Z 5 TYS. WIDZÓW DAŁ PO ZŁOTÓWCE TO BYŁABY OKRAGŁA SUMKA 5 TYS. I TO Z JEDNEGO MECZU. ALE WIEM ZE TO NIEREALNE BO WIDZIALEM TĘ GRUPĘ BURAKÓW KTÓRZY CHCIELI WRZUCIC KIEPA DO PUSZKI ZAMIAST WSPOMÓC CHŁOPAKÓW ALE QRWY BAWIC ZE WSZYSTKIMI TO BY SIĘ CHCIELI I OGLĄDAĆ MECZE W SUPER ATMOSFERZE. TO TE CIPY CO ROBIA FALE OD 2 STRONY. ONI TYLKO FALE POTRAFIA ROBIC!!! :evil:
bidzej
 
Posty: 162
Dołączył(a): 2003-01-02, 2:04 pm
Lokalizacja: SOSNOWIEC - POGOŃ

DO Badzieja

Postprzez Gryzzly 2003-06-06, 10:52 am

Człowieku nie przesadzaj. Ja siedzę zawsze po "drugiej stronie" ale jak tylko mam to na oprawę daję. Na stronkę dałbym tym bardziej bo mi się podoba i chyba tak profesjonalnej strony nie mają nawet kluby z II ligi.

A może by tak zainteresować tą sprawą nie te ćwoki z Sosnowca a bezpośrednio Włochów? Oni chyba wiedzą jak potrzebna jest promocja klubu w internecie?
Gryzzly
 

do niedzwiedzia

Postprzez bidzej 2003-06-06, 2:09 pm

Gryzzly napisał(a):Człowieku nie przesadzaj. Ja siedzę zawsze po "drugiej stronie" ale jak tylko mam to na oprawę daję. Na stronkę dałbym tym bardziej bo mi się podoba i chyba tak profesjonalnej strony nie mają nawet kluby z II ligi.

A może by tak zainteresować tą sprawą nie te ćwoki z Sosnowca a bezpośrednio Włochów? Oni chyba wiedzą jak potrzebna jest promocja klubu w internecie?


PO PIERWSZE NIE BADZIEJA TYLKO BIDŻEJA. A PO DRUGIE CO MA ZA ZNACZENIE GDZIE TY SIEDZISZ???
MOZESZ SOBIE NAWET SIEDZIEC NA DACHU BLOKU NA WYSOKIEJ A TO CZY DAJESZ NA OPRAWE CZY NIE TO TWOJA SPRAWA. NIE WCHODZISZ GŁ. WEJ. I NIKT OD CIEBIE PIENIEDZY NIE ZBIERA TO WPŁACAJ NA KONTO. A OPISAŁEM GRUPE LUDZI KTÓRA SIEDZI PO PRAWEJ STRONIE NA SKRAJNYM SEKTORZE Z KRZESEŁKAMI BO SIEDZIALEM I WIDZIALEM ZE NIKT ZA BARDZO SIE TAM NIE KWAPIŁ ZEBY WRZUCIC CHLOPAKOWI CHOCIAZ 1 ZETE DO PUCHY ALE CHCIELIBY BRAC UDZIAL W MECZU Z ZAJEBISTĄ OPRAWA, TYLKO ZA DARMOCHE QRWA NIC NIE DAC ALE QRWA BRAC!
bidzej
 
Posty: 162
Dołączył(a): 2003-01-02, 2:04 pm
Lokalizacja: SOSNOWIEC - POGOŃ

A WŁOSI TO NAS MAJĄ W.....

Postprzez bidzej 2003-06-06, 2:14 pm

A WŁOSI TO NAS MAJĄ W DUPIE. OD PROWADZENIA KLUBU I PODEJMOWANIA WSZELKICH DZIAŁAŃ JEST WYBRANY PRZEZ ZARZĄD KLUBU DYREKTOR RUDY! ONI SĄ WŁAŚCICIELAMI ONI DAJĄ KASĘ A TO CZY KLUB MA STRONĘ I JAKA JEST RELACJA MIEDZY KLUBEM A KIBICAMI TO MAJĄ W .... POSZANOWANIU
NO COMMENT

AHA NAPISZ LIST DO WŁOCHÓW I POSKARŻ SIĘ ZE NIE CHCĄ DOTOWAĆ PRYWATNEJ STRONY ZAGŁĘBIA!
NA PEWNO NAM POMOGĄ!!!
ZART
bidzej
 
Posty: 162
Dołączył(a): 2003-01-02, 2:04 pm
Lokalizacja: SOSNOWIEC - POGOŃ

Re: A WŁOSI TO NAS MAJĄ W.....

Postprzez ^m@rcin^ 2003-06-06, 2:17 pm

bidzej napisał(a):A WŁOSI TO NAS MAJĄ W DUPIE. OD PROWADZENIA KLUBU I PODEJMOWANIA WSZELKICH DZIAŁAŃ JEST WYBRANY PRZEZ ZARZĄD KLUBU DYREKTOR RUDY! ONI SĄ WŁAŚCICIELAMI ONI DAJĄ KASĘ A TO CZY KLUB MA STRONĘ I JAKA JEST RELACJA MIEDZY KLUBEM A KIBICAMI TO MAJĄ W .... POSZANOWANIU
NO COMMENT

AHA NAPISZ LIST DO WŁOCHÓW I POSKARŻ SIĘ ZE NIE CHCĄ DOTOWAĆ PRYWATNEJ STRONY ZAGŁĘBIA!
NA PEWNO NAM POMOGĄ!!!
ZART


jak mozesz to wylacz Caps Lock :!:
^m@rcin^
ULTRAS ZAGŁĘBIE
 
Posty: 4439
Dołączył(a): 2002-12-31, 2:53 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Pogoń

Postprzez Monti 2003-06-06, 2:53 pm

Po pierwsze w imieniu Lukasa , Krzysia , Soyera , Ksaqa i swoim dzięki za uznanie.

Po drugie nigdy nie zabiegaliśmy o wsparcie finansowe z klubu potrafimy zadbac o siebie sami , przynajmniej narazie c .

Po trzecie klub traktuje nas ok , mógłby oczywiście pomyśleć o jaiejś współpracy z nami w temacie marketingu czy promowania klubu, ale w tym zakresie jak wiemy ogólnie nie jest za wesoło. 100% Zagłębie jest niezależnym od kogokolwiek serwisem sportowym, niezaleznym znaczy także samofinansującym się .

Po czwarte pomysły ze zbieraniem kasy dla nas pochlebiają nam ale są raczej nie zbyt dobre. Jeszcze raz dzieki, jeśli jednak macie pare groszy za wiele w portfelu to przeznaczcie je ale na ULTRAS , oni robia dobra robotę a tam kasa jest naprawde potrzebna.

Może zasiałem ostatnio troche popłoch wymieniając ceny serwera ale spokojnie , sprawa jest już na dobrej drodze najprawdopodobnie bedziemy mieli profesjonalny serwis przy współpracy na zasadach sponsoringu. My im cos oni nam serwer , bedzie ok , jak faktycznie bedzie potrzeba to bedziemy głosmno krzyczeć o pomoc , narazie jest ok.
:D :D :D :D
Monti
Moderator
 
Posty: 451
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:11 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez Monti 2003-06-06, 3:02 pm

A jeszce jedno , chciałem zwrócić uwage że coraz wieksze jest zainteresowanie samym serwisem i to nie koniecznie tylko w temacie przegladania czy pozyskiwania informacji. Powieksza nam się grono współpracowników. Z sewrwisem wspólpracują prowadząc swoje działy coraz to nowe osoby. W tej chwili już trzy dział prowadzone są przez współpracowników Diouf39 dział juniorzy , Krawiec - Zagłębie Dabrowskie , i ogólnie nazywajac kibice dział o sobie . To jest pomoc której potrzebujemy i którą doceniamy . Dla tych osób też brawa .
Monti
Moderator
 
Posty: 451
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:11 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez rados 2003-06-06, 3:07 pm

Odnośnie zarejestrowanych spotkań Zagłębia:wiem że taki temat już był poruszany na tym forum i sorki że się powtarzam ,ale chodzi mi nagrane na kasety spotkania Zagłębia z przełomu lat 80/90.Byłbym zainteresowany kupnem (może ktoś by zgrał te mecze na CD) takiej kasety lub CD.Oczywiście za rozsądną cenę.(powiedzmy ok.2 no może 3 zł.)Jak ktoś coś takiego ma to bardzo prosze o kontakt na GG (2968405)
lub o odpis na tym forum.
rados
Zagłębiak
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2003-04-17, 11:08 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Tomcjo