Kadra na nowy sezon.

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Kadra na nowy sezon.

Postprzez Gość 2003-06-03, 1:05 pm

Zbliza się koniec sezonu,warto się zastanowić kto powinien zostać a kto odejść?
Gość
 


Postprzez Sadek 2003-06-03, 1:09 pm

Moim zdaniem powinnien zostać G.Kurdziel,A.Wurzel,T.Łuczywek to główni ale moga zostać jeszcze inni oczywiście Dawid Karol Marcin i inni pozdrowienia dla naszych piłkarzy

Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cię :!:
Sadek
dj. transfer
 
Posty: 1167
Dołączył(a): 2003-04-22, 6:46 pm
Lokalizacja: Dańdówka

Kadra

Postprzez Gryzzly 2003-06-03, 1:58 pm

Z kadry wyrzuciłbym co najwyżej 2-3 zawodników którzy się nie sprawdzili. Na ich miejsce ktoś silniejszy. Może Włosi kogoś podrzucą? W końcu Tochelowi należy się jakaś nagroda za trafne przewidzenie pozycji Torino w tabeli końcowej Serie A (Tochel już w przerwie zimowej powiedział że z takim cyklem treningowym Torino poleci).
Gryzzly
 

Postprzez Michał 2003-06-03, 5:29 pm

No jesli juz przyszedł czas na podsumowanie sezonu (choc jeszcze 3 kolejki zostały i przy potknięciach Piasta Gliwice ocena moze byc inna) uważam że drużyna budowana jest dobrze, slolidne wrażenie robi defensywa (przydał by się solidny konkurent dla Kurdziela), pomoc też, to znacznie nalezy wzmocnić atak (zwłaszcza gdyby odszedł Ujek).

Co do oceny tegorocznych transferów: trafione to Ujek, Wurzel, Bogacz
więcej spodziewałem się po Raku który jednak w końcówce sie rozkręca.
Rozczarował Pikuta i jemu raczej trzeba podziękować
Michał
 

Postprzez rados 2003-06-03, 5:55 pm

No teraz pora na eksperta :D :.
Ogólnie rzecz ujmując w tej rundzie gramy bardzo dobrze.Jednak jak zawsze są jakieś mankamenty.Zacznę jednak od pozytywów:
nie trzeba zmieniać:bramkarzy,obronców i pomocników(z wyjątkiem Pikuty,który się u nas nie sprawdził).Ale oczywiście trzeba by pomyśleć o jakiś wzmocnieniach w środkowej lini (taka alternatywa dla Łuczywka).To tyle pozytywów.Teraz negatywne strony w naszej drużynie:atak.Ta formacja pozostawia wiele do życzenia.(szczególnie chodzi mi o naszą skuteczność)Mam tu na myśli grę przede wszystkim Staweckiego i Stolpy.Stawecki jednak wyrażnie odstaje klasą od Ujka i jeżeli chcemy się liczyć w walce o awans lub w II lidze trzeba sprowadzić dwóch klasowych napastników takich o podobnej klasie do Ujka.
rados
Zagłębiak
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2003-04-17, 11:08 am

Postprzez bankier 2003-06-03, 6:12 pm

a prawda bedzie taka: pojawią się nowi utalentowani juniorzy, a z transferów na miarę wzmocnien ożemy sobie pomażyć! tak uczy doświadczenie - zawsze mamy nadzieję, że włosi dadzą wreszcie kasę - a tu kapa! i tak bedzie tym razem! nara!
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez Gość 2003-06-04, 12:14 pm

Moim zdaniem jedenastka na przyszły sezon powinna wyglądać następująco:KURDZIEL-WAKAT,DRZYMONT,TREŚCIŃSKI,WAKAT(ANTCZAK),-SKRZYPEK,ŁUCZYWEK,TWARDAWA,WURZEL-UJEK,WAKAT. Dziękujemy:PIKUTA,JAROSZEK,STOLPA,STAWECKI.Dobre zmiany powinni zagwarantować :BOGACZ,RAK+NOWE NABYTKI.
Gość
 

Postprzez titu 2003-06-04, 4:06 pm

A skąd my weźmiemy tych trzech braci Wakatów ? :D :D
titu
 
Posty: 18
Dołączył(a): 2003-01-03, 4:06 pm
Lokalizacja: Zagłębie Sosnowiec

kadra

Postprzez fan78 2003-06-05, 9:07 am

Zamiast trzech braci Wakatów ja proponuje do kadry Olka Groma,Bola łacznika i Lagune,z nimi w skladzie nie bedzie na nas bata.;)
fan78
 
Posty: 1094
Dołączył(a): 2003-04-25, 5:03 am
Lokalizacja: Sosnowiec/Londyn

Re: kadra

Postprzez fabian 2003-06-05, 9:27 am

fan78 napisał(a):Zamiast trzech braci Wakatów ja proponuje do kadry Olka Groma,Bola łacznika i Lagune,z nimi w skladzie nie bedzie na nas bata.;)

boje się, że Lagune już kupił Tarachulski ;)
fabian
 
Posty: 890
Dołączył(a): 2003-04-24, 12:24 pm
Lokalizacja: Warszawa/Sosnowiec


Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników