Jest jeszcze szansa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Jest jeszcze szansa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Postprzez Gryzzly 2003-06-03, 9:34 am

Jest jeszcze nikła szansa aby Zagłębie awansowało!!!!!!!!!!!!!!
Obecnie mamy taką sytuację w tabeli:
Piast 61
Lech 57
Zagłębie 57
Do końca pozostały 3 kolejki.
Zagłębie gra z Nysą, Carbo i Skalnikiem
Lech z Piastem, Promieniem i Górnikiem
Piast z Lechem, Grunwaldem i Nysą
Powiedzmy że:
Zagłębie wygrywa 3 mecze (+9 pkt.)
Lech remisuje z Piastem, wygrywa z Górnikiem oraz remisuje z walczącym o utrzymanie Promieniem (+7 pkt.)
Piast remisuje z Lechem, remisuje z walczącym o utrzymanie Grunwaldem i wygrywa z Nysą (+5)
Spójrzmy na tabelę:
Piast 61+5=66
Lech 57+7=64
Zagłębie 57+9=66
Według regulaminu przy równej ilości punktów decyduje bilans bezpośrednich spotkań.
Piast - Zagłębie 0-0 i Zagłębie - Piast 2-0

A więc końcowa tabela wyglądałaby następująco:
1. Zagłębie 66 - awans
2. Piast 66
3. Lech 64


I CO WY NA TO?
[/b]
Gryzzly
 


Postprzez WOJTEK 2003-06-03, 9:38 am

BRAWO DLA KOLUMBA ODKRYWCY.KOLEGO.TAKIE WYLICZENIA POJAWIAJĄ SIĘ W KILKU TEMATACH.NIE MA SENSU WRACAĆ.POŻYJEMY,ZOBACZYMY.
ZAGŁĘBIE !!!!!!!!!!!!1
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Sprostowanie

Postprzez Gryzzly 2003-06-03, 10:19 am

Jestem tutaj nowym użytkownikiem i nie czytam wszystkich waszych wypowiedzi na forum. Jeżeli niechcący popełniłem jakiś plagiat to przepraszam. Po prostu prowadzę w domu statystyki i to co napisałem było moimi własnymi wyliczeniami, które uważam z resztą za bardzo prawdopodobne. Pozdrawiam
Gryzzly
 

Postprzez WOJTEK 2003-06-03, 10:37 am

NIE ZROZUM MNIE ĹšLE.TYLKO SZKODA WAŁKOWAĆ TEGO WIRTUALNEGO TEMATU.
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez gość 2003-06-03, 11:45 am

Ten scenariusz jest nie barzdo prawdopodobny a mało prawdopodobny - przegracie z CARBO w Gliwicach.
gość
 

Postprzez Gość 2003-06-03, 11:54 am

chyba złapać szympansa
Gość
 

Postprzez WOJTEK 2003-06-03, 12:02 pm

NIE MĘCZYMY ZWIERZĄT.GŁĄBIE...
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez bankier 2003-06-03, 6:06 pm

fajne wyliczenie - sami wiemy, ze szansa jest! najgorsze jest jednak to, ze kwestia awansu nie zależy tylko od naszych piłkarzy! wierzyć jednak trzeba - w sobotę nastepny mecz, oraz potyczka w gliwicach! pożyjemy zobaczymy!
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez Kamilsts 2003-06-03, 10:02 pm

gość napisał(a):Ten scenariusz jest nie barzdo prawdopodobny a mało prawdopodobny - przegracie z CARBO w Gliwicach.



Oby nie oby nie :twisted: :twisted: :twisted:
Bo chciałbym wrócić na dni Sosnowca :-) spokojnie :twisted:
Kamilsts
 

Postprzez bankier 2003-06-03, 10:30 pm

i jeszcze jedno: niech ktoś z was drodzy forumowicze uświadomi mnie jakie to atrakcje przygotowało nasze miasto na dni sosnowca anno domini 2003? warto wiedzieć na co przeznaczane sa nasze pieniądze z podatków? choc chciałbym aby część z nich znalazła się na Ludowym i przysłużyła się jego remontowi! :))) marzenia - co nie?
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez Kamilsts 2003-06-03, 11:03 pm

W Piątek - Kukiz i Borysewicz
W sobotę Skankan i cuś jeszcze....
W niedzielę ........ Wilki

Tyle wiem chyba że mnie oszukano ! :twisted:
Kamilsts
 

Postprzez WOJTEK 2003-06-04, 5:26 am

bankier napisał(a):i jeszcze jedno: niech ktoś z was drodzy forumowicze uświadomi mnie jakie to atrakcje przygotowało nasze miasto na dni sosnowca anno domini 2003? warto wiedzieć na co przeznaczane sa nasze pieniądze z podatków? choc chciałbym aby część z nich znalazła się na Ludowym i przysłużyła się jego remontowi! :))) marzenia - co nie?
NAIWNIAK.LEPIEJ DAĆ GRUBĄ KASĘ JAKIEMUŚ IDIOCIE CO POKAZUJE DZIECIOM CHUJA NIŻ POMÓC WIZYTÓWCE MIASTA.NIE CZARUJMY SIĘ.WIEKSZOŚĆ LUDZI W KRAJU KOJARZY SOSNOWIEC Z ZAGŁĘBIEM.TAKIM KLUBEM PIŁKARSKIM.I JEGO FANATYKAMI...
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez Wasyl 2003-06-04, 9:36 am

Gryzzly czy mógłbyś przeprowadzić dla nas analizę statystyczną wersji, w której Piast przegrywa pozostałe 3 mecze, Lech przegrywa pozostałe 3 mecze a Zagłębie wygrywa pozostałe 3 mecze?
Ale tak solidnie przeanalizuj i zrób słupki w kolorach ok?
(nie chodzi o te słupki co na nich wspiera się poprzeczka)
Czekamy.

PS
PREDATOR - koniec przepustki więc wracaj bo zabieg wymiany mózgu na ludzki szykujemy dla Ciebie w Ośrodku!
Wasyl
 

Postprzez WOJTEK 2003-06-04, 9:51 am

Wasyl napisał(a):Gryzzly czy mógłbyś przeprowadzić dla nas analizę statystyczną wersji, w której Piast przegrywa pozostałe 3 mecze, Lech przegrywa pozostałe 3 mecze a Zagłębie wygrywa pozostałe 3 mecze?
Ale tak solidnie przeanalizuj i zrób słupki w kolorach ok?
(nie chodzi o te słupki co na nich wspiera się poprzeczka)
Czekamy.

PS
PREDATOR - koniec przepustki więc wracaj bo zabieg wymiany mózgu na ludzki szykujemy dla Ciebie w Ośrodku!
NIE MOGĄ PRZEGRAĆ RÓWNOCZEŚNIE.GRAJĄ ZE SOBĄ :lol: :lol: ALE PEWNIE CHODZI O ŻARTY.
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez Bas 2003-06-04, 9:54 am

Wasyl napisał(a):Gryzzly czy mógłbyś przeprowadzić dla nas analizę statystyczną wersji, w której Piast przegrywa pozostałe 3 mecze, Lech przegrywa pozostałe 3 mecze a Zagłębie wygrywa pozostałe 3 mecze?
Ale tak solidnie przeanalizuj i zrób słupki w kolorach ok?
(nie chodzi o te słupki co na nich wspiera się poprzeczka)
Czekamy.

PS
PREDATOR - koniec przepustki więc wracaj bo zabieg wymiany mózgu na ludzki szykujemy dla Ciebie w Ośrodku!



hahaha
oni grają 1 mecz między sobą , więc może tobie trzeba wymienić mózg bo ten od ameby się nie sprawdza.
Bas
Żółta kartka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 2003-02-15, 11:45 pm
Lokalizacja: Grodziec

Następna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników